PDA

View Full Version : Майка ми и новия І-(



grazity
01-29-2008, 18:23
От няколко месеца майка ми излиза с някъф дето немога да го нонасям.Той,от своя страна,пред майка ми се прави,че ме харесва,но когато останем сами в стаята почва да се държи с мен като с боклук...Опитвам се да кажа на майка ми че не ми е приятен,но тя се прави че не чува или веднага сменя темата...
Ето че вчера имах свобаден и се прибрах по-рано и ги сварих на дивана...Слава богу още бяха с дрехи,но по всичко личеше че няма да е за дълго.Ядосах се,защото ако имах час щях да водя една приятелка и незнам как щяхме да ги заварим и излязох от нас,като люсках вратите.
Когато се прибрах,майка ми започна да ми обяснява,че и тя имала личен живот и др тъпотии от тоя род.Опитахсе да и обясня нещата,но тя не та не.Чашата преля когато майка ми ми каза,че той ме харесва.Тя за сляпа ли ме мисли!То и сляп ще разбере,че не е така!Всеки път когато вляза в стаята,той ме поглежда с един злобен поглед...Когато останем двамата с него в стаята,се започва:Кфа ме зяпаш?...Ако почнеш да говориш на майка си против мене шти кажа на тебе...
А един ден дори се осмели да ми каже,цитирам:"Що не отидеш при тоя мизерник-баща ти?"Естествено се ядосах че говори така за баща ми,при положение че не то познава...Отговорих му,че единственият мизерник е той.Тогава се опита да ми одари един...както се казва-по циганската.Оспях да отбия удара му и само му изръмжах да не опитва втори път да ме удря и излязох от стаята.
И сега естествено пак съм скарана с майка ми и живея при един приятел...
Моля ви кажете какво да правя,зящото неиздържам повече..! За другата учебна година отивам при баща ми...Но дотогава какво да правя...Немага да живея при този приятел,защото ми е неудобно...Така му се натрапих и ми е супер кофти...
Плс помагайте 8-[

Evanescencefan
01-29-2008, 18:35
Говори отново с майка си,за друго не се сещам

Mitio_man
01-29-2008, 18:44
Говори отново с майка си,за друго не се сещам+1 и найстина ако се наложи върви при баща си за малко,докато майка ти не усети че те губи,заради тоя и тя сама ще го зареже за да се върнеш при нея.каквото и да ти разправя майките обичат най-много от всичко децата си.
Късмет!!! :)

trittico
01-29-2008, 18:48
Отиди при баща ти ............. май майка ти не е добре, съжаляявам че го казвам, ама....

Seducti0n
01-29-2008, 19:55
Мацка, няма какво да чакаш да дойде другата учебна година.Моменталически си събирай нащата и се телепортирай при баща си.Поне ще живееш по-спокойно. :)
Това, че майка ти умишлено или не, си затваря очите, си е лично нейн проблем.Като не иска да се вслуша в теб, нека пати.Ще дойде и времето, обаче когато ще разбере, що за човек е приятелят и.
Ти от своя страна, пък се радвай че има хора, като момчето при което си се приютила, че без покрив на главата, не си е работа. :?

VilleBaby
01-29-2008, 20:11
NQMA KAKVO DA MU MISLI6 TOLKOVA...TI4AI PRI TATKO TI! :)

Gh057
01-29-2008, 21:04
Че трябва да се местиш при баща ти колкото може по-скоро на всички е ясно, но ми хрумна друго... жертвай се още 1 път да останете с тоя в 1 стая... и го запиши по някакъв начин най-добре с няква камера или нещо от сорта... и после пред майка ти. Мойто лично мнение, е че няма мн да му обърне внимание ... и че майка ти ти е родила преди да се наживее.. и сега я избива на живот ама не помисля, че вече е създала 1 такъв и трябва да се грижи за него поне до 18....

