PDA

View Full Version : Защо някои момичета са такива



pet_14
01-29-2008, 22:23
Значи познавам поне една която е такава...Ся да почвааам:Еми имало едно време....Не вече серизоно.
Bqh gadje s edno momi4e ,no sk1sahme to tva e qsno...Sq sled vreme az i kazah 4e iskam da sme pak gadjeta 6toto mn q haresva i mai si msileh 4e q obi4am i kat si spomnqm samo za 1-vata ni celuvka i mi sa nas1lzqvaha o4ite,p1k sq ni6to...ta t1i de az iskah da opitame pak,tq ne ta ne,emi ne ne k oda se prai.Iskah pone da da sem best fr pone da imam 1 momi4e na koeto moga da KAJA VSI4KO<AMA ABSOLUTNO VSI4KO..Ta taka ima6e period kogato si kazvahme vsi4ko,tq na men,az na nerq,ama tva be6e za 2-3 sedmici,amx 1 msesec,i psoel si4ko ruhna...I to sme priqteli,za nai malkoto ne6to tq se s1rde6e,ili p1k po4va da se cupi,Abe nz kak da go obqsnq,tq me obijda men mi staa gadno ot tva itq go znae mn dobre i az kat i kaja ne6to i posel az s1m vinoven.Be maika mu d***a
6to se az s1m vinoven,....Ta t1i de kaza mi 4e iska da sme fr tva onova,mojelo da sme mn dobri priqteli i kvo kogat i davam s1vet,primerno i kazvam Are smeni taq snimka 4e ne stoi dobre tq mi vika azkot si iskam tav 6e praq,ne si ti na snimkata ili nqkvi takis...Posledniq p1t mi turi block v skype,6toto se karahme koi e po golqm i dali s1m i batko,a az s1m s 10 meseca po-golqm ot neq,abe 6e kajete pak lape6ka istoriq,Da lape6ka e ama ne ot mqo strana...Blagodarq za vnimanieto :)a i da kaja 4e edin 1pt mn mi bee6 m14no za neq pisah i sms na koito klikna ama ottogava ne sme ob6tuvali po kakv1to i da e na4in

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 22:25
благодаря :) сега ще спя щастлив :)

pet_14
01-29-2008, 22:26
I me izvinete za gre6kite(golqm negramotnik s1m ei)

ontopofit
01-29-2008, 22:37
ако бях на твое място, първо щях да преценя дали това момиче си заслужава и дали имаш достатъчно силни чувства към нея. Ако и на двата въпроса си отговориш категорично с "да", единственото решение според мен е да я поканиш на среща и да й обясниш как седят при теб нещата. И не се залъгвай по тва с приятелството...ти все още имаш чувства и живееш със спомена - няма смисъл просто... всичко или нищо! А от това, което чета, не съм сигурен, че на нея й пука изключително много дали сте приятели - поне така си го представил... :)

pet_14
01-29-2008, 22:54
Амииии момичето мисля,че си заслужава,определено е хубава,умна,понякога забавна,но има и нещо ,което много вече взе да ме дразни в нея и незнам какво е.Нещо от характера й не ми допада.А за чувства незнам,ако знам че пак ще се получи бих помъл да си върна любовта към нея,но в момента не мисля че я обича,поради простата причина че ние вече дори не общуваме...А пък честно казано аз и нямам желание,защото неискам пак да се влюбя в нея и пак да стане така,тъга,караници,сълзи...И маше и хубави мигове,но за жалост те...Абе незнам в момента май ми е безразлична,или поне така си мсиля и се надявам..Лошото е ,че и аз незнам какво мсиля,може би защото тя ме одряза толквоа пъти и си мсиял вече че няма да се получи с нея и ми остана едниствено да се примиря и вече свикнах че няма да я бъде с нея.И също като теб и аз мсиял че хе й пука за мен,въпреки че е казала на най=добрата си приятелка че иска да сем пряители,но ако искаше щях ли още да имам блок и нямаше ли да ми пише помне 1 смс...Както и да е изводо мсиля е че и аз незнам какво чувствам и както искам от нея и към нея...

