PDA

View Full Version : Сладури, които ще кандидатстват с РИСУВАНЕ....



s_platinium
01-29-2008, 18:57
Koito ima jelanie da kandidatstva v SHUPI-Sredno Hudojestveno Uchilishte za Prilokjni Izkustva ,,Sv. Luka" ili v Hudojestvenata gimnaziq neka pishe tuk...Neka zaedno da se Ubedim koe sUchilishte e po-jelano, po -qko i nai-vajnoto s po-dobri specqlnosti i vuzmojnosti za realizacia... :-o

Neka si napravim klub na Hudojnicite....


Celuvki i pomnete SHUPI e nasreshta z mladi talanti....

Cerealkiller
01-29-2008, 20:18
това ще се превърне във война :D ... ти къде си?

s_platinium
01-31-2008, 15:05
Az sum ot SHUPI, obache hodq i v Hudojestvenata gimnaziq i gore-dolu znam kak sedqt neshtata i tam.... Pristrastna sum si obache, ot kakto SHUPI si ima nov direktor, se useshta duha na edno istinsko hudojestveno-zanaqdchisko uvhilishte... :P :P :P Prilojnoto naistina e strahotno!!!!

s_platinium
02-02-2008, 06:42
Abe nikoi li nqma da kandidatstva s risuvane lele.... :shock:

zloto
02-02-2008, 11:16
Abe nikoi li nqma da kandidatstva s risuvane lele.... :shock:
ако се върна 2 години назад точно с това бих кандидатствала, ама съм стара вече :(

Cerealkiller
02-03-2008, 12:19
Ми тези, които ще кандидатстват с рисуване бачкат бе човек, няма пред компа да седят я! Аз поне не бях пипвала клавиатура тогава...няма време просто :)

s_platinium
02-04-2008, 19:23
sa vqrno e, ama tuka mogat da razberat ABSOLUTNO vsichko koeto gi interesuva za izpititite... Za tova e po-dobre da pishat... M/u drugoto az kato kandidastvah, po-skoro kato se gotveh za kandidatstvane mnogo se ramotavah, ama vleznah i da ti kaja sega sum dosta dobre s risuvaneto... Ne sum izostanala... To v 8 klas vajnoto e da nauchish gurnetata, istinskia talant si prolichava v po-gornite klasove... Katozapochne das e risuva jiv m odel-moito lubimo... CELU*VKI :-) :-) :-) :-) :P :P 8) 8)

Cerealkiller
02-05-2008, 15:47
Кой целуваш не разбрах, ама все едно.
Какво искаш да кажеш с това, че тук ще разберат АБСОЛЮТНО всичко?Че ти ще им обясняваш като вече вътрешен?Интересно ще е по-скоро нещо като дискусия, защото те ако са решили да се готвят вече би трябвало да знаят "абсолютно" всичко по процедурата за влизането.
А и да кажа, за размотаването и т.н., аз съм абсолютно обратно на твоя случай, както казах вече де.Осми клас рисувах там нещо, не е като без хич, но 9ти го минах в абсолютна гравитация...проспах го направо и продължавам и сега с първия срок :?(кофти разбира се) и не мога да кажа,че научих грънците в 8ми, а преди това.Това за главата значи ли че си 10ти клас в приложното?

s_platinium
02-05-2008, 22:35
11 klas sum v prilojnoto, ti da ne bi sushto da si ot prolijnoto ili mne...? V koe daskalo si? Koi klas si?

Cerealkiller
02-06-2008, 17:23
Aaaa az li4na informaciq v neta ne postvam....tatko taka mi kaza :-D :smt011

AliceSw
02-07-2008, 12:05
аз възнамерявам...така де, след 4-5 месеца...УАСГ обаче (:

NuRi
02-07-2008, 20:26
и каква е преспективата като у4иш рисуване ?:-) какво бъдеще те зове след това да попитам?:) камали в бг нема реализация... а в 4ужбина са на броят на прасти хората които успяват да избият там тяхната конкуренция и да се реализират е това ми е въпроса???

s_platinium
02-09-2008, 08:56
aMI NZ... AZ NESMQTAM, CHE E TAKA... АКО СИ ЕДИН НАИСТИНА ТАЛАНТЛИЖ чОВЕК, ИМАш ЖЕЛАНИЕ И СИ ГОТОВ ДА СЕ БОРИш, :o ТОГАВА НЯМА НАчИН ДА НЕ ПРЕУСПЕЕш... в ТОВА СЪМ УБЕДЕНА... 8)

