PDA

View Full Version : повторно спечелване ? как ?



theedge1988
01-28-2008, 22:07
бяхме приятели ->връзка -> сега сме пак приятели, разбираме се ок.

убеден съм че тя иска да оправим нещата помежду ни! но цаката е там че аз май не полагам достатъчно усилия да я спечеля. а тя точно това иска. както всяко др момиче май че..чувства се като награда и иска да бъде спечелена. иска да се боря за нея..макар да нямам др опонент за нея в момента.

ъм..моля не ми казвайте - говори с нея, разберете се.
искам чисто практически съвете как се справяте в подобна ситуация когато трябва да спечелите момиче, което вече ви познава прекалено добреее. доста добре. попринцип мн мразя да съм нахален, нагъл и натрапчив, непрекъснато да правя намеци или през цялото време да пускам ръце..хмм..но май сега точно така трябва да се държа? само дано не се възприема като прекалено бързо или 'атакираyо'..нз как да се изразя..дано ме разбирате. а ако не съм атакуващ и напорист няма как да се получат нещата..така че предполагам трябва да намеря някакъв балас.

та..както казах - моля за чисто практически съвети от вашия житейски опит !?

MiMcHeToOo
01-28-2008, 22:10
Мисля, че една прегръдка, една целувка и едно казване в очите "Обичам те, искам си те пак", би помогнало :)

theedge1988
01-28-2008, 22:28
Мисля, че една прегръдка, една целувка и едно казване в очите "Обичам те, искам си те пак", би помогнало :)

много повече бих казал..

Presley
01-28-2008, 22:34
Да не ти каэваме да поговорите и да се раэберете?А какво да ти кажем-да отидеш и да я сриташ веднъж отэад?Стига с тея глупости и детинщини.Сядате и се раэбирате като бели хора :D Каэваш и ,че искаш пак да сте эаедно,че държиш на нея,ала бала...един раэговор е най-сигурното решение.

Vangeloff E.I
01-28-2008, 22:49
[/quote]много повече бих казал..[/quote]

Kato bi kazal mnogo pove4e ne vijdam zashto oshte dremesh tuka.4akash nqkoi drug da go kaje vmesto teb?kato mrazish da si nahalen i pro4ie budi sebesi kakto do sega..btw podkrepqm Presley`n`Sum i MiMcHeToOo

Sharpay
01-29-2008, 03:46
аз си го спечелих обратно сравнително лесно 8) пурво си 4атехме след това няколко пъти излязохме в една и съща компания бъзикахме се закачахме се и след това взе да вика само мен у тях ии... :oops: :oops: :oops: :oops:

vvs_go
01-29-2008, 07:37
am 4estno kazano ne smqtam 4e govori6 seriozno no ako da naemi si oponent nqkoi tvoi priqtel koito da gre6i i tq da ti se radva na teb

princesa_viki
01-29-2008, 12:52
Aми освен да поговорите има и друг начин.Направо действай.В някой удобен момент,когато усещаш,че и двамата го искате, я целуни много нежно и се опитай с тази целувка да покажеш любовта си към нея :)
Успех :)

Anarion
01-29-2008, 13:47
Важно е защо сте се разделили и кой кого е зарязал. ?

princesa_viki
01-29-2008, 15:21
Важно е защо сте се разделили и кой кого е зарязал. ?
Явно не е нещо кой знае какво,защото той каза,че знае,че и тя го иска.

theedge1988
01-29-2008, 21:13
аз не полагах достатъчно усилия. едни вид тя водеше нещата и определяше какво ще се случи и какво не. не бях инициативен. като човек въобще съм такъв, макар на моменти да имам мн интересни идеи и теми за разговор и да ни е мн приятно..в повечето време имам усещането че няма какво да й кажа..че няма с какво да я разсмея, че едва ли не не съм й интересен. за протокола - позднаваме се от 3 години..макар че хората живеят по цял живот пак имат какво да си кажат.

а в последните моменти и двамата не се чувствахме добре. първо го споменах аз..после тя, и решихме да прекратим с уточнението, че на този етап е това и че ако има повторна връзка за нас - това ще се случи ако аз направя нещо..ииуфх, как се надявам да не бъркам (!)и тя все пак да иска отново да имаме връзка.

не рядко пъти съм си мислил направо да я прегърна или целуна..най-много да отнесе шамар или злобна думичка. и май така ще действам..нека само да мине още малко време и да нацеля някои по-добър момент.

наистина лошото е че ъм..тя определено иска да се чувства висока, да усеща че се боря за нея, че полагам усилия връзката да е от двама ни, не сама от нея..е това нз как да направя..как да я убедя. мисля че има моменти в които не ми вярва..както казах - имам огромно желание, което обаче без формата на инициатива и действия - нищо не е....

баси, главата ми е бъркоч 8-)

theedge1988
02-06-2008, 06:07
^

идеи ?