PDA

View Full Version : За няколко хубави филма



HexGirl
01-29-2008, 13:53
Temata mi e za nqkolko hubavi filma ot edin velik scenarist Tim Burton predpolagam pove4eto ot vas sa gledali filma "Ko6mari predi koleda"
emi tova e negoviqt rejisior filmite mu sa mnogo mra4ni i prepora4vam na vsi4ki da gi gledat sa6to poznati na 6irokata publika sa "4arli i 6okoladovata fabrika" i sa6to i "Murtvata bulka"
6te dam edno spisa4e na vsi4kite mu filmi priqtno gledane :)
SWEENEY TODD (2007)

CORPSE BRIDE (2005)

CHARLIE AND THE CHOCOLATE FACTORY (2005)

BIG FISH (2003)

PLANET OF THE APES (2001)

SLEEPY HOLLOW (1999)

MARS ATTACKS! (1996)

ED WOOD (1994)

THE NIGHTMARE BEFORE CHRISTMAS (1993)

BATMAN RETURNS (1992)

EDWARD SCISSORHANDS (1990)

BATMAN (1989)

BEETLEJUICE (1988)

PEE-WEE's BIG ADVENTURE (1985)

POD4ERTAVAM TEZI KOITO SPORED MEN SA NAI DOBRITE NNO I DRUGITE SA SUPER

ЕPu
01-29-2008, 13:56
мерси :)

ама, гледала си вкичките тия? :shock:

аз Кошмара преди Коледа не съм го гледала :-D , но за какво се разказва горе-долу? и другите филми подобни ли са?

HexGirl
01-29-2008, 13:57
Едуард ножиците е най-хубавия, но има и откровени лайна като Марс атак, както и батманите...

след едуард нареждам слийпо холоу, а после може би кошмарът...
новия още не съм го гледал...
Vqrno e mars atak e super tapnq a na edoart mnogo reva no noviqt noviqt e prosto brurtalen

HexGirl
01-29-2008, 14:00
мерси :)

ама, гледала си вкичките тия? :shock:

аз Кошмара преди Коледа не съм го гледала :-D , но за какво се разказва горе-долу? и другите филми подобни ли са?
si4ki sam gi gledala nali sam fen otdavna 8-)
a ina4e ko6mari predi koleda e lubimiqt mi negov film razkazva se za jak skeleta i e strahotno izmislen mnogo hora kazvat 4e e plosak no spored men ima mnogo smisal v nego a drugite pove4eto dosta stranni

FunkyFresh
01-29-2008, 14:04
Аз съм гледала на Тим Бъртън само филмите в които участва Джони Деп :smt007 :smt003 .А Суйни Тод много искам да го гледам според вас ше е забранен ли под 16 в кината :x :( :o

rosskata
01-29-2008, 14:05
Много ме радва този режисьор... Създава невероятна атмосфера. Дори и веселко филмче като това за шоколадовата фабрика на моменти е зловещо... :grin:

fuckingwhore
01-29-2008, 14:06
мерси :)

ама, гледала си вкичките тия? :shock:

аз Кошмара преди Коледа не съм го гледала :-D , но за какво се разказва горе-долу? и другите филми подобни ли са?

Разказва се за това,че той е Царя на Тиквите /т.е. царя на Хелоуин/ и живее във града на хелуина/абе нещо подобно... 8-) / и после се пристрастява към Коледата и иска да стане Дядо Коледа..Ама скелет Дядо Коледа май не става..и така..извода е че трябва да правиш това за което си призван.. :)

Boot
01-29-2008, 14:21
Батманите са много яки, бе.
Едуард Ножиците, Слийпи Холоу и Биг фиш изоообщо не разбирам защо не са подчертани, като според мен лично са едни от най-добрите, ако гледаме режисурата. Обаче май авторката си мисли, че е сценарист, а разлика има ;)

Бтв има едно веееееелиико филмче, което е супер кратичко - 10 минутки. Vincent. Но не е популярно много... иначе е страшно :)

OtherDimension
01-29-2008, 14:22
Едуард Ножиците е велик филм, а Мъртвата булка ми беше забавен.. другите, които съм гледал честно казано не ми допаднаха
а първата част на Батман с Жокера ми е слабост :Р

toto_cb_fan4e
01-29-2008, 14:34
Оооо, да! Обожавам Тим Бъртън... А сега излиза и нов филм с Джони Деп... Ще се разтопя от кеф!!!

HexGirl
01-29-2008, 14:41
Батманите са много яки, бе.
Едуард Ножиците, Слийпи Холоу и Биг фиш изоообщо не разбирам защо не са подчертани, като според мен лично са едни от най-добрите, ако гледаме режисурата. Обаче май авторката си мисли, че е сценарист, а разлика има ;)

Бтв има едно веееееелиико филмче, което е супер кратичко - 10 минутки. Vincent. Но не е популярно много... иначе е страшно :)
ok de zgre6ila sam ima razlika vqrno a ina4e edoard nojicite mi haresva no mai leko sam propusnala da go pod4ertaq a big fish mi e mnogoooo tajen