PDA

View Full Version : 2 Песни в мое изпълнение



puhinka
01-28-2008, 22:46
вижте моята страница в youtube. за сега имам само две песни, но наистина ще оценя ако си кажете мнението.
Да, обърках текста и на двете песни за което се извинявам предварително, а "Без Теб" я пях с болно гърло.

http://www.youtube.com/watch?v=Ttasq4TIXnY

http://www.youtube.com/watch?v=eJLQTN-sPkQ

Благодаря за слушането, чакам мнения :)

Ivs Jonas
01-29-2008, 06:29
mn hubavo pee6 :)

viki_nt
01-29-2008, 06:33
...bravo beee!!!!! :grin: mn qko....kefq ti se =D>

alex
01-29-2008, 07:32
Супер, пускай повече такива клипчета тук :)

toto_cb_fan4e
01-29-2008, 07:42
Мн Мн добро! Марш в Мюзик Айдъл! ;-)

BrokenHeart
01-29-2008, 09:29
хубав глас имаш ;]

oTPoBHa
01-29-2008, 12:54
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?

SuNsEt
01-29-2008, 13:42
Ако се усъваршенстваш,ще станеш много по-добра.
Имаш гласови данни,просто трябва практика :)

Mitio_man
01-29-2008, 14:09
Мн Мн добро! Марш в Мюзик Айдъл! ;-)

toto_cb_fan4e
01-29-2008, 14:13
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
Много си оТРоВНа бе бейби! По-полека! Пее хубаво момичето и тва си е самата истина. Няма нужда да злобееш щото ти не можеш да пееш така добре.Споко!

estreq
01-29-2008, 16:00
браво :)

ElisaDay
01-29-2008, 16:03
Много ми харесват!Браво миличка!Желая ти успех!

teenkopele
01-29-2008, 17:12
В момента няма как да ги чуя, но довечера ще гледам да го направя...ако не забравя де. :)

ch0colate_f
01-29-2008, 17:15
super :)))

alek200
01-29-2008, 18:11
браво :)

IrReplacaBle
01-29-2008, 18:17
Браво \:D/ Успехи :-)

IsoMniaC_
01-29-2008, 18:21
Na men mi haresa, pee6 mn hubavo, no 6te moje6 i po dobre kato se usvur6enstava6! Uspeh :)

EsenaMono
01-29-2008, 18:35
Значи момичето пее много добре, но това за Music Idol-a можеби ако отиде само ще и разбият мечтите.. и няма да е много приятна гледката след това но ако е уверена що пък не в крайна сметка. Относно това че си правела реклама.. ами т'ва е апсурдно, :x даже трябва повече такива като нея да си пускат клиповете не само в този а и в много други форуми.. България има толкова много скрити таланти че просто не е истина.

Успех на момичето !!

puhinka
01-29-2008, 21:48
Благодаря за всички коментари за сега. Много сте мили :)

Аз уважавам всякаква критика отностно моето пеене, защото ми е много полезна, но всякакви злобни коментари не... Нямам намерение да давам обяснения на някой който само злобничи и се опитва да накара всички да се чустват зле, само защото не е доволен от неговия живот и седи по цял ден пред компютъра да злобее в разни форуми. От сега нататък това е моята политика и ако имате някакъв въпрос отностно причината поради която съм се записала можете да ме попитате човешки... на всеки нормален въпрос ще съм щастлива да отговоря...

нямам намерение да развалям тона на тази тема с моя пост или да я превръщам в караница... всеки злобар ще се игнорира... точка

И пак казвам, БЛАГОДАРЯ ВИ за милите коментари :---)

пс: кажете какви песни искате да чуете в мое изпълнение и ако са добре за гласа ми ще се постарая да ги запиша... да не забравяме че не мога да пея всичко все пак... никой не може... :)

tenaglia
01-29-2008, 22:24
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
усещам яко завист а :smt012

teenkopele
01-30-2008, 06:53
Страхотен глас! :)

GreenFairy
01-30-2008, 07:13
Браво, браво, много хубаво пееш наиситна... Втората песен ми хареса повече... Хехе, продължавай напред \:D/
Между другото казвам се Катерина :D

Devilsplaymate
01-30-2008, 08:03
Впечатлена съм! Много хубав глас имаш.

toto_cb_fan4e
01-30-2008, 09:41
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
усещам яко завист а :smt012
Абс съгласна

Dayz
01-30-2008, 10:07
впечатляващо http://prikachi.com/users/dayz/64m.gif

oTPoBHa
01-30-2008, 12:18
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
усещам яко завист а :smt012
Абс съгласна


дее*а тъпите ко*елета, дее*а..
чувате ли си кви ги говорите бе
най-малкото съм повече музикант от нея и смятам за глупаво да си пускаш клипове по Интернет с цел популяризация..
и в същото време да си лежиш по цял ден на леглото вкъщи и да си мечтаеш, че някой мениджър ще дойде ей така на вратата ти и ще те обяви за новата марая кери ПРИМЕРНО.. и да живееш в една шибана илюзия.. със качените клипчета.. и получените коментари О СУПЕР ТИ ТРЯБВА ДА ИДЕШ В МЮЗИК АЙДЪЛ ЯКА СИ АУУУ ДА ДА ДА и да си мислиш о да аз съм звезда.. и да се разваш на това, че са те похвалили във форум .. като някоа глупачка.. хаха.. ще простете ми за смеха, просто ми е смешно.. вместо да се заемеш сериозно да се усъвършенстваш и да излезеш да изпееш една песен на сцената и да покажеш, че можеш, да покажеш дори за себе си, че си постигнал това, което искаш.. хаха.. без думи оставам..
Lame .....
хиляда такива ламера има скрити из цял свят.. и ако всичките вземем да си напускаме клипчета в интернет.. хахахахахаа за чий хуй бе? кой ще ни види? кой ще ни похвали? някакви идиоти от един *ибан форум да ти казват, че си супер, и ти да се радваш, без даже и да ги познаваш тия хора, без да знаеш абсолютно нищо за тях..
ами тия хора са едни абсолютни идиоти.. невъзприемащи музиката правилно.. както половината българска публика.. и не, не ми казвайте, че един нормален човек (било то музикант или любител) би се зарадвал на някакви лайна да му кажат, че е супер..
за мен всеички тези са абсолютните ЗЛЕТА.. мн време ще трябва, за да се осъзнаят.. вобще
много малко са хората, които възприемат музката като цяло като нещо сериозно и се отнасят отговорно към всичко, знаейки какво се иска от тях.. и да го правят...
бе какво разбирате вие..
парите владеят света
чалга мен форевар
и тва е !


