PDA

View Full Version : прекалено емоционални?



BeBsItO
01-29-2008, 13:35
такива ли сте?и мислите ли 4е това пречи.... аз сам такава и супер мн се излагам заради това не6то.... мога да се разплача мн лесно.....това мн ми струва т1икато не мога да го вазпра и понякога става сме6но за околните сигурно.... а аз нежелая да ме смятат за няква ревя6та лигла...това ми е слабост, която не мога да преодолея.Савсем не сам малка 4е да плача за всяко не6то.... пуууууу мн ме е яд на себе си!...предпочитам да сам безс1рде4на, никога няма да ме боли тоолкова....

w0sh
01-29-2008, 13:38
Започни да убиваш малки кученца и след време ще спреш да си чувствителна.

BeBsItO
01-29-2008, 13:45
6te po4na daobivam hora s takiva izkazvaniq :D :D :D

nicolepcd
01-29-2008, 13:48
Ми то и аз съм супер емоционална... в смисъл не плача пък за всяко нещо, но супер се натъжавам... а понякога, доста често не се сдържам и започвам да плача... :shock: Ето да речем днес едни "пичове" минаха покрай центъра, пред нас ходеха... и имаше една жена... беше сложила кантар, и цената нали... и тия "пичове" се затичаха, и ритнаха кантара... просто ми стана супер гадно... :( И ето за такива разни се разтройвам, но съм забелязала, че с годините все по-малко избухвам в сълзи... в смисъл вече мога да се сдържам в някой ситуации... може би с годините ще станем по-силни :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-29-2008, 13:52
Пффф, толкова неща преживявам, и то толкова навътре, че имам чувството, че ако нямах подкрепата на свои близки и ако нещата бяха къде-къде по-сериозни, щях да се превърна в емоционален парцал. :? Но иначе често и на мен ми се натрупва напрежение. Накрая просто се настройвам да плача - така ми плеква и не се налага да го изкарвам на хора, които на заслужават.

BeBsItO
01-29-2008, 13:52
dano dano..... macka prava si.... ama 4e kak... nali si ot rodniq mi grad... :D est 4e si prava ( nicolce)

nicolepcd
01-29-2008, 13:55
dano dano..... macka prava si.... ama 4e kak... nali si ot rodniq mi grad... :D est 4e si prava ( nicolce)
Аз ли съм от родният ти град :shock:

BeBsItO
01-29-2008, 13:56
dam dam.... samo 4e mn malko sam jivqla v vraca :D

nicolepcd
01-29-2008, 14:01
dam dam.... samo 4e mn malko sam jivqla v vraca :D
Иеее :lol: То аз не съм родена във Враца, амааа си го обожавам тоя град 8) Хубавото е, че не е толкова напрегнато тук, и няма чак такива поводи за рев... а иначе като бях в София за 1 дееен :o УЖАС!!! На всяка крачка цигани, и просещи деца... жена с бебе особено като искаше пари от нас... леле, не знам как се издържа в такъв голям град...

Spider4eto
01-29-2008, 14:05
ми аз гледам да изглеждам силна пред другите, вътрешно ми е гадно но се правя че не ми пука и после самичка си страдам по повечето проблеми но понякога не издържам да съм вечно силната :)

Harum_Scarum
01-29-2008, 14:05
оФфФ да плачеш е признак на слабост(особено за момче).Плача нооо рядко а за тва дет ти плачеш мога да ти кажа че не е чак толкоз лошо и ко та ебе ко си мислят околните?!?!?!?

