PDA

View Full Version : Приятелка-Враг



rogue8231
01-29-2008, 17:33
ами проблема ми е следния в последно време една приятелка (уж) започна като малките деца да пише с спрейове и маркери навсякаде глупости за мен (което много ме дразни няма да ото4нявам какви) да ме обижа некво да се ебава с мен долнопробно.....всеки ден.....и аз много се дразня искам да и набия шутовете ама...... тя от дума не разбира.....каквото да и кажа се едно ме няма :-x мн ме дразни а зн че немога примерно да я заплаша с нещо защото гаджето и е некав лайнар е с 7 години по голям от мен и обича да се бие с всеки :-x нз какво да.... как да я накарам да спре при ословие че каквото и да и кажа не попива моля ви дайте съвет как да я накарам да престане :-x :-x :-x

Veno0m
01-29-2008, 17:43
Моят съвет е да започнеш и ти да и правиш гадно...но гледай да е още по-гадно от това което тя ти прави!И се опитай някак да не и обръщаш внимние а в същото време да я засегнеш и да се спре с глупостите...отмъсти й!

rogue8231
01-29-2008, 17:47
ммм мерси ще го имам впредвид :) ......трябват ми още съвети кажете нещо плс :-#

evelinka1122
01-29-2008, 18:12
ooo takiva razglezeni m1rli nai-obi4am gi postavqm na mqsto izob6to ne gi t1rpq 6a i praq mr1sno do dupka! I kvo neka si izvika gadjeto det s 7 god po golqmo ot mene! Gledai na dr den cqloto daskalo razbralo 4e ne moje sa opraa sama a si vika gadjeto nali e mn otvorena?!?!?! :-D

Sintya
01-29-2008, 18:17
Не й обръщай внимание и ако продължава да те тормози и кажи, че не искаш да се занимаваш с нея. И няма защо да си вика гаджето, защото това само ще покаже, че тя е една малка лигла, не опитна нищо да направи сама.
Просто и дай да разбере, че не искаш да си френдка с нея и толкоз.

IrReplacaBle
01-29-2008, 18:23
заеби...няма смисъл и ти да падаш на нейното ниво.Тя като е изпростяла до такава степен,че да прави такива неща просто я игнорирай(както обичам да казвам) ,не И обръщай внимание,ама никакво,дори и опити с добро да оправите нещата ,няма да има смисъл..

rogue8231
01-29-2008, 18:25
:) мерси за бързите отг и съвети :)

tenaglia
01-29-2008, 19:38
:) мерси за бързите отг и съвети :)
скромен съвет...вземи един спрей и отиди в училището и през ноща...напиши нещо тип "ани от 10ти клас има голяма брадавица на венерения хълм" или че е болна от нещо...нз за друго но поне ще я съсипеш :@
успех ти желая! :)

tenaglia
01-29-2008, 19:43
може и от сифилис да напишеш :>
после със сигурност хората ще се дърпат от нея и ще я зяпат и коментират....
прояви малко творчество...напиши нещо което е супер лично и никой няма как да узнае...хората се подвеждат по такива неща....
"ани аборта" ако напишеш пак ще и се отрази добре 8)

rogue8231
01-29-2008, 19:48
:) :) :) :) :)

namina
01-29-2008, 20:43
:) мерси за бързите отг и съвети :)
скромен съвет...вземи един спрей и отиди в училището и през ноща...напиши нещо тип "ани от 10ти клас има голяма брадавица на венерения хълм" или че е болна от нещо...нз за друго но поне ще я съсипеш :@
успех ти желая! :)

може и от сифилис да напишеш :>
после със сигурност хората ще се дърпат от нея и ще я зяпат и коментират....
прояви малко творчество...напиши нещо което е супер лично и никой няма как да узнае...хората се подвеждат по такива неща....
"ани аборта" ако напишеш пак ще и се отрази добре


подкрепям с 2 раце :P

tenaglia
01-29-2008, 20:52
никаква толерантност за такива хора... :x

d0mat4et0
01-30-2008, 05:52
Каква е тази приятелка въобще....Не и обръщай внимание / прави и повече гадно и въобще не и обръщай внимание...Говори с другите ти приятели на висок глас за нея в същото време и прави мръсно...Така ще разбере , че и ти можеш да я обиждаш и не само това....Ако пък не искаш да падаш на нейното ниво просто не обръщай внимание и като мине покрай теб и се усмихвай.... :-D

GleZeNa7a_gLeDaNa7a
01-30-2008, 18:19
Mene mi e stranno za6to q nari4a6 priqtelka. :?

