PDA

View Full Version : ФИТНЕС



KENZO
01-29-2008, 18:03
Vuprosa mi e po4nax da zimama aminokiselini i proteini.Aminokisilinite sa proforte cmh na biogame.Ta dobri li sa i vuzmojno li e da mi sprat rasteja.Su6to taka moga li da ka4a mnogo i moga li danaprava s tiax i s trenirovki dobro tialo.Mersi predvaritelno

street_baller
01-29-2008, 18:57
emi 4uek aminok. ,proteinite, creatin nema da ti navredqt samo mogat da ti pomognat
a samo za maino s tqh muskula si otpo4iva taka 4e dr den da si gotov pak za trenka

EsenaMono
01-29-2008, 19:06
Аминикисилините, протеоните и креатина биха ти помогнали ако спазваш точни грамажи.. затова първо говори с фитнес инструктора на залата в която тренираш преди да започнеш да пиеш такива неща 8)

MakeMeLaugh
01-29-2008, 19:26
http://www.bb-team.org/

Master_88
01-29-2008, 20:09
Няма да ти спрат растежа,но само с тях няма да направиш мускулесто тяло. Те са просто едно добро допълнение към храната

KENZO
01-29-2008, 20:25
OK MERSI i o6te ne6to da pitam za korema prava ot okolko 2mececas eki den koremni presi stegnax korema vee niamam palaski nikakvi samo edin problem imam malko korem malkoe ma me drazni kak da go svala mersi pak

Master_88
02-08-2008, 13:42
Искаш да кажеш че от коремните преси си свалил паласките ли?
Иначе ниско въглехидратна диета и кардио дейност,отрицателен калориен прием

TIMEX
02-08-2008, 14:19
Vuprosa mi e po4nax da zimama aminokiselini i proteini.Aminokisilinite sa proforte cmh na biogame.Ta dobri li sa i vuzmojno li e da mi sprat rasteja.Su6to taka moga li da ka4a mnogo i moga li danaprava s tiax i s trenirovki dobro tialo.Mersi predvaritelno
Аминокиселините са протеини на прах....

momchence_89
02-08-2008, 14:37
Vuprosa mi e po4nax da zimama aminokiselini i proteini.Aminokisilinite sa proforte cmh na biogame.Ta dobri li sa i vuzmojno li e da mi sprat rasteja.Su6to taka moga li da ka4a mnogo i moga li danaprava s tiax i s trenirovki dobro tialo.Mersi predvaritelno
Аминокиселините са протеини на прах....

:razz: :razz: :razz: смешно но както и да е !

Не си взимай продукти на БиоГейм боклуци са !

koman
02-08-2008, 15:05
Аминокиселините са протеини на прах....
:razz: :lol:

TIMEX
02-08-2008, 15:20
ОМГ Ае мълчете си там ....Амино киселините са 2 вида едните са протеин на прах другите са нещо като белтъци,заместват белтъците.

Canis_Dirus
02-08-2008, 15:29
ОМГ Ае мълчете си там ....Амино киселините са 2 вида едните са протеин на прах другите са нещо като белтъци,заместват белтъците. :shock: :shock:
Аз вчера си купих протеини на кубчета и едни на клечка :D

Аминокиселините са основното градивно в-во на бетъците. Различни аминокиселини се наврзват в полипептидни вериги и форимират белтък.

koman
02-08-2008, 16:04
дамм 32 аминокиселини бяха ако не се лъжа ... Белтъка е протеин бе фитнес маняко просто на англииски се превежда така :) Я подобре спри да пиеш протеин / гледам в другата тема питаш по колко / като не си на ясно какво пиеш :lol:

chipi_kaoo
02-09-2008, 16:47
ОМГ Ае мълчете си там ....Амино киселините са 2 вида едните са протеин на прах другите са нещо като белтъци,заместват белтъците. :shock: :shock:
Аз вчера си купих протеини на кубчета и едни на клечка :D

Аминокиселините са основното градивно в-во на бетъците. Различни аминокиселини се наврзват в полипептидни вериги и форимират белтък.А аз си мислех, че произвеждат само под формата на "топла напика" :razz: :razz: :razz: :razz:

himika
02-09-2008, 17:16
samo steroidi ;) aminokislelini sa ligavshtini .. ako iskash da naprash neshty .. . qko metan i omnadren i she stanesh kato batko ti valentino ;) (tva e toq na snimkata )