линк едно: преди започване на репетиция (никой не се води по никой)

http://www.bgshare.com/307461/seki si sviri 6to si znae.MP3

линк две: ето ви..

http://www.bgshare.com/307475/mierda 3 acoustic.MP3

линк номер три.. да не ми кажете, че нищо не разбирам и говоря наизуст като поредния паляк ..

http://www.bgshare.com/307484/mierda 4 acoustic.MP3


линковете РАБОТЯТ

alex
01-30-2008, 14:23
Ако ще си поръчваме песни нека аз да започна :) Не знам как си инглиша но онази песничка за чадърчето ми е интересно да я чуя в тео изпълнение, аза български защо не се пробваш да изпееш Шоколад на Остава :)

п.п. От музика не разбирам. Разбирам дали ми харесва нещо или не. А определено ми харесва как пееш. Аз лично се съмнявам че целта на тези клипове е някой мениджър да се намери за да я продуцира. Просто това и доставя удоволствие и споделя направеното с нас. Има много хора които пускат свои песни в интернет по този начин. Верно че две от най-известните момичета които го правеха станаха звезди в страната си и им дадоха собствено предаване но не вярвам това да е целта :)
Ето и двете преуспяли по този начин момичета

http://vbox7.com/play:d2c6df44

BioX
01-30-2008, 14:48
пс: кажете какви песни искате да чуете в мое изпълнение и ако са добре за гласа ми ще се постарая да ги запиша... да не забравяме че не мога да пея всичко все пак... никой не може... :)
rap dali 6te moje6 :D
imam nqkolko pesni koito sam gi pisal az ako misli6 4e 6te moje6 da gi ispee6 mi pi6i na ls da ti dam tekstovete 8-)

toto_cb_fan4e
01-30-2008, 15:01
ОМГ тези двете са страхотни...

teenkopele
01-30-2008, 17:01
Ще ми бъде интересно да чуя песента на Рени- Влюбих се опасно http://vbox7.com/play:51e62237 :)

puhinka
01-30-2008, 21:26
alex,
тази песничка за чедърчето ще я запиша в най-скоро време. Инглиша ми е добър като се има в предвид че го говоря по цял ден. :)

шоколад на остава е много хубава песен, за жалост е много трудна без инструментал и то в подходящата за мен тоналност... ще си помисля за без инструментал... dont get your hopes up (да се надяваме че тва доказва)


style_hip_hop,
аз може би няма да мога (спокс, аз знам че се шегуваш) но може би ти би могъл да се запишеш и да ги качиш да ги видим :)

p4elata_brumze,
ще направя влюбих се опасно ако намеря инструментал, защото иначе звучи сякаш повтарям едно и също...пък и не съм голям фен на поп-фолка :)


така, не искам да звуча нескромно но бих искала да кажа на някои хора че аз имам участия зад гърба си... от концерти до мюзикали до фестивали до радиота... така че да не се обиждаме и да казваме кой от кого е по-голям музикант без да се познаваме... ако някой иска мога и да пусна записи, но не в много добро качество пък и не знам как да отделя песните...
не си лежа по цял ден и да си мечтая да стана певица... това дори не ми е мечтата (искам да стана психолог между другото)
ако си толкова против пускането на песни в собствено изпълнение за къв чем си ги дала тея линкове... да ми се докажеш колко си велика... дори не мога и да ги чуя тъй като не ми се отваря
да не казваме че това не ти е първия път да ги пускаш в тоя форум... та да не говорим кой се хвали, кой популяризира творчеството си и който просто го прави за удоволствие и иска мнението на другите и тн...
нямам намерение да убиждам никого... като любител музикант уважавам всички като мен и очаквам същото и от другите въпреки че не го получавам...
до това кой е идиот и кой не е...смятам че всеки си има право на мнение , пък и кой ще ми даде обективно мнение за пеенето ми освен хора които не ме познават и които не ги интересува дали ще ме наранят или не?
абе нямам намерение да превръщам темата в спор... просто ще се оттегля сега и ще игнорирам злобни постове... nothing personal

tenaglia
01-30-2008, 22:00
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
усещам яко завист а :smt012
Абс съгласна


дее*а тъпите ко*елета, дее*а..
чувате ли си кви ги говорите бе
най-малкото съм повече музикант от нея и смятам за глупаво да си пускаш клипове по Интернет с цел популяризация..
и в същото време да си лежиш по цял ден на леглото вкъщи и да си мечтаеш, че някой мениджър ще дойде ей така на вратата ти и ще те обяви за новата марая кери ПРИМЕРНО.. и да живееш в една шибана илюзия.. със качените клипчета.. и получените коментари О СУПЕР ТИ ТРЯБВА ДА ИДЕШ В МЮЗИК АЙДЪЛ ЯКА СИ АУУУ ДА ДА ДА и да си мислиш о да аз съм звезда.. и да се разваш на това, че са те похвалили във форум .. като някоа глупачка.. хаха.. ще простете ми за смеха, просто ми е смешно.. вместо да се заемеш сериозно да се усъвършенстваш и да излезеш да изпееш една песен на сцената и да покажеш, че можеш, да покажеш дори за себе си, че си постигнал това, което искаш.. хаха.. без думи оставам..
Lame .....
хиляда такива ламера има скрити из цял свят.. и ако всичките вземем да си напускаме клипчета в интернет.. хахахахахаа за чий хуй бе? кой ще ни види? кой ще ни похвали? някакви идиоти от един *ибан форум да ти казват, че си супер, и ти да се радваш, без даже и да ги познаваш тия хора, без да знаеш абсолютно нищо за тях..
ами тия хора са едни абсолютни идиоти.. невъзприемащи музиката правилно.. както половината българска публика.. и не, не ми казвайте, че един нормален човек (било то музикант или любител) би се зарадвал на някакви лайна да му кажат, че е супер..
за мен всеички тези са абсолютните ЗЛЕТА.. мн време ще трябва, за да се осъзнаят.. вобще
много малко са хората, които възприемат музката като цяло като нещо сериозно и се отнасят отговорно към всичко, знаейки какво се иска от тях.. и да го правят...
бе какво разбирате вие..
парите владеят света
чалга мен форевар
и тва е !


линк едно: преди започване на репетиция (никой не се води по никой)

http://www.bgshare.com/307461/seki si sviri 6to si znae.MP3

линк две: ето ви..

http://www.bgshare.com/307475/mierda 3 acoustic.MP3

линк номер три.. да не ми кажете, че нищо не разбирам и говоря наизуст като поредния паляк ..

http://www.bgshare.com/307484/mierda 4 acoustic.MP3


линковете РАБОТЯТ


сега пък и заради вниманието ли завиждаш? 8)

tenaglia
01-30-2008, 22:05
http://vbox7.com/play:2b69d651?

