PDA

View Full Version : Как ...?



TheNewReligion
01-29-2008, 14:41
.Здравейте !
Такам...незнам как да започна .... помните ли една от последните ми теми за един рожден ден на , който се притеснявах да отида...Е, там всичко мина много добре с момчето , което си харесвам и сега не мога да спра да мисля за него ...Той е прекрасен на външен вид , пък и е голям пич по характер .
Сега нали е края на срока и в петък няма да учим и си мислех да предложа на много хора да излезем на кино например , но се чудя дали ако му предложа и той да дойде с нас няма да е много тъпо , въпреки , че на онзи рожден ден си говорихме много хубаво . Ох много искам да се почувствам толкова добре , колкото се чувтвах на онзи рожден ден ...
И всъщност мислите ли , че ще е тъпо да го поканя на кина с другите някъде , и ако според вас е добре да го направя -каК да стане без да иска неговият фр да дойде с нас, защото няма да стане да си говорим пак така ...
Благодаря предварително! :-) :-) :-)
Който ще критикува начина ми на писане или ще се бъзика с темата ми, моля да не пише коментар ! :) :)

manik
01-29-2008, 15:23
pokani go ni6to nqma da izgubi6

TheNewReligion
01-29-2008, 15:25
Но , той знае , че го харесвам иии ако откаже само заради това ? :P :P :P :P

nikinkaa
01-29-2008, 15:30
Ако ти откаже,заради това,че го харесваш,значи той е путьо :D :D :D :D :D :D

sramejlivko_
01-29-2008, 15:39
пробвай кво като знае нищо не губиш в случая

TheNewReligion
01-29-2008, 15:44
Прави сте ... ще опитам , а ако и оня фр дойде няма да му се размине :booooomb: :booooomb: :booooomb: :D :D :D :D :D

mariela_es
01-29-2008, 15:57
Покани го,даже само вие двамата ако искаш :-D

PLuScHeTo
01-29-2008, 16:23
не се "офлянквай" толкова, ами го покани :)