PDA

View Full Version : Хронология на чужд Skype



bungle
01-29-2008, 21:16
Имам питане : възможно ли е, ако влезна в чужд скайп, да му чета хронологията? Бях дочула, че може. И ако може, някой ще ми издаде ли тайната? Страшно ще съм благодарна знам, че това е малко долно ( даже никак малко, но си имам сериозни причини да го направя :-x ). Може и на лично съобщение да ми кажете, ако не искате да става общофорумно достояние.

Извинявам се, че пускам глупави теми напоследък, но периодът е такъв. 8-)

namina
01-29-2008, 21:30
може.......начи лизаш в скайпа,натискаш на някой абонат който искаш и после ти показна най горе --- ''*** Продължаване на дискусията с******'' , натискаш го после излиза
''*** Всички съобщения: текуща дискусия | от днес | за седмицата | за 30 дни | от началото ***'' и натискаш ,което ти трябва .ТОВА Е. ;)

SnoopCatt
01-29-2008, 21:39
Да ама не става ли само от компа на дадения абонат чиято хронология ти трябва?

bungle
01-29-2008, 21:42
Да ама не става ли само от компа на дадения абонат чиято хронология ти трябва?

аха. Но имало начин да се чете и от твоя си компютър. Но не знам какво трябва да се направи.. :?

scorpias
01-29-2008, 21:46
Здр. Няма никакъв начин ,осен ако нямаш remote control над компютъра му , чудесна работа върси prorat.net ,не ми се обеснява как се използва ,но не се засича от антивирусни .Това е единствения начин.

MiMcHeToOo
01-29-2008, 22:15
Има начин ако си в скайпа на този на който искаш да четеш хронологията. Т.е седиш някъде най - много един, два часа в неговия скайп, че да зареди всичко и почваш да четеш.

bungle
01-29-2008, 22:53
^ а това изпробвано ли е? Неправдоподобно ми звучи. :?

sh3_1s_7h3_0n3
01-29-2008, 23:35
Има начин ако си в скайпа на този на който искаш да четеш хронологията. Т.е седиш някъде най - много един, два часа в неговия скайп, че да зареди всичко и почваш да четеш.

Ще ми кажеш, че ако отида в някоя зала да си пусна скайп и ако стоя 2 часа там, ще ми зареди хронологията от вкъщи ли?! http://www.ue-varna.info/images/smiles/hmm.gif
Т'ва като логовете в mIRC. Как ще ги прочетеш, ако не са ти на компютъра?

Ice_Queen_
01-30-2008, 09:02
Начи..

Влизаш от твоето ПС в скайпа на гаджето примерно.
Изчакваш известно време и ако преди той да излезе от скайпа си/у тях/ си е чатил с някой ,но е излязъл преди да получи последното съобщение от човека,с който си е чатил-когато ти влезеш автоматично ще получиш последното недоставено съобщение-а от там и целият чат.
Ноооо трябва да имаш късмет да е излязъл преди да са му казали ЧАО например.

И така ти излизат само примерно няколко чата..но цялата хронология-няма начин..

quench
01-30-2008, 09:07
рофл

смени му паролата бе! обикновено емилите са с некви супер-прости пароли - я егн, я име...

казваш "форгот пасуърд", отваеяш му мейла и готово ;)

bungle
01-30-2008, 09:09
Ахахаха. :D

Не ме учете на такива глупости, мноо ви са моля! 8-) :oops:

quench
01-30-2008, 09:11
що, той с коя си пише,а? ;)

ти не изпадай в такива крайности, че е подсъдно и е гадно...

bungle
01-30-2008, 09:14
Аз заради жена не бих бърникала. :D Така де, просто бих ги оставила да си се ебат. 8-) (щото това е мега обидното за мен, да предпочете някоя друга, все пак това съм АЗ - БОГОПОДОБНАТА!)

Таааа, подсъдимо, а? Ще те взема за адвокат, като му дойде времето.

Не, бе, аз сега само си говоря. Нищо няма да направя. Хубаво е човек да е информиран. :-o

quench
01-30-2008, 09:16
той ли те следи?!

баси, много станахте!