да е весело! :)

Blab
01-30-2008, 22:22
^Ахахах, тоя е голям чаровник, бе. :-D
Авторката пее добре, има приятен глас.
Няколко грешни тона долови свръх-музикалното ми ухо, но да не правим от мухата слон.
Спокойно можеш да се усъвършенстваш в тази сфера.

puhinka
01-31-2008, 01:13
браво tenaglia.... много радваш. :grin:

ако има и други хора с клипчета... качвайте :)

toto_cb_fan4e
01-31-2008, 06:45
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
усещам яко завист а :smt012
Абс съгласна


дее*а тъпите ко*елета, дее*а..
чувате ли си кви ги говорите бе
най-малкото съм повече музикант от нея и смятам за глупаво да си пускаш клипове по Интернет с цел популяризация..
и в същото време да си лежиш по цял ден на леглото вкъщи и да си мечтаеш, че някой мениджър ще дойде ей така на вратата ти и ще те обяви за новата марая кери ПРИМЕРНО.. и да живееш в една шибана илюзия.. със качените клипчета.. и получените коментари О СУПЕР ТИ ТРЯБВА ДА ИДЕШ В МЮЗИК АЙДЪЛ ЯКА СИ АУУУ ДА ДА ДА и да си мислиш о да аз съм звезда.. и да се разваш на това, че са те похвалили във форум .. като някоа глупачка.. хаха.. ще простете ми за смеха, просто ми е смешно.. вместо да се заемеш сериозно да се усъвършенстваш и да излезеш да изпееш една песен на сцената и да покажеш, че можеш, да покажеш дори за себе си, че си постигнал това, което искаш.. хаха.. без думи оставам..
Lame .....
хиляда такива ламера има скрити из цял свят.. и ако всичките вземем да си напускаме клипчета в интернет.. хахахахахаа за чий хуй бе? кой ще ни види? кой ще ни похвали? някакви идиоти от един *ибан форум да ти казват, че си супер, и ти да се радваш, без даже и да ги познаваш тия хора, без да знаеш абсолютно нищо за тях..
ами тия хора са едни абсолютни идиоти.. невъзприемащи музиката правилно.. както половината българска публика.. и не, не ми казвайте, че един нормален човек (било то музикант или любител) би се зарадвал на някакви лайна да му кажат, че е супер..
за мен всеички тези са абсолютните ЗЛЕТА.. мн време ще трябва, за да се осъзнаят.. вобще
много малко са хората, които възприемат музката като цяло като нещо сериозно и се отнасят отговорно към всичко, знаейки какво се иска от тях.. и да го правят...
бе какво разбирате вие..
парите владеят света
чалга мен форевар
и тва е !


линк едно: преди започване на репетиция (никой не се води по никой)

http://www.bgshare.com/307461/seki si sviri 6to si znae.MP3

линк две: ето ви..

http://www.bgshare.com/307475/mierda 3 acoustic.MP3

линк номер три.. да не ми кажете, че нищо не разбирам и говоря наизуст като поредния паляк ..

http://www.bgshare.com/307484/mierda 4 acoustic.MP3


линковете РАБОТЯТ


сега пък и заради вниманието ли завиждаш? 8)
8) :oops: :razz: :grin: :-D благодаря tenaglia

Ice_Queen_
01-31-2008, 07:17
И на мен не ми харесва,много сори.
Стига сте се правили на комплексари - приемете и чуждото мнение.
Не може на вс да им харесва.
А и момичето иска мнения,пуснало си е ..изпълненията..значи е готова да чуе и критика! Пък и я се осъзнайте-да,хваща някой тонове..повече или по-малко няма да казвам - но определено не е СУПЕР както се изразявате повечето/мое мнение/.Е да,пожелавам и при повече репетиции,професионални уроци и т.н. да развие гласа си и да..постигне това което иска.

Бтв Лейм хубави са нещата на линковете.

И не това не е завист.Мн са прости тези ,който казват че е завист.Вие изобщо някаква музикална култура имате ли бтв?

toto_cb_fan4e
01-31-2008, 07:56
Ми ние имаме ама ти имаш ли е другия въпрос :razz:

tenaglia
01-31-2008, 08:14
И на мен не ми харесва,много сори.
Стига сте се правили на комплексари - приемете и чуждото мнение.
Не може на вс да им харесва.
А и момичето иска мнения,пуснало си е ..изпълненията..значи е готова да чуе и критика! Пък и я се осъзнайте-да,хваща някой тонове..повече или по-малко няма да казвам - но определено не е СУПЕР както се изразявате повечето/мое мнение/.Е да,пожелавам и при повече репетиции,професионални уроци и т.н. да развие гласа си и да..постигне това което иска.

Бтв Лейм хубави са нещата на линковете.

И не това не е завист.Мн са прости тези ,който казват че е завист.Вие изобщо някаква музикална култура имате ли бтв?

момиченце? критиката би трябвало да е нещо от сорта на " не ми харесва как пее, не ми харесва тва не ми харесва онова"
критиката в случая не е "уу тая си качва клиповете щото да я забелязват" "щото да и се мазнат" и тн.
нищо против никой нямам
относно това колко разбирате от музика и колко сте грамотни - ще се въздържа от коментар :)

BioX
01-31-2008, 08:56
style_hip_hop,
аз може би няма да мога (спокс, аз знам че се шегуваш) но може би ти би могъл да се запишеш и да ги качиш да ги видим :)


:cry: ne be6e 6ega serizno ti predlojih da zapi6e6 nqkoi ot moite pesni no 6tom nqma da moje6.....
a i az sq nqmam vazmojnost da gi zapi6a i da pysna klip4e :)

Ice_Queen_
01-31-2008, 08:56
tenaglia не ми викай момиченце.В моя пост някъде да си прочела "уу тая си качва клиповете щото да я забелязват" ?
И да въздържи се от коментар.

И да мисля че имам.Тото ти каква имаш?

tenaglia
01-31-2008, 09:06
че аз към теб не съм се обръщал, а към отровната...щото поста и е такъв...и отрицателно мнение да имаш мен лично не ме бърка....обаче да се биете в гърдите че знаете а всъщност....както и да е
за мен винаги ще си момиченце (сещай се ... )

tenaglia
01-31-2008, 09:08
аа да...и съм момче
+ това ти като някой музикален критик ли се явяваш? я проследи цялата тема и после пак пиши че нещо май пак не си в час... :)

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 13:37
Мн Мн добро! Марш в Мюзик Айдъл! ;-)

toto_cb_fan4e
01-31-2008, 15:24
И да мисля че имам.Тото ти каква имаш?
Ми аз може би съм малко по-навътре с музиката след като свиря на муз инструмент... :grin: :oops:

toto_cb_fan4e
01-31-2008, 15:24
Барабани!

