PDA

View Full Version : Искам да се съберем пак!



vahoran
01-29-2008, 20:05
Пускам вече незнам коя тема по мойте проблеми, но този път не се трае!
Да поясна отново на 19 години съм и до преди 5 месеца имах връзка която беше година и седем месеца с момичето което обичам повече от всичко и съм по искрен от всякога за това нещо. В други теми съм споменавал че за това момиче съм правил всичко и много неща които не са за вярване за днешно време (подробности) правех абсолютно всичко за което се сетите и приятели и роднини са забелязвали и са ми казваи че като човек съм много добър и по принцип когато обичам обичам наистина и за жалост съм голям романтик което също и го показвах ВСЕКИ БОЖИ ДЕН! Няма да изпадам в подробности но се разделихме защото тя започна да се държи грубо а за мен това беше много нараняващо на фона на това как се държа с нея и се разделихме по нейно желание за втори път се разделямеи минаха 2-3 месеца и аз опитах пак да се съберем защото реално не мога да живея без това момиче, просто това е самата истина няма да изпадам във въздишки и хленчове просто я обичам и не мога без нея това е, и след като опитах да се съберем отново тя отново се отнесе ужасно грубо с мен бяха ми се случили много лоши неща в семейството за което тя знаеше и за миг дори не се поинтересува как съм и дали имам нужда от помощ на всичкоро от горе след опита ми да се съберем както казах се държа отвратително грубо и тогава не издържах вече и се държах много грубо казах и че е ужасен човек и не искам повече да я виждам и когато ме види да не ме поздравява (живееме блок до блок) и си тръгнах след което тя ми каза " хубаво чао " след което се обърнах още веднъж и и казах че не искам да ми казва нищо повече от тогава следващите 2 месеца ходя непрекуснато до магазина само и само да я видя за миг непрексунато гледам да я засека но и двамата се правиме че не се познаваме( дано не ви отегчавам ) и просто през тези 5 месеца не е минал ден в който да не мисля за нея и да спра да я обичам просто не мога не издържам обичам я и ми лиспва повече от всякога липсва ми спокойствието когато тя е до мен лиспва ми всичко липсва ми живота когато тя беше в него но забелязвам че тя не проявава нищо към мен и просто незнам какво да правя моля ви се от сърце всички помогнете ми обичам това момиче и то много и искам да се съберем надявам се да ми помогнете за което предварително ви благодаря адски много дано не съм ви отегчил :(

т.7
krem4et0

MiMcHeToOo
01-29-2008, 20:18
Виж сега.. Съвсем честно на момичето може да и е писнало да даваш всичко от себе си, да си толкова романтичен.. Земи стани малко "по-лош" както се казва.. Изплъзвай и се.. Не ходи толкова често до магазина.. Покажи и, че не е единствена (макар и за теб да е).. Може пък тогава да се променят нещата.

vahoran
01-29-2008, 20:22
Ще направя каквто и да е всичко но наистина може би съм и станал досаден с това нещо но времето не мога да върна мога да променя бъдещето ще се радвам на още много съвети хора моля ви !

pet_14
01-29-2008, 23:23
vahoran Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 12:22 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ще направя каквто и да е всичко но наистина може би съм и станал досаден с това нещо но времето не мога да върна мога да променя бъдещето ще се радвам на още много съвети хора моля ви !

Това ми хареса..Честно казано си мсиля че иаз се разделих с моита заради това-бях лудо влюбен в нея...НАправо нз Без нея неможех дори и да мсиля доколкото мога :) НЕ бе тя беше всичко за мен,а тя ми каза виж,ти си част от личния ми живот,но не целия,а за мен беше точно обратното