PDA

View Full Version : Вече не виждам смисъл в нищо.... :((((



mechtaq_za_teb
01-29-2008, 14:30
В последната една година ми се случиха някои неща,които много ме промениха...Срещнах едно момче,което се оказа 1-вата ми любов.Бях с него няколко месеца и всичко беше като в приказка,която имаше тъжен край.Минаха месеци..срещнах друг,който ми накара да се усмихна отново.С него нещата бяха много по-различни...беше ми наистина много хубаво с него и определено започнах да изпитвам силни чувства и към него,но след няколко месеца връзка всичко приключи с ужасен край.Много ми беше тежко...в продължение на седмица-две не бях на себе си.Правих какви ли не глупости!И това само и само да си го върна,но нещата се обърнаха...унижавах се,плаках,не бях себе си,докато не се появи ТОЙ-момчето,което споменах по-горе....тоест 1-вата ми любов.Отново се събрахме и може би това беше нещото,което ме накара да се съвзема...Но сега като гледам не е така!Нищо не върви...имам чувства и към двамата,но усещам,че се съсипвам и че вече живота ми няма смисъл. :-# Като погледна назад виждам едно момиче,което направи всичко,за да бъде щастлива,унижаваше се по какви ли не начини...а сега няма нищо.И това момиче съм аз!До такава степен ме боли от всичко,че дори не мога да го опиша...Незнам какво става!Сега уж съм с 1-вата си любов,а само страдам.Не е както преди!И може би няма смисъл...Същевременно мисля и за другото момче,което ме нарани страшно много.Може би е време да си кажа край и да се спра...Щастието ме подминава и подминава...Това е...
Просто споделих.Знам,че историята е много объркана,а и има страшно много неща,които не успях да кажа...но какво от това...Вече нищо за мен няма смисъл.

MiMcHeToOo
01-29-2008, 14:31
Остани сама, най-доброто решение..

Spider4eto
01-29-2008, 14:38
о души недей да се отчайваш така това че до сега не са ти се случвали хубави неща не означава че за тебе щастие няма има но явно не си намерила правилния човек и не забравяй не се отчайвай и за тебе ще изгрее слънце :)

mechtaq_za_teb
01-29-2008, 14:41
о души недей да се отчайваш така това че до сега не са ти се случвали хубави неща не означава че за тебе щастие няма има но явно не си намерила правилния човек и не забравяй не се отчайвай и за тебе ще изгрее слънце :)С тези двама човека преживях най-хубавите си моменти.И може би защото знам,че те няма да се повторят..затова се чувствам така.Макар сега да съм с 1-вото момче усещам,че не върви и това е....Нямам сили вече да се боря за нищо.

Spider4eto
01-29-2008, 14:51
дам миналото не се повтаря но пък ще срешнеш друг с който ще се обичате повече и ще имате още по хубави моменти :)

<-ChelseA->
01-29-2008, 15:05
Ей мацка недей да говориш толкова отчаяно.Почти всеки е имал трудни моменти,причинени от чувството наречено ЛЮБОВ.Нормално е.Дори форумът е едно голямо докаэателство,че адски много хора страдат от любов,иэправят се пред куп дилеми и прочие.Но недей да скланяш глава и да каэваш,че нищо няма смисъл.Все пак животът е пред теб.Предполагам си още малка,тийнейджърка,така че не се шашкай толкова.Навярно наистина си преживяла хубави неща с теэи момчета и е описуемо да се чувстваш эле.Но недей да потъваш в отчаяние,эащото това е най-страшното.Не губи надежда,эащото само тя ще те крепи.Пък и все пак си с момчето,което толкова си се старала да си върнеш...може би ти е кофти и эа второто,но ако няма начин отново да сте эаедно-какво,ще се самоубиваш ли.......глупости!Продължгава ш смело напред и това е.И най-добре се раэдели със сегашния си приятел,може би ще се чувстваш по-добре..поне аэ така мисля..Късмет :-)

manik
01-29-2008, 15:09
spored men tr da gi zareje6 i dwamata i da zapo4ne6 na 4isto, ne gladai tolkowa 4esto nazad,naistina ti sa4uwstwam uspeh

sherry
01-29-2008, 15:09
Мисля, че си се вкопчила в някакви спомени, които са ти излишни. Радвай се на човека до теб и недей да мислиш за тоя, който ти е причинил болка. Сама казваш, че си правила какво ли не, за да си го върнеш, но е било безрезултатно. Извод=>той не те заслужава. Вероятно именно това те кара да го искаш още по-силно, но осъзнай, че не той е твоето щастие, не си струва.

Радвай се на този, който имаш, свързва ви не само общо минало, но и обич(поне така казваш), не позволявай да го загубиш заради човек, който се е отказал от теб.

sasha_90
01-29-2008, 15:09
И аз съм се чувствала така,когато се разделих с него.Сега разбирам,че щастието съществува(срещнах друг-много по-добър).
Засега остани сама.Опитай да се разсейваш с други неща-приятели,например.С течение на времето ще забравиш за болката,която се намира в теб сега,или поне ти го пожелавам от сърце.Ще дойде време,когато ще се появи ново момче-по добро от сегашните 2 и ще бъдеш наистина щастлива.Успех занапред и не се отчайвай в никакъв случай-живота продължава каквото и да се случва.

mechtaq_za_teb
01-29-2008, 15:52
Благодаря на всички,които прочетоха обърканата ми история.
Може би проблема е това,че съм се вкопчила в миналото,но съм се отчаяла страшно много.
Не съм щастлива с човека до себе си,затова реших,че ще го оставя.Ще се опитам да започна на чисто и да загърбя старите спомени и може би ще е по-добре,ако съм сама.