LizZz
01-30-2008, 08:59
Как са отношенията с баща ти?
Ако са добре отиваш при него и това е! :)

Wrathchild
01-30-2008, 09:11
Или ако с телефона ти можеш да записваш звуци, като останете сами пусни звукозаписа без той да забележи и после го пусни на майка си.
Като преди това си вземеш някакви дрехи и други принадлежности и отидеш при баща си (само за известно време), а после отиваш при майка ти, казваш й 'мамо, тръгвам си от тук, ето сама чуй той какво ми говори, как се държи с мен, аз един покрив с такъв човек не искам да деля'. Би трябвало да се осъзнае що за човек е този...

dixo
01-30-2008, 09:15
da ti imam 6ibanata maika :( :? :?

50cent
01-30-2008, 11:57
e neznam dali 6te ti pomogne oba4e az obi4am kogato nqkoi e nepravelen az da mu go dokaja i posle da mu go nqtqkvam kakto i da e
moje6 da se zasneme6 kogato si nasame s nego primerno v dne6no vreme nqma 4ovek bez kamera na telefona
puska6 si telefona kogato si na same s nego zapisva6 kvo ti prikazva i tva onova pokazva6 na maikati i baaaaaaaam precakva6 q

da tva e ediniq plan a drugiq e da se premesti6 pri ba6ta si

ElisaDay
01-30-2008, 12:11
Ох много кофти ситуация миличка :( Аз друг изход освен да поговориш с майка си и ако нещата пак не се получат да отидеш при баща ти не виждам :( Но ако и отношенията между теб и баща ти не са добри вече не знам :-o

grazity
01-30-2008, 17:32
Много мерси за съветите!
И аз много искам да отида при баща ми,с него супер добре се разбираме,но той е в друг град,а все пак съм 7клас и не ми се иска да се местя в друго училище...Но ако се стигне до крайност-ще го направя!
Вчера с Иво неможахме да спим и се бях сгушила в него на дивана и гледайки някакъв филм говорехме по тая тема и реших да се върна у нас и ако нещо пак стане...пак у Иво...Въпреки че не ми се прибира...с него си прекарваме супер :oops: Нямам мамент в който да ни е било тъпо...Ноо стига толкова за него че флизаме ф др тема :)

bebeto0o
01-31-2008, 18:54
Izvinqvai ako 6te ti stane kofti ot tfa deto 6te ti napi6a, ama maikati znae li kade si ? Ne se li interesuva 4e ne si si y vas :O WoW... kolkoto do temata: o6te ytre si pri tati ... da imah i as taa vazmojnost 1 sek nema6e da mislq ;(((((((((((((

mimencety_
02-01-2008, 14:46
taka na4i predpolagam 4e na telefona ti moje da se zapisva naglasi si go predi da vleze6 pri nego v staqta i si go dryj v rakata kogato ostanete sami natisni kop4eto i to 6te zapisva sled kato zapi6e6 tova koeto toi ti kazva otidi pri maika ti i i pusni zapisa kaji i 4e na teb moje da ne vqrva no na zapisa edva li nqma da povqrva

EJI4eTy
02-01-2008, 14:53
оплачи се на баща ти :D кажи че тоя кретен се е опитал да те удари иии според мен баща ти няма само да стои и да те гледа ами ще иде да се разбере кой ще удря дъщеря му :o а на майка ти просто и тръшни вратата :-P

chipi_kaoo
02-01-2008, 16:56
Отиди при баща ти ............. май майка ти не е добре, съжаляявам че го казвам, ама....Абсолютно прав си. Изобщо не ги търпи , майка ти с кой акул прави тва? А пък и този "мизерник" как може да ти посяга, ако някой така направи с мен, веднага се изнасям от нас, и повече не се връщам. Ужас. изчезвай от вас веднага. :o наистина ми стана много кофти когато четох темата, аре намирай сили и фъс от вас :oops:

