PDA

View Full Version : доверие...



ontopofit
01-29-2008, 20:49
Ще ви го обясня възможно най-накратко, въпреки че обикновено най-малките детайли имат най-голямо значение...През последните 2 месеца имах връзка с едно страхотно момиче, обещах й света, свалях й звезди, казвах й, че никога няма да я нараня...и преди 2-3 седмици отидох на купон, забих се с някоя по възможно най-тъпия начин(тя дойде при мен и ме целуна,а аз понеже съм явно някой непрокопсаник не се отдръпнах). Следващия път, когато се видях с приятелката си й обясних какво е станало и тя не може да ми прости. Ще си кажете, че тва е няква тъпа история на побъркани тийн-ове, само че за мен въпросната история има значение...и вече не знам какво да правя....давайте съвети, ако ви интересува нещо, можете да питате...Всъщност, главната идея е, че тя повече няма да ми има доверие и ми го казва почти категорично, но аз знам, че си струва да се боря....

Verliebt_Maedchen
01-29-2008, 21:17
ами виж...всеки прави грешки, затова всеки заслужава втори шанс! (е, стига да не се наложи да искаш трети :P) помоли я за такъв, и й докажи обратното - че може да ти има доверие! и тогава бъди перфектен! :)

ontopofit
01-29-2008, 21:21
тя, обаче още не е готова да ми даде такъв... а аз, че няма да го пропилея е сигурно...друг път не съм бил по-сигурен в нещо както сега, както и в любовта си към нея....

MartyParty
01-30-2008, 09:23
Уоу доста си се залетял за двумесечна връска...ама е било мега тъпо да не се дръпнеш и едновременно много смело да и го признаеш (на момичето ти) И аз съм била в подобна ситоация и...мина време докато му простя...доста време :(

sladko_dete
01-30-2008, 11:13
Доверието се заслужава! Предложи и да сте за сега само приятели, но бъдете доста близки като такива, изчакай малко и си знаеш работата :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-30-2008, 13:16
Пфф, доверието е нещо, което, когато някога бъде изгубено, много трудно се печели обратно. Да не говорим, че за 2 месеца едва ли тя би ти имала чак такава вяра, че да се стараеш да си профукваш дори тази, която ти е оказала...

sapphirr
01-30-2008, 13:32
аз бих ти имала доверие само заради смелостта,4е си се изправил и си ми го казал в о4ите,а тва 4е тя се 4уди за кво да се цупи и търси за какво да реве на привтелките си,4е света е свършил и по-наранена от нея няма,заради предателството към неимоверната и любов-е друг въпрос.а ти ,4е си направил издънка,направил си.ама нали все пак вси4ки сме хора на тоя свят и вси4ки грешим,важното е когато направиме грешка да я признаем достойно.според мен си направил необходимото,другото зависи от нея.

sLaDkA_GrEsHkA
01-30-2008, 14:22
аз бих ти имала доверие само заради смелостта,4е си се изправил и си ми го казал в о4ите,а тва 4е тя се 4уди за кво да се цупи и търси за какво да реве на привтелките си,4е света е свършил и по-наранена от нея няма,заради предателството към неимоверната и любов-е друг въпрос.а ти ,4е си направил издънка,направил си.ама нали все пак вси4ки сме хора на тоя свят и вси4ки грешим,важното е когато направиме грешка да я признаем достойно.според мен си направил необходимото,другото зависи от нея.

+1

MoHuTo
01-30-2008, 16:14
аз бих ти имала доверие само заради смелостта,4е си се изправил и си ми го казал в о4ите,а тва 4е тя се 4уди за кво да се цупи и търси за какво да реве на привтелките си,4е света е свършил и по-наранена от нея няма,заради предателството към неимоверната и любов-е друг въпрос.а ти ,4е си направил издънка,направил си.ама нали все пак вси4ки сме хора на тоя свят и вси4ки грешим,важното е когато направиме грешка да я признаем достойно.според мен си направил необходимото,другото зависи от нея.

+1
+1

GameFace
01-30-2008, 16:23
аз бих ти имала доверие само заради смелостта,4е си се изправил и си ми го казал в о4ите,а тва 4е тя се 4уди за кво да се цупи и търси за какво да реве на привтелките си,4е света е свършил и по-наранена от нея няма,заради предателството към неимоверната и любов-е друг въпрос.а ти ,4е си направил издънка,направил си.ама нали все пак вси4ки сме хора на тоя свят и вси4ки грешим,важното е когато направиме грешка да я признаем достойно.според мен си направил необходимото,другото зависи от нея.

+1
+1


+1000101010010101

sasha_90
01-30-2008, 16:31
Фактът,че си си признал не те прави невинен.И аз на нейно място трудно бих ти имала доверие отново.Ако държиш толкова на нея,няма да ти омръзне да и се извиняваш,поне не толкова бързо.

pyfpaff
01-30-2008, 16:40
ee tq pyk chak tolkova..moq priqtel mi prizna che na kupon e e*bal edna v toaletnata..i az mu imam doverie,zashtoto mi go kaza..ako ne mi go beshe priznal nqmashe nikakav shans da razbera..
a za neq..ami kaji i che vseki pravi greshki che iskash 2 chans a 3 nqma da ima che q obichash che mn sujalqvash...i ako reshi otnovo da e s teb i dokaji che ot 3ti chans ne se nujdaesh
uspehh