PDA

View Full Version : Кой ви дразни? )



Страници : [1] 2

machoka
01-30-2008, 00:04
Споделете в тази тема кой модератор/потребител ви е издразнил с нещо или имате лошо впечатление за него. Аргументирайте се точно и ясно обаче - било с пример.. или нещо, което да представлява наистина градивна критика.
Коментари от рода 'тоя боклук ме дразни' ще се трият, а потребителите използвали го ще си носят последствията за това.

Ако към даден човек има доста оплаквания от едно естество, ще бъде добра отправна точка въпросния да се замисли и защо не да се поправи )

ABSOLUTme
01-30-2008, 00:07
Тц-тц,подстрекаваш нашия негативизъм..

Ексо,буут,Раур,шадоуче,малк а сладуранка,айс куин,момченцето и шанъна толкова ме дразнят,че бих ги удавила в море от бира :D

Momchence
01-30-2008, 00:07
...мен ме дразни експлойтед...много е грозен и тъп и известен :-x
аа да и оная пачавра абсолют`ме щото и тя е тъпа и има по хубав телефон от моя..завиждам и

ABSOLUTme
01-30-2008, 00:08
...мен ме дразни експлойтед...много е грозен и тъп :-x

ебахти доводите

:D отидоха ти 2те бири от баса за Лизи :D

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

machoka
01-30-2008, 00:12
Можем ли малко по-сериозно и по същество ))

Темите 'кой ви кефи' за много вървежни и се раздават целувки и прегръдки на поразия. Да видим дали някой може да се отнесе сериозно и към обратния полюс )

ABSOLUTme
01-30-2008, 00:14
дай ни на нас с Момченце да се бием и храним,нали бе,к*рво(мечи,тва не е за тебе *маз маз*) :D :D :D :D :D :D

Momchence
01-30-2008, 00:14
...ок сега сериозно :) Сега се сещам само за Аз съм българче (http://www.bezdumi.com/showpic.php?uuid=9104&aid=8228&pid=112548) (това не значи, че няма други :D ) Дразни ме щото е тъп фашист :smt003 бил много готин, забавен бла бла...ок нека си е готин и забавен, но пак си остава готин и забавен тъп фашист

П.С. Абе локуме..кфо е тфа УФО негърче на аватара ти бе :D

shadow4e
01-30-2008, 00:21
Аз си нямам постоянен дразнител, но мога да кажа кой ме издразни преди 4 дена някъде. Lorelei, ех и от тогава не е влизала. :D
Аз й го написах вече какво ме дразни. Прави се на високоморална и обяснява, че е дошла във форума, за да може да влее този морал и в другите хора, а в същото време е поредната, сложила си за аватар нагъзена нейна снимка.
Второ каза ми, че за разлика от други хора, тя си слагала истинската снимка, което или означаваше, че аз се мисля за пеперудка на син фон или че е комплексарка, която не гледа себе си и не се стреми да се развива, сравнявайки се с тези, които могат повече /примерно знаят 5 езика/, а с тези, които са още по-назад.
Ох, не ми се пише повече, но общо взето нейни посотве не съм чела почти никакви, но съм забелязала, че в момента е звездата на "Секс", та от тези 3 нейни поста в един обикновен спор, си пролича доста. :)


Хахаха не знам за какво се писах за нея, просто е последната :)

air_J
01-30-2008, 00:22
Не е ли по-добре темата да стане за дразнещ модератор, щото за дразнещи потребители сме ги виждали на какво приличат темите. Иначе мен ме дразнят всички, пишещи на латиница, както и всички модератори, регистрирани след 2005 г., просто защото смятам, че е смешно някой да е в сайта има-няма 1-2 години и да бъде модератор. Сега не ми обяснявайте как ще си върши работа - има си израстване в йерархията и това е! Както един професор, за да стане такъв минава през асистенти, доценти и т.н. титли (като това за доста годинки), така и един модератор на 1-2 години на мен лично не ми вдъхва респект. Да се докаже първо, че е редовен, тогава да модерира. Та накратко - дразнят ме потребители, пишещи на латиница и модераторите, регистрирани след 2005 г. 8)

machoka
01-30-2008, 00:31
air_J,
Не е редно модераторите да се класифицират по дата на регистрация. Последната няма нищо общо с това един потребител колко е активен и с каква цел посещава сайта. Йерархията се отбелязва в това какво точно правиш за форума, а не от колко години си се регистрирал. Има хора, които са регнати отдавна но посещавам само спам разделите и оня смърделник - кофата. За сметка на това има други, които подготвят и след това поддържат Важни теми, биват изключително ценни 'съветници' по секс разделите, хора с разум и акъл, които посещават форума не за да 'вземат', а за да 'дават' от себе си и от свободното си време в полза на други хора.
Датата на регистрация няма нищо общо. Има модератори, станали такива след 100 поста и 2 месеца регистрация, както и такива след години регистрация и 4 цифрен брой постове.
Но да не променяме насоката на темата :)

ABSOLUTme
01-30-2008, 00:33
айде,айде,мечо,кажи си и ти - кого мразиш? :D

machoka
01-30-2008, 00:33
хихи, не ме вкарвай в грях, че няма да ми стигне максималният брой позволени символи в един пост.. 8)

shadow4e
01-30-2008, 00:36
А, няма такива, казвай и ти, не е честон така караш ни нас, а после ти се дърпаш...

После можеш да ни изтриеш тези постове, че темата стана на нищо :)

ABSOLUTme
01-30-2008, 00:36
аре деееееееее ::: ще се правим на ударени,ако някой от споменатите в поста ти юзери съвсеееееем случайно зачезне или изяде банана :D

machoka
01-30-2008, 00:41
Като за пример - има една мацка Special K се зове.. Дразни момичето.. явна наркоманка, което си е нейно прави на избор. Дразни ме с това, че проповядва във форума колко хубаво било разбираш ли и дай да опитаме. Най-накрая излиза, че си загубеняк ако някога не си пробвал и не знаеш въздействието на амфетите в/у себе си.