Ice_Queen_
01-31-2008, 19:32
И да мисля че имам.Тото ти каква имаш?
Ми аз може би съм малко по-навътре с музиката след като свиря на муз инструмент... :grin: :oops:

евала..колко години?

ако трябва и аз да " докладвам " - 9 години с музика-5 на сцена с вокална група,3 хор,1-отделни занимания/

tenaglia
01-31-2008, 20:03
прави разлика от опит и знание... :?

Castaway
01-31-2008, 20:58
ей,страхотно пееш ... :grin: чак се радвам,че има хора като тебе дето да пеят толкова хубаво, определено имаш талант, просто го доразвий и .. :grin:

oTPoBHa
01-31-2008, 21:25
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
усещам яко завист а :smt012
Абс съгласна


дее*а тъпите ко*елета, дее*а..
чувате ли си кви ги говорите бе
най-малкото съм повече музикант от нея и смятам за глупаво да си пускаш клипове по Интернет с цел популяризация..
и в същото време да си лежиш по цял ден на леглото вкъщи и да си мечтаеш, че някой мениджър ще дойде ей така на вратата ти и ще те обяви за новата марая кери ПРИМЕРНО.. и да живееш в една шибана илюзия.. със качените клипчета.. и получените коментари О СУПЕР ТИ ТРЯБВА ДА ИДЕШ В МЮЗИК АЙДЪЛ ЯКА СИ АУУУ ДА ДА ДА и да си мислиш о да аз съм звезда.. и да се разваш на това, че са те похвалили във форум .. като някоа глупачка.. хаха.. ще простете ми за смеха, просто ми е смешно.. вместо да се заемеш сериозно да се усъвършенстваш и да излезеш да изпееш една песен на сцената и да покажеш, че можеш, да покажеш дори за себе си, че си постигнал това, което искаш.. хаха.. без думи оставам..
Lame .....
хиляда такива ламера има скрити из цял свят.. и ако всичките вземем да си напускаме клипчета в интернет.. хахахахахаа за чий хуй бе? кой ще ни види? кой ще ни похвали? някакви идиоти от един *ибан форум да ти казват, че си супер, и ти да се радваш, без даже и да ги познаваш тия хора, без да знаеш абсолютно нищо за тях..
ами тия хора са едни абсолютни идиоти.. невъзприемащи музиката правилно.. както половината българска публика.. и не, не ми казвайте, че един нормален човек (било то музикант или любител) би се зарадвал на някакви лайна да му кажат, че е супер..
за мен всеички тези са абсолютните ЗЛЕТА.. мн време ще трябва, за да се осъзнаят.. вобще
много малко са хората, които възприемат музката като цяло като нещо сериозно и се отнасят отговорно към всичко, знаейки какво се иска от тях.. и да го правят...
бе какво разбирате вие..
парите владеят света
чалга мен форевар
и тва е !


линк едно: преди започване на репетиция (никой не се води по никой)

http://www.bgshare.com/307461/seki si sviri 6to si znae.MP3

линк две: ето ви..

http://www.bgshare.com/307475/mierda 3 acoustic.MP3

линк номер три.. да не ми кажете, че нищо не разбирам и говоря наизуст като поредния паляк ..

http://www.bgshare.com/307484/mierda 4 acoustic.MP3


линковете РАБОТЯТ


сега пък и заради вниманието ли завиждаш? 8)


хаха..
музиката сега пък я изкарахте като начин на привличане на внимание.. хаха, пич, музиката е нещо много повече.. това, че ти и повечето тук сте на мнение, че с музиката е за доказване.. РОФЛ
заеби човек, че музиката е изкуство.. хората трябва просто добре да разбират това понятие.. но някси просто в днешно време става ли въпрос за тия неща ..
пиша в темата, защото ми стана интересно просто
как в днешно време нещата се възприемат неправилно
пускай си теми в тиинпроблем.нет, как пееш,щом това те прави щастлив.. това в днешно време е зрелище ! но някси се усеща желанието за доказване просто.. че някси всеки гледа да се докаже с нещо.. не обичам такива хора.. които го искат на всяка цена..
хора, за които е от ГОЛЯМОТО значение да излязат и да се покажат пред груги хора, за да се почувстват номер едно (защото иначе просто няма с какво друго) било то във форум, на концерт и така нататък.. хора, за които това да се докажат пред останалите е хипер-мега-важно нещо в живота им..
а музиката си е музика.. не е начин за изтъкване.. не, не вие не разбирате.. и никога няма да разберете.. истинските музиканти са тези, на които не им пука дали ще бъдат чути от някого, дали ще има какво да ядат на другия ден или как ще си платят данъците.. засягам и това, защото това са най-обикновени хора, които даже нямат пари за хляб.. хора, за които и не подозирате.. хора, които просто не ги интересува от нищо.. те правят музика, но не с цел изява.. те го правят, защото това им носи някаква вътрешна хармония..
и сега някакъв тука тругнал да ми пуска клипове да се показва..
тц тц тц..
ако разбираше нещата правилно надали щеше да се изтъква
тт
няям нищо против мацката дето си пуска клипове как пее
те пускат вече клипове как..... да не казвам какво правят.. та и това ли няма да пуснат
на хората им дай шоу да гледат..
и да глееедат, глееедат, и да се филмират..
а това, че линковете не работят.. кажете някакъв сайт за да мога да ги кача, щом толкова искате да чуете.. хахааа това са хората, брат.. днешно време.. отвсякъде е разврат.. човек не знае кой е, не открива себе си почти в нищо, какво остава за музика и за разбиране..
не искам да споря с вас..

puhinka
02-01-2008, 00:20
Знаете ли кво... ако искате да спорите толкова, защо не си направите една тема..."Защо се пускат видеота в интернет и какви са всъщност намеренията на хората...?" примерно или "аз знам повече от всички на света... докажете ми обратното"
Писна ми тука наляво надясно да се изтъкват колко много разбират от музика и как никога не биха направили такова нещо, като всъщност пускат некви линкове... само спорите и не можете да изслушвате... Опа, забравих, всъщност никой не го интересуват двете страни на нещата.... всички са на принципа... "аз съм най-велик и съм прав а другите са криви и нищо не разбират" Няма да ставам като вас и да се доказвам и аз от колко години се занимавам с музика... колко участия, уроци и тн съм имала, защото няма никакво значение.
единственото нещо за което помолих бяха мнения... честни... получих ги, благодаря ви за положителните и отрицателните... и аз самата долавям фалшиви ноти в "Без Теб"... следващият път ще ми е за урок да не пея със... май беше Соломонов грип в бг... а тук просто "the flu"

Благодаря ви за всичко... аз съм аут... peace

между другото, alex, качих "umbrella".... отиди ми на страницата в youtube и виж. :)

Ice_Queen_
02-01-2008, 07:55
Ролята не жертва девойко не е хубава.Поиска мнения-получи добри и лошо.Всичко извън - Харесва ми,не ми харесва-тебе лично не те засяга-тва са си наши разправии.
Като не приемаш критика-не пускай.