не вярвам да я пускаш тая тема само ей така, за информация - нещо си била под афект, доклкото те познавам

bungle
01-30-2008, 09:20
Ха-ха! Той и да иска не може. :D Всъщност аз съм изключително лесна за разгадаване, само трябва да се сети кои са интересите ми, тук там да порови (дори в профила ми тук) и веднага ще нацели паролите за хилядата ми мейла. :lol: ( коетоооо не е хубаво)

Вярно, бях под афект. Както винаги. Нооооо не знам дали бих го направила, честно. Така де, още по-гаден човек ставам така. :oops: ( а аз искам да съм добраааа)

quench
01-30-2008, 09:24
по-здрав, вземи си поука от текста!!!

http://vbox7.com/play:d194c3c3

bungle
01-30-2008, 09:32
М, много мил поздрав, благодарско.

но тъй като съм простакеса ще те поздравя с турбо хита от едно време.
Помниш ли, помниш лииии?

http://www.zazz.bg/play:14bbbdff

quench
01-30-2008, 09:40
помня, помняяяя!!!

жик-так!

http://vbox7.com/play:a4c795df

е те тва е, баце!

bungle
01-30-2008, 09:44
Аахахахха, това го бях забравила. :lol: :razz:

Опа, опааааа! :D

quench
01-30-2008, 09:47
ей ги моите любими топ-фолк парчета за всички времена!

Орк. Китка - Рум Сервис
Орк. Кристали - Рак-Так-Так
Орк. Кристали - Телефони
Орк. Биад - Джамовете
Орк. Биад - Тър-Так
Орк. Империал - 6 без 10
Орк. Варненци - Тез Червени Домати
Амет - Гъци Гъци
Галин - Селската Баня
Тошко Тодоров - Радка Пиратка
Сашо Роман - Ой Сашко
Валдес - Рибна Фиеста
Валдес & Ванина Троя - Опиум И Съмнение
DJ Дамян & Динамит - Пача
Ина - Зелено
Сани - Ох Банана
Кали - С-с-секс
Кали - Прет-А-Порте
Кали - Чужда
Кали - Катастрофа
Братя Аргирови - Гот Е
Митар Мирич - Циганче
Драгана Миркович - Очи Очи

bungle
01-30-2008, 09:50
Аааа аз точно за тая Ина, не се сещах как се казваше парчето. Вчера сумати време се мъчих да го намеря. :D

Аз си падам по по-старите неща. 100 мерцедеса, бях мерцедес, 100 патрона, комбайнеро-интелегентска. :D

SINDEL
01-30-2008, 09:51
:-D
Кво направи бе бънгълке?
Тея скайпове са голяма работа, ей!

bungle
01-30-2008, 09:52
Обърнахме го на чалга тема. :D

quench
01-30-2008, 09:55
впрочем, аз ще разкарам скайпа по принцип, дразни ме, ей! много е бъгъв

ицкуту си ми е на мене либимо, освен тва се кефя и на мирка ;)

bungle
01-30-2008, 09:58
Скайп, вярно, е бъгав. :? Постоянно има бъгове, ту не виждам човека когае онлайн, ту не ми доставя съобщенията, някой път ми забива целия компютър ( боже, боже). На мен всякакви такива чатове са ми писнали. В кю не влизам, мирк ми е ... не знам, никога не съм била фен.

quench
01-30-2008, 10:07
ти влизай в кюто, влизай

много се дразня на скайпа с неговото инкогнито, ужасно е

няма и визибъл/инвизибъл лист

а блокването и деблокването е адски трудно!

quench
01-30-2008, 11:35
оу, да, не бях забелязал! мерси много, че ме научи как да се справям в живота си....

2 команди веднага оправят нон-юзър-френдли кодната програма, мхм :)

добре, че не се грижиш за макетинга на големите софтуерни производители :)

AvaLan4e
01-30-2008, 19:04
бе направо вземи му прееби компаюпо ще е готино може да има нещо хипер важно а ако е в по-лабилно настроение може да се гръмне и ей да не забравиш ще е хипер яко да насъскаш нета срещу него

01-31-2008, 10:41
Имам питане : възможно ли е, ако влезна в чужд скайп, да му чета хронологията? Бях дочула, че може. И ако може, някой ще ми издаде ли тайната? Страшно ще съм благодарна знам, че това е малко долно ( даже никак малко, но си имам сериозни причини да го направя :-x ). Може и на лично съобщение да ми кажете, ако не искате да става общофорумно достояние.

