PDA

View Full Version : не издържам!



sobieski_girl_inlove
01-29-2008, 20:35
Здр.на всички,искам да ви споделя моя проблем и ако ми дадете съвети ще съм ви мн.благодарна.Проблема е следния с моя приятел сме 1 г.вече заедно и го обичам мн както и той мен,но има една негова приятелка която ме влудява просто умирам от ревност.в началото като са се запознали са се зарибявали и сега "уж"няма нищо м/у тях но просто тои се държи с нея сякаш му е по-важна от мен,дори веднъж пред мен се цапаха с фрапе и после се облизваха един друг и неиздържах направих му скандал,но тои продължава да се вижда с нея и да е защитава въпреки че ми е неприятно,аз се опитах да се държа с нея добре заради него,но тя ми писа съобщение в един сайт че ме мразила и че съм била лицемрка,а аз просто иска моя пр.да е добре за това крия чувствата си...кажете ми да му кажа ли да избира м/у 2-те или да подходя по др начин и какъв??? :cry:

marmalad4e
01-29-2008, 20:40
то4но това трябва да направиш според мен-кажи му да избира м/у двете! аз не бих търпяла такова поведение нито ден! щом не иска да се откаже от нея заради теб, то тогава нямаш никакво бъдеще с него :?

MartyParty
01-30-2008, 09:15
Добрият стар разговор.Добре си направила,че си му вдигнала скандал.И аз също не бих търпяла такова нещо,още повече при положение,че ходим от 1 година.Не си заслужава да сте заедно,ако те наранява така.

led_i_ogyn
01-30-2008, 09:19
Директно - "Мен или нея?".В крайна сметка ще бъде принуден да избере.

n0r4eto
01-30-2008, 09:22
Ако имаш малко себеуважение и достойнство ще му го кажеш направо и ако предпочете нея тогава знаеш че е боклук и няма за какво да съжаляваш. А ако предпочете теб трябва да го научиш как да се държи с теб.

Insatiable
01-30-2008, 14:04
Директно - "Мен или нея?".В крайна сметка ще бъде принуден да избере.

Подкрепям ;)

princesa_viki
01-30-2008, 14:08
то4но това трябва да направиш според мен-кажи му да избира м/у двете! аз не бих търпяла такова поведение нито ден! щом не иска да се откаже от нея заради теб, то тогава нямаш никакво бъдеще с него :?
Да,така е

MiMcHeToOo
01-30-2008, 14:13
Директно - "Мен или нея?".В крайна сметка ще бъде принуден да избере.

Подкрепям ;)

Абсолютно и аз! А тва дет са се облизвали пред теб не знам как си го издържала!!!

sLaDkA_GrEsHkA
01-30-2008, 14:17
trqbva da izbira !! ne moje takiva volnosti oshte po malko 4e hodite cqla godina... i az imah takuv slu4ai i izbraha men :grin: uspeh :-)