princesa_viki
02-01-2008, 10:36
ами според мен недей да й обръщаш внимание.прави се,че не я виждаш,все едно никога не е съществувала.
като се дразниш и като се караш с нея й показваш колко много те дразни,а тя точно това цели.прави точно обратното.И да не ти пука!

xXxScreamxXx
02-01-2008, 11:35
otm1sti i bre !!!!!! kakto e kazal naroda : NIKOGA NE E K1SNO DA NAPRAVI6 NA MR1SNIKA MR1SNO ... KOLKOTO PO K1SNO TOLKOVA PO MR1SNO ..........


aide yspexx :-D

PinkFloydSound
02-01-2008, 11:50
и аз имам една подобна "фр" постоянно ме бъзикаше с едно момче, което дори не понасях :x но най-накрая така хубаво си отмъстих :-x съветвам те и ти да направиш същото 8-)

ThunderGoddess
02-01-2008, 16:55
Подкрепям това да си жертваш една нощ и да опишеш училището с нейните пикантни тайни. Може да добавиш и малко лично творчество ... което все пак да звучи правдободобно. Ооохххх, това е много мръсно наистинаааа ... хахахахаха. Мнннн, чак ме кефи :-D

princesa_viki
02-01-2008, 18:30
Подкрепям това да си жертваш една нощ и да опишеш училището с нейните пикантни тайни. Може да добавиш и малко лично творчество ... което все пак да звучи правдободобно. Ооохххх, това е много мръсно наистинаааа ... хахахахаха. Мнннн, чак ме кефи :-D
От сега да кажа-допада ми идеята,обаче...
Аз винаги съм била на мнението,че е по-добре да "накажеш глупака с мълчание",а в този случай да не й падаш на нивото,като й отвръщаш с нейните методи.Просто й падаш на нивото,което е изключително ниско.Щом тя е стигнала до тук,че да те злепоставя,значи явно или си я наранила,или тя се чувства заплашена от теб.
Имам и друго предложение,за което не съм много сигурна какви ще са резултатите-поговори с нея,ако е разбран човек,ще те разбере и ще спре,а ако не е-тогава може пак да започне с подигравките.

Mitkoooooo
02-03-2008, 17:24
Идеята със спрея е най-добра. :D А, ако си по-силна от нея (физически) в часа по физкултура и изпери една топка в носа :D .

Diggity
02-03-2008, 17:30
ами проблема ми е следния в последно време една приятелка (уж) започна като малките деца да пише с спрейове и маркери навсякаде глупости за мен (което много ме дразни няма да ото4нявам какви) да ме обижа некво да се ебава с мен долнопробно.....всеки ден.....и аз много се дразня искам да и набия шутовете ама...... тя от дума не разбира.....каквото да и кажа се едно ме няма :-x мн ме дразни а зн че немога примерно да я заплаша с нещо защото гаджето и е некав лайнар е с 7 години по голям от мен и обича да се бие с всеки :-x нз какво да.... как да я накарам да спре при ословие че каквото и да и кажа не попива моля ви дайте съвет как да я накарам да престане :-x :-x :-x

купи един спрей.. иди вечерта в даскалото и напиши "едикоя си от едикойси клас прави много яки свирки!!!!" ама такова дългичко го напиши :) по нагоре някой беше дал такъв съвет.. аз ти казвам какво точно да напишеш :)

elsy
02-03-2008, 17:50
tenaglia и Diggity дадоха добри предложения :-D подкрепям =D>

Lorelei
02-03-2008, 18:45
Znam,che e mnogo mrysno,ama na tvoe mqsto bih simulirala poboi.Udari se losho,kolkoto da si posinish kolqnoto ili neshto podobno.Tvyrdi do smyrt pred vashte,che edna syuchenichka te e butnala po stylbite.Napravi si medicinsko,ako se naloji.Podai jalba do direktorkata.100/100 vyprosnoto momcihe shte si nabie mnogo stabilno typanarkite.Posledstviqta biha mogli da bydat dosta nepriqtni za neq.
Ako tova ti se struva prekaleno gadno,potyrsi si pravata po sydeben pyt.Znam,che zvuchi leko nerealistichno(znam,che jiveem v Bylgariq),no dori samo da i kajesh,che si vnesla isk v prokuraturata za obidite,nakyrnqvashti dostvoinstvoto ti,shte q stresne i spored men shte spre.Trqbva po-inteligenten nachin da si tyrsim pravata,mili syforumci.