PDA

View Full Version : БЕЛЕЖКА - Въпрос



armen4eto_46
01-29-2008, 19:55
Аве хора искам да ви питам за пръв път попадам на такава бележка и не знам кво да пиша аре ако можете ми кажете. Ше съм ви благодарен.

Ето я и нея:

http://prikachi.com/files/88520I.jpg

mimsa_lapetyy
01-29-2008, 20:07
Оххх ами значи... На Медицинско заведение пишеш болницата там кфато е или пък името на лекаря :? в град еди кой си
Име - пишеш си твоето име ,адрес твоя адрес възраст нали

на тва голямото поле дето пише (не)боледува- диагноза пишеш болестта нали примерно някво ОВИ
Нуждае се от : дом.леч. от 26.01 до 29.01.08г. вкл.
примерно

да послужи пред -училището ти и града
и отдясно е ясно ;) надявам се да съм помогнала :P

armen4eto_46
01-29-2008, 20:45
Мерси много помогна ми.

AliceSw
01-30-2008, 06:25
не е съвсем така

горе над полетата се пише амбулаторен номер 3- или 4-цифрен

в полето име напиши само името без адреса, и на колко години си

в боледува пишеш или ОВИ или ОВЗ, но болестите и двете са за около 3 дена

в нуждае се от - дом. лечение от ...до...(датите) и колко дни

да послужи пред - училищните власти


тва го преписах от една моя бележка, която остана неизползвана заради стачката (:

mimsa_lapetyy
01-30-2008, 20:38
e аз пък от мои бележки гледам ... всичко си е така ...само за амбулаторния номер... че и аз до ся писах бележка :D :-D

chipi_kaoo
01-31-2008, 11:06
Тея амб.№ ми съсипаха животеца. В нащо даскало (бившото ми де :( ) директорката се обаждаше на лекарите да пита, дали номерата са автентични (само когато имаше проверка), а в бившия ми клас, от 18 човека 16 бяха при един и същи лекар ( а той всъщност починал 2000г.) директорката я хванаха лудите :razz:

Lorelei
02-01-2008, 18:57
Maleee s teq medicinski belejki moq klasen napravo e ludnal...Vseki pyt kato zapochne "OVI beshe moderno po vremeto,kogato az bqh uchenik!Otdavna ne se pishe taka!" ; "S teq malki belejki kakvo mislite,che pravite?" ; "Breee,doktor Stoqnova za 15 dena 400 choveka pregledala!Mnogo raboti taq jena be,da ida da q posetq da ne se preumori neshto!"...Tova vseki pyt nqkoi kato dava belejka...A to nie che si gi pishem edno kym nikyde,ama napravo ni pobyrkva.Pone e zabavno dokato se karame.Toi principno se kara s dve momcheta i dve momicheta i az i edna syuchenichka igraem rolqta na advokati,krysteni sme "Vechnata opoziciq" :D

rubi
02-02-2008, 23:50
в нашия клас беше следното: класната беше ебати пичката....дневника го носех аз ...аз пишех програмата и аз оправях отсъствията... :booooomb:
кооооолко отсъствия и закъснения са отишли без бележка не е истина.. :razz: всеки идваше с празна бележка и ми вика кога иам отс и пиши бележката :oops: има един латински речник из нета който е пълен със сякакви диагнози и оттам бях извадила доста :-P +тфа майка беше класна в друго училище и ми преписваше от бележките диагноза значение и колко дни :razz: а ако директорката си отвореше устата никой нищо не знае вкл и класната :oops: ех училище колко ми липсваш....... :-o