02-09-2008, 17:14
aMI NZ... AZ NESMQTAM, CHE E TAKA... АКО СИ ЕДИН НАИСТИНА ТАЛАНТЛИЖ чОВЕК, ИМАш ЖЕЛАНИЕ И СИ ГОТОВ ДА СЕ БОРИш, :o ТОГАВА НЯМА НАчИН ДА НЕ ПРЕУСПЕЕш... в ТОВА СЪМ УБЕДЕНА... 8)

Я пак помисли. То бива да си витаеш в розовите облаци, но не и върху тях да си градиш живота. Един дъжд и, едно на ръка, посивяват (като тъпите хавлии от рекламите, дееба), а друго, че може и съвсем да изчезнат. И после - какво? Туп. Туп,ама боли, тъй че умната.

s_platinium
02-13-2008, 19:39
Aми, какво да ти кажа, имаш право наистина е много трудно, но все пак, ако човек се бори и не се откаже до последно-аз съм УБЕДЕНА, че успява... Кофтито е, че в повечето случаи на човек му се струпват адцки много глупости и в еиднмомент просто не издържа психически и се отказва от мечтата си.... Това е много гадно, в предвит и как се грижат за талантите в БГ, направо ти се отщява да съществуваш... Та все пак всичко е кусмет в тоя шибан живот...

_BoSSy_
02-16-2008, 09:24
Аз рисувам що годе добре и мисля да се занимавам с това след завършване.Затова,ще съм ви благодарна ако ме просветлите малко в това отношение:)
Какви са изпитите,колко са такива уч. в София...абе наи-важното :)

s_platinium
02-16-2008, 16:57
АМИ ГЛЕДАИ СЕГА... МНОГО ЗАВИСИ, КАКВО ИСКАШ ДА УчИШ-ИЗЯщНИ(ЖИВОПИС,ГРАФИКА,СКУ ПТУРА,...) ИЛИ ПРИЛОЖНИ ИЗКУСТВА(МЕТАЛОПЛАСТИКА И БИЙУТЕРСТВО, ТЕКСТИЛ И МОДА, ДЕТЦКИ ИГРАчКИ, ХУДОЙЕСТВЕНА ДУРВОРЕЗБА, АРАНИРАНЕ, РЕКЛАМЕН ДИЗАЙН, ИНДУСТРИАЛЕН ДИЗАЙН,...И ОщЕ ХИЛЯДИ СПЕЦЯЛНОСТИ). ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ХОДИ НА КУРСОВЕ ИНАчЕ ПРОСТО НЕ СТАВА. :oops: ТРЯБВА ДА СИ И9ЗБЕРЕш СПЕЦЯЛНОСТ ДА МИ КАЖЕш КОЙ КЛАС СИ И АЗ щЕ ТИ ПОМОГНА,АКО НАИСТИНА ГО ИСКАш. ПЪРВОТО, КОЕТО ТРЯБВА ДА НАПРАВИш, ОБАчЕ Е ДА ВИДИш КАКВО СЕ УчИ В РАЗЛИчНИТЕ СПЕЦЯЛНОСТИ, ЗАщОТО Е ДОСТА РАЗЛИчНО ОТ ПРЕДСТАВИТЕ ТИ ПРЕДПОЛАГАМ... :-D цЕЛУВКИ И ДО СКОРО

BlackWings
02-18-2008, 06:32
Аз ходя на курсове по рисуване , тая година ще кандидатствам в УАСГ специалност архитектура ... Уж съм се осведомила добре , но пак все още чувам различни отзиви за балообразуващата оценка от училище - някъде пише цялата диплома , другаде оценката по литература само вече се обърках . А ми е важно. :(

