PDA

View Full Version : Искам пиърсинг.......!!!! ама много ...........!!!



apparition
01-29-2008, 11:04
начи толкова много искам да си пробия езика ама въпроса е как да убедя нашите..........баща ми не е проблем щото знам ли що...на него такива неща не му правят впечатление...той е отворен към нови неща
и едва ли ще има нещо против...ама мама :( уф...тя незнам много странна личност е 4есно казано...с нея сме си много добри приятелки аз и споделям всичко и т.н. няма нещо което да крия от нея ама съм 100% сиг 4е няма да ми разреши да си пробия езика.....
обмислям такъв вариант да се споразумея с нея ако догодина хвана стипендия да ми разреши ама вероятността пак е малка щото така или иначе аз ше си се боря за стипендия пък и съм си умничко :P
знам 4е тя ще каже 4е след 3-4 години тфа ше ми омръзне и т.н...амъ...аз искам сега а не след 3-4 години пуфф....


ПЛС дайте някфи съвети как да подходя...пък ако не лятото ше си го пробия пък кфото ще да стане

П.П: тая година правя 15 :oops:

ThunderGoddess
01-29-2008, 12:23
Ами работата със сделката да направиш нещо в замяна на нещо е одбро решение според мен ;) Но треябва да ти оещаят, иначе ще чакаш да навършиш 18.

talisman4e_
01-29-2008, 12:32
Защо първо не пробваш да ги попиташ дали са съгласни без никакви уговорки..?!:) От къде си сигурна,че няма да са съгласни ? 8)

Seducti0n
01-29-2008, 13:14
Все едно описваш моето положение.Аз също страшно много я искам тази обичка, ама наще, твърде-НЕ!!
Как ли не ги молих, колко усилия и мили физиономии вложих и то все едно и също-без прогрес...

Та, мацка, щом родителите ти са се заинатили, не мисля, че има начин да ги разубедиш.От друга страна, обаче твоите възможности са по-големи, тъй като баща ти може да ти помогне да убедите майка ти, ако неговата дума има тежест в семейството ти.
Това е от мен.Ако се сетя за още нещо, по-късно ще драстна. :)

Madness
01-29-2008, 13:23
Все едно описваш моето положение.Аз също страшно много я искам тази обичка, ама наще, твърде-НЕ!!
Как ли не ги молих, колко усилия и мили физиономии вложих и то все едно и също-без прогрес...

Та, мацка, щом родителите ти са се заинатили, не мисля, че има начин да ги разубедиш.От друга страна, обаче твоите възможности са по-големи, тъй като баща ти може да ти помогне да убедите майка ти, ако неговата дума има тежест в семейството ти.
Това е от мен.Ако се сетя за още нещо, по-късно ще драстна. :)
Или по-добре просто да се продупчи?
Ако си сигурна,че можеш да се грижиш за него,знаеш какво да правиш и бла бла...кво толко...
Ам първо се убеди че няа си преебеш езика примерно...

Seducti0n
01-29-2008, 13:27
Това с поставянето пред свършен факт, си е нож с две остиета.Все пак ние не познаваме родителите на девойката и въобще не сме наясно как биха реагирали.Една моя приятелка се продупчи и майка и я изгони от тях.... :shock: После горчиво съжалява, ама си махна пиърсинга и си се прибра(Явно, не го е искала толкова много...)
Другото, което е в какъв смисъл"да провери да не си прецака езика".Това не е ли задължелние на тези които работят в студията-да се погрижат за опазването здравето на клиента си?

