PDA

View Full Version : приятеля ми може да умре



foreverr
01-28-2008, 18:32
Съжалявам, че темата не е за тук, но нямаше къде да е сложа :x . Та пробелма е следния-моя приятел в петък е бил на дискотека и са го били пребили от бои 10 човека и днес разбрах :cry: . Та искам да ви попитам как да не ми е толкова гадно-постоянно мисля за него и за това, че той може да умре и утре може да е мъртъв :cry: как да спра да мисля за това??????А и утре като ида в болницата какво да му занеса? :cry: :cry: :cry: МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ.

SuNsEt
01-28-2008, 18:43
Със сигурност знам,4е това,което 4увстваш е много гадно,защото и аз имам по4ти същия проблем,но със 4овек от семейството...
Ти не можеш да направиш по4ти нищо,освен да дариш приятеля си със внимание,оби4 и разбиране...Моли се за него нищо да му няма.
Односто дали ще умре-това никой не може да го предотврати ако стане...Каквото е писано-това.Съжалявам,4е го казвам,вярвай в справедливостта,защото надеждата умира последна!
Успех,дано вси4ко мине добре и това да остане само един неприятен спомен и поука,която никога да не забрави.

foreverr
01-28-2008, 18:52
Със сигурност знам,4е това,което 4увстваш е много гадно,защото и аз имам по4ти същия проблем,но със 4овек от семейството...
Ти не можеш да направиш по4ти нищо,освен да дариш приятеля си със внимание,оби4 и разбиране...Моли се за него нищо да му няма.
Односто дали ще умре-това никой не може да го предотврати ако стане...Каквото е писано-това.Съжалявам,4е го казвам,вярвай в справедливостта,защото надеждата умира последна!
Успех,дано вси4ко мине добре и това да остане само един неприятен спомен и поука,която никога да не забрави.да много ти благодаря :cry: а утре какво да му занеса че не знам какво?Лошото е, че мн се притеснявам, защото ми казаха че бил много зле и като са го пребили е мислил че ще умре и е казал с много трудност(не е моил и да говори)че иска да ми се обади за да ме чуе за последен път-поне майна е помислил за мен :cry:

SuNsEt
01-28-2008, 19:01
Тцтцтц...ами занеси му нещо,което харесва и на което би се зарадвал...Да се по4увстава по-добре,по-жизнен.Малко е трудно да се намери такова нещо в неговото състояние,но пробвай.
Може би...да го изненадаш с някаква приятна вест...или...ами не знам,не го познавам,но му дай колкото се може пове4е подкрепа!Трябва да се по4увства силен,защото само силният дух може да се пребори...
Предай му поздвари от любимите му хора,които не са го видели...разкажи му какво става докато го няма,но го убеди,4е нищо интересно не е изпуснал,за да не съжалява,4е го няма.Забавлявай го...Твоето присъствие е много по-желано,от колкото подаръка,които можеш да му занесеш...Компанията и обстановката,в която е ще повлияе на възстановяването му.

alex
01-28-2008, 19:02
Знам че ти е трудно но е хубаво да се успокоиш защото след като е в болница няма да го оставят да умре толкова лесно. Най-малкото ще се борят. След като вече е толкова време в болница значи е стабилизиран за това просто не мисли за смърт и подобни неща а за времето след като той се стане на крака и отново сте заедно. Утре му говори и за това защото той има нужда от надежа която да го крепи, хубави моменти за които да мисли след това, не го разпитвай за случката. Ако искаш д аму занесеш нещо му занеси нещо което може да му стои в ръката. След като не може да говори или муе трудно най-вероятно е със кръвонасядания по лицето и едва ли ще може да гелда каквото и да било или да яде и пие ако му зенесеш плодове ( както се прави при другите болни). Та измисли няква мека играчка която да си стиска и да знае че си винаги до него. Дано се възтанови по-скоро.

foreverr
01-29-2008, 17:27
Благодаря на всички за подкрепата-ами днес щях да хода да гфо вида, но плановете се объркаха-утре ще ида и ще ви кажа как е минало :(

teenkopele
01-29-2008, 17:31
Съжалявам, че темата не е за тук, но нямаше къде да е сложа :x . Та пробелма е следния-моя приятел в петък е бил на дискотека и са го били пребили от бои 10 човека и днес разбрах :cry: . Та искам да ви попитам как да не ми е толкова гадно-постоянно мисля за него и за това, че той може да умре и утре може да е мъртъв :cry: как да спра да мисля за това??????А и утре като ида в болницата какво да му занеса? :cry: :cry: :cry: МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ.

