PDA

View Full Version : Не става :( какво да правя



misheto_
01-29-2008, 17:11
Здравеите,
До сега не съм имала нужда от подобен вид помощ,всмисъл че когато имам проблем обикновено се обръщам към приятелите си,но сега не мога страх ме е че ще гледат по друг начин на причтеля ми,а и до някаква степен на мен въпреки че знам че ще ми помогнат...та...С приятеля ми сме заедно от четири месеца ,но още не сме го направили,опитахме няколко пъти обаче не му стана :? беше доста скофтен и мн говорихме по въпроса,всмисъл аз говорех някакви неща не знам и аз вече какво.Мисля че всичко се дължи на това че аз съм девствена и той се притеснява супер много...не знам :( Много бих искала следващия път да го предразположа по някакъв начин и да не се притеснява обаче ме е страх да не съм твърде директна и краина и да го нараня и обидя по някакъв начин....както разбирате не съм особено опитна в това и не знам какво да правя :(...Надявам се да получа някое добро съветче [-o<

TH33N
01-29-2008, 17:16
един стар виц..

Два патлака си говорили.. Единият започнал да се полаква....
- Абе, колега.. вземат ми акъла.. от сутрин до здрач.. яко секс.. секс.. секс.. кажи какво да направя... че едва издържам?...
- А случайно да си опитал да не станеш???
- Абе пробвах.. Ама за малко да ме изядат.........

та вица сам по себе си говори за решението на проблема...

comics
01-29-2008, 17:35
:D

DevilWish
01-29-2008, 17:44
emi qvno ,4e ne go vyzbujda6 dostaty4но или пък е преуморен или просто го е страх ,защото ще ти е първият . . . а ако вкараш малко езиче и такива неща не виждам как няма да го възбудиш :shock:

Crus
01-29-2008, 17:44
Просто следващия път кат ще правите секс легнете и само се гушнете и така няколко пъти. Не мислете че ТРЯБВА да правите секс. След време (може и още на първото гушкане) ще стане работата :)
Просто момчето в никакъв случай не тряя се притеснява ;)

Мож да пробаш да му го дигаш и със свирка, ма тва по-скоро като "План Б"

hottie
01-29-2008, 18:33
А ти загряваш ли го по ниакакъв начин? и това също е важно според мен.

vaniLL
01-29-2008, 18:35
tq e devstvenata po dqvolite
ne trqbva li neq da q podgreqt i tq da se pritesnqva i na neq da i e kofti ...
nakyde otiva sveta , nie kato si pravihme seftetata taka beshe - momicheto se pritesnqva , momcheto mn kurnaz , shtoto veche e e*al

a sq ko ? :? :?


mucka , spokoino , moje bi proto ne uluchvate tochniq moment :-)
po-dobre izchkaite , kogato reshite , che "shte stane"

hottie
01-29-2008, 18:39
е разбира се че си права, но и момчето има явно проблем и в случая тя пита за него....

bebokt
01-29-2008, 18:41
Явно и двамата не сте готови на пълно! Подхпдящия момент ще си дойде сам от себе си..Не насилвайте нещата

savoy
01-29-2008, 18:42
абе тъпанари кфо подбивате самочувствието на момичето че той не се възбужда от нея. Вкарай малко език и ще стане :) от притеснение е ;)

air_J
01-29-2008, 20:07
Напълно нормално е да не му става от време на време. Остави ги какво говорят форумните ебачи и ебли. Хуя има нужда и от почивка, не може само да ебе. Проблема може да е в многото лъскане на чикии, в претоварената му дневна програма, в това че мисли за проблемите си и т.н. Едва ли не се възбужда от теб, щом ходите 4 месеца и се опитвате да се шибате от време на време. В общи линии рано или късно ще стане. 8)

misheto_
01-29-2008, 21:36
ОК благодаря ви много за съветите и подкрепата ще имам предвид всичко и се надявам да се получи защото наистина го искаме и двамата :)

LoLiPoP4o
01-30-2008, 05:28
a toi devstven lie che nerazbrah ? zashtoto ako e 100% nqma da mu stava ot pritesnenie :) edva li nego privlichash no nz ;)

Virgin
01-30-2008, 05:58
a toi devstven lie che nerazbrah ? zashtoto ako e 100% nqma da mu stava ot pritesnenie :) edva li nego privlichash no nz ;)

именно, според мен няма начин да не е девствен, даже и да твърди обратното - спокойно и аз съм имала такъв случай, не е толкова страшно :-)

ludoto_f
01-30-2008, 06:09
mai ne go vyzbujdash dostaty4no opitai se da popravish tozi fakt!
a moje da e napregnat.. :(

krem4et0
01-30-2008, 09:01
Просто следващия път кат ще правите секс легнете и само се гушнете и така няколко пъти. Не мислете че ТРЯБВА да правите секс. След време (може и още на първото гушкане) ще стане работата :)


Абсолютно съм съгласна. Гледайт филм или Тв, гушкайте се, целувайте се. Не си казвайте-това е деня, а действайте както ви дойде на момента. А и ти не стой като дърво. Седни върху него, целувай го по гърдите, корема, търкай се в тялото му.........ще ми стане, споко!


tq e devstvenata po dqvolite
ne trqbva li neq da q podgreqt i tq da se pritesnqva i na neq da i e kofti ...
nakyde otiva sveta , nie kato si pravihme seftetata taka beshe - momicheto se pritesnqva , momcheto mn kurnaz , shtoto veche e e*al

a sq ko ? :? :?


mucka , spokoino , moje bi proto ne uluchvate tochniq moment :-)
po-dobre izchkaite , kogato reshite , che "shte stane"
Моето момче не беше е**л и се притесняваше не по-малко от мен. но въпреки това не му е омеквал. Някои сме правили секс за първи път с девствени момчета.......В такъв случай се предразполагате взаимно. Не може да седиш като пън и да очакваш той да се възбуди. Ако е правил секс той няма да се възбуди. Ако не е правил вида на голото ти тяло определено ще действа възбуждащо, но и той ще е притеснен.......Просто да легнеш и да си отвори краката не е достатъчно! Любовната игра трябва да е взаимна, а не едностранна във всички случаи.

sharkybul
01-30-2008, 09:13
Аз пък нз дали е проблем ама от целувка ми става баси :grin: разбира се от целувка от любимият човек