Дразни ме BallFace, щото е малко, надуто и нагло пеленаче, което се одързости да ми досажда и на скайп на всичко отгоре, като респективно получи почетното звание 'последният блокнат' :D

БТВ мисля да изтиря първоначалните офтопици, нали никой няма нищо против? )))

ABSOLUTme
01-30-2008, 00:44
Аз имам,аз,аз!!Държа да знаят,че искам да ги давя в бира! :D

shadow4e
01-30-2008, 00:44
Аз се сетих още нещо, ама то вече е минало. Дразни ме, че намина беше модератор, е та това просто не го очаквах :)

Иначе е дразнеща на моменти, после пък кат спре да пише, ми липсва. :)

machoka
01-30-2008, 00:46
namina никога не е била модератор :?

shadow4e
01-30-2008, 00:48
Девил гърлс и намина бяха един и същи човек. Поне така се пишеше и из темите, а и почеркът беше същият.

machoka
01-30-2008, 00:49
Девил гърлс и намина бяха един и същи човек. Поне така се пишеше и из темите, а и почеркът беше същият.

И девил гърлс не е била )) Да не се бъркаш със sexita? Тя имаше за няколко дена права.

shadow4e
01-30-2008, 00:51
Не, докато те нямаше девил гърлс беше модератор. Има теми и из "Критиките..." специално за нея, махнаха я, защото и напсува няколко човека, спамеше и тн. Не гарантирам, че намина и девил гърлс са един и същи човек, де, но и тя самата не отрече.

RAWRRR
01-30-2008, 01:52
Като за пример - има една мацка Special K се зове.. Дразни момичето.. явна наркоманка, което си е нейно прави на избор. Дразни ме с това, че проповядва във форума колко хубаво било разбираш ли и дай да опитаме. Най-накрая излиза, че си загубеняк ако някога не си пробвал и не знаеш въздействието на амфетите в/у себе си.

Дразни ме BallFace, щото е малко, надуто и нагло пеленаче, което се одързости да ми досажда и на скайп на всичко отгоре, като респективно получи почетното звание 'последният блокнат' :D

БТВ мисля да изтиря първоначалните офтопици, нали никой няма нищо против? )))

Аз си спомням,че още на 3тия ден,след регистрацията ми тук,беше написал,да внимавам какво говоря,че съм ти направила много лошо впечатление,което може да им изиграе лоша шега.
8-)

bulgarche
01-30-2008, 02:41
...ок сега сериозно :) Сега се сещам само за Аз съм българче (http://www.bezdumi.com/showpic.php?uuid=9104&aid=8228&pid=112548) (това не значи, че няма други :D ) Дразни ме щото е тъп фашист :smt003 бил много готин, забавен бла бла...ок нека си е готин и забавен, но пак си остава готин и забавен тъп фашист
Завист, завист :-D
Фашага, а? :razz:

Saymon90
01-30-2008, 06:53
Хм... излишно е да споменавам дришльовците, които компенсират за непълноценния си социален живот в раздел Секс.
Преди ми беше доста антипатичен Аз съм Българче - усещах изобилие от самочувствие да лъха от постовете му, което някак си не ми се струва уместно. Иначе напоследък не са ми се набивали на очи негови изказвания, може би защото по-рядко посещавам форума, а може би просто няма такива... не знам.
Освен това ми е неприятна крем4ето - не от гледна точка на модераторската й длъжност, а просто като потребител, чийто изказвния не ми харесват. Доста тесногръда ми се вижда и не ми хареса това, че в почти всеки един пост споменава как с гаджето си са заедно от 2 години, как преди това е била девствена и колко прекрасно е всичко между тях. Мисля, че вече целият форум може да го рецитира и на сън.

Може би бих споменал и спамерите по Игри, Кофа и т.н., но сякаш новите раздели наистина подействаха и те вече си стоят там, за което казвам едно Браво на тези, които са дали идеята. ;)

Хм... и за сега толкова, не ми се пише повече. Но наистина ми е много интересно колко от потребителите ще си кажат кой какво мисли реално... хах.

Mooo6no
01-30-2008, 06:55
Никой не ме дразни. :)

find_m3
01-30-2008, 07:27
И мен ме дразни Special K поради абсолютно същите причини,които изреди мачока :( струва ми се наркоман/ка дето иска да зарибява децата по форумите.Спорих един ден много за някакви глупави изказваня за наркотиците ,ама няма ефект ,а и се отказах бързо.

А що се отнася до Кофата ....влизала съм точно 4 пъти и се побърках.в началото ми беше забавно ,но вече ми вуни на спам и съм трърдо "ЗА" закриването

Special K
01-30-2008, 08:49
Много са ми забавни хора които определят някой като наркоман, без дори да са го виждали......Покажете ми къде пропагандирам употребата на наркотици ?
@мачока - Къде съм писала че " Най-накрая излиза, че си загубеняк ако някога не си пробвал и не знаеш въздействието на амфетите в/у себе си" ?
Напротив даже в някои от постовете ми се опитвам да обясня колко е вредно и въобще не са така безобидни както някои ги изкарват......Единствено марихуаната става обект на пропаганда в изказванията ми, но всеки трябва да има мнение нали така ?

струва ми се наркоман/ка дето иска да зарибява децата по форумите Ха ха......да зарибявам децата по форумите.......Ето ти Йорданчо от моята друсана трева, защото няма да си я пуша аз а ще дам на някакво абсолютно непознато хлапе с надеждата да се зариби.....Моля ти се, мислех че тоя мит вече е изчезнал.....

И на мен не ми харесват изказванията на Къдли за цигарите ама си трая нали..... :-D

Ice_Queen_
01-30-2008, 08:55
Аз имам,аз,аз!!Държа да знаят,че искам да ги давя в бира! :D

Ти мене ще ме давиш в топла бира?Лелейй O:)

И аз та обичам! :-)


мен само Дарко ме дразни/май така му беше ника/ - вс започна от тъпата му тема в раздел ЛЮБОВ-Лаф за свалка - този човек не приема никаква критика."благослови" кой ли не в темата.

Blacklisted
01-30-2008, 09:34
Пишештите на латиница са ми особено антипатични и всички боклуци от раздела за България - такава гадна сган са се събрали ;ь

krem4et0
01-30-2008, 11:31
Девил гърлс и намина бяха един и същи човек. Поне така се пишеше и из темите, а и почеркът беше същият.

