PDA

View Full Version : Изчистване от трева?



nymphetamine108
01-29-2008, 16:50
Как можеш най-бързо да се изчистиш от трева и за колко време г/д? Става въпрос за човек който е пушил вчера и трябва да се оправи до след 3 дни. Тестът е на урината. Знам, че е почти невъзможно или може би съвсем, обаче, ако само това имате да ми кажете, по-добре си замълчете...

batkodoki
01-29-2008, 17:35
Как можеш най-бързо да се изчистиш от трева и за колко време г/д? Става въпрос за човек който е пушил вчера и трябва да се оправи до след 3 дни. Тестът е на урината. Знам, че е почти невъзможно или може би съвсем, обаче, ако само това имате да ми кажете, по-добре си замълчете...

ама че самонадеяна наглост :)

зависи какво ще се прави, какъв тест по каква методика и с каква степен на надежност: има тестове, които и след 6 месеца ще хванат следите, има и такива които 100 дни след употреба на канабиноли няма как да бъдат манипулирани или променени, но са скъпи.
има и банални - лесни за биохимична манипулация, но вече има и "пост-тестове" при които резултата до 8 месеца след прием на канабиноли е безусловно достоверен.

korabokroshenec
01-30-2008, 20:51
pi4aga kraino vreme e da kaje6 na va6te 4e pafi6.. az im kazah ne go prieha mn dobre misleha 4e sum narkoman ama posle kato razbra ba6ta mi 4e i polovinata mu kolegi pu6at se poospokoi :D

asakura
01-31-2008, 23:26
Ле ле ле тоя джойнт ,тия тестове офф бати филма са ......
Еми ако е от най-ефтините и долнопробни тестове да се тъпча с витамин Ц и т.н. . казвали са ми и яко кисело мяко въпреки че аз невиждам за кво помага то...... лошото е че незнам дали тези неща помагат за толкова малко време ( но нищо няма да стане ако го направиш)
Ако се сета за нещо др. в близките часове - веднага пиша ( та дори е питам лекар :D ) ;)

asakura
01-31-2008, 23:31
Др. начин да финтирате човека с теста е чужда урина ( взимаш си в нещо урина на човек който непуши и като те пратат да си направиш теста - използваш чуждата) . И наистина др. вазмовност е да кажеш истината , а може и да я пооцветиш малко с някоя друга безобидна лъжа за да изглеждаш по невинно . Сори ама за друго не се сещам :/

Freeminded
02-01-2008, 00:01
Ако нямаш изход и не можеш да подмениш урината пий много течности. Поне по 2 литра на ден. И ходи на фитнес, поти се обилно и т.н...

asakura
02-01-2008, 00:06
Дам ... наистина спорт и такива неща май помагат ... потене и течности са добта идея също бира мосля че ще помогне все пак прочиства къвта( ама в сличея времето което има на разположение е проблема :/ )

Loshev
02-01-2008, 05:22
повече кисело мляко 8)

w0sh
02-01-2008, 16:03
Имаше нещо с лимонтозу ама не се сещам кфо.

nymphetamine108
02-01-2008, 16:13
Не ставаше въпрос за мен, а за гаджето. Нашите си нямат никаква идея, че пуша. Ениуей...в крайна сметка каза на майка си, че пуши. Якия скандал, обаче май всичко ще се оправи :) Мерси за съветите :*

TIMEX
02-01-2008, 17:26
Да земе орината в шишенце на негов авер дет не пуши и кат отиде да пикае да я размени толкова ли нямате мозък ?! :lol:

skatemore
02-01-2008, 18:12
Как можеш най-бързо да се изчистиш от трева и за колко време г/д? Става въпрос за човек който е пушил вчера и трябва да се оправи до след 3 дни. Тестът е на урината. Знам, че е почти невъзможно или може би съвсем, обаче, ако само това имате да ми кажете, по-добре си замълчете...
и кво кат му тестват урината ? за кво трее да крие че е пушил не сващам нещо ?

nymphetamine108
02-04-2008, 05:50
Да земе орината в шишенце на негов авер дет не пуши и кат отиде да пикае да я размени толкова ли нямате мозък ?! :lol:
Техните щяха да го гледат, докато пикае, братле. Те са ужасни хора...

А за skatemore - не е супер приятното усещане вашите да разберат, че пушиш. Почват да се вкарват в някфи филми, решават,че си наркоман и още нз си какво :neutral:

Bl0W 100%
02-15-2008, 21:09
zavisi kuf 6i e testa ako e kruven moje i sled polvin ili edna godina da pokaje no poprincip toz det go ima v aptekite da se ispikae6 i tamm....s lenti4kata za 1 sedmica i pokazva otricateelen.ako iska6 da ne razberat nakarai nqkoi det ne e pu6il da ti sa ispikae.edin awer predi mn vreme pove4e ot godina kat mu praiha tqxnite nakara edin da mu sa ispikai i izleze polojitelen i za amfeti daje zatui e hubu da znai6 4oveka ama za treva nqma ko da sa nasira6 ot va6te i te sa pu6ili tui 4e da ne ta ebe naprao ima kaji pu6a si po 1 2 puti v sedmicata i tva e? :shock:

deathman94
03-21-2011, 08:23
dawe wie znaete li roditelite razberat li che pushish trewa im staa gadno po4vat da si msilqt 4e sa otgledali nekwi narkomani i se vkarvat v filma s chernite ninji :X:X:X moita maika dori i da razbere she me predopredi,am mislq che znae kazvali sa i , a bashtami ako razbere... amm toi sushto e pushil tka che ne e tolkvoa strashno :P :) dori i da te havanat che si pushil she kajesh oo towa beshe predi 1-2 emseca i tka ;] :grin: :grin: :grin: :grin:

iva69
09-01-2013, 19:35
Здравейте :) Моля ви спрешно ми кажете за 3 дена мога ли да се изчистя от трева ?? Утре ще ми взимат урина ама не за специален тест, а обикновен си, защото съм бона ??? :(((((((((

baby_baby
09-03-2013, 16:19
Зависи от много неща

NissaN
09-20-2013, 12:01
пий айрян

freefrog
09-20-2013, 17:59
А колко време се изчиства пикото? Казаха ми че като пиеш глюкоза ядеш повече кисело мляко и лимони по-бързо се чисти

avs
11-03-2015, 12:34
Здравейте, имам малък проблем. Днес бях на лекар, защото не ми е добре. Лекарката ми пусна кръвна картина, само че, мисля че се усъмни, че съм взимала нещо. Преди седмица и половина пуших трева и ме е страх да не излезе нещо на кръвната картина. Тя е съвсем обикновена, но майка ми каза, че ще ме води при нейна приятелка, която винаги ми пуска пълна кръвна картина. Има ли някаква вероятност да излезе, че съм пушила и как мога по-бързо да се изчистя?