dan4ety
01-29-2008, 13:52
Ами и аз съм така. Само че искам обеца на устната (незнам точно как се казва, но знам, че я искам от повече от година :-D ), обаче знам, че няма да ми дадат (не съм ги питала още), защото родителите ми мислят, че съм мноооого малка (не, че съм много голяма, но ...). Пък за поставянето пред свършен факт, ами ... Преди няколко дена питах майка "Мамо, ти какво ще направиш, ако някой ден ти се появя с обеца, примерно на веждата или устната?" и тя ме изгледа странно и ми вика "Ти нормална ли си?" (наистина това ми каза :-D ) И реших да не ги питам дали може, ами след около 1-2 годинки (като стана на 15-16 :-D ), ако още го искам, да ги питам. Но за сега ще си остана само с мечтите :-D Та иначе ти можеш само да ги попиташ, както аз направих (все едно, че само се бъзикаш), за да знаеш как ще реагират, ако си направиш без тяхното знание. Или направо отиваш и питаш "Майко, тъй и тъй, искам обеца на езика. Може ли?", ако ти се развика и кажи "Само те питам, да съм тръгнала да си правя?" (това много го обичам, когато само питам родителите ми нещо и те почнат да ми викат :-D ). Друго ... незнам.Това със "обеца за хубав успех" може и да свърши работа (при мене едва ли, защото все пак аз и 6 за срока или годината ... не :-D ). Спомени им, че знаеш каква отговорност е това, ако повдигнат въпроса, че много ще внимаваш, пък и като я махнеш ще зарастне бързо ;) Айде и успех :)

ElisaDay
01-29-2008, 14:13
Значии щом не ти дават ако имаш по-голям/а брат/сестра или някоя леля, вуйна и прочие я/го хващай и отиди да се пробиеш, защото ще ти трябва човек над 18 години.Няма да те хванат стига да не бъдеш много подозрителна.Един мой приятел на 18 години така си направи обичка, а техните все още не знаят ... то трябва да спазваш определени диети първите дни , но той не .. яде си всичко и нито в началото му личеше нещо по говора нито сега :-D

apparition
01-29-2008, 14:17
мерси много на всички за отговорите :-D не 4е измислих какво да правя де....
ЦвЕтИт0 а номера с тати няма да мине щото той си мълчи...сми може да ми дава ама в наш'то семейство нали тати главата на семейството ама мама е врата,накъдето се обърне врата натам и главата така че...

ми значи още в 4етвъртък когато се видя с мама (защото сме в различни градове) ще говоря с нея и ще ви кажа...
а да ви попитам номер от сорта "ама мамо еди кой си има на пъпа,еди кой си на носа - техните родители как са позволили" дали ще помогне въобще ? :(

apparition
01-29-2008, 14:20
Значии щом не ти дават ако имаш по-голям/а брат/сестра или някоя леля, вуйна и прочие я/го хващай и отиди да се пробиеш, защото ще ти трябва човек над 18 години.Няма да те хванат стига да не бъдеш много подозрителна.Един мой приятел на 18 години така си направи обичка, а техните все още не знаят ... то трябва да спазваш определени диети първите дни , но той не .. яде си всичко и нито в началото му личеше нещо по говора нито сега :-D

аз 4е ше ида с някой над 18 ще ида ама няма да е брат или сестра защото брат ми е на 6...хах шанс ;р;р след 10тина години той мен ше ме ползва ама сега не става :?

Madness
01-29-2008, 15:14
Това с поставянето пред свършен факт, си е нож с две остиета.Все пак ние не познаваме родителите на девойката и въобще не сме наясно как биха реагирали.Една моя приятелка се продупчи и майка и я изгони от тях.... :shock: После горчиво съжалява, ама си махна пиърсинга и си се прибра(Явно, не го е искала толкова много...)
Другото, което е в какъв смисъл"да провери да не си прецака езика".Това не е ли задължелние на тези които работят в студията-да се погрижат за опазването здравето на клиента си?
Да...
А тя да провери в какво студио ще се пробие...
Щото май не сички го имат за такова свое задължение...
Особено в някви тъпи малки градове.Тука дупчат с игли,пистолети и квото се сетиш...(Видин)

Мен не ми даваха да си пробия ушите(първите дупчици),ебаси...Ясно ми е кво е...

