PDA

View Full Version : Това, че не ховя на диско, повлиява на общуването ми...



Drogba
01-28-2008, 19:04
Здравейте на всички от форума :) Та имам проблем ако може да се нарече така.Значи тази година съм в нов клас станах приятел с момчета и момичетата в класа имам си приятели от старото даскало и от махалата,но от тези всички може би 2-3-ма са ми истински ама тва е друг въпрос та проблема е в това,че сме горе-долу малък град и нощни дискотеки има само 2,а детски бол,ама нз защо,но просто не мога да ходя на детски дискотеки,защото все една и съща кой с кой се бил па трябва да се разправям с биячите и т.н.И затова когато в петък моите набори така да се каже излизат аз предпочитам да си стоя у дома и нз ама ми е много скучно.Дайте някакъв съвет какво да правя,а с това стоене у дома немога и приятелка да си намеря не мога и да общувам с хората :o :( А иначе със приятелите съм общитетелен душа на компанията,но чак когато ги опозная това ми е проблема,че първо съм някаф с-р сдухан :( Те и затова някой уж по утракани в класа ми викат,че съм вървял само по газа на един фр.

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:

k1ksa7a
01-28-2008, 19:24
Ми не е казано че в петък трябва задължително да си на диско ! Накарай приятелите си да отидете на кръчма например :grin: :grin: А пък и ще е нещо различно ... следвашия петък и на диско отидете все пак не тряя се делиш от компанията иначе ще я загубиш :)

trg_ahmed
01-28-2008, 19:33
Емии за да не скучаеш ак0 0станиш сам излез по алеята направи 1 г0тина прическа 0блечи някви яки анцузи,сл0жи мп3 плейъра и газ по да бягаш! аз така правя к0гато ми е скучн0,и не веднъж съм се зап0знавал с м0мичета к0гато бягам(но т0ва се случва през лят0то разбира се) ама не ти пречи и сега да бягаш :)

ПП:т0ва е сам0 ей тей г0 написах кат0 идея щ0т ме мързи да напиша и други :?

Seducti0n
01-28-2008, 19:52
Това, че не ходиш на дискотека, не бива да те възпира да общуваш с хора, да завързваш нови запознанства и като цяло да имаш социална среда.Като не ти допадат дискотеки, стой си у дома или отиди някъде другаде навън и така. :)

Drogba
01-28-2008, 20:08
Мерси много за съветите.Това с кръчмата наистина е добра идея,ходихме 1 път и беше яко :) А това с бягането съм го правил лятото и пролета,но не на алеята ами на стадиона на пистата :oops: мерси много за съветите :grin:

INVOKER
01-28-2008, 20:09
Виж какво моето момче... ти се оплакваш, зашото най-вероятно не си попадал на ЮРГЕНИ досега... освен ако не си виждал как цели села са опостушавани от стада едни скандинавци , убиващи жените и изнасилващи мъжете и добитъка... аре циба !

Drogba
01-28-2008, 20:11
Виж какво моето момче... ти се оплакваш, зашото най-вероятно не си попадал на ЮРГЕНИ досега... освен ако не си виждал как цели села са опостушавани от стада едни скандинавци , убиващи жените и изнасилващи мъжете и добитъка... аре циба !Какво имаш предвид :-o

voodoodoll1
01-30-2008, 10:14
Здравей.Незнам какво да те посъветвам,защото аз съм точно в същото положение.Предложи им вместо на диско,да отидете примерно вечерта в някое кафе или кръчма(както беше предложил някой преди мен).Ааа,за общуването,просто незнам каквод а те посъветвам.Аз съм точно същата-имам френдове,но се отпускам само пред двама,трима.Пред другите се държа някак сдухано и просто не мога да се отпусна.ТРЯбва първо да ги опозная и чак тогава се отпускам. :( :(

umnata_kaka
02-03-2008, 20:50
виж сега приятелю....не те знам на колко години си , ама щом става въпрос за детска дискотека и че не ти се ходи мога да си преценя....само не разбрах за какви биячи става въпрос, ти да не дължиш пари на заведението?! да ходиш на дискотеки не е равно на това да си "готин"! това е абсолютна глупост. а относно момичетата и общуването почни от даскало...и леко с бирата

Умен Пенсионер
02-03-2008, 20:50
Значи щом можеш да си душата на компанията нямаш проблем. Дискотеките са тъпо нещо. И аз не обичам да ходя. Може да организираш събиране с приятелите си на кръчма. Да се съберете на по бира, две, три на някой мач да речем. Домашните купони също са хубаво нещо. Дискотеките са за мамините дришльовци.