И девил гърлс не е била )) Да не се бъркаш със sexita? Тя имаше за няколко дена права.
Беше, беше. Направо страшен период, защото всичко объркваше и и вървяхме подир д-то със седмици.
Та тя ме дразни-със всичките й никове, защото е нахална, спамърка, не блести с интелект(нищо, че баща й и дава по 1000 лв джобни месечно), а изключително много се напъва да се докаже колко е добра и умничка.
Дразня се и на Сексита, защото е много заядливо и високомерно момиче. Има и още някои потребители, които ми лазят по нервите. но тия 2-те са просто ненадминати в това отношение!

Sam90'-3 години душко, а не 2!
Аз не споделям грам твоите възглеи, но това не е причина да си ми антипатичен......

krem4et0
01-30-2008, 11:39
Казв ли ти някой, смееш ли да питаш!
Беше недоразумение, което се надявам да не се допуска пак.

rosskata
01-30-2008, 11:42
Аз тотално и безнадеждно съм влюбена в Зиези. Не знам скоро подвизавал ли се е във форума, но нека знае че когато се завърне ще го чакам с отворени обятия... :lol:

Също ме дразнят хора, които си мислят, че като слушат някоя музика и са много субкуктурни, са хванали Господ за оная работа, и това им дава право да коментират колко тъпи са чалгари/рапъри/метъли/пънкари/ и прочие... Детска му работа...

А, как можах да забравя... Всички нацита, неонацита, фашистчета, мегаултрапатриоти, хора,които ако кажеш, че българина е некултурен щото си хвърля боклуците през прозореца, те наричат родоотстъпник и мило те подканват да се застреляш... :grin:

И други подобни приятни и мили хорица... :-)

Disrespect
01-30-2008, 11:56
Тц-тц,подстрекаваш нашия негативизъм..

Ексо,буут,Раур,шадоуче,малк а сладуранка,айс куин,момченцето и шанъна толкова ме дразнят,че бих ги удавила в море от бира :D

О.о не очаквах да съм в списъка..

нищо де...ЧАКАМ!!!...


Канис Дирус ме дразни от време на време защото пуска кофти шегички които не са много на място...ама поне може да мисли и не винаги приказва глупости :р

Свастицата и подобните на него кретени...псевдо фашисти и родолюбци...разни такива...

Madness
01-30-2008, 12:00
Кво пък Special K ... мен не ме дразни [-(
Най-много да каже нещо интересно...смисъл...не виждам нищо лошо да прай...заеби...
Ам..иначе...krem4et0...нищо лично,де...просто...повечето висиоко морални и бла бла мнения нещо не ми допадат...
И SWASTICA дразни...
Хм...
Всички пищеши на латиница и със малки и големи букви...
И някви тъпанари,дето само се чудят как да се подмажат и да излязат яки и важни и готини блааа
Сега се сетих за Emo_Doll...
И style_hip_hop...
:-D много станаха деа...

Swinkenhoffer
01-30-2008, 12:15
ATAKABG с кежуал глупостите си. "Аз съм кежуал (толкова съм як!!!), дъра-бъра." :-o Имаше една тема, където се скъсваха да си мерят пишките кой имал повече Фред Перита и Бен Шърмани. 8-)

psychopath
01-30-2008, 12:38
*Wanker* щото само иска да ме бие... 8-)

RAWRRR
01-30-2008, 12:54
SWASTICA = БОТ!!

psychopath
01-30-2008, 13:06
Тц-тц,подстрекаваш нашия негативизъм..

Ексо,буут,Раур,шадоуче,малк а сладуранка,айс куин,момченцето и шанъна толкова ме дразнят,че бих ги удавила в море от бира :D

О.о не очаквах да съм в списъка..

нищо де...ЧАКАМ!!!...


Канис Дирус ме дразни от време на време защото пуска кофти шегички които не са много на място...ама поне може да мисли и не винаги приказва глупости :р

Свастицата и подобните на него кретени...псевдо фашисти и родолюбци...разни такива...
Само да спомена, че обидите на обществено място могат да доведът до много лоши последствия! Дори имам право да те осъдя за обществено порицание. Съобразявай се малко! Ако незнаеш смисъла на думичките които използваш, просто ги избягвай! Кретенизъм - прочети отностно състоянието ,включва и проклетата аграфия , а ако имам аграфия следователно няма да мога да пиша... Но нали ти си достатъчно интелигентен да го споменеш...
Егати!Ти защо не можеш да пишеш?
Ако беше малко по-грамотен щях да те взема за мъж /какъвто си ми сЛдИчЪкКкк на СнИмКъЪъъъ/

Seducti0n
01-30-2008, 13:09
Чак сега разбирам, че namina и devil-girls са едно и също лице.Не крия, това че ми е антипатична...Заяжда се с мен, за най-малката дреболия.Колкото до постта, който заемаше преди време-този на модератор, доста фатална грешка, която за всеобщо щастие админите поправиха. :)

SINDEL
01-30-2008, 13:12
Мене 3/4 от секс раздела ме дразнят
Няква Лорелай има, мис калифорния, емо дол и аматоруим..
Вси4ките са супер зле... :?
И пишат на латиница :-x

Disrespect
01-30-2008, 13:17
Тц-тц,подстрекаваш нашия негативизъм..

Ексо,буут,Раур,шадоуче,малк а сладуранка,айс куин,момченцето и шанъна толкова ме дразнят,че бих ги удавила в море от бира :D

О.о не очаквах да съм в списъка..

нищо де...ЧАКАМ!!!...


Канис Дирус ме дразни от време на време защото пуска кофти шегички които не са много на място...ама поне може да мисли и не винаги приказва глупости :р

Свастицата и подобните на него кретени...псевдо фашисти и родолюбци...разни такива...
Само да спомена, че обидите на обществено място могат да доведът до много лоши последствия! Дори имам право да те осъдя за обществено порицание. Съобразявай се малко! Ако незнаеш смисъла на думичките които използваш, просто ги избягвай! Кретенизъм - прочети отностно състоянието ,включва и проклетата аграфия , а ако имам аграфия следователно няма да мога да пиша... Но нали ти си достатъчно интелигентен да го споменеш...
Егати!

