PDA

View Full Version : Превод..Хелп :((



FieRy_GirL
01-29-2008, 15:15
zdr! 6e sym vi mn blagodarna ako mi pomognete :( ..trqbva da prevera toq tekst na angl.
Господин Джон Гилбърт се оплаквал от остри болки в стомаха.Лекарите открили голяма язва в
стомаха му и решили да го оперират.След операцията,уплашен,че може да има рак,а не язва,г-н
Гилбърт поискал да узнае нещо повече за състоянието си,но лекарят не му казал нищо.На другия
ден г-н Гилбърт помолил сестрата да мъ сложи телефон в стаята.Следобед,когато бил сам.той се
обадил на лекаря си и казал:
-Извинете,бихте ли ми казали нещо за операцията на г-н Гилбърт?
-Какво точно ви интересува?-попитал лекарят.
-Ами,вижте,всичко ли е наред?Няма ли опасност от усложнения?Бързо ли ще се оправи?
-Не се притеснявайте-отговорил лекарят.-Той е съвсем добре и вече няма да има проблеми със
стомаха,ако се храни здравословно.След две седмици ще му разрешим да се прибере вкъщи.Всъщност
с кого разговарям?Вие негов роднина ли сте?
-Аз съм най-добрият му приятел.Разговаряте със самия Джон Гилбърт,докторе.Благодаря ви много
за информацията.
pls trqa mi za utre..

ka71nka
01-29-2008, 18:28
http://webtrance.skycode.com/online.asp?current=6&lang=bg
Дано да ти помогне

MiShEtO_pK
02-01-2008, 17:39
Имам превода, защото и аз съм по този учебник, но май вече няма да ти трябва, защото виждам, че си пуснала темата на 28.01.2008, а днес е 01.02.2008, а превода ти е трябвал за следващия ден. Но ако все още ти трябва пиши.