Вс хубаво ти желая

oTPoBHa
02-01-2008, 08:29
йеееей, един по нагоре се изказа, че свирил на барабани.. по нищо не си личи.. той вобще ако се занимава сериозно и свиреше от повече време, щеше да усеща нещата по съвсем друг начин..
имам едно приятелче, което свири на барабани.. справя се супер-хипер-мега добре.. а си няма барабани :( има си само едно соло барабанче и едно глухо, да не вдига гюрултия.. и съм 100000% убедена, че е по-добър от всичките тука, дето ми се хвалят, че свирят и пеят.. (:
особено от онзи про-барабаниста :razz:
човека научи единичното тремоло е така.. само на едно соло барабанче.. вече започвам да си представям какво ще се случи, ако седне на цял сет.. ми той ще направи ебати мазалото !
та доста се отклоних..
има всякакви хора, които опитват да зарибяват да свирят и да пеят, ама някси не се получава.. 'щото човек си се ражда със музикален слух.. и в следствие на практика, се натрупва опита.. а с опита идва и знанието, и мнението.. (: и някси не само със слуха.. просто нещата са си предопределени
един по нагоре пък се обади, че знанието нямало общо с опита.. ХАХАХА търкалям се на пода от смях .. и той е музикант начи и нещо оспорва тука :razz:
той иска да каже, че един музикант (ама баш си музикант), който свири 40 години е така, това му е живота, и идва един некадърник при него е така и казва, че за една нощ ще се научи да свири като него, даже по добре...? ъ? само не ми казвай, че мислиш така, моля те 8-)
ще си отнесеш гаврата, пич.. не че не си я отнасяш, де .. :razz:
....
а сега сериозно
искаш да кажеш, че можеш да исвириш толкова добре едно соло колкото ричи блекмор .. тц xD и е без значение това, че човека си е.. да де, знае се разбира се, кой е ричи (или поне се надявам) и един паляк тука ще знаят еднакво много неща..

при това човек, който дъни нонстоп габа и хардкор техно не очаквам да има бог знае каква култура, относно музиката.. нищо против габата и хард техното.. но те според мен не са баш музика.. те са.. едно друго такова.. странно нещо.. :D
но най-тъпото е на тия хора, е че просто не могат да приемат, че не са прави в даден момент, и кажат следното... пич, така и така не разбирам от музика.. но ВЪПРЕКИ ТОВА МИСЛЯ.. тарадара.. уважавам мнението ти.. и правото на такова.. айде със здраве..
пък и освен, че момичето за мен просто иска да се покаже, не е и толкова добра певица, че да допуска да си слага самичка клипове във ФОРУМИ.. е виж една барбара стрейзънд.. или кристина агилера.. ама ти няма да изпееш кристина, колкото и да се опитваш ;) кристина си е старо куче.. и си е техничарка.. некси като слушам кристина и твоето пеене.. намирам голямата разлика е така.. а ти се изтъкваш все едно си нещо повече .. с тия клипове.. некво като смешно ми е :razz:
ЕЕ КЪДЕ ОТИДЕХМЕ БЕ 8-) кристина или барбара да си пусне клип..
ЕХХХХХЕ
тва го няма никъде..
исках да кажа, ако случайно пак има някой неразбрал (а е 9999999999999% вероятно да има), че има много по-добри музиканти, които обаче някакси не са си пуснали клипове в интернет..
и просто е тъпо.. но щом на момичето и харесва.. ако не съм аз да отправям такова мнение, ще е някой друг, сещаш ли се..
примерно някоя възрастна учителка по пеене :D
ама момичето просто е лейм
хаахахааа.. хората са най-тъпите същества в цялата вселена... и най-тъпото е, че претендират, че могат и са умни.. xD ми окей бе, това че можеш - и аз мога, ама си пея и си се кефя, пея си пред приятели, свирим се - радваме се, и сме щастливи.. :) няма нужда да ни правите клипове.. :) не искаме да ставаме известни :) поне не се гавриме със самите себе си, е така, и с таланта си, да си пускам клипчета във ФОРУМ в който е пълно с музикални инвалиди и да слушаме хвалби, понеже, нали се сещате, те хората не разбират.. xD и да се кефиме.. :razz:
мила, пробвай да си пуснеш клипчето във някой музикантски форум,
ама където са си баш музканти хората, и си разбират.. и чети коментари.. примерно, че нямаш никаква техника на дишане.. ако си чувала затва.. и затова звучи едно лааагаво..
искаше коментар относно пеенето.. ето
а и трябваше да се досетиш просто, че негативния коментар от гледна точка на фукнята е въз основа на неправилно пеене.. 8-)
а като си толкова музикална, защо не си пусна примерно мп3ка във форума, а на всяка цена да трябва да ти гледаме и лицето 8-)
щото искаш да се покажеш, че си ти.. ето закакво.. просто искаш внимание..
искаш по-скоро някой да ти напраи клип, отколкото да те гледаме как си утваряш устата.. 8-) ако питаш мен, хубава си, пробвай да станеш фотомодел .. ама певица някси.. :razz: няма да стигнеш на по-високо ниво от риана или гергана 8-) няма шанс, просто..

та както казах влез във някой музикантски форум или отиди при някоя учителка по класическо пеене да видим какво ще ти каже..
да не се учудиш, че ще си съвпаднат мненията.. 8-)





--------
едит: (по-късно видях)

Няма да ставам като вас и да се доказвам и аз от колко години се занимавам с музика... колко участия, уроци и тн съм имала, защото няма никакво значение.

как ше няма значение е ....
то ако не това, кое друго има по-голямо значение..?
нещо си се объркала мноооо яко, мацка!

toto_cb_fan4e
02-01-2008, 12:52
И да мисля че имам.Тото ти каква имаш?
Ми аз може би съм малко по-навътре с музиката след като свиря на муз инструмент... :grin: :oops:

евала..колко години?

ако трябва и аз да " докладвам " - 9 години с музика-5 на сцена с вокална група,3 хор,1-отделни занимания/

Добре де добре! Едва от 1.5 години... Признавам по-ориентирана си от мене. При това се занимаваш с пеене, а аз с барабани... Което си е все пак различничко :) Ама каквото и да става не можеш да кажеш че пухинка пее зле!

toto_cb_fan4e
02-01-2008, 12:54
Отровна съжалявам ама наистина злобееш!!!