ай стига бе...

аз мислех че ще почнеш да ме тропаш а ти почна да ми обясняваш кво означавало кретенизъм...

вдигна левел! :::

FelisDirus
01-30-2008, 13:28
Пх, 1-2 девойки, но не искам да споменавам никове, имена, защото на практика не са ме засегнали по никакъв начин, но понеже съм злобна, ме дразнят. Едната те дави в порой от думи и не казва нищо съществено, а другата кокетничи яко и то на неправилните хора понякога. Мда, това е.

Тъй де, абстрахирам се от раздели като 'кофата', 'секс' и т.н.

miminia
01-30-2008, 13:30
Хъм не бих казала,че са много хората ,но определно има някой боклуци редовни посетите ли на кофата. Няма да споменавам име ,защото честно казано не ми се влиза в спорове ;) таа относно тях някой си мислят ,че са мнооого страшни със заканите си, други с лапешкото си мислене, трети оня не ме харесал дай ся да се хвърля и го натякват във всеки техен пост. Абе просто същински дечковци търсещи внимание..... Имаше и още едно момиче тя вече май не влиза Unknown ,ако не се лъжа .. заа др не се сещам (:

Saymon90
01-30-2008, 16:36
Ей, 3 са станали, как не ме е срам

fake
01-30-2008, 16:52
krem4et0 много ме дразни, може да се каже, че заради нея почти не влизам в раздел секс. дразни, щото..хубаво, радвам се, че с приятеля и са толкова богоизбрана двойка, ама що трябва да натяква, че нейният начин на мислене и нейните постъпки са правилни, а всички останали грешат? адски тъпо.
а и факта, че постоянно изтъква колко е щастлива, ме навежда на мисълта, че нещо не е наред. но това вече изобщо не е моя работа.

раур, щот е надувка и се сваля с мъжа ми.
и прекалено много общи неща откривам между нея и мен, и ще се присъединя към Вили, който каза


Only one shall remain...!!

RAWRRR
01-30-2008, 17:00
ММ,второто не е вярно,и ще го обясня по възможно най-самодоволния начин (защото съм надуфка):

Ако имах някакви любовни или интимни намерения към гаджето ти,досега вече да съм ги изконсумирала,но явно не съм,което означава,че нямам такива.

Със Сашо отношенията ни са просто нормални,той се държи възпитано с мен и аз с него.

Просто не си и помисляйте да ме замесвате във вашите си интриги,защото няма да стане.

air_J
01-30-2008, 17:10
ММ,второто не е вярно,и ще го обясня по възможно най-самодоволния начин (защото съм надуфка):

Ако имах някакви любовни или интимни намерения към гаджето ти,досега вече да съм ги изконсумирала,но явно не съм,което означава,че нямам такива.

Със Сашо отношенията ни са просто нормални,той се държи възпитано с мен и аз с него.

Просто не си и помисляйте да ме замесвате във вашите си интриги,защото няма да стане.
Не се обяснявай пред целият форум, като някоя девица! Кажете си каквото имате на ЛС, недейте занимава аудиторията с женските си интриги и злоба, щото ако продължите да си пишете тук си представям какво ще стане. Моля, това да се приема не като заяждане, а по-скоро като градивна критика. :-o
П.С.> Виждам, че определено не съм единственият, който е забелязал мненията на krem4eto. :razz:

fake
01-30-2008, 17:11
за тия неща има лични съобщения, мойто мнение си го казах вече и ако имаш някви коментари, ако обичаш, недей да информираш целия форум.
пък и тоя самодоволен тон явно не беше на място, не виждам как подобно нещо би станало реалност :D :D :D
8)

RAWRRR
01-30-2008, 17:20
Мне,когато ти говориш глупости пред всички във форума и аз мога да ти отговоря на всеослушание.

Дали може да стане реалност или не,не знам,нямам намерение да проверявам.

Пак повтарям,че с Аз съм Българче отношенията ни са конвенционални..аз съм приятелски настроена към него,докато и той е приятелски настроен към мен.

Това,че понякога изтърсвам нещо перверзно на някой,не е нищо ново за мен.

Ако трябва да се боря за някой от форума,няма да е за него.

Толкова от мен.

RAWRRR
01-30-2008, 17:32
кажи кога и къде и ще се боря с всички сили. 8-)

AliceSw
01-30-2008, 17:33
понякога влизам с идеята да поспоря с някого, или някои да ме издразни, че да почна да му обяснявам разбиранията си за живота..."дразнителите" обаче са станали толкова нереално тъпи, че не ги забелязвам даже...и аз никои не дразня...ебати :?

fake
01-30-2008, 18:24
П.С.> Виждам, че определено не съм единственият, който е забелязал мненията на krem4eto. :razz:

е то ТАКОВА нещо как може да не забележиш...тя се е постарала да го направи достатъчно, че и прекалено очевадно :?

air_J
01-30-2008, 18:37
П.С.> Виждам, че определено не съм единственият, който е забелязал мненията на krem4eto. :razz:

е то ТАКОВА нещо как може да не забележиш...тя се е постарала да го направи достатъчно, че и прекалено очевадно :?
На мен ми е още по-интересно, защото познавам и нея и гаджето й. :razz:

Barbie
01-30-2008, 19:41
Аз тотално и безнадеждно съм влюбена в Зиези. Не знам скоро подвизавал ли се е във форума, но нека знае че когато се завърне ще го чакам с отворени обятия... :lol:


Аз още от оная тема за турското малцинство в България от миналата година надуших, че с тебе ще се бием за Зиези. 8-) :o 8-)

Иначе тук-там фиксирам и разни други подозрителни субекти из форума, но то оставаше и това да помня...

Peacekeeper
01-30-2008, 19:47
Простотията на някои хора

LiveFlower
01-30-2008, 20:34
nai-mnogo me drazni SWASTICA
PS ne ste edinstvenite zabelqzali mneniqta na krem4eto,ina4e tq ne me drazni,dori me kefi,oba4e drazni s gore spomenatite mneniq

Blacklisted
01-30-2008, 20:41
^тя.

bungle
01-30-2008, 20:42
Аз много си се дразня на мене си, пък не знам за вас.

