PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



D@rk_AnGeL
01-29-2008, 15:32
искам да ви попитам нещо свързано с едно момче което харесвам:
преди време един приятел на Боби/въпросното момче/ми каза ,че Боби ме харесва,но дали е истина незнам.Аз много харесвам Боби и много искам да сме заедно,но не съм сигурна дали да му кажа ,че си падам по него.В последно време като се видим с него си казваме само здрасти.Той ме гледа с един много сладък поглед и една скрита усмивка, а като отмина започва да си тананика.Дали наистина ме харесва?Много искам да разбера,но как?Да му кажа ли,че си го харесвам?Кажете ми какво да правя.Дайте ми съвети........

bibo
01-29-2008, 15:36
омг...момчето ти казва в прав текст че те харесва,а ти се колебаеш...действай преди някоя друга да го грабне щот после ще се биеш по главата...от личен опит ти говоря... :grin:

TheNewReligion
01-29-2008, 15:45
Биб4оо е прав! Успех! :D :D :D :D

mariela_es
01-29-2008, 15:53
Моят съвет е да му кажеш,че го харесваш и Успех! :)

IrReplacaBle
01-29-2008, 16:08
Моят съвет е да му кажеш,че го харесваш и Успех! :)+1 няма какво да чакаш \:D/

PLuScHeTo
01-29-2008, 16:20
ми може и да те харесва ама като не му показваш и не му казваш, че и ти изпитваш нещо към него, той няма да те чака вечно...

pet_14
02-10-2008, 16:21
Takaaa...Emi nqma lo6o momи4e da haresva mom4e,i mom4e da haresva momi4e,OBA4E...Spored men(az s1m moм4e) e malko stranno momi4etо da ti kaje "Хeй az te haresvam,iska6 li da hodim" ili ne6to ot toq rod..V na4aloto e malko strqska6to,malko...Stranno...i posle vsi4ko stava mnogo stranno,obirkano.Vij sq ti si go zaribqvai,ama ne mu kazvai v prav text,mislq 4e tva moje da go postigne6 s nameci....Nqkvi bezobidni,koito da sa kato na 6ega,no v s16toto vreme da podskazvat kakvo 4uvstva6 k1m nego..Kakvi??? Neznam,prosto nqma konkretna duma ili deistvie koeto da podskaje,no ako ne se polu4ava...ako ne se polu4ava ot samosebe,zapo4ni da se d1rji6 milo s nego,popitai go kakvo stava s nego,ne6to interesno,i ako kaje ne6to takova mu napravi edin vid komplimeni,pi6i mu sms-4eta,klikvaniq(tva pomaga,no ne prekalqvai!!!)tva onova ne6to ot toq rod...Dano da s1m ti pomognal

D@rk_AnGeL
02-10-2008, 16:24
ms.......

enola
02-10-2008, 16:25
омг...момчето ти казва в прав текст че те харесва,а ти се колебаеш...действай преди някоя друга да го грабне щот после ще се биеш по главата...от личен опит ти говоря... :grin:
absoliutno vqrno !

hauzec
02-10-2008, 16:34
Разкрий му се :) Еее вие на мене се карате,че не си казвам чувствата пък и вие сте таквиз :grin: Давай напреде ;)

angel_love_
02-10-2008, 16:47
според мен поне от описаното момчето най-малкото не е безразлично към теб ,но когато човек е влюбен е склонен да преувеличва , а определено би било много неприятно,ако ти му се обясниш в любена,а той неизпитва същото и се раздрънка пред останалите (имам лични наблюдения върху мои приятелки) най-добре е да го опознаеш първо защото може да е мистър свят ,но ако няма нищо в главата защо ти е , отиди да поговориш с него опитай се да му станеш приятелка ,а ако той не е безраличен към теб нещата ще се развият отсамосебеси по този начим можеш да си спестиш множество неприятни ситуации ,а не се съмнявам че ще имате много общи теми само трябва да помислиш ...хайде душко дано съм ти помогнала ще стискам палци всичко м/у вас да потръгне :) късметче..

MiMcHeToOo
02-10-2008, 16:53
Пробвай, нищо не губиш :)

TheNewReligion
02-10-2008, 17:01
Ней - вероятно те харесва , но трябва са си абсолютно сигурна , за да направиш първата крачка и за да не бъдеш отблъсната , защото макар ти да признаеш чувствата си , той може да не го направи , макар да има такива ! Така , че добре си помисли как ще действаш , защото на никой няма да му е приятно да бъде отблъснат ! :-) Успех !

D@rk_AnGeL
02-10-2008, 17:30
ms za suveta..

Presley
02-10-2008, 17:34
Пробвай, нищо не губиш :)
Е,може и да иэгубиш де,ама ние ти пожелаваме да не стане така ! :D

D@rk_AnGeL
02-10-2008, 18:10
dvikaja 4estno ,ne 4e sam ludu vlubena v nego ,no mislq 4e i toi mi pravi znaci 4e me haresva :grin: i tova mn me radva ako e istina.....