Ice_Queen_
02-01-2008, 13:56
И да мисля че имам.Тото ти каква имаш?
Ми аз може би съм малко по-навътре с музиката след като свиря на муз инструмент... :grin: :oops:

евала..колко години?

ако трябва и аз да " докладвам " - 9 години с музика-5 на сцена с вокална група,3 хор,1-отделни занимания/

Добре де добре! Едва от 1.5 години... Признавам по-ориентирана си от мене. При това се занимаваш с пеене, а аз с барабани... Което си е все пак различничко :) Ама каквото и да става не можеш да кажеш че пухинка пее зле!

НЕ казвам че е зле,просто не ми харесва и смятам че не е СУПЕР както казват Почти вс..Но това си е мое мнение,не искам да го налагам

toto_cb_fan4e
02-01-2008, 13:59
ОК! Разбрахме се!

oTPoBHa
02-01-2008, 20:00
Отровна съжалявам ама наистина злобееш!!!

пич, ти направи ли си труда да чуеш моите записи?
това, че съм твърдо против фукнята, не означава, че злобея..
заради теб съм ги качила в някъкъв шибан сайт, на хипер-мега бавния сървър е така и си изгубих ценното време да пиша дълги мнения в тъпа тема, и ти сега ми обясняваш, че злобея.. ?
закакво ги писах тия романи бе, човече ..
ти даже не си чул моите неща и се буташ да спориш, че съм некадърна . ми аре първо ги чуй, а после давай мнение относно таланта ми и "злобата" ми
ти въобще разбираш ли закво става дума бе пич
очевидно не разбираш грам
не виждам за какво се буташ да спориш тогава.. няма смисъл, братле.. приеми го.. нещата просто са такива, каквито са.. разбери се със себе си и бъди щастлив :)

tenaglia
02-01-2008, 20:14
отровна - музикалните критици не свират и не пеят...и въпреки това като ти кажат "неставаш" ти кво? почваш ли да им се правиш на уборотна както тук?
не съм музикант - нито пък певец...ама с твоята голяма уста и още по голямото ти незнание до никъде няма да стигнеш....

да ти пикая на записите умрели...щом си толкова ДОБРА и никой нищо ти неказва какво? колко записа имаш в професионално студио? и ти не си стигнала по далече от нея вервай ми!
полазва те онова самочувствие на супер звезда...
къде съм казал че го мога по добре от теб!?! или пак не си в час ;)
още ли неможеш да преглътнеш това че на нея и обръщат внимание?
или че те е изпреварила? получава похвала да...старае се
а ти като каква се явяваш ? никой ли друг освен теб неможе да пее ?
пее хиляда пъти по добре от половината бг музикални звезди ( анелия преслава малина етц...)
скромноста също ми харесва...на теб не ми харесва злобата...
визията също е от голямо значение - нали се сещаш ? ....
моля те да не споделяш отново някое компетентно мнение и мисли преди да се направиш на интересна :(
* без лоши чувства

tenaglia
02-01-2008, 20:25
Отровна - по твоята логика Ернст Теодор Амадеус Хофман е свирил на десет инструмента едновременно а. ? ....

oTPoBHa
02-01-2008, 20:59
Отровна - по твоята логика Ернст Теодор Амадеус Хофман е свирил на десет инструмента едновременно а. ? ....

нещо не схванах твоята, пич..
и защо изместваш темата? тъкмо разговора потръгна и ти решаваш, че нещата трябва да са не така, а иначе и пак си говориш на изуст същите исмукани от пръстите глупости.. за които даже не съм си спомняла и да казвам нещо.. ама карай .. а също би ли ми обяснила кво означава "уборотен" че нещо си нямам на идея кво означава?
съжалявам, ама съм си прост човечец, кво да ти кажа.. не ви го знам аз езика на вас, как се пишеше, "уборотните" хора, които просто мнението им се изчерпва в даден момент и вече започват да си измислят някви ебати грубите неща, и да се цепят по бруталния начин, само защото нищо не им хрумва да кажат повече.. :razz: говориш ми за звезди, а аз - за музика..
айде да заговориме за едно и също нещо първо, пък тогава ше спориме :razz:

пак ти казвам - разбери се със себе си, тогава ела да спориш с мен - няма смисъл да се напъваш :-D

tenaglia
02-01-2008, 21:01
кое не си схванала? че музикалните критици не са певци и несвирят на цигулки ли ?
.....
как нямам какво да кажа? спореше се за музикалните критици...и ти Уборотната се явяваш като певица/музикантка/КРИТИЧКА/всезнаеща и всеможеща ...
"отрицателното мнение на мен ми е неприсъщо" сещай се пак ...

toto_cb_fan4e
02-02-2008, 10:44
Отровна съжалявам ама наистина злобееш!!!

пич, ти направи ли си труда да чуеш моите записи?
това, че съм твърдо против фукнята, не означава, че злобея..
заради теб съм ги качила в някъкъв шибан сайт, на хипер-мега бавния сървър е така и си изгубих ценното време да пиша дълги мнения в тъпа тема, и ти сега ми обясняваш, че злобея.. ?
закакво ги писах тия романи бе, човече ..
ти даже не си чул моите неща и се буташ да спориш, че съм некадърна . ми аре първо ги чуй, а после давай мнение относно таланта ми и "злобата" ми
ти въобще разбираш ли закво става дума бе пич
очевидно не разбираш грам
не виждам за какво се буташ да спориш тогава.. няма смисъл, братле.. приеми го.. нещата просто са такива, каквито са.. разбери се със себе си и бъди щастлив :)

Не съм казала че си некадърна, а просто че злобееш малко! и щом мислиш че си губиш времето с тва що изобщо пишеш тогава? + тва не съм ТОЙ а ТЯ

oTPoBHa
02-02-2008, 13:24
Много си оТРоВНа бе бейби! По-полека! Пее хубаво момичето и тва си е самата истина. Няма нужда да злобееш щото ти не можеш да пееш така добре.Споко!


Не съм казала че си некадърна, а просто че злобееш малко! и щом мислиш че си губиш времето с тва що изобщо пишеш тогава? + тва не съм ТОЙ а ТЯ

ahahah моля?
хора, тука сте ебати неадекватните, честно.. мнооо сте ЯКИ :Д евала
хахахахх


кое не си схванала? че музикалните критици не са певци и несвирят на цигулки ли ?
.....
как нямам какво да кажа? спореше се за музикалните критици...и ти Уборотната се явяваш като певица/музикантка/КРИТИЧКА/всезнаеща и всеможеща ...
"отрицателното мнение на мен ми е неприсъщо" сещай се пак ...