LiveFlower
01-30-2008, 20:53
^тя.yay mai-nakraq nqkoi da zagovori za mene
PS i as tewe te obi4am

FelisDirus
01-30-2008, 20:54
exploitedteen

mnogo e tup tozi otvorko i drazni adski mnogo.
4ekidjiq absoliuten i ima 15 hilqdi i kusur mneniq, to biva kompleksarshtina i poziorstvo, ama tova negovoto e jalko - nai-dobre da potursi lekarska pomosht!!!

ДА! ДА! ТОЧНО ТАКА!!!!!!!













:D


и аз подкрепям :o

krem4et0
01-30-2008, 20:55
Много мразена се оказах...А аз исках да всявам мир и любов в сърцата на всички.
fake, имам си проблеми като всеки нормален човек. Това, че не ги пиша тук, не значи че ги нямам. Но не виждам нито начин да ми помогнете, относно тях, нито причина да се терзая пред непознати хора...Явно българите сме наистина завистливи, щом не с радваме на чуждото щастие, а ни дразни........

HexGirl
01-30-2008, 21:09
ami draznqt me tiq deto pravqt kritiki noun stop sqka6 sa nekvi super veliki
P.S. Interesnoto e 4e nikoi ne me e pisal 4e go draznq :)

Saymon90
01-30-2008, 21:09
Кремче, не се изкарвай жертва. Никой не ти говори за мразене. Та това е толкова силна дума... никой не може да те намрази само заради някакви твои изказвания във форум. Става дума за това, че явно имаш някаква система на изразяване, която не допада на някои хора. Да, и този пост също лъха скрита "безгрешност, невинност и т.н." Виж сега, няма нищо лошо в това да си добричка, миличка ала бала, но ИМА лошо в това да го натякваш при всеки удобен момент, пък и в неудобните също.
Не съм казвал, че те мразя и никога няма да го кажа... :) Не те познавам като личност - може и да си най-прекрасния човек на света. Просто нещата, които съм прочел и са ми се набили в съзнанието, не ми харесват. Не го казвам, за да те обиждам или нещо такова, просто това е целта на темата... :)

shadow4e
01-30-2008, 21:13
Въпросът е, че ти дори си си казвала проблемите тук, които като гледам хич не са маловажни, а може и да се окажат фатални. Наистина доста раздаваш морал, ама мен си ме кефиш. :) Свикнах ти вече и ако в началото ме дразнеше, то вече - не. :) Това си е твоят стил явно и колкото и да ти обясняват, че е дразнещо, ти няма да се промнеш, така че просто аз се научих да не го приемам като нещо лошо. :)

За разлика от Лорелай, която раздава, а дори самата тя не се вписва в това, в което уж другите трябвало да постигнат. Иначе никът й е готин и легендата за Лорелай много ми харесва :)

Blacklisted
01-30-2008, 21:15
ami draznqt me tiq deto pravqt kritiki noun stop sqka6 sa nekvi super veliki
P.S. Interesnoto e 4e nikoi ne me e pisal 4e go draznq :)

Айде бе...


Пишештите на латиница са ми особено антипатични...

machoka
01-30-2008, 21:16
Това, че на някои хора не им допада 'начина на изразяване' на Кремчето, както се изказа Сам по-горе, не означава че с нещо ви е виновно момичето и не разбирам защо я нападате, при все доброто и желание да помогне на всеки с каквото може.
Този сайт има нужда от някой с висока степен на образование, култура и морал, и тя е точният човек за това. Защото тук тези качества липсват.

HexGirl
01-30-2008, 21:17
ami draznqt me tiq deto pravqt kritiki noun stop sqka6 sa nekvi super veliki
P.S. Interesnoto e 4e nikoi ne me e pisal 4e go draznq :)

Айде бе...


Пишештите на латиница са ми особено антипатични...
mi nikoi ne e pisal osven 4e mojebi se pri4islih kam onazi kategoriq pi6e6ti na latinica 8-)

FelisDirus
01-30-2008, 21:26
никога не съм се забавлявала така :razz:

Saymon90
01-30-2008, 21:26
Това, че на някои хора не им допада 'начина на изразяване' на Кремчето, както се изказа Сам по-горе, не означава че с нещо ви е виновно момичето и не разбирам защо я нападате, при все доброто и желание да помогне на всеки с каквото може.
Този сайт има нужда от някой с висока степен на образование, култура и морал, и тя е точният човек за това. Защото тук тези качества липсват.
Е... правиш тема, в която да обсъдим нещата, които ни дразнят, а после ме критикуваш, за дето съм си казал. Така съм почувствал нещата, така съм се изразил. Не съм отрекъл това, че помага. Ясно написах, че не съдя и дейността й като модератор. Още по-ясно казах и какво не ми харесва... значи нямам право да казвам честно защо не ми е приятна? Нали уж това е темата? Или това е тамата, в рамките на удобното? :)

machoka
01-30-2008, 21:28
Sam, темата е за това - да обсъдим нещата. Нямам нищо против това да напишеш каквото желаеш - аз като не съм съгласен - обсъждам : )

Кръчмонавт - 'мухльо' и 'еби се' - някъде другаде ще използваш ;)

fake
01-30-2008, 21:29
Много мразена се оказах...А аз исках да всявам мир и любов в сърцата на всички.
fake, имам си проблеми като всеки нормален човек. Това, че не ги пиша тук, не значи че ги нямам. Но не виждам нито начин да ми помогнете, относно тях, нито причина да се терзая пред непознати хора...Явно българите сме наистина завистливи, щом не с радваме на чуждото щастие, а ни дразни........
виж ся, първо, не съм българка, не изкарвай народа виновен :-D
не ти завиждам, просто не ме кефи начина, по който изкарваш себе си права, а всички останали - малолетни курви и курвари и че секса с един човек през целия ти живот те прави изключително щастлива, а останалите са тъпаци, щото си правят кефа с различни всяка вечер.
просто няма как да знаеш как се чувстваме ние в нашия живот, за да даваш подобни оценки, които струят от всяко твое мнение.
а, iliana_svoge също ме дразни много. първо, заради името, което е и име на няква особено 'обичана' от мен неличност, един предмет, второ, заради мненията, които са плоски и повърхностни.
няма какво да направя със себе си, просто не ми харесва.

раур бтв ме дразни и щото по едно време се опитах да и говоря като нормален човек и мисля, че се получи...и по-натам вече ще трябва да си издъня информаторите, така че спирам дотук, ще кажа само че бях косвено отрязана :D

LiveFlower
01-30-2008, 21:30
exploitedteen

mnogo e tup tozi otvorko i drazni adski mnogo.
4ekidjiq absoliuten i ima 15 hilqdi i kusur mneniq, to biva kompleksarshtina i poziorstvo, ama tova negovoto e jalko - nai-dobre da potursi lekarska pomosht!!!
[b]Едва ли със твойте 50 - тина мнения си видял същността на exploitedteen. Най - вероятно си се подразнил на един - два негови поста ... Не прави изводите си на базата на относителна и нецялостна информация. :) Според мен прибързваш с изводите ...

nai-mnogo me drazni SWASTICA
PS ne ste edinstvenite zabelqzali mneniqta na krem4eto,ina4e tq ne me drazni,dori me kefi,oba4e drazni s gore spomenatite mneniq
[color=red]Радвам се, че пораждам именно такъв вид чувства в теб.

yay mai-nakraq nqkoi da zagovori za mene
PS i as tewe te obi4am
Току що доказа, че ти липсва внимание ... Честито вече си 1 левел но надолу!offfff,a ti 6e prestane6 li s teq tvoite leveli a?????????puu da mu pisne na 4ovek ot tewe na4i

Blacklisted
01-30-2008, 21:31
Бан за фенките! Извън котрол са 8-)

fake
01-30-2008, 21:31
П.С.> Виждам, че определено не съм единственият, който е забелязал мненията на krem4eto. :razz:

е то ТАКОВА нещо как може да не забележиш...тя се е постарала да го направи достатъчно, че и прекалено очевадно :?
На мен ми е още по-интересно, защото познавам и нея и гаджето й. :razz:
и на мен би ми било интересно :)
понеже съм ужасна интригантка, ако ти имах скайпа, щях да те нападна за повече информация
тва беше намек да ми пратиш скайпа си на ЛС, до тогава ще ми е минала кремче манията и няма да се интересувам от личния и живот

bungle
01-30-2008, 21:35
Много интригантско взе да става. :shock:

Аз пък тази вечер всички ви обичам.
Да, бъркат ми в здравето разни постове писани на латиница, както и разни дечица, които се изкарват секс-богове... но.. къв е смисълът от това да си изкарваме кирливите ризи?

Все някой и мен трябва да ме мрази, не може така. 8-)

LiveFlower
01-30-2008, 21:36
Според мен е време да си пиеш валерианчето и да лягаш да поспиш, че много нерви, много нещо ...ne iskam da pulniq temata na horata s glupavi sporove,e machoka ako iska6 iztrii tva mnenie

fake
01-30-2008, 21:39
Много интригантско взе да става. :shock:

Аз пък тази вечер всички ви обичам.
Да, бъркат ми в здравето разни постове писани на латиница, както и разни дечица, които се изкарват секс-богове... но.. къв е смисълът от това да си изкарваме кирливите ризи?

Все някой и мен трябва да ме мрази, не може така. 8-)
аз :-x мноу си гадна и зла и само се заяждаш и си просиш внимание иииииии една тайна - никой не те харесва

(надявам се, че съм те направила щастлива :Р)

bungle
01-30-2008, 21:39
Сега ще заспя щастлива. :-) :D

Saymon90
01-30-2008, 21:40
Окей, мачок.

Свастика, май и тебе ще те спомена :) Нищо лично, ама ръсиш егати глупостите. Надявам се да си под 13, защото ако си по-голям, би било много жалко, че си с толкова детско мислене. Дръж си се нормално и стига си се правил на високо издигната личност - няма да спечелиш уважението на хората само с детски "гангстерски" трикове и сложни думи, които даже често изписваш грешно.
Не изглеждаш лошо момче, но се излагаш яко тук .... ;)

fuckingwhore
01-30-2008, 21:44
Дразни ме страшно devils_girl сега известна като minchet0..
Само тя.. :?

air_J
01-30-2008, 21:52
Много мразена се оказах...А аз исках да всявам мир и любов в сърцата на всички.
fake, имам си проблеми като всеки нормален човек. Това, че не ги пиша тук, не значи че ги нямам. Но не виждам нито начин да ми помогнете, относно тях, нито причина да се терзая пред непознати хора...Явно българите сме наистина завистливи, щом не с радваме на чуждото щастие, а ни дразни........
виж ся, първо, не съм българка, не изкарвай народа виновен :-D
не ти завиждам, просто не ме кефи начина, по който изкарваш себе си права, а всички останали - малолетни курви и курвари и че секса с един човек през целия ти живот те прави изключително щастлива, а останалите са тъпаци, щото си правят кефа с различни всяка вечер.
просто няма как да знаеш как се чувстваме ние в нашия живот, за да даваш подобни оценки, които струят от всяко твое мнение.
а, iliana_svoge също ме дразни много. първо, заради името, което е и име на няква особено 'обичана' от мен неличност, един предмет, второ, заради мненията, които са плоски и повърхностни.
няма какво да направя със себе си, просто не ми харесва.

раур бтв ме дразни и щото по едно време се опитах да и говоря като нормален човек и мисля, че се получи...и по-натам вече ще трябва да си издъня информаторите, така че спирам дотук, ще кажа само че бях косвено отрязана :D
Не съм доносник, че да разгласявам доноси наляво-надясно. Но, ако искаш да си говорим за други неща (познаваш ме добре, така че си прецени риска), нямам нищо против да ти дам скайпа си. :D

rakiQ
01-30-2008, 21:52
никой не ме дразни

fake
01-30-2008, 22:06
Не съм доносник, че да разгласявам доноси наляво-надясно. Но, ако искаш да си говорим за други неща (познаваш ме добре, така че си прецени риска), нямам нищо против да ти дам скайпа си. :D
а, аз си мислех, че ме мразиш :D
давай го веднага 8-)

Blab
01-30-2008, 22:31
Хъх, т'ва темата на деня ли е било? :D
Докато ви четях седемте страници се чудех кой ме дразни, дотолкова че да го спомена. И май е Северина(с няк'ви-си-там числа). Други свръх-интелигентни създания, като iliana_svoge и lilit_666... ме забавляват най-искрено. 8-)

ПП:Извинявам се, ако съм сбъркала прякорите. :)
ПП2: Не ми се заяжда на лични, питат ме, казвам си. :)

Special K
01-30-2008, 22:44
Мен Special_K ме дразни супер супер много......

Christ
01-30-2008, 23:16
Мен Special_K ме дразни супер супер много...... И мене... :? :o :-D

RAWRRR
01-31-2008, 01:18
раур бтв ме дразни и щото по едно време се опитах да и говоря като нормален човек и мисля, че се получи...и по-натам вече ще трябва да си издъня информаторите, така че спирам дотук, ще кажа само че бях косвено отрязана :D [/b]


Хехе,фейк,след 3 часа имам изпит,за който не съм научила,но дари и да имам 6 по него,няма да ме зарадва толкова много колко мненията ти,
ти май не усещаш какъв комплимент ми правиш в момента с това ти истерично поведение?
Не ме обиждаш,напротив-ласкаеш ме.
Сама си отговори защо,умна си,ще ме разбереш.

А на информаторите си предай една целувка от мен и им кажи да не бъдат толкова наивни и да не вярват на всичко,което им казвам.
Защото..имам навика да обърквам и лъжа,хора на които нямам доверие,за да проверя по този начин,дали мога да им имам вяра,при това без да се разкривам.

Успех в търсенето все пак,айде със здраве! http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/046.gif

krem4et0
01-31-2008, 07:09
Кремче, не се изкарвай жертва. Никой не ти говори за мразене. Та това е толкова силна дума... никой не може да те намрази само заради някакви твои изказвания във форум. Става дума за това, че явно имаш някаква система на изразяване, която не допада на някои хора. Да, и този пост също лъха скрита "безгрешност, невинност и т.н." Виж сега, няма нищо лошо в това да си добричка, миличка ала бала, но ИМА лошо в това да го натякваш при всеки удобен момент, пък и в неудобните също.
Не съм казвал, че те мразя и никога няма да го кажа... :) Не те познавам като личност - може и да си най-прекрасния човек на света. Просто нещата, които съм прочел и са ми се набили в съзнанието, не ми харесват. Не го казвам, за да те обиждам или нещо такова, просто това е целта на темата... :)
Мнението ми беше иронично, поне в началото си...
air_J, каквото искаш можеш да кажеш на момичето. Не зная нещо компрометиращо за мен и за Иво какво ще извадиш...Ако има ще ми бъде интересно и аз да го науча :D
machoka,благодаря за защитата и хубавите думи. Аз не се нервя на коментарите, а ще се постарая да си взема поука. Но мнение, градено със 7500 поста трудно ще променя. А и аз съм такава. Не съм обиждала абсолютно никой на.......тука се цензурирам. Може да съм казвала, че децата на 14-15 са недорасли за секс, но никога не съм ги квалифицирала, както каза fake. Не ми слагайте чжди думи в устата.
П.С.Не съм насаждала морал, защото да насадиш морал значи да кажеш прави така и така, другото е грешно, ще ти се случи нещо гадно. Просто аз съм с такова мислене и го споделям. Никой не е длъжен да ме слуша, да чете какво пиша или да си взема поуки!

air_J
01-31-2008, 09:07
Айде, айде! Съвсем наскоро в една тема каза, че децата под 18години е недопустимо да правят по какъвто и да е повод секс. Принципно донякъде споделям това мнение (повтарям, само донякъде), но в случая това няма значение. Ще приложа няколко твой мнения, за да потвърдя казаното от мен.


И моето дете да прави секс преди 17-18 ще го приема като провал като родител и лична обида към мен и моята ценностна система!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=150327&postdays=0&postorder=asc&start=60
Защото правят секс. За това децата под 18 не трябва да правят секс, по никакъв повод!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=153960

Да, не ги квалифицираш, ама сигурно защото си правиш авто-цензура, щото като гледам отношението ти към секса преди 18... :razz:

bungle
01-31-2008, 09:18
Ае, кво се заяждате с Кремчето, това си е нейното мислене. Това, че тя не е в кюпа заедно с нас, не означава, че трябва така да и се нахвърляме. Нали за това са форумите, всеки казва своите виждания и ги защитава.
За пореден път виждам, че хората имат непоносимост към различните. :?

krem4et0
01-31-2008, 09:54
Айде, айде! Съвсем наскоро в една тема каза, че децата под 18години е недопустимо да правят по какъвто и да е повод секс. Принципно донякъде споделям това мнение (повтарям, само донякъде), но в случая това няма значение. Ще приложа няколко твой мнения, за да потвърдя казаното от мен.


И моето дете да прави секс преди 17-18 ще го приема като провал като родител и лична обида към мен и моята ценностна система!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=150327&postdays=0&postorder=asc&start=60
Защото правят секс. За това децата под 18 не трябва да правят секс, по никакъв повод!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=153960

Да, не ги квалифицираш, ама сигурно защото си правиш авто-цензура, щото като гледам отношението ти към секса преди 18... :razz:
Нормално е като имам деца да искам да им наложа сходна с моята ценностна система. Но аз не се опитвам да я наложа над дргите, най-малкото защото нямам такова право.......Но над собствената си плът и кръв мисля, че имам право, нали? Или поне до известна степен.
И как да не си мисля това като ходя по улиците и виждам страшни гледки на дечица, които се обличат като......уличници и се държат като такива. А ние сме малък град.......

exploitedteen, това за химна си беше така, но все пак дълбоко в себе си съм шовинист на тема Свищов, а Цветан Радославав(авторът на нашия химн) е от Свищов :D
П.С. Тая тема се превърна нещо като в съдебно дело, в което аз съм подсъдим. Явно наистона дразня потребителите и за бъдеще ще се опитвам да се цензурирам на тема връзката ми. Но това съм аз и това е моето мислене, съграждано вече 23 години. Трудно ще го променя. И трябва ли всички да мислим еднакво?