BeBsItO
01-29-2008, 14:05
ami i az obojavam toq grad e vurha, nqkvo sa4etanie m/u spokoistvie priroda.... i v sa6toto vreme ne e nekav zapadnal.... :D :D prava si... :D

BeBsItO
01-29-2008, 14:07
оФфФ да плачеш е признак на слабост(особено за момче).Плача нооо рядко а за тва дет ти плачеш мога да ти кажа че не е чак толкоз лошо и ко та ебе ко си мислят околните?!?!?!?abe ne me ebe... ama s eizlagam... ne 6ta da me mislqt za nekva lesnu pre4upvaema!!!prestavq6 li si v daskaloto napraimer...... :lol: ujas ujas ujas :oops:

Harum_Scarum
01-29-2008, 14:11
ми според мен има няколко решения:
1.почваш да слушаш тежка музика :smt002
2.кат усетиш че ти се реве драпни се от компанията и се успокои
3. да почнеш да тренираш бокс(или некои др спорт ма наи-добре бокс) и да се разтоварваш така :D

IrReplacaBle
01-29-2008, 14:14
Хмм...и аз съм супер чувствителна и лесно се разстройвам...особено последните няколко дена...направо не знам вече какво да правя,за да не се разплача,не мога да се одържам...не е особено приятно класа ти да те види и постоянно да те разпитва какво стана,какво стана,но....и това ще мине и отново ще си бъда усмихнатото девойче,на което не му пука....

MiMcHeToOo
01-29-2008, 14:29
Емоционална съм, да, обаче гледам да не го показвам толкова много ;)

TheNewReligion
01-29-2008, 14:48
MoonLight_Shadow и при мен е така... :P :P :P

Krem4eto
01-29-2008, 15:57
Аз съм човек,който много сдържа чувствата си.
Трудно ги показвам и това понякога ми е в голям минус...

BeBsItO
01-29-2008, 16:26
Аз съм човек,който много сдържа чувствата си.
Трудно ги показвам и това понякога ми е в голям минус...zavijdam ti.... blagorodno :) az pak ne moga... se edno mi zasqda bu4ka v gurloto.....

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 16:33
може да се каже, че съм ... но е по-прикрито ... в смисъл, че не изразявам емоциите си публично ... а най-често вкъщи... след като си поплача час - 2 и ми олекне ... но ми се е случвано да плача докато се прибирам от даскало ...но е тъмно и затова си цивря тайно ... :(

Harum_Scarum
01-29-2008, 16:35
Аз съм човек,който много сдържа чувствата си.
Трудно ги показвам и това понякога ми е в голям минус...zavijdam ti.... blagorodno :) az pak ne moga... se edno mi zasqda bu4ka v gurloto.....ем на мен също ми засяда бучка в гърлото ама я галтам :-D

MaRiNkA_16
01-29-2008, 17:23
zavisi v tova v kakva sreda si jivqla vuv semeistvoto si i moje bi zatova se natujava6 lesno.opitai se nqkoi put da bude6 silna a ako ne moje6 ne mislq 4e ima ne6ty lo6o v tova da pla4e6.

d0mat4et0
01-29-2008, 17:34
Абе въобще не трябва да съжаляваш , че си емоционална....И аз плача за най-малкото нещо и всеки път като в даск пуснат "Един неразделен клас" и винаги ми потичат сълзите...Като милото не ми обръща внимание пак ми е кофти...Но по-добре ли ще е да си някаква безчувствена кучка , която не изпитва нищо...Замисли се...ПОНЯКОГА е мн кофти , защото се излагаш , ама кво от това...Нормално е за едно момиче да плаче....И лично според мен няма нищо лошо в това....Естествено не да си няква тотална ревла , но да си емоционален е много хубаво и супер човешко според мен :-P

BeBsItO
01-29-2008, 18:01
e da hora, tva e interesnoto... 4e v semeistvoto mi sa mn silni i usmihnati hora.... az sa6to umeq da se radvam na jivota, obi4am go.... no prosto kogato jivota mi podnese neo4akvana iznenada i ne moga da preglutna bu4kata... mn se natajavam ( koeto burzmo mi minava) no za momenta az izlagam sebe si... znam li... takava sam

MiMcHeToOo
01-29-2008, 18:07
Аз съм човек,който много сдържа чувствата си.
Трудно ги показвам и това понякога ми е в голям минус...zavijdam ti.... blagorodno :) az pak ne moga... se edno mi zasqda bu4ka v gurloto.....ем на мен също ми засяда бучка в гърлото ама я галтам :-D

С алкохолец или водичка ;)

Victorya
01-29-2008, 18:07
Понякога съм прекалено емоционална,но почти никога не може да се разбере,защото си прикривам емоциите много добре :) Рядко избухвам,но когато съм щастлива наистина изглеждам така.Когато искам обаче слагам маската и край...няма разбиване.