хахааа... напиши още едно такова мнение и ще вземеш награда на рекорден брой тъпи постове един след друг 8-)
ебаси тва хората са голяма работа бе.. хем не разбира, ама пак се бута :razz: теб май някой те е ударил с нещо тежко по главата и затова говориш яко несвързани неща
разбрах отдавна, че говориш наизуст и нямаш абсолютно никаква музикална култура.. ако това беше целта ти ..... ахаххх

добре ебати, кажи тъп съм и приключваме спора 8-)
ама who cares 8-)

tenaglia
02-02-2008, 21:46
nikoi nemoje da byde kato teb {} .....

nejnaDROGA
04-07-2008, 17:28
oTPoBHa #-o Абе ти добре ли си?! #-o Какви са тези изрази "дее*а тъпите ко*елета, дее*а.. " .. "...в някъкъв шибан сайт, на хипер-мега бавния сървър е така и си изгубих ценното време да пиша дълги мнения в тъпа тема, и ти сега ми обясняваш..." Щом не ти харесва темата какво правиш още тук?! :x Какво ти пречи,че момичето е качило клиповете си в нета?!Да не е единствената?!Или ти пишеш писма на всеки,който качи нещо собствено в нета?! :lol: Неее ти наистина си много зле!!!Или имаш някакви проблеми или супер здраво завиждаш!!! ... Аааа имам и един въпрос към теб в един от постовете си пишеш "...ебаси тва хората са голяма работа бе..." А ти какво си?!Е то е ясно,че си животно ама какво точно?! :razz:
Пффф не си струва да спамим темата на момичето само защото във форума има и НЕхора като теб...
П.П. БРАВО Пухинка!!!Имаш страхотен глас :) Много успехчета от мен :-)

oTPoBHa
04-08-2008, 11:51
oTPoBHa #-o Абе ти добре ли си?! #-o Какви са тези изрази "дее*а тъпите ко*елета, дее*а.. " .. "...в някъкъв шибан сайт, на хипер-мега бавния сървър е така и си изгубих ценното време да пиша дълги мнения в тъпа тема, и ти сега ми обясняваш..." Щом не ти харесва темата какво правиш още тук?! :x Какво ти пречи,че момичето е качило клиповете си в нета?!Да не е единствената?!Или ти пишеш писма на всеки,който качи нещо собствено в нета?! :lol: Неее ти наистина си много зле!!!Или имаш някакви проблеми или супер здраво завиждаш!!! ... Аааа имам и един въпрос към теб в един от постовете си пишеш "...ебаси тва хората са голяма работа бе..." А ти какво си?!Е то е ясно,че си животно ама какво точно?! :razz:
Пффф не си струва да спамим темата на момичето само защото във форума има и НЕхора като теб...
П.П. БРАВО Пухинка!!!Имаш страхотен глас :) Много успехчета от мен :-)


я си еби веко бе
ше завиждам.. ВИНАГИ СЪМ СИ МЕЧТАЛА
:razz: :razz: :razz:
тва разцепи
не не кво да говоря.. аз .. хммм, не.. не свиря на пиано.. на китара.. ЛЕЕЛЕЕ ТЯ АВРИЛ Е ЕБАТИ ШМАТКАТА като се замисля аз ВОБЩЕ не мога да пея, не.. пък даже и МУЗИКА НЕ СЛУШАМ.. ама ВОБЩЕ
мани
тая мацка ме утепа
единственото което мога да кажа е: мгОгиНкуУУ уСпеХчиТъ дА сТанИ новАтЪ ИванЪ и дА гИ грЪмнИ сИчкИтИе оТ тОя мЮзИк аЙдЪлЛлЛлЛлЛлЛлЛллЛллЛЛлЛ лЛлЛ :razz:

п.п. аз не пиша ПИСМА, те мене записи ми предлагат по репетиционни и ме карат да им пея и да им свиря на разни мероприятия като пусна нещо в аматьор.орг (giggle)

http://media.putfile.com/Nirvana---Heart-Shaped-Box-acoustic-guitar-girl-cover

аре.. мастурбирай тука от кеф
ама понеже си тъпа, видео няма да ти дам, само на звука ше го караш :oops:

nejnaDROGA
04-08-2008, 12:03
oTPoBHa #-o Абе ти добре ли си?! #-o Какви са тези изрази "дее*а тъпите ко*елета, дее*а.. " .. "...в някъкъв шибан сайт, на хипер-мега бавния сървър е така и си изгубих ценното време да пиша дълги мнения в тъпа тема, и ти сега ми обясняваш..." Щом не ти харесва темата какво правиш още тук?! :x Какво ти пречи,че момичето е качило клиповете си в нета?!Да не е единствената?!Или ти пишеш писма на всеки,който качи нещо собствено в нета?! :lol: Неее ти наистина си много зле!!!Или имаш някакви проблеми или супер здраво завиждаш!!! ... Аааа имам и един въпрос към теб в един от постовете си пишеш "...ебаси тва хората са голяма работа бе..." А ти какво си?!Е то е ясно,че си животно ама какво точно?! :razz:
Пффф не си струва да спамим темата на момичето само защото във форума има и НЕхора като теб...
П.П. БРАВО Пухинка!!!Имаш страхотен глас :) Много успехчета от мен :-)


я си еби веко бе
ше завиждам.. ВИНАГИ СЪМ СИ МЕЧТАЛА
:razz: :razz: :razz:
тва разцепи
не не кво да говоря.. аз .. хммм, не.. не свиря на пиано.. на китара.. ЛЕЕЛЕЕ ТЯ АВРИЛ Е ЕБАТИ ШМАТКАТА като се замисля аз ВОБЩЕ не мога да пея, не.. пък даже и МУЗИКА НЕ СЛУШАМ.. ама ВОБЩЕ
мани
тая мацка ме утепа
единственото което мога да кажа е: мгОгиНкуУУ уСпеХчиТъ дА сТанИ новАтЪ ИванЪ и дА гИ грЪмнИ сИчкИтИе оТ тОя мЮзИк аЙдЪлЛлЛлЛлЛлЛлЛллЛллЛЛлЛ лЛлЛ :razz:

п.п. аз не пиша ПИСМА, те мене записи ми предлагат по репетиционни и ме карат да им пея и да им свиря на разни мероприятия като пусна нещо в аматьор.орг (giggle)

http://media.putfile.com/Nirvana---Heart-Shaped-Box-acoustic-guitar-girl-cover

аре.. мастурбирай тука от кеф
ама понеже си тъпа, видео няма да ти дам, само на звука ше го караш :oops:

ПхАхАхАхАхА а ти от кое село си!? :razz: :razz: :razz: Баси селския начин на писане :razz: :razz: :razz: ВОБЩЕ а :razz: :razz: :razz: ... А за липсата на първите ти 7 години ВЪОБЩЕ не ми се говори :razz:
П.П. Човек,който не завижда-не спами!!! :) А ти спамиш,псуваш и говориш на някакъв трудно разбираем селски :razz:

GreenFairy
04-08-2008, 16:06
Между другото кавъра на Нирвана от момичето е много добър...

radoslava
04-08-2008, 18:26
az razbiram ot muzika da hubavo pee no glasat i e dosta nerazvit zvu4i po detski na4in ina4e ako go razvie i poraboti s profesionalisti 6te pee o6te po-hubavo!!! :)

AutumnTears
04-08-2008, 18:44
ne si izbrala pesnite s koito mojesh da pokajesh talanta si na dosta momenta zvu4e6e fal6ivo imash ujasna tehni4nost i ne vijdam smisul da ka4avash klipove v koit osi pqla s bolno gurlo tova prosto e izli6no...