_BoSSy_
02-19-2008, 11:08
АМИ ГЛЕДАИ СЕГА... МНОГО ЗАВИСИ, КАКВО ИСКАШ ДА УчИШ-ИЗЯщНИ(ЖИВОПИС,ГРАФИКА,СКУ ПТУРА,...) ИЛИ ПРИЛОЖНИ ИЗКУСТВА(МЕТАЛОПЛАСТИКА И БИЙУТЕРСТВО, ТЕКСТИЛ И МОДА, ДЕТЦКИ ИГРАчКИ, ХУДОЙЕСТВЕНА ДУРВОРЕЗБА, АРАНИРАНЕ, РЕКЛАМЕН ДИЗАЙН, ИНДУСТРИАЛЕН ДИЗАЙН,...И ОщЕ ХИЛЯДИ СПЕЦЯЛНОСТИ). ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ХОДИ НА КУРСОВЕ ИНАчЕ ПРОСТО НЕ СТАВА. :oops: ТРЯБВА ДА СИ И9ЗБЕРЕш СПЕЦЯЛНОСТ ДА МИ КАЖЕш КОЙ КЛАС СИ И АЗ щЕ ТИ ПОМОГНА,АКО НАИСТИНА ГО ИСКАш. ПЪРВОТО, КОЕТО ТРЯБВА ДА НАПРАВИш, ОБАчЕ Е ДА ВИДИш КАКВО СЕ УчИ В РАЗЛИчНИТЕ СПЕЦЯЛНОСТИ, ЗАщОТО Е ДОСТА РАЗЛИчНО ОТ ПРЕДСТАВИТЕ ТИ ПРЕДПОЛАГАМ... :-D цЕЛУВКИ И ДО СКОРО

То на курсове че ще се ходи-ще се ходи..Смятам да се насоча към изящните-по точно графика или живопис.
11ти клас съм.От другата година се записвам при някои да ме подготви за изпити пък после ще видим какво ще се прави..:)Таа.. ти какво имаш да казваш?? :-D :-D

s_platinium
02-23-2008, 15:18
Между другото и аз сега съм 11 клас и мен ме чака кандидатстване др година... Аз също си мисля за изящните спецялности, макар че повечето перспектива е в приложните, но всичковсе пак се опира до късмет. Ти къде учиш в момента, ако не е тайна???

А за мацката където иска да кандидатства архитектура-всяка година им скимва нещо ново за балообразуващите оценки, най-новото, за което аз знам е, че балообразуващи оценки за архтектура са тези от матурата!!! Най-добре е да питаш даскала при който ходиш, защото той е в тази свера... Също така да те питам при кой учител ходиш... Например аз лично знам, че наи-добрата школа за частни уроци по рисуване са в квартал РЕДУТА при 2 жени....


поздрави

s_platinium
06-26-2008, 16:04
Sladurski samo da te pitam koe e gadnoto rusokoso jivotno, 6toto ako govori6 za tazi poslednata direktorka-ZVERSKI se luje6.... Nadqvam se da vlezne6 i 6te vidi6 4e naistina SJUPI e nai-qkoto daskalo!!!! :-) Az 6te doida da vi podkrepq na izpita v subotq-Az su Silveto 11 klas(s edno bqlo kasket4e sum) ako me vid6 obadi se..... :grin: :grin:

Virtuallll
07-16-2008, 20:44
В художествената гимназия са много тегави изпитите :? докато в СХУПИ знам, че е мизерия и много разпуснато, поне миналата година беше така... аз кандидатствах с рисуване след 7ми клас и влезнах в ПГТС в Перник със специалност промишлен дизайн /защото съм от там, пък и не ми се пътува всеки ден/

s_platinium
07-18-2008, 13:10
Ami gledai sega az hodq v HG da pravq grafiki pri nai-velikia za men v tazi oblast-Georgi Savov-GOFI.Obagcge ne sum mnogo na vutre v neshtata pri koi triabva da hodish.Edno obache moga da ti kaja sus sigurnost-prilojnite spdc. sa mnogo po-perspejtivni!

нес.
07-23-2008, 15:25
ами аз сега ще съм 8 клас.и кандидатствах в Художествено училище..и за щастие другата година
ще уча там..много се радвам!^

himfen
07-28-2008, 09:58
az sega 6te sam 8 klas i kandidastvah v художествената гимназия i me prieha na parvo mqsto sam i mn se radvam!!Nqkoi 6te mikaji li kvo e u4ili6teto!Stava li ne6to ot nego ili ne!!!Ba6ta mi i dqdo mi sa zavar6ili tam !Znaete li Panoramata v Pleven samo dvama balgari sa risuvali tam vsi4ko drugo rusnaci i edin ot balgarite e dqdo mi !!!Toi e nai dobria portretis v cqla Balgaria!!!!!Ne 4e se hvalq samo spodelqm!Molq 6te mi kajete li za kakvo o4ili6te stava na vapros!Molq Vi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =D>

himfen
07-28-2008, 10:00
художествената гимназия v Sofia razbira se !!!!!!!!!!!! :grin:

