PDA

View Full Version : Караници между приятели



D_123
01-29-2008, 16:54
Zna4i problema mi e mnogo golqm !!! S nai-dobrata mi fr se skarahme,ama posle se sdobrihme i vsichko se promeni - ne si spodelqme ni6to i ponqkoha se karame za nai malkoto i ima golqma veroqtnost pak da se skarame no tozi pat mnogo po seriozno :lol: i imam chyvstvoto 4e ve4e ne sme kakto predi kak da popravq ne6tata

т.7 и т.1
krem4et0

bibo
01-29-2008, 16:58
омг.... да ти имам проблемите ... приятелите си прощават

kPuCkA
01-29-2008, 17:19
Значи не ти е истинска приятелка,щом нещата не са като преди.Истинските приятели винаги прощават!

comics
01-29-2008, 17:30
+1

Spider4eto
01-29-2008, 17:36
ох и аз преди горе долу половин година се скарах с най-добрата си приятелка но заради момче и уж се сдобрихме но не е същото и в накрая зацепих че тя не ми е истинска приятелка щото аз правих сичко възможно за да сме си както преди а тя нищо ам още ми е гадно за нея :x

d0mat4et0
01-29-2008, 17:55
Абе няма истинско приятелство....Или поне много рядко се среща....А който го има е наистина голям късмелия :) Дори най-малката проява на ревност например за гадже / оценка / или квото и да е друго означава , че човекът на когото разчиташ , не ти е истински фр....Поне според мен е така...Приятел е този , който те разбира най-добре и не можеш да имаш истински приятел , който познаваш от 3-4 месеца...За да се изгради едно истинско и хубаво приятелство са нужни много и дълги/мъчителни години , в които да опознаеш тоя човек :-D :-P

MiMcHeToOo
01-29-2008, 18:10
Явно не сте си били достатъчно близки.. Или пък сте били приятелки от сорта на "МойТъЪ КифличКъЪъ МноГуУ Си ЯяЯ ОбиЧъЪЪм" и само сте ходили по - магазините..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 18:15
Явно не сте си били достатъчно близки.. Или пък сте били приятелки от сорта на "МойТъЪ КифличКъЪъ МноГуУ Си ЯяЯ ОбиЧъЪЪм" и само сте ходили по - магазините..

+1 ... пред очите ми много приятелства са се развалили :) мисля, че само истинските приятели си прощават :)

MaRiNkA_16
01-29-2008, 18:16
Zna4i problema mi e mnogo golqm !!! S nai-dobrata mi fr se skarahme,ama posle se sdobrihme i vsichko se promeni - ne si spodelqme ni6to i ponqkoha se karame za nai malkoto i ima golqma veroqtnost pak da se skarame no tozi pat mnogo po seriozno :lol: i imam chyvstvoto 4e ve4e ne sme kakto predi kak da popravq ne6tata
te horata sa kazali priqtelstvoto e kato vazata kato sa s4ypi vinagi moje da sa opravi ama nqma da e kakto predi 6te si li4i kude se e 4ypila i 6te buse mn po lesno pak da se s4ypi.sama si pravi izvodi ot komentara.

ghostwisper
01-29-2008, 18:18
ем казвай и в прав текст: Виж кво нещата не са както преди,или ше се опраим и ше си споделяме сичко както преди,или ше караме само на "здрасти,как си?" и няма да претендираме,че сме "големи" фр..поне аз така правя..пък и честно да ти кажа не знам за какво сте се скарали,но ако е било сериозно няма как да очакваш всичко да е както преди..

MiMcHeToOo
01-29-2008, 21:09
Явно не сте си били достатъчно близки.. Или пък сте били приятелки от сорта на "МойТъЪ КифличКъЪъ МноГуУ Си ЯяЯ ОбиЧъЪЪм" и само сте ходили по - магазините..

+1 ... пред очите ми много приятелства са се развалили :) мисля, че само истинските приятели си прощават :)

Не само така мислиш, така е, личен опит..

pet_14
01-29-2008, 22:15
Ee az pyk s1m mo4e i nqmam takiva problemi :grin: AMa s1m izpadal v takava situciq.Az haresvah edno momi4e,toi s16to q ahresva6e,a tq haresa nego i tq tr1gan s nego i az ne mu kazah ni6to,be76e mi malko kofti,ama tva ne vaji...samo d1rja da otbeleja 4e tva be6e kat lape,predi 2-3 godini,ama be5e nai-dobriq mi priqtel
Imam o6te edna takav istoriq i to stana skoro predi 2-3 meseca...Sq az tr1gnah s edno momi4e koet be6e agdje s edin priqtel,moje da se kaje dob1r,psoel az tr1gnah s neq i hodihme 6 meseca,toi q haresva6e ama ni6to en mi kaza,be6e mu gadno,li4e6e si,ama ko da se prai i na men mi be6e gadno predi kat be6e s neq,tva zvu4i malko otm1stitelno,ama 4uvstva ko da sse prai...I ta t1i de i sq nii sk1sahme s taq 6e q eba v maikata 6e q ebe ,mnooo ma nervi ve4e otide u varna i stana golqmata rabota,a ne sa vijda kva selska kurva e...Zna4i hodila e s1s 3 i se e zaribqvala o6te s 2-ma Da q eba u ostata,samo ve4e sa naduva i sa prai,ne sa vijda kva e.....Ta t1i de i i sq toi biv6iq i pak q haresva,i vika dali 6tqlo da mi stane gadno tva onova ako tr1gnat,az kazah 4e nqma ,makar 4e q haresvah mnogo i q obi4amh mai,ama ve4e ni ma ebe za neq,rpedi bqh gotov na vsi4ko za neq i tq kak mi se otblagodarqva block v skype i ne me ebava za 2 st...