MaLty
02-02-2008, 08:53
кажи на баща ти...а на майка ти и кажи че вече не я смяташ за своя майка :o

babylove
02-02-2008, 10:35
ami zapi6i a tela si kvo ste si kazali s priqtelq na maika si i sled tova sedni i pogovori s maika si, ako neiska da ti povqrva i pokaji zapisa, a ako i togava ne stane otidi da jivee6 s ba6ta si. Uspeh,dano vsi4ko se opravi i maika ti skysa s "priqtelq si"

Lorinkoff
02-02-2008, 14:45
Мисля си че знам как се чувстваш! Действай на своя глава-прави му мръсотии,разнасяй го навсякаде като долен човек,поне тъка бих постъпил аз,а това ,че се е опитал да те удари... ако бях на твое място да му мисли. Просто бъди и ти много,много гадна с него,а ако не можеш-ще се научиш ,и аз не можех да се държа гадно ,но се научих!

MiMcHeToOo
02-02-2008, 22:37
Изнасяй се при баща си! Ти си човек, не червей!

Lorinkoff
02-04-2008, 16:46
Изнасяй се при баща си! Ти си човек, не червей!

Права си ,че не е червей,но ако се изнесе това ще му напправи кеф. Аз лично не бих се изнесъл.

TheNewReligion
02-05-2008, 08:23
Кажи на майка си :"Абе ти нормална ли си ,бе ?" - незвисимо , че ти е майка, не се държи като такава , а те пренебрегва , защото някъв си навлек иска да....Обади се на баща си разкажи му всичко и му кажи да дойде да те вземе , а на оня да му ебе майката ! Не е чек толкова трудно ! Успех ! :-) :-) :-)

psychopath
02-05-2008, 10:06
Познавам едни пичове...дето бяха били такъв навляк 8-)

LuDeTiNkA
02-05-2008, 17:28
Мила това че си 7ми клас дори е още по-добре...имам предвид когато свършиш пренеси се и просто остани при баща си, защото по твоите думи и държанието, което приятеля на мйка ти проявява към теб изобщо не е подобаващо.Лично според мен би трябвало той да те спечели като приятел, а не да оставаш с негативно мнение за него. Предполагам ако си при татко си ще ти е добре, но ако си близка с майка си тя ще ти липсва. Ще измислиш начин сигурна съм защото все пак става въпрос за....това къде ще живееш успех мила и се надявам да намериш най-доброто решение. Искрено ти го желая защото никой не заслужава това отношение :)

DaЯk_AнGэL
02-05-2008, 19:25
Ами сигурно ще се намерят цигани, които за 10-15 лева ще спухат тоя, без да помнят кой им е поръчал. :o
Можеш да кажеш на майка ти, че няма вече да я смяташ за своя майка, ако продължава с тоя.
Или пък кажи на татко ти - ако моя разбере, че някой ми е посегнал, ще отиде и... :-x
Надявам се нещата да се оправят!

Amateur
08-08-2008, 00:29
Еми незнам...мноо кофти моита маика никога няма да е с човек когото аз не харесвам!

westggirl
08-08-2008, 12:29
Бях попаднала в подобна ситуация .МНого е неприятно самоче майка ми все пак и дойде акъла в главата хем че беше късно .Аз др изход освен да отидеш при баща си невиждам :?

muhumorko
08-08-2008, 18:01
Може първо да питаш ква майка е майка ти, защото не виждам да те разбира по някакъв начин. И да има личен живот не може да си води у вас утрепки, които да те тормозят. :(
Отивай при баща си, оплачи му се и на него, за да може тогава той да се обади на майка ти, ако подържат някакви връзки. Но най-разумното е, (щом си способна да го направиш) оставяй я и да си прави каквото иска в хола. Наистина много гадно, че се е получило така..
И вече трябва да се молиш да те разбере най-накрая и да се почувства майка на голямо момиче (каквото оставам с впечатлението, че си ти), а не с момиче, което не разбира какво се случва.

didi_baby
08-09-2008, 09:02
При баща ти ще ти е много по-добре,поне според мен