PDA

View Full Version : Коремчо xD



Heaven_Can_Wait
01-28-2008, 20:21
хъх...здравейте...имам един проблем...цялото ми тяло си е стегнато, с очертани мускулчета, но коремът ми е ужас... направила съм бирено коремче направо.. (и то от натурални сокове, пия по няколко литра на ден, като наркотик ми е направо...) и тлъстинки си имам.. от всичко по малко.. тцц... В даскало съучениците ми викат: "Кой знае какви плочки имаш на корема..." . Да, ама не... :( А и съм по принцип слабичка - 48 кг съм и ме бъзикат "30 кг с мокри дрехи"... показала съм си на няколко човека коремчо.. и гледаха така - o0 ... До лятото трябва да се оправя, че не знам... някакви съветчета? :oops:

_crazy_baby_
01-28-2008, 20:55
намали те4ностните кво се налива6 толкова много

LuCiFersAngeL
01-28-2008, 22:08
Течностите са много полезни за организма, но не бива да се прекалява. На ден трябва да приемаш около 2 литра течности. Точната формула, по която се изчислява е теглото ти раделено на 20. И все пак не съм сигурна дали точно прекомерното "наливане" е причината за твоя проблем :neutral:

PinkFloydSound
01-29-2008, 14:10
коремни преси му е майката.и не прекалявай с тея сокове толкоз :D

zaharnatafeq
01-29-2008, 15:27
коремните преси стягат само повърхностните мускули, щом има тлъстинки няма да ти помогнат :) първо трябва да се оттървеш от тях, а после да стягаш ;)
а за соковете наблягай на тези които не съдържат захар и на фрешове :) че тея другите не са за предпочитане когато са в големи количества

mumiikataa
01-29-2008, 15:59
и аз имам тлъстинки.а отдолу имам много стегнати мускули.веднъж се закачах с татко и тои ме боцна по корема,аз го бях стегнала леко.ефекта беше :shock: