PDA

View Full Version : Който не знае тези неща - да не прави секс !!!!!



bboy_bunker
01-29-2008, 14:40
От похапване на сперма не се забременява.. уаууу.. невероятно, но факт !!! Също така ако някое момиченце се чуди пишка ли й се или това е знак, че и се прави секс - да знае, че не е 2-рото! Когато тръгнете да правите секс и вашият четиринадесетгодишен партньор извади огрооомното си фъстъче от 12-13см - моля ви, не пишете теми от сорта на "на гаджето ми му е мнооого голям, какво да правя?"
А момченцата с амбиции за пишки 25см просто могат да се откажат от идеята...
Много, ама много важно е да знаете, че не трябва да се чукате без капут и после да пишете теми "има ли опасност да забременея?" Еми, девойко млада, първо мисли, после карай някой да те ръмби !

И понеже сте в недоумение и се чудите "е, добре де, а кога се забременява?" - отговорът е: Когато к**а се изпразни в п*****а.

И честно казано.. ако сте под 14-15 и не знаете кое къде влиза, по-добре не пробвайте !

swords1010-цензура!

Spider4eto
01-29-2008, 14:42
евалата :razz: :grin:

stefity
01-29-2008, 14:45
хахах брао,ама едва ли тия 13-14 годишни лапета ще се зачетат в това нещо и ще му обърнат внимание :? Но все пак добре си го измислил е напълно вярно :-) :wink: ;-)

TH33N
01-29-2008, 14:53
добре казано..
за да се прави секс се иска поне минимална култура..
въпроси от вида на "мога ли да хвана СПИН от анален секс" или "той ако си вкара само главичката, ама тя е овлажнена".. или "моят малък приятел е дебел 15 сантима" :shock: :shock: :shock: е много молим ви.. не разбрах дали 15 см. са радиус или диаметър - но все пак и кон би завидил на тази дебелина - без значение дали говорим за едното или другото..
обаче.. има едно голямо НО... нека хората, които не знаят ПЪРВО да питат, а после да правят.. а не както често се случва.. станалото станало.. после Ф1... ПОМОЩЩЩЩЩ... ХЕЕЕЕЛЛЛЛЛЛ(п)... и т.н.
което ще рече.. преди да спретнете поредната глупост.. информирайте се.. сещам се, че преди известно време щях да стана 17 годишен татко - защото тогавашната ми любима употребявала някакви съмнителни противозачатъчни... добре де.. размина ни се леко.. явно не му е било времето... (за което съм благодарен) - което означава, че никой не е застрахован от издънка - дори и да се е информирал... но все пак положението е сложно... вчера четох как някъв пич заварил приятелката си да прави едновременно секс с 3-ма негри в пикап.. невероятно, но фак(т)... и като го е видяла, дори не се е притеснила.. до къде я докарахме... приятелките ни да правят групов секс с негри.. а ние да ги разнасяме по форумите :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Valentin123
01-29-2008, 15:03
И друго-учете си уроците по Биология и не задавайте тъпи въпроси. :-o

kris124
01-29-2008, 15:07
хахахах :) мн добре измислено :Р

mumiikataa
01-29-2008, 15:11
Мда,наистина много добре измислено.Евала!

cute_mimi
01-29-2008, 15:12
Браво пич супер си :D
а и за тея които са под 12 моля не опитвайте да правите секс опасно е

ludoto_f
01-29-2008, 15:16
dobre si go kazal dam :razz:

nikinkaa
01-29-2008, 15:28
Така е...На 12-13 са натаковала без да мисли,после бременна ли съм?! :D :D :D :D :D Не знам,аз никога няма да направя такова нещо :? :?

sramejlivko_
01-29-2008, 15:35
много добре си се изказал браво

FelisDirus
01-29-2008, 15:42
Май хироу, браво за темата. Аз не мога да им го кажа, без да последват и няколко тупаника след това.

Ще поддържам огъня, за да не затъне из многото "ебаха ме в ушите - бременна съм", "50 трика, за да станете секс богини/богове" иииии "проблеееем! може ли от гъза в устата?!".

Schnitzer
01-29-2008, 15:42
ХАХАХА,се едно на някои му пука и ще се замисли в тва дет каза.Изгуби цели 5 ценни минути от живота си за нищо. :booooomb:

ludoto_f
01-29-2008, 15:43
xaxa

X_boy™`sAkA6tIqT
01-29-2008, 16:26
\:D/ евала не може да се ебеш 2 да не виждаш и после май сам бременна :smt006

MaRiNkA_16
01-29-2008, 16:29
евалата :razz: :grin:
mhm qka temi4ka se e poly4ila...

gavro64eto
01-29-2008, 16:31
bravo evala!

rashito0o
01-29-2008, 16:32
евала некои накрая им го каа :D :D :D :D

axakovec
01-29-2008, 16:45
.. или "моят малък приятел е дебел 15 сантима" :shock: :shock: :shock: е много молим ви.. не разбрах дали 15 см. са радиус или диаметър - но все пак и кон би завидил на тази дебелина - без значение дали говорим за едното или другото..



До сега не съм чувал някой да тръгне да си го реже, че да си определя радиуса или диаметъра...всички си казват обиколките, ама тва е нещо несвързано с темата така, че... Исках само да подчертая :)

bboy_bunker
01-29-2008, 16:49
Май хироу, браво за темата. Аз не мога да им го кажа, без да последват и няколко тупаника след това.

Ще поддържам огъня, за да не затъне из многото "ебаха ме в ушите - бременна съм", "50 трика, за да станете секс богини/богове" иииии "проблеееем! може ли от гъза в устата?!".

Оо, спокойно и аз ще я поддържам :D


Та ето още уроци за малките дечица:

Когато решите, че е време с Мишо(или Пешо) да правите секс, тогава определено НЕ го правете.. причината? еми не сте минали 13 годинки :)

НЕ, от ануса не може да се забременее.. или чакайте... може да оплодите някое лай*о ? :-o

За момиченцата: не си навирайте дистанционното, слушалката на душа, както и замразена риба в пу*ката и после да пишете: "девствена ли съм"


Всеки ден ще пускам по малко образователни постчета 8-)

FelisDirus
01-29-2008, 16:51
Май хироу, браво за темата. Аз не мога да им го кажа, без да последват и няколко тупаника след това.

Ще поддържам огъня, за да не затъне из многото "ебаха ме в ушите - бременна съм", "50 трика, за да станете секс богини/богове" иииии "проблеееем! може ли от гъза в устата?!".

Оо, спокойно и аз ще я поддържам :D


Та ето още уроци за малките дечица:

Когато решите, че е време с Мишо(или Пешо) да правите секс, тогава определено НЕ го правете.. причината? еми не сте минали 13 годинки :)

НЕ, от ануса не може да се забременее.. или чакайте... може да оплодите някое лай*о ? :-o

За момиченцата: не си навирайте дистанционното, слушалката на душа, както и замразена риба в пу*ката и после да пишете: "девствена ли съм"


Всеки ден ще пускам по малко образователни постчета 8-)


Ахх, ще тръпна в очакване на всеки твой пост. :D

CfEtii
01-29-2008, 16:57
Хубава тема...ма иди го разправяй на 12 годишните ''пички''

amatorium
01-29-2008, 17:05
Ako nqkoi neznae kak pchelichkite oprashvat cvetcheto purvo da ide pri mama 8)

bboy_bunker
01-29-2008, 17:07
Още едно постче свързано с една актуална днес тема:

Вместо да се чудите забелен или не да го вкарате защо не попитате нещо по-интелигентно? Например под какъв ъгъл, с каква степен на окосмяване, с каква скорост, натиск.. Тук има немалко професори и козметици, които ще ви окажат нужното съдействие....

TH33N
01-29-2008, 17:21
До сега не съм чувал някой да тръгне да си го реже, че да си определя радиуса или диаметъра...всички си казват обиколките, ама тва е нещо несвързано с темата така, че... Исках само да подчертая :)

така като те гледам си пропуснал основни уроци по елементарна математика.. всъщност числото "пи" може да те спаси от рязане на онази работа :razz:

marina star
01-29-2008, 17:28
kaktokazva edin priqtel -tq na 14 se 4udi kvo da go pravi kamo li kade da go sloji!!!

DevilWish
01-29-2008, 17:35
Май хироу, браво за темата. Аз не мога да им го кажа, без да последват и няколко тупаника след това.

Ще поддържам огъня, за да не затъне из многото "ебаха ме в ушите - бременна съм", "50 трика, за да станете секс богини/богове" иииии "проблеееем! може ли от гъза в устата?!".
+100000

Ама ще си останат същите питания ,защото 1вото ,че това никой няма да се замисли над него ,2ро ,че малките момиченца ,които се чудят дали на 13 няма да стават майки не им е до търсене във форума ,а направо пишат теми.
Пък и повече от 60% от тези теми повечето пъти са бъзици ;)

Bubble15
01-29-2008, 17:37
тва ме разби просто :D :D :D :razz: :razz: :-D :-D

suunlight
01-29-2008, 18:52
Тая тема трябва да се сложи към важните, защото след седмица ще е на 5-10-18-30 страница .. ии пак никой няма да я чете .. пък нали сте наясно, че тея 12-13 годишните .. не използват търсачките ..,защотоо имммаа по лесен вариант - да пуснем тъпата тема .. и свички от форума да ни са чудят .. как може да сме тооолкова тъпи .. ами тъпи сте, необразовани, глупави .. ! деца ..

emviii
01-29-2008, 19:03
iiiii moqt nov idoolll :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin:

bebokt
01-29-2008, 19:08
hahahahahhahahxzahxahxhaxhahxaхьахьахьах хьахахахаххахаха мн добре

varnen4e
01-29-2008, 19:20
Няма такъф :D Неееее... обичам те.. :D :D :D Толкова се смях, че... :-D
Евалата.. сериозно.. много добро изказване...

oPaSnybONBOn4Ee
01-29-2008, 19:33
EmMmMmMmMmM Bravo MNogO doBre KAzaNo!!!!! Az SaM na 13 i NAprao PAdaM ot Smaqh Na NQkoi Momi4eta Na moqTA vaZrast ! :) :) :) :) :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :D :D :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

sLaDkA_GrEsHkA
01-29-2008, 19:42
eeeeeeeeei ei ei ei az sum na 14 i znam dosta raboti po taq tema... ne govori za si4ki a za pove4eto !!! suglasna sum 4e e taka ama se 4uvstvam gadno kato me pri4islqvate i mene ...

mumiikataa
01-29-2008, 19:56
eeeeeeeeei ei ei ei az sum na 14 i znam dosta raboti po taq tema... ne govori za si4ki a za pove4eto !!! suglasna sum 4e e taka ama se 4uvstvam gadno kato me pri4islqvate i mene ...
е мацка и аз съм на 14...споко.не се убиждай.смея да твърдя доста неща за секса,смятам че биха ми били повече от полза,отколкото обратното...само трябва да се радваме,че знаем цитирам "доста работи по тая тема" :)

bboy_bunker
01-29-2008, 20:05
Аз не обиждам самата възраст, но повечето, които пускат тези теми са на тези години :) Иначе естествено, че не всички са такива :)

swords1010
01-29-2008, 20:33
Много благодаря за полезната информация! Темата е дискутирана многократно. Заключвам!