Като за начало можеш да го целунеш. :)

Diggity
01-29-2008, 17:42
Благодаря на всички за подкрепата-ами днес щях да хода да гфо вида, но плановете се объркаха-утре ще ида и ще ви кажа как е минало :(

еХи му майката, по тия дискотеки стават ебати малумщините... иначе, занеси му една плюшка може да се изкефи :-|

FlowerinesS
01-29-2008, 18:24
izvinqvai za liubopitstvoto,obache tova v koq diskoteka e stanalo?
Bydi spokoina,kakvoto i da se sluchi otminava!

evelinka1122
01-29-2008, 18:30
znam kakvo ti e ... ujasno e ! A moq slu4ai ne be6e s priqtel a... maika mi ... moje6e da umre , no se opravi ve4e e v1n ot opasnost :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: I taka po temata... tr1bva my ogromna podkrepa ot teb! kaji mu 4e go obi4a6 i 4e vsi4ko 6te se opravi i vinagi 6te b1de6 do nego! V1v nikak1v slu4ai ne my govori sa lo6i ne6ta!!!!!!! 4e 6te ymre i 4e primerno ne izglejdal dobre i tem podobni !!! Na nego nikak ne my e lesno i o4akva ot okolnite samo podkrepa , obi4 i nejnost ! Az vqrvam 4e moje6 da my dade6 vsi4ko tova 6tom tolkova pla4e6 i misli6 za nego zna4i naistina go obi4a6! :) Moje da napravim mil jest kato mu podari6 plu6ena igra4ka ili ne6to takova a pri bolen vinagi se xodi s plodove i sok4eta :) Znam za nikoi ot dvamata ne e lesno! А ето ти и няколко съвета как да се поразсееш малко: вземи 4ети не6то списание или някоя книга! не мисли за приятеля си а вникни в това което 4ете6 и се опитай да разбере6 какво се пи6а там :) нз дали ти споменах но трябва да имаш огромна вара 4е тои 6те се оправи и да му го покажеш по някакъв на4ин! така др с което можеш да се разсееш е да излезеш с приятелки да си поговорите за не6то. но не като седнете да по4нете да си говорите за приятеля ти ами за дрешки , даскало абе ва6и си общи теми :) седни пред телевизора :) гледай някои комедия ! :-D Аз ли4но от наи - се равсейвам с домашното си коте :) играя си с него и така ! Еми това е от мен мила пожелажам ти всичко да се оправи наи-искренно просто знам какво ти е повярваи ми! успех!!!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/

foreverr
01-30-2008, 04:08
izvinqvai za liubopitstvoto,obache tova v koq diskoteka e stanalo?
Bydi spokoina,kakvoto i da se sluchi otminava!В чака рака :( 10 човека са го пребили с железа :(

foreverr
01-30-2008, 04:09
Съжалявам, че темата не е за тук, но нямаше къде да е сложа :x . Та пробелма е следния-моя приятел в петък е бил на дискотека и са го били пребили от бои 10 човека и днес разбрах :cry: . Та искам да ви попитам как да не ми е толкова гадно-постоянно мисля за него и за това, че той може да умре и утре може да е мъртъв :cry: как да спра да мисля за това??????А и утре като ида в болницата какво да му занеса? :cry: :cry: :cry: МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ.

Като за начало можеш да го целунеш. :)Дам ама мои да стане нещо-ако е в много лошо състояние и изглежда мн лошо може и да не успея-аз не съм свикнала да гледам такива работи :(

LadyCarameL
01-30-2008, 07:11
Ах,с тез дискотеки като почнат..Не вярвам ей така без причина да са го пребили ама айде..тфа друг въпрос.Както казаха вече-занеси му някакъв подарък,нещо..Подкрепи го..моралната подкрепа е най-важна според мен ..

foreverr
01-30-2008, 21:20
Aми днес бях-знчи няли казах че за живота му им аопасност- :? тва момиче дет ми каза много гадно ме излъгамайна само дет умрях от притеснение майка и де*ба и значи става си от леглото говори си нормално сичко е ок-занесах му цвете и плодове :-D много се зардва като го го посетихх :-D и само хубави рабори си говорихме :-D лошото е че не бяхме сами а с доста хора и не ожах да го цункам :oops:

Seducti0n
01-30-2008, 21:45
Радвам се, че здравословното състояние, на приятеля ти се е стабилизирало.Дано се оправи по-скоро.
П.С-Не отива да псуваш.Можеш да изкажеш недоволстово си/възмущението си и като цяло това, което чувстваш, по-далеч по-нормален начин. :wink: