PDA

View Full Version : Как бе, кажете ми как ???



D_123
01-29-2008, 16:59
Abe hora stra6tno mnogo haresvam edno momche i ne moga da go nakaram da me zabeleji nqkoi moje li da mi pomogne :)

Т.1 от правилника!
swords1010

mgxpower
01-29-2008, 18:12
Трябва да ти идва отвътре иначе нестава! :razz:

marmalad4e
01-29-2008, 19:59
иди го заговори с някое оригинално лаф4е :D и се усмихвай по-4аровно :wink:

niki000
01-29-2008, 20:58
иди го заговори с някое оригинално лаф4е :D и се усмихвай по-4аровно :wink:
:-P

pet_14
01-29-2008, 22:37
KAji mu ako iska6 ve4e da ne si detstven az s1m nasre6ta :D...Ne be bazik,vij sq ako stoi6 samo rped kompa i sa 4eudi6 kak da stane da te zabeleji,6e ma izvinqva6,ama nqma kak....Trqbva da ima opiti,i nai-malkiq opit ostavq p1t sled sebe si....Ta t1i de i da pita6 i da ne pita6 tuk mogat da se dadat samo s1veti,a nemogat da ti spe4ellqt gadje,t1i 4e zaminavai pri nego..Zemi mu skype,4atete izlzete na kafe,izlwezte na razhodki,ala bala i aide,Dano stane

sh3_1s_7h3_0n3
01-29-2008, 23:14
Пробвала ли си да скачаш на един крак, докато минаваш покрай него? :-o

MishitoOo
03-05-2008, 14:53
вземиму скайпа тва онова :) не познаваш ли някой негов приятел :D :D :D :D :D ако познаваш възползвай це бе душкооооооо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: или пък отивай от време на време огънче му искайй или пък като го видиш и си с приятелки кажи нещо по силно на майтаппп :D :D :D :D :D :D питаййй го някой глупостт , а сега се сетих кво да го питаш :
аз преди все се шегувах че имам въображаем приятел и ходих разпитвах познати и непознати дали знаят къде е :grin: :grin: :grin: :grin: примерно мини покраи него и с чаровна усмивка на лице го питай "КЪДЕ Е РАДКУУУУУУУУУ " :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: е не казвам че точно с радку трябва да го питаш ама щото моя така му виках :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: пробваййй ама не бъди сама вземи си някой приятелчета с теб и давай на смях го караййй :lol: :lol: :lol: :lol: така ще те забележи ! ВЯРВАЙ МИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:

hooliganka89
03-05-2008, 14:55
Трябва талант за тея неща :-P

Alabalaportokala
03-05-2008, 15:08
Иди и му наври цицките си в лицето като си с табелка на вратлето гласяща "Ще пусна на първия който целуне циците ми". 101% ефект !

BlueFace
03-05-2008, 15:09
Иди и му наври цицките си в лицето като си с табелка на вратлето гласяща "Ще пусна на първия който целуне циците ми". 101% ефект !
Тоя ме разби отсякъде :razz: :razz: :razz: :razz:

sexy_momi4e
03-05-2008, 18:19
а от къде си сигурна,че не те е забелязал?

{LeVsKaRkAtA}
03-05-2008, 18:47
Е , защо не му кажеш просто ... Или пък го гледай малко по-различно , усмихвай му се често , запознай се с приятелите му и се събирайте в едни компании , говорете си и така ще се сближите много и повярвай ми ще ти обърне голямо внимание ;) ... Незнам какво друго да ти кажа! Успех :);)

MiMcHeToOo
03-05-2008, 18:54
вземиму скайпа тва онова :) не познаваш ли някой негов приятел :D :D :D :D :D ако познаваш възползвай це бе душкооооооо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: или пък отивай от време на време огънче му искайй или пък като го видиш и си с приятелки кажи нещо по силно на майтаппп :D :D :D :D :D :D питаййй го някой глупостт , а сега се сетих кво да го питаш :
аз преди все се шегувах че имам въображаем приятел и ходих разпитвах познати и непознати дали знаят къде е :grin: :grin: :grin: :grin: примерно мини покраи него и с чаровна усмивка на лице го питай "КЪДЕ Е РАДКУУУУУУУУУ " :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: е не казвам че точно с радку трябва да го питаш ама щото моя така му виках :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: пробваййй ама не бъди сама вземи си някой приятелчета с теб и давай на смях го караййй :lol: :lol: :lol: :lol: така ще те забележи ! ВЯРВАЙ МИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:

аЬХУАхьАУЬХа +1 :lol:

pam1
05-09-2008, 12:43
s feromoni :lol:

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 13:26
К'во беше имаше едно пФфф..

Да обичаш може да е най - якото чувство, но да накараш някои да те обича - това е изкувство... 8)

...ама така ли беше... мнезнам

fire_cat
05-09-2008, 13:32
Бъди себе си! Не се срамувай, а го заговори! Ако не те хареса - само той губи.

Ivalinka
05-09-2008, 16:46
ами...тайните на флирта :) ама то си е дарба..няма нищо да издавам :-D

LGPznew
05-09-2008, 17:45
Източи му млина...

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:41
Насила хубост не стаа...
Не може да го накараш!!!

TheMaggie
05-10-2008, 08:28
Трябва талант за тея неща :-P
+1

vesinka91
05-10-2008, 09:28
KAji mu ako iska6 ve4e da ne si detstven az s1m nasre6ta :D...Ne be bazik,vij sq ako stoi6 samo rped kompa i sa 4eudi6 kak da stane da te zabeleji,6e ma izvinqva6,ama nqma kak....Trqbva da ima opiti,i nai-malkiq opit ostavq p1t sled sebe si....Ta t1i de i da pita6 i da ne pita6 tuk mogat da se dadat samo s1veti,a nemogat da ti spe4ellqt gadje,t1i 4e zaminavai pri nego..Zemi mu skype,4atete izlzete na kafe,izlwezte na razhodki,ala bala i aide,Dano stane
saglasna s1m s tova ;) :P

vesinka91
05-10-2008, 09:48
Трябва талант за тея неща :-P
+1
tq va moli za savet a vie i sa plezite i i vikate 4e trq talant em talant ama moje i da se nau4i momi4eto..ko sq..

sladoledka
05-10-2008, 12:13
сложи си гланца на Maybelline (светло розовия) от 9лв,пусни си косата нахили се и излзиай там,кудето и той ходи :-) :-) :-)

Viche
06-02-2008, 23:33
съблечи се гола пред него и му кажи "аз съм готова,ти готов ли си" и трее да ти скочи 100% :D :D :D

Kassu
06-03-2008, 00:18
сложи си гланца на Maybelline (светло розовия) от 9лв,пусни си косата нахили се и излзиай там,кудето и той ходи :-) :-) :-)

:-s нахили се!

Sarabi
06-03-2008, 05:32
Ти пък си било женско 8-)

Ivalinka
06-03-2008, 11:05
ами трудно..ако не те е забелязала вече...иначе винаги има шанс.кой знае :)

GregoryHouse
06-03-2008, 11:13
Блъсни се в него и му омажи чисто новата тениска с сладолед и после я оближи...повярвай няма да сваля очи от теб с месеци...а ако си по опен го омажи по паанталона (сещаш се в коя част ):D

kuklichka_bg
06-03-2008, 20:48
вземиму скайпа тва онова :) не познаваш ли някой негов приятел :D :D :D :D :D ако познаваш възползвай це бе душкооооооо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: или пък отивай от време на време огънче му искайй или пък като го видиш и си с приятелки кажи нещо по силно на майтаппп :D :D :D :D :D :D питаййй го някой глупостт , а сега се сетих кво да го питаш :
аз преди все се шегувах че имам въображаем приятел и ходих разпитвах познати и непознати дали знаят къде е :grin: :grin: :grin: :grin: примерно мини покраи него и с чаровна усмивка на лице го питай "КЪДЕ Е РАДКУУУУУУУУУ " :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: е не казвам че точно с радку трябва да го питаш ама щото моя така му виках :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: пробваййй ама не бъди сама вземи си някой приятелчета с теб и давай на смях го караййй :lol: :lol: :lol: :lol: така ще те забележи ! ВЯРВАЙ МИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:

ti normalna li si we tui se parvo super selsko vtoro super lapeshko i da sha q zabeleji i shte si pomisli 4e e nqkfo tapo pi6lemence lele smeshna rabota da vikash na nqkaf de mi e vaobrajaemiq priqtel oMFg TCTtctC zletaaaaaaaa

kuklichka_bg
06-03-2008, 20:49
сложи си гланца на Maybelline (светло розовия) от 9лв,пусни си косата нахили се и излзиай там,кудето и той ходи :-) :-) :-)"

ama ako ne e Maybelline ne stava :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: unikatii :grin:

punkrock
06-03-2008, 20:57
Еми подражавай на някоя фолк певица и може да му привлечеш вниманието :D 8-)

Ice_pRiNceSs90
06-03-2008, 21:04
emi zagovarq6 go primerno ili kafe edno dr ili primerno razbira6 k1de hodi i ti slu4aino s eozovava6 na s16toto mqsto usmihva6 mu se ama naistina trqa otv1tre da ti doide ideqta i da naprai6 kfoto smqta6 za dobre :P :booooomb: 8)

Spider4eto
06-03-2008, 21:06
спъни го като минаваш покрай него 8-)

alleks
06-04-2008, 09:34
а от къде си сигурна,че не те е забелязал?
дам може да те е забелязал..но да го е срам :grin: :grin: иначе варианта с гланца :razz: :razz:

SamRothstein
06-04-2008, 10:08
Излез от вас и потърси социално общуване. Ако имаш приятели и те мързи да се виждаш с тях – промени го. Запиши се на танци, на тае-бо, на някакъв спорт, на школа по рисуване – въобще на някаква дейност, където ще си сред хора. Колкото по-често общуваш с други хора, толкова по-социално адекватна ще си. Чети книги и списания, за да има какво да си кажеш с тези хора.

Конкретното момче забрави. Щом си прекалено смутена да го заговориш и не знаеш какво да му кажеш, шанса е 99% дори да го заговориш, да няма какво да си кажете и той да те сметне за някаква сдухла.

_FaShIoN_
06-04-2008, 10:56
Привлечи вниманието му по много дискретен и чаровен начин,така както може само едно себеуважаващо се момиче и му покажи че не ти е безразличен,ще го разбере,повярвай ми.... :)

Remini
06-04-2008, 10:59
ЗДРАСТИ !

Просто,кратко и ясно !

varnen4e
06-04-2008, 11:27
Впий му някаква оферта да пиете кафе.. ;)

sunset_light
06-04-2008, 16:27
вземиму скайпа тва онова :) не познаваш ли някой негов приятел :D :D :D :D :D ако познаваш възползвай це бе душкооооооо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: или пък отивай от време на време огънче му искайй или пък като го видиш и си с приятелки кажи нещо по силно на майтаппп :D :D :D :D :D :D питаййй го някой глупостт , а сега се сетих кво да го питаш :
аз преди все се шегувах че имам въображаем приятел и ходих разпитвах познати и непознати дали знаят къде е :grin: :grin: :grin: :grin: примерно мини покраи него и с чаровна усмивка на лице го питай "КЪДЕ Е РАДКУУУУУУУУУ " :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: е не казвам че точно с радку трябва да го питаш ама щото моя така му виках :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: пробваййй ама не бъди сама вземи си някой приятелчета с теб и давай на смях го караййй :lol: :lol: :lol: :lol: така ще те забележи ! ВЯРВАЙ МИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:
Хах и аз съм мишето и аз съм на същото мнение. :D :D :grin: 8-) :lol: :lol: :P