pet_14
01-29-2008, 23:26
Искам само да допълня-когато бяхме гаджета,аз много я обичах и една от причините да скъсаме беше именно че я обичах много...Аз постоянно мсилех за нея...Пишех й на ден по наи-малко 5 смс,обаждах и се,може би защото бяхме от различни градове..Един слънчев ден и казах:Мило,ти си всичко за мен...ти си целият ми жовот,а тя ми каза..Еми мило виж ти също,ама ти си част от личния ми живот не ное целия и след като го каза това много ме заболя,и почувтсвах сякаш нещо започва да ъгася пламъка между нас..Тя каза че много съм я задушавал с моето внимание...

ontopofit
01-29-2008, 23:52
Винаги ще бъде така- единият от двамата да влага много повече емоции от другия в една връзка...целта е да се намери хармонията! :) :) Или поне да знаеш, че другия влага всичко от себе си...понякога не е важно колко ^^

sladko_dete
01-30-2008, 11:37
Тая е супер разглезена... мразя такива момиченца.......

Presley
01-30-2008, 11:50
След като в момента ти е беэраэлична (сам го каэа),спри да пускаш теми по форумите эа нея,да аналиэираш кое как е било,как е могло да стане и т.н.По-добре я игнорирай от съэнанието си,както привидно тя е направила.Ако се интересуваше от теб,нямаше толкова явно да ти тегли шута -обраэно каэано ест :D .А и от поведението и става ясно,че не е достатъчно эряла,эа да прецени какво точно иска и как е редно да се постъпва,явно и чувството эа лоялност не и е много поэнато.Същото важи и эа теб.Мисля,че и двамата имате още мнооого хляб да иэядете (пак обраэно каэано :D )...не энам на колко сте де,но според правиписа ти ,а и начина ти на мислене ,не ми се вярва да сте на повече от 13-14...
И все пак послушай съвета ми-спри да се вкопчваш в миналото и да правиш раэни реэюмета.

pet_14
01-30-2008, 12:35
Ti pravopisa go ostavi nastrana.......Mani mnogo s1m zle s taq fonetika,a p1k i kat pi6a b1rzam,nz sq nqkoi me goen :D Ta t1i de ami 4estno kaznao nz kvo 4uvstavm,msiql si 4e ve4e ne mi puka,ama iskam da se obedq vv tva i da znam ve4e 4e s neq nqma da si imam rabota pove4e...TA godinite li Emi az s1m na 16 tq e na 15 t1i 4e...P1k moga da ti kaja 4e v tva otno6enie-lubovta naistina ima da qm hlqb i mandja :D ama moga da ti kaja 4e ve4e dolu-gore znam kak sedqt ne6tata i imam opit...Prejivql s1m dosta i s1m napravil dosta na taq tema :) Dano seha pone da nqmam gre6ki...

sapphirr
01-30-2008, 12:58
покажи и малко пренебрежение.спри да тър4иш след нея и да и обясняваш как искаш да сте бест фр и от сорта.като се отдрънпеш тя ще се 4уди какво е станало.когато 4овек е свикнал на определено внимание от някой,който подсъзнателно приема като фен или обожател или т.н,в един момент като секне интереса от другата страна по4ва да се пита аджаба кво станало и запо4ва той да дерзае и да разпитва.най-малкото любопитството какво те е накарало ве4е да не я търсиш ще я яде отвътре.продвай,няма да те заболи! \:D/

sapphirr
01-30-2008, 13:03
Emi az s1m na 16 tq e na 15 t1i 4e...
олеле,майко...промених си мнението.ще те посъветвам друго щот тва 1вото и да искаш няма да го направиш кадърно,про4ети поста на Presley`n`Sum-4овека мн то4но ти го е казал!