PDA

View Full Version : мн съм объркана



_enigma_
01-28-2008, 21:24
Така...мн съм объркана и реших да споделя с вас какво ме притеснява.Големи каши забърках напоследък и не знам какво да правя.От около една година харесвам едно момче,с което нямам никакво бъдеще.Опитвам се да го забравя,но ми е адски трудно!Запознавам се с други момчета,но никой не е толкова прекрасен,колкото него.Та сега има едно момче,което е мн хубаво и добро,и ме харесва.Проблема е,че аз не изпитвам нищо към него.Всъщност не знаех,че ме харесва до тази събота.С една моя приятелка отидохме у тях уж да пийнем малко...ама се напихме :? За първи път в живота си се напивам така...ще спестя подробностите,но забих се аз с въпросното момче,целувахме се,подробности не помня,но сега той ме пита дали искам да продължим или не.А аз наистина не знам какво да му кажа.Някои ме съветват да тръгна с него,защото се държи мн добре с мен и ме харесва и защото нямам бъдеще с другото момче,а някои ми казват да не тръгвам с него щом не изпитвам нищо.А най-гадното е,че баща ми ме е видял да се целувам с него и е"споделил" на майка ми и леля ми(на която и без това почти вс.казвам) и сега,ако не тръгна с него не знам какво да кажа на наще,те си мислят,че сме гаджета :(:(:( Само ще ви помоля,ако мислите да ми се карате и да ме упреквате да не го правите,защото мн добре разбирам,че никой не ми е виновен и ме е яд!!!

Vangeloff E.I
01-28-2008, 21:51
Така...мн съм объркана и реших да споделя с вас какво ме притеснява.Големи каши забърках напоследък и не знам какво да правя.От около една година харесвам едно момче,с което нямам никакво бъдеще.Опитвам се да го забравя,но ми е адски трудно!Запознавам се с други момчета,но никой не е толкова прекрасен,колкото него.Та сега има едно момче,което е мн хубаво и добро,и ме харесва.Проблема е,че аз не изпитвам нищо към него.Всъщност не знаех,че ме харесва до тази събота.С една моя приятелка отидохме у тях уж да пийнем малко...ама се напихме :? За първи път в живота си се напивам така...ще спестя подробностите,но забих се аз с въпросното момче,целувахме се,подробности не помня,но сега той ме пита дали искам да продължим или не.А аз наистина не знам какво да му кажа.Някои ме съветват да тръгна с него,защото се държи мн добре с мен и ме харесва и защото нямам бъдеще с другото момче,а някои ми казват да не тръгвам с него щом не изпитвам нищо.А най-гадното е,че баща ми ме е видял да се целувам с него и е"споделил" на майка ми и леля ми(на която и без това почти вс.казвам) и сега,ако не тръгна с него не знам какво да кажа на наще,те си мислят,че сме гаджета :(:(:( Само ще ви помоля,ако мислите да ми се карате и да ме упреквате да не го правите,защото мн добре разбирам,че никой не ми е виновен и ме е яд!!!

Na mom4eto s koeto si se natiskala kazvash 4e ne iskash da produljite shtom nqmash 4uvstva, na vashte kazvash 4e ste skusali i produljavash da me4taesh za drugoto mom4e.. Have Fun .. edno logi4no obqsnenie .. :)

MiMcHeToOo
01-28-2008, 22:05
Най-гадното е да си с някой без да изпитваш чувства към него. Не стига, че себе си мъчиш ами и него лъжеш..

Presley
01-28-2008, 22:23
Попринцип най-добрият начин да эабравиш някого е да намериш друг човек,към когото да насочиш интереса и желанието си.Но пък не мисля,че ако нямаш чувства към него и не те привлича има смисъл да сте эаедно.Няма.Щом не иэпитваш нищо към него,по-добре не тръгвайте.

simba007
01-29-2008, 10:57
ми в по4ти същото положение съм и аз. много оби4ам мишо но с него нямам никакви шансове наскоро се появи един иван той лудна по мен едни казват бъди с него други зарежи го.и така и аз незнам какво да правя

sladuranka =)
01-29-2008, 12:17
По-добре пробвай с тоя дет сте се целували шото найстина няма друг начин да забравиш друг човек била съм в тва положение и найстина мисля че така е най-добре а ако нищо не стане кофти шанс

missss_kisss
01-29-2008, 12:22
Щом нямаш чувства кажи му че това е пиянска грешка и че много сажелява и не си искала да го нараниш

TheNewReligion
01-29-2008, 13:47
Следвашият път се напий и го изнасили , па като те пита да ли искаш да продължите ест. ще му откажеш! :D :D :D

Harum_Scarum
01-29-2008, 13:56
Най-гадното е да си с някой без да изпитваш чувства към него. Не стига, че себе си мъчиш ами и него лъжеш..
+1

sasha_90
01-29-2008, 14:16
Сама казваш,че не изпитваш нищо към него и целувката е била под влиянието на алкохола=>не тръгвай с него.Не само ще нараниш себе си,но и момчето.А на вашите може да кажеш,че сте се целунали в момент на слабост и между вас няма нищо,например.

sherry
01-29-2008, 15:05
Защо не можеш да си с този, който желае, да не би да си има сериозна приятелка?
Моят съвет е да следваш сърцето, ако не те кефи тоя, с който си се целувала, недей да ходиш с него, защото от това нищо хубаво няма да се получи. Насила не се обича. И не се притеснявай за това, че вашите знаят, че сте се целували, не си монахиня, ако те попитат, кажи, че не са се получили нещата с него и не ходите.

Ако наистина не харесваш момчето, с кеото си се целувала, не ходи с него. Остани сама, любовта ще дойде, когато най-малко предполагаш.

<-ChelseA->
01-29-2008, 15:07
По-добре не се обвърэвайс човек,към който нямаш чувства.Така рано или късно ще ти писне и ще се раэделите.И какво иэлиэа?Той ще блъде наранен,а на теб ще ти е кофти...абе недей да правиш неща,эа които ще съжалиш след време..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-29-2008, 16:17
Мила, ще те посъветвам да не правиш тази грешка, защото след това така или иначе ще съжаляваш.. Някога и аз направих подобна, но така единствено нараних момчето.. И си дадох сметка, че не мога да бъда с някой, който не обичам. Остави нещата така.. това ще е най - доброто решение, както за него , така и за теб защото после и двамата може да съжалявате.. Не тръгвай с някого, към който нямаш никакви чувства ;)