MartyParty
01-30-2008, 10:18
Eat шоколад like me :smt026

Alabalaportokala
01-30-2008, 10:36
За всички емоционални, плачливи, постояно разстроени и депресирани деца които го правят от най малкото мога само да им кажа следното :



http://i72.photobucket.com/albums/i182/TakahiroO/EMO_kill_yourself.jpg


Bebsito. При кирилицата или т.н. Bulgarian phonetic (BP) буквичката "ъ" се намира на клавиша "Y", а буквичката "ш" се намира на клавиша който прави ето този символ "[" до клавиша "P"

BeBsItO
01-30-2008, 10:43
:grin: hah mersi, ama az samo temite gi pi6a ba kirilica... ina4e predimno latinica 4e mi e mn neudobno.... sry za gre6kite

slun4ice_90
01-30-2008, 11:17
И аз съм много емоционална,когато съм радостна изперквам и ставам много луда,просто го показвам,а пък когато ми стане тъжно плача и се сдухвам(случвало се е да плача пред няколко човека) :-D Такава съм си :D Няма лошо да показваш чувствата си,според мен. :-P

sladko_dete
01-30-2008, 11:30
Оо и аз съм ревла... супер чуствителна съм и намирам утеха в сълзите, но супер рядко плача пред хора, само когато ми е нужна подкрепа..

ice_cream_f
01-30-2008, 11:32
Аз съм човек,който много сдържа чувствата си.
Трудно ги показвам и това понякога ми е в голям минус... To4no i az sum su6tata

Madness
01-30-2008, 17:13
Аз напоследък трудно се разплаквам...
И се радвам,че е така,не знам...
Но пък синдрома със подскачането и викането го имам :-D

evelinka1122
01-31-2008, 12:48
oooh... bolnata mi tema. Mn s1m 4uvstvitelna i to pove4e ot teb mila ! Bas?!? Pripadala s1m 4 ili 5 p1ti ot mnogoto emocii gledam da ne se qdosvam i da ne slagam vsi4ko nav1tre i sega se opitvam da se spravq s problema ! Os1znavam go , znam 4e ne tr1bva da pla4a za nai-malkoto ne6to i v1preki tova pove4eto p1ti s1m zav1r6vala s1s s1lzi... Trudno e da ovladee6 4uvstvata i imam mnogo sili da se sprqva s problema :) imam mn xora koito sa zad men i tova me d1rji! iskam da ti kaja da se vzeme6 v r1ce da ne stigne6 do pripad1ci kato mene!!!! Az ve4e se opravqm predpriela s1m terapiq :)

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 12:59
dam dam.... samo 4e mn malko sam jivqla v vraca :D
Иеее :lol: То аз не съм родена във Враца, амааа си го обожавам тоя град 8) Хубавото е, че не е толкова напрегнато тук, и няма чак такива поводи за рев... а иначе като бях в София за 1 дееен :o УЖАС!!! На всяка крачка цигани, и просещи деца... жена с бебе особено като искаше пари от нас... леле, не знам как се издържа в такъв голям град...

ei ei i az sum ot vraca !!!

xXxScreamxXx
01-31-2008, 13:41
такива ли сте?и мислите ли 4е това пречи.... аз сам такава и супер мн се излагам заради това не6то.... мога да се разплача мн лесно.....това мн ми струва т1икато не мога да го вазпра и понякога става сме6но за околните сигурно.... а аз нежелая да ме смятат за няква ревя6та лигла...това ми е слабост, която не мога да преодолея.Савсем не сам малка 4е да плача за всяко не6то.... пуууууу мн ме е яд на себе си!...предпочитам да сам безс1рде4на, никога няма да ме боли тоолкова....



OMGGGGGGG&DDDDDDDD az s1m s16ata.. ebati poe4eto hora me mislqt za nefka ligla .. ama az s1m prosto mn 4yvstvitelna .,. tolko ne moat da go proymeqt