AutumnTears
04-08-2008, 18:46
http://media.putfile.com/Nirvana---Heart-Shaped-Box-acoustic-guitar-girl-cover
oTPoBHa ne razbrah mn dali ti si pqla tozi cover no mnogo mi haresa samo malko na finala ne mi haresa no kato cqlo si se predstavila mn dobre
/ne se izqvam kato juri prosto izkavam mnenie/ :-D

unfaithful1234
04-09-2008, 06:42
Малеее,ма вие ще се сбиете още малко бе!!Я по-полека...
Такамммм,просто й давам съвет за напред,за да й бъде от полза.Мисля,че трябва да поработи малко върху динамиката,вибратото...Ииии ,най-важното-според мен няма чувства.Това,което слушах не можа да ме жегне,така че да го слушам втори път.А точно това трябва да разбере зрителят,че ти живееш с тази песен за момента. :) Не е важно дали има някакви отклонения(интонационни),н става въпрос да си пееш фалшиво,но чувствата са много важни.А за music Idol...Еми просто ще й убият мечтите.Аз също пея,за това си позволявам да си дам мнението.Не завиждам или нещо подобно,аз също имам клипове в нета.oTPoBHa е добра,има чувства.Уверена е какво прави.Моля,не ме нападайтеееее :(

Last
04-09-2008, 08:05
Lame...
и с ква цел си пускаш клиповете? да си праиш реклама?
усещам яко завист а :smt012
Абс съгласна


дее*а тъпите ко*елета, дее*а..
чувате ли си кви ги говорите бе
най-малкото съм повече музикант от нея и смятам за глупаво да си пускаш клипове по Интернет с цел популяризация..
и в същото време да си лежиш по цял ден на леглото вкъщи и да си мечтаеш, че някой мениджър ще дойде ей така на вратата ти и ще те обяви за новата марая кери ПРИМЕРНО.. и да живееш в една шибана илюзия.. със качените клипчета.. и получените коментари О СУПЕР ТИ ТРЯБВА ДА ИДЕШ В МЮЗИК АЙДЪЛ ЯКА СИ АУУУ ДА ДА ДА и да си мислиш о да аз съм звезда.. и да се разваш на това, че са те похвалили във форум .. като някоа глупачка.. хаха.. ще простете ми за смеха, просто ми е смешно.. вместо да се заемеш сериозно да се усъвършенстваш и да излезеш да изпееш една песен на сцената и да покажеш, че можеш, да покажеш дори за себе си, че си постигнал това, което искаш.. хаха.. без думи оставам..
Lame .....
хиляда такива ламера има скрити из цял свят.. и ако всичките вземем да си напускаме клипчета в интернет.. хахахахахаа за чий хуй бе? кой ще ни види? кой ще ни похвали? някакви идиоти от един *ибан форум да ти казват, че си супер, и ти да се радваш, без даже и да ги познаваш тия хора, без да знаеш абсолютно нищо за тях..
ами тия хора са едни абсолютни идиоти.. невъзприемащи музиката правилно.. както половината българска публика.. и не, не ми казвайте, че един нормален човек (било то музикант или любител) би се зарадвал на някакви лайна да му кажат, че е супер..
за мен всеички тези са абсолютните ЗЛЕТА.. мн време ще трябва, за да се осъзнаят.. вобще
много малко са хората, които възприемат музката като цяло като нещо сериозно и се отнасят отговорно към всичко, знаейки какво се иска от тях.. и да го правят...
бе какво разбирате вие..
парите владеят света
чалга мен форевар
и тва е !


линк едно: преди започване на репетиция (никой не се води по никой)

http://www.bgshare.com/307461/seki si sviri 6to si znae.MP3

линк две: ето ви..

http://www.bgshare.com/307475/mierda 3 acoustic.MP3

линк номер три.. да не ми кажете, че нищо не разбирам и говоря наизуст като поредния паляк ..

http://www.bgshare.com/307484/mierda 4 acoustic.MP3


линковете РАБОТЯТ


Бате , Како ... къвта / квато си там... От тебе кипи завист... не мога да разбера какъв ти е проблема .. комплекси ли избиваш или какво. Най-много се дразня на ей такива като тебе пикаещи газ в кофа без да знаят че е вредно ... :booooomb: . Остави хората да си пускат клипчета и да пеят . Като можеш по-добре от тях пусни си и ти клип. Деба , завистлива цепка си ти тва е самата истина.. И да не споря , че имаш талант и свириш и пееш много добре , но си комплексарка и много завистлива..

Sunlight-In-Your-Eyes
04-09-2008, 08:22
Не мога да разбера къв ви е проблема на всичките.. Големи защитници на музиката, ооо света Музика, да не бъде осквернена! Да, музиката е едно от нещата, които прави хората щастливи. Щом е решила че тва, че си пуска клипчета във форум, ще я направи щастлива - ми да го прави! Не е нужно всички да й скачат отгоре защо аджеба аматьор като нея е осквернил така великото изкуство, наречено музика. Казахте си мненията, да - и добри и лоши. Тя това и искаше. Ама влизането в някви дълги и безсмислени спорове относно това коя жаба в къв гьол да си ходи е просто излишно... Всеки прави това, което го кара да се чувства щастлив. Тъпа, умна, талантлива, некадърна, добра или не, всеки има право на мнение и на изказването му. И не смятам, че хората с по-богата музикална култура от нея е необходимо да дават крайни оценки, само защото е още далече от тях.
И не мисля, че цели да става известна посредством пускане на клипчета във форум... Ако беше така, нямаше да го направи в сайт за пъпчасали пуберчета. Хубаво, искала да се покаже... ми оставете момичето да живее, квото иска да прави... Вие нали не сте допуснали ОГРОМНАТА грешка да си пускате клипчета и достойнството ви още си е цяло?