koooliooo
08-11-2008, 16:54
aee koi go zeha arhitektura pohvalete se :-P :-P

s_platinium
12-04-2008, 20:13
VIRTUAL REALITY, amo da ti kaja, che qvno ne si mnooogo na qsno kakvo e daskaloto z aprilojni izkustva SHUPI, zashtoto inache nikoga nqmash da kajesh , kolko e mizerno i kolko PO-LESNO se vliza v nego! Az sum chovek priet i v dvete uchilishte i moga da ti kaja, che naistina e mnooo qko SHUPITO i, che dinstvenata razlika v dvete uchilishta sa izpitite kato broika i specialnostite! Inache i v dvete uchilishta uchitelite sa super qki !!! Ne sa kato v drugite uchilishta!


A "rusocosoto jivotno" se nadqvam da ne e segasnata direktorka, zashtoto moje mnooogo da sujalqvash z aizkazvaneto si!

HexGirl
12-05-2008, 10:21
аз възнамерявам...така де, след 4-5 месеца...УАСГ обаче (:
и аз така 8-)

IfYouSeekAmy
01-04-2009, 20:20
Аз ще кандидатствам или в Художествената Академия, или във Велико Търново. Ама това чак след година и половина. Други желаещи за тези места има ли? Да си побъбрим малко в скайп. :D

Иначе архитектите защо не покажете някои творби? :)

Madness
01-05-2009, 13:22
аз,аз
ама след 3 години :д

IfYouSeekAmy
01-05-2009, 15:49
^ Ууу, какво направи ти бе! :D Ходиш ли на уроци вече?

Madness
01-10-2009, 08:04
аз ли? :д
аз ходя,ама що ми говориш така все едно се познаваме :-o

s_platinium
02-12-2009, 19:41
Abe hora, SHUPI e veliko, kakto i HG e strahotno.... Az obache si ostavam vqrna na prilojnoto, koeto e strahotna socialna sreda, razvivashta mladite talanti, davashta im shans da mradnat po-nagore v stulbichkata na uspeha...

LiL_MeoW
02-15-2009, 19:28
Аз вече кандидатствах с рисуване и съм първи курс стенопис - Търново

s_platinium
02-16-2009, 21:22
ooo stenopis v Turnovo, a ne pri Straho znachi??

LiL_MeoW
02-17-2009, 23:05
ами нямам идея кой е страхо помогни ми :)

s_platinium
02-18-2009, 17:10
Straho e edin pich.. Strahil Nenov se kazva i prepodava vuv stenopista, no v Sofia v akademiata.... Ne e vav Veliko Tyrnovo... Ti kak si dovolna li si ot previvavaneto si v turnovskata akademia....?

s_platinium
02-18-2009, 17:10
Straho e edin pich.. Strahil Nenov se kazva i prepodava vuv stenopista, no v Sofia v akademiata.... Ne e vav Veliko Tyrnovo... Ti kak si dovolna li si ot previvavaneto si v turnovskata akademia....?

LiL_MeoW
02-18-2009, 20:36
чесно казано да на 100 % .. преподавателите ни са върха, а и ни дават много възможности за изява, което както съм сигурна че знаеш е доста важно.... смисъл работят с всеки индивидуално и ти дават реална преценка къде се намираш. В академията не кандидатствах защото знаех че няма как да се справя, завършила съм езикова и започнах да рисувам началото на 12 клас. А и не съжелявам аз исках да избягам от лудницата в София. В Търново творческата атмосфера е на макс и винаги може да си намериш готини хора

s_platinium
02-20-2009, 14:25
Hmmm. az se zanimavah edno vreme sus sport i poneje tam mi beshe edno republikanso purvenstvo, bqh strashno vpechatlena ot sportnata zala, s koqto razpolagat v Turnovo! Velikolepen izgled, bez duh ostanah! Az nz kakvo shte pravq tazi godina chestno kazano! Mislia si se za tazi v Sofia akademia... A mnogo se radvam, che si otkrila istinski tvotchesko mqsto, za da postigash mechtie si.... :) Pojelavam ti mnogo uspehi, ako ti e interestno neshto da me pitash, moga da ti dam skype si, na men shte mi e bezumno priatno da si pisha s teb! :)

LiL_MeoW
02-20-2009, 18:09
хах ами дай ми го ще си пишем

s_platinium
02-27-2009, 13:17
OK, az sam: sisi_peroto_15 Tova mi e skpe name, shte chakam samo mi pishi che si ti i shte mi e mnogo priatno! :)