Pedigree
01-29-2008, 15:47
Като искаш,просто отиваш в студиото и се дупчиш.
Какво ти пука,че вашите не ти дават.Та,това си е само твоя език.Ако искаш ще си сложиш и обеца на г.ъза,защото това си е само и единствено твоето тяло!


Просто отиди и се дупчи.Естествено,първо се поинтересувай за самия пиърс.Едва ли някой родител би казал на детето си "Айде,мойто хлапе,отивай да се дупчиш"(освен ако не съм азе 8-) ).

MaRiNkA_16
01-29-2008, 16:51
ami az kazah na maika si i na ba6ta si 6te si napravq a ne moje li i te si mrunkaha ama 1 den otidoh napravih si i taka posle i za tattoo taka napravih pri svur6en fakt kakvo .puk maika mi be6e suglasna za vsi4ko...nz pogovori i s dvamata i koito e za moje da ybedi drygiq da si sloji6

TekkTribe
01-29-2008, 19:06
Ми аз до колкото знам не може да се продупчиш при професионалист, при положение, че нямаш навършени 16 години (освен ако нямаш разрешение от родител О.о) Иначе може да им обясниш някой неща за пиърсинга (предпоалгам като знаят за кво става въпрос, може да са малко по-склонни) А и споразуменията понякога вършат работа ;Р

Между другото.. задължително иди при професионалист. Специално за тоя пиърсинг е много опасно ако идеш някъде, дето може да те осакатят ;Р (предполагам знаеш рисковете ;Р)

ThunderGoddess
01-29-2008, 20:03
Дааа, съгласна съм, че трябва много да се внимава специално с този пиърс. Значи имах една фр - тя много искаше, ама тяхните не дават. Баща й - мнго боен човек беше казал, че ако си пробие езика, ще й го отреже заедно с обецата 8-) . Та ... въпреки консерватизма на родителите си тя отиде и се проби при професионалист и представи една др фр на над 18 за настойник. После обаче нещо се обърка и скъпоценния й пиърс гнояса и трябваше да отиде на лекар да го види. Значи не само хората в студиото отговарят, после ти трябва да си го пазиш. И ако не го опазиш, режат ти езика, ако не отидеш на време при лекари, така че внимавайте с това нещо. Другото, което съм чувала, че трябва да се направи е преди да си пробиеш езика да отидеш на периодичен преглед при зъболекар, за да види дали имаш кариес. Попринцип чужо тяло в устата ти (като обецата) спомага за натрупването на кариес, така че умната с това нещо ;)

jeni92_abc
01-30-2008, 07:08
помисли си хубаво преди това,щото 2 мои приятелки си направиха { едната на пъпа,другата на веждата } и после на едната и се откъсна пъпа,а на другата веждата и гнояса,разрани се и обицата и се откъсна от кожата :!: :!: :!:

Devilsplaymate
01-30-2008, 08:15
По лесно ще получиш прошка, отколкото разрешение :-D.

TekkTribe
01-31-2008, 18:16
помисли си хубаво преди това,щото 2 мои приятелки си направиха { едната на пъпа,другата на веждата } и после на едната и се откъсна пъпа,а на другата веждата и гнояса,разрани се и обицата и се откъсна от кожата :!: :!: :!:

На тва му се казва миграиция.. и попринцип може да се предодврати ако си махнеш пиърсинга на време.. А иначе тва е добър пример, кво може да стане ако не отидеш при професионалист... (да дори на езика може да се получи миграция и определено не е от най-приятните неща, които могат да ти се случат...) Да не говорим за другите усложнения, които могат да възникнат... (като загуба на вкус и т.н.) За тва както казаха преди мене помисли добре преди да го направиш и си намери специалист (ако си от София иди в Трип Хаус.. там са добри)

kris124
01-31-2008, 19:50
абе вие луди ли сте бе , закво ше си дупчите уши ,език ,нос закво ви е чоек немое ви разбере вас... особено за момчетата , не правете тая грешка стаате кат некви педалчета