PDA

View Full Version : Как да направя разговорите по-интересни



Kettty
01-29-2008, 21:50
Эдравейте!
Пиша ви,эащото имам малък проблем и ммного бих се раэдвала,ако ми дадете някакви съвети.
Доста време бях влюбена в едно момче.И все още съм де.Съмнявам се скоро да го преодолея и да го эабравя.Бях иэгубила надежда абсолютно,но накрая срещнах друг човек,които поглъща мислите ми и по някакъв начин ми помага да се абстрахирам от мислите эа онова момче...
Всичко това е хубаво,но има едно проблемче.Той очевидно проявява интерес към мен.Или поне аэ така мисля,эащото ме търси,винаги ми пише в Скайп и така нататъка..мисля,че това покаэва,че съм му симпатична и че проявява някакъв интерес...е ,не энам дали е чисто приятелски или би искал да имаме нещо повече.Аэ лично искам,но не съм достатъчно уверена ,эа да му го приэная,просто се притеснявам как ще реагира (тоэи пуст страх доста пъти ми е пречил и эаради него съм си пропилявала шансовете).Та това е едното.Но има и друго.Напоследък неэнам эащо ,но нямаме много эа какво да говорим.Попринцип нямаме общи приятели и може би оттам идва проблемът.Но аэ съм на мнение,че не са нужни общи поэнати на двама човека,эа да имат эа какво да говорят...преди не беше така де,но напоследък е.Моля ви само не каэвайте някакви эаключения,че не сме един эа др и т.н,эащото аэ от адски много време не съм била така-мисля эа него преэ 90% от времето си :-) Ехххх моля ви дайте ми някакви съвети как да процедирам и как да направя раэговорите ни по-интересни :oops: Благодаря ви предварително..

П.П- Той е на 16 и аэ също.С чувство эа хумор сме...абе нормални тиинове :D
Мерси хора :-)

т.7
krem4et0

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 22:02
не му казвай директно какво мислиш за него :) почни с намеци ... приказки за гаджета ... и лека по лека :) до момента в който почваш леко да го ласкаеш :) и след вр го заковаваш с думите: Харесвам те :) ... и след това бягаш от темата :) и го кани на среща :D ако той не те покани ... а за чисто приятелски отношения от момче към момиче не съм чувал :) или си е привличане или няма да е нищо :?

Kettty
01-30-2008, 14:40
Очаквам още някакви мнения
Мерси :-)

Alabalaportokala
01-30-2008, 15:31
Разказвате си затова на кой как му е минал деня. Кой по какво са го изпитвали, какви проблеми неприятности или щастливи моменти сте имали. Споделяте си разни работи. Пример на кой твой приятел гаджето му го отрязало. Каква интрига станало в еди си коя компания. Кой с кой се сбил. Импровизирай не е толкова трудно. Предполагам знаеш интересите му както и той твоите. Обсъдете нещо интересно по тия интереси. Брейй за пръв път срещам такъв проблем като твоя. Да няма за какво да говориш. Никога не съм допускал такова нещо като мълчание по скайп. Не в общите познати е проблема, а във вас двамата ! :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-30-2008, 15:58
Разказвате си затова на кой как му е минал деня. Кой по какво са го изпитвали, какви проблеми неприятности или щастливи моменти сте имали. Споделяте си разни работи. Пример на кой твой приятел гаджето му го отрязало. Каква интрига станало в еди си коя компания. Кой с кой се сбил. Импровизирай не е толкова трудно. Предполагам знаеш интересите му както и той твоите. Обсъдете нещо интересно по тия интереси. Брейй за пръв път срещам такъв проблем като твоя. Да няма за какво да говориш. Никога не съм допускал такова нещо като мълчание по скайп. Не в общите познати е проблема, а във вас двамата ! :-o

+1 :) даскалото си е доста добра тема :) минете през обществото ... нещата които обичате и мразите :) дори и съвсем дребни и рутинни неща :) за да върви трябва да си разменяте ролите, а това се поддържа с повече въпроси :) интересувай се от неговите занимания и интереси :) базикай го за някой простички неща :) ако си сигурна,че носи на базик и така 8)

Castaway
01-30-2008, 19:15
Хм..освен нещата преди мен който се изброиха...

предполагам знаеш каква музика харесва..може да го питаш нещо от рода "слушал ли си еди коя си песен.."
или например за филми..но ето ти един съвет:

ПРАВИЛЕН ПОДХОД:Той:харесваш ли филми?
ти:О да, кои са ти любимите?
Той: (10 минутен въодушевен отговор)
Ти:мм, фантастичено.А коой е най-лошият който си гледал?
Той: (5 минутен въодушевен отговор)
Ти:Уау!Наистина знеш много за филмите...
Той (мисли): Колко впечатляващо и приветливо момиче ...

ГРЕШЕН ПОДХОД:Той:харесваш ли филми?
Ти:Не.Не съвсем..
(Край на разговора)


P.S.това по горе, може да е само пример,номоже да се използва за почти всички теми за разговор..не само за филмите.МОже за музика,може за училище..за деня му как му минава, твоя ден как минава..може да си разказвате интересни и забавни случки с вас,който са се случвали...

Успех! :-P

bungle
01-30-2008, 19:20
Говорете си глупости.
Винаги глупостите запълват идеално времето.
Пък и е забавно.

machine_shot
01-30-2008, 19:24
Ами аз например като отворя разговор,гледам да кача усмивката на лицето на събеседника :) пробвай , помага :)

GregoryHouse
01-30-2008, 19:25
Говорете си глупости.
Винаги глупостите запълват идеално времето.
Пък и е забавно.


Съгласен...също внимание првилича и ако се събличаш...не якето...стига да си по хубавичка щото ако си кроки ако ще да се нагъзиш и да викаш чукай ме никой нема те ебава за жива :D

suunlight
01-30-2008, 21:22
Мисля, че трябва да се отпуснеш като си говорите, да направиш така, че всяка тема да минете .. да почне да ти споделя .. тея личните неща които можете да обмените м/у себе си ще ви помогнат много повече отколкото общите работи (без които също не може) ..трябва да му покажеш,че имаш интерес към живота му ..да разбере, че искаш да го опознаеш още повече и че, искаш да видиш как той мисли .. после пича сам ще се отпусне .. и ако е по-общителен .. няма да му млкъне устата .. след като види,че отсреща мъ има разбиране ..

Както казаха .. не трябва да го питаш нещо (примерно : как си ? ).. и той да ти отоговори (добре) и ти да млъкнеш .. продължаваш (без причина или се радваш,че си говорим и че, ме виждаш) е тоя пример е малко по смел .. ама аз така си говоря по принцип ..