PDA

View Full Version : Искам помощ



polyanna
01-29-2008, 20:24
nadqvam se nqkoi da mi pomogne ili pone da e bil v tazi situazia
skoro se zapoznah s 1 mom4e i ne6tata varvqha perfectno mejdu nas toi mi pi6e6e postoqno samo govore6e kolko sam bila perfectna i kak me iskal za vinagi daje kaza 4e e vluben v men no predi nqkolko dena mi zaqvi 4e obi4a biv6ata(s koiato sa nai dovri priqteli) si e toi sega s neq,No tq e ujasna ako az mu pi6a tq mi se obajda ,po4va da se kara s men
tq super mnogo go revnuva i az nz za6to ohh nz vseki slu4ai e mn shit nadqvam se nqkoi da e bil v takava situazia

dali imam 6ans s nego paK i dali toi 6te se varne pri men ?
1 gospod znae

Модерирано по т.7 от Правиника!
коалка

Scared_Straight
01-29-2008, 20:29
Според мене си играе с теб. Остави го!

Naseto0o
01-29-2008, 20:39
Според мен не е задалжително "да си играе с теб". Няма просто в случая освен да му дадеш да избор. Тоест кажи му какво мислиш и че го харесваш и нека той избере с коя да е.



ПП: Лично мнение. No offence.[/quote]

marmalad4e
01-29-2008, 20:42
питай го сериозен ли е бил когато ти е казвал 4е си перфектна и т.н и защо тогава се е върнал при нея...изобщо изясни си отношенията с него ние можем само да гадаем...

polyanna
01-30-2008, 06:40
mersi :-D xxxx

Victorya
01-30-2008, 07:08
Ами той човека може наистина да я обича...не е задължително да си играе с нея.Просто е осъзнал,че обича бившата си,която е прекалено ревнива и затова ще го изгуби напълно един ден.Всичко,което можеш да направиш е да се отдръпнеш от него и да го забравиш...ти нямаш място в неговия живот,нито той в твоя. :)

koalka
01-30-2008, 07:39
Тоя е абсолютен тъпак...За всичко те е излъгал - това, че е влюбен и подобните там клетви.Аз ти предлагам въобще да не му пишеш, да го забравиш въобще и да не се сещаш.За какво ти трябва да се разправяш т там някакви ревниви гаджета, при положение, че той няма да ти обърне внимание?