PDA

View Full Version : Възможно ли е да съм заразен?



Problem4o
01-29-2008, 14:29
Значи искам да ви попитам понеже имах проблеми с тестисите ходих при урулог защото ме боляха тои каза че е от разтежа и ме питам сутрин случвало ли ми се е да ми е мокро белото , аз казах не но уви то се случи скоро и отидох при него пак тои ми каза че имам нещо на простатата, но ме пита дали съм спал с момиче аз му казах не защото си е така, но след това разбрах че това е 1 от симтомите на СПИН а и от скоро нещо ми е гадно кашлям, уморено ми е което пак са симптоми даже и за 2ри път ми излезе течност такава и нз какво да правя малко съм оплашен и натова отгоре спермата ми е някаква супергъста почти не течна. Моля ви кажете възможно ли е да съм болен и от какво се дължи това на спермата защоточетох темата за нея но нищо не открих.
Моля ви!

Seducti0n
01-29-2008, 14:32
:arrow: Отиди при друг специалист.
:arrow: Направи си тест.Анониме и безплатен е. :wink:

ElisaDay
01-29-2008, 16:49
Значи до колкото разбирам е невъзможно да си се разболял по полов път.Друг вариянт е кръвен - при преливане на заразена кръв, при досег със заразена кръв върху игли, спринцовки и други инструменти – например инструменти за татуиране или правене дупки на уши.И другият, последен вариянт е вертикалният - от майката на бебето (при заразяване на нероденото дете в утробата на заразената му майка, при поемане на заразена кърма).Огледай си добре начините и си помисли дали е възможно :)
Ето и някои симптоми :
1. Повишена температура
2. Подути лимфни възли.
3. Намаляване на телесното тегло.
4.Чести и продължителни разстройства.
5.Сърбежи и ранички по крайниците.
6.Цветни или червеникави петна по кожата – причинени от гъбични инфекции.
7.Херпесни образувания причинени от ко-инфекция с Herpes sp.
8.Зрителни нарушения, на ретината, стъкловидното тяло и лещата причинени от цитомегало вирус
9.Кашлица която продължава повече от месец
10.Нервен стрес и нервно напрежение.
11.Чести и продължителни пневмонии, дължащи се на навлизащите от околната среда в дихателната система микроорганизми, които не могат да бъдат унищожени от имунната система.



Но разбира се най-сигурно е -> докторът :)

batkodoki
01-29-2008, 17:20
Значи искам да ви попитам понеже имах проблеми с тестисите ходих при урулог защото ме боляха тои каза че е от разтежа и ме питам сутрин случвало ли ми се е да ми е мокро белото , аз казах не но уви то се случи скоро и отидох при него пак тои ми каза че имам нещо на простатата, но ме пита дали съм спал с момиче аз му казах не защото си е така, но след това разбрах че това е 1 от симтомите на СПИН а и от скоро нещо ми е гадно кашлям, уморено ми е което пак са симптоми даже и за 2ри път ми излезе течност такава и нз какво да правя малко съм оплашен и натова отгоре спермата ми е някаква супергъста почти не течна. Моля ви кажете възможно ли е да съм болен и от какво се дължи това на спермата защоточетох темата за нея но нищо не открих.
Моля ви!

ВЪЗРАСТ?!

какъв СПИН какви са тези глупости.....


какво значи "ми излезе течност" ?
я опиши симптоматиката, която те притеснява методично и разбираемо

Problem4o
01-30-2008, 13:18
Течност от пениса нз дали може да е сперма при положение че тори не бях в ерекция
Възраст 16