Извинявам се, че пускам глупави теми напоследък, но периодът е такъв. 8-)
Драскаш един Тройанец(най-лесно с висуал басиц), прекарваш го да го пусне, прекарваш троянеца през някой отворен порт, зимаш файловете с хронологията, четесх ги :lol:

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:17
Да ама не става ли само от компа на дадения абонат чиято хронология ти трябва?

аха. Но имало начин да се чете и от твоя си компютър. Но не знам какво трябва да се направи.. :?
трябва да влезеш в уиндоуса на дадения човек, което малко ме съмнява, че ще е възможно :?

01-31-2008, 14:03
Да ама не става ли само от компа на дадения абонат чиято хронология ти трябва?

аха. Но имало начин да се чете и от твоя си компютър. Но не знам какво трябва да се направи.. :?
трябва да влезеш в уиндоуса на дадения човек, което малко ме съмнява, че ще е възможно :?
Написах как става с минималния знания и усилие :oops:

PinkFloydSound
01-31-2008, 14:29
Да ама не става ли само от компа на дадения абонат чиято хронология ти трябва?

аха. Но имало начин да се чете и от твоя си компютър. Но не знам какво трябва да се направи.. :?
трябва да влезеш в уиндоуса на дадения човек, което малко ме съмнява, че ще е възможно :?
Написах как става с минималния знания и усилие :oops:
ау добре значи сега ще трябва да се потрудя да прегледам цялата тема :lol:

Romance
01-31-2008, 14:53
Ако не си влязла в скайпа му няма как да прочетеш старата хронология..но има начин да четеш сегашната.Теглиш мулти скайп и влизаш с паса му и така когато някой му пише ще ти излиза и на теб и ще следиш какво и на кого пише...и същевременно няма нужда да излизаш от твоя..

bungle
01-31-2008, 15:56
Аааа за това не се бях сетила. Иначе знам за мултискайп. Тия хора какво ли не измислят. :D

bebeto0o
01-31-2008, 19:58
Cqlata hronologiq mai nqma da izlele :?

wanessa
08-08-2008, 22:10
Ммм.. ако имам файловете от chatsyc пставени в папката с неговия skype и т.н.. Пак ли не става.. защото аз ги имам и не ми се зарежда хронологията :?

sladko_teenche_v
08-08-2008, 22:56
ОМГ!!!като влезнеш в чужд скайп ще ти излезне хронологията с хора който са си писали с този скайп в близкия 1 месец,но и те трябва да са на линия в този момент :booooomb:
:oops: :shock: :? :D

wanessa
08-09-2008, 12:26
ОМГ!!!като влезнеш в чужд скайп ще ти излезне хронологията с хора който са си писали с този скайп в близкия 1 месец,но и те трябва да са на линия в този момент :booooomb:
:oops: :shock: :? :D
мхм.. ем аз от тях четах хронология предии 3 месеца имам ги тези файлове ама не мога да ги прочета .. мн гадно така. от тях блокиран абонат прочетах хронолгия преди 3 месеца. а от вкъщи вс файлове нищо не мога да прочета :?

ilsi_
08-09-2008, 22:07
Ако не си влязла в скайпа му няма как да прочетеш старата хронология..но има начин да четеш сегашната.Теглиш мулти скайп и влизаш с паса му и така когато някой му пише ще ти излиза и на теб и ще следиш какво и на кого пише...и същевременно няма нужда да излизаш от твоя..


АААААААааааааааа ТИ СИ ГЕНИЙЙЙЙ ! ОБИЧАМ ТА ! :-) :grin: :grin: :grin:

Това го знаех ама не се бях сещала .. Благодаря ти многоооооооооо ! :-)


Ся ши дябя якуууу ! :grin:

Amateur
08-09-2008, 23:24
Може ама нали е таина за кво да ти казваме!Жокер:Има си програмииии ! :-P :-P :-P :-P :-P