01-31-2008, 10:43
Фашагите.
Атаката, мате-а и там останалите.

air_J
01-31-2008, 11:42
Аз не разбирам кой се заяжда с krem4eto? :?

PinkFloydSound
01-31-2008, 11:57
никой не ме дразни засега :)

Pedigree
01-31-2008, 12:01
^тя ме дразни. :)

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:08
лол от толкоз време съм тука и вече почвам да дразня някой!!! радвам се, за което :D целта ми тук не е да се харесам на околните, а да изкажа собственото си мнение...форум е тва все пак бе :-D

psychopath
01-31-2008, 14:59
много сте се вкарали във филми..
нито ще се отрази добре на самочувствието ми това, че няколко хора от форум ми се кефят..нито обратното

BioX
01-31-2008, 16:07
mai mai SWASTICA :? s negovite temi....

Iria
01-31-2008, 16:43
Дразни ме BallFace, защото е някакво хлапе, което се мисли за велико като пуска малоумните си теми!

d0mat4et0
01-31-2008, 18:22
Амиии от скоро съм във форумчето и все още никой не ме е впечатлил най-много , но наистина има някои доста заядливи , които гледат как да се подиграят на някого и как да го унижат пред другите...Да покажат колко са големи и зрели.... :-D

FelisDirus
01-31-2008, 18:32
Амиии от скоро съм във форумчето и все още никой не ме е впечатлил най-много , но наистина има някои доста заядливи , които гледат как да се подиграят на някого и как да го унижат пред другите...Да покажат колко са големи и зрели.... :-D

А ако наистина са големи и зрели?

fuckingwhore
01-31-2008, 18:57
Амиии от скоро съм във форумчето и все още никой не ме е впечатлил най-много , но наистина има някои доста заядливи , които гледат как да се подиграят на някого и как да го унижат пред другите...Да покажат колко са големи и зрели.... :-D

А ако наистина са големи и зрели?
Тогава няма да е нужно да го доказват.
Ами ако искат?

FelisDirus
01-31-2008, 19:00
Амиии от скоро съм във форумчето и все още никой не ме е впечатлил най-много , но наистина има някои доста заядливи , които гледат как да се подиграят на някого и как да го унижат пред другите...Да покажат колко са големи и зрели.... :-D

А ако наистина са големи и зрели?
Тогава няма да е нужно да го доказват.


Хах, никой нищо не доказва, а споделя мнението си. Като е голям и зрял да си мълчи?

Freeminded
01-31-2008, 19:07
Нищо лично срещу модераторката ЦвЕтИт0, но понякога бие на очи с некомпетентни съвети. Сякаш го прави заради самото упражнение на изказа си. Нищо лошо - нека се развива момичето. Нека ползва сложни думички мислейки, че ни заблуждава да си мислим, че разсъжденията и са много зрели. Просто понякога си бие на очи, че скоро е научила някои от сложните думички, които ползва и на места си личи, че не знае кога точно е необходима употребата им. :D

От обикновените потребители ме дразни Johny.fontana или както там се пишеше. Макар и не толкова популярен успява да сразни потребителите във всеки свой пост. Сякаш търси конфилкти не защото смята, че е прав а просто заради самите убиди и спор, който поражда. Разбирасе смятам, че в реалния живот той е едно нищо, но все някъде трябва да си изкарва комплексите човека.

А от останалите потребители бих казал, че ме дразнят всички онези, които не умеят да четат чужди мнения или т.е. като изобщо не зачитат чуждото мнение, а пишат колкто да видят, че индикатора на мнения им се покачава. Или пък онези, които пишат с цветен и удебелен шрифт мислейки си, че придават по-голяма тежест на постовете си като се набиват на очи или тези, които пишат 3tYyy T@k@. :D

Disrespect
01-31-2008, 19:18
виж сега, това със левъла се изтърка на първото повторение...

стана скучно и дразнещо ;)

и го беше откраднал от мен..

ПЛАГИАТ!!

Disrespect
01-31-2008, 19:27
виж сега, това със левъла се изтърка на първото повторение...

стана скучно и дразнещо ;)
Все едно да кажеш, че хед шот се е изтъркало в контрата :lol:

:shock:

](*,)

brain_stew
01-31-2008, 19:33
Яяяя..то тука било интересно бе! http://cosgan.de/images/midi/frech/a090.gif

Blacklisted
01-31-2008, 19:36
Яяяя..то тука било интересно бе! http://cosgan.de/images/midi/frech/a090.gif

Това е заблуда, след първите 20 мнения, които прочетеш на оноя фарфалак свасти и ще ти се драйфа... :)

brain_stew
01-31-2008, 19:39
Яяяя..то тука било интересно бе! http://cosgan.de/images/midi/frech/a090.gif

Това е заблуда, след първите 20 мнения, които прочетеш на оноя фарфалак свасти и ще ти се драйфа... :)


За съжаление май прочетох повечко...."левел"! :shock:

Мен...кой ме дразни...много хора ме дразнят...не помня толкова много!

bulgarche
01-31-2008, 21:49
Аре бе, мен само 2 маймуни ли ще ме мразят, ненавиждат и ала-бала?

Това с писането на някои хора, от другите им никове, беше доста ефекасно явно, щом успяха да впрегнат останалите. Поне биват защитавани, има интриги и мазнене.

туй кремче (не знам какво мажат с него) наистина си живее в розовия свят и е доста неориентирана. много глупава постъкпа беше това, да ме заплашва на ЛС. не върви, уж си от шефчетата тук

раурчето много бързо се отказа от простотиите. трябваши да си признаеш че ме желаеш, а аз съм те отблъснал. щях да съм плейбоеца в тоя филм

фейк, спри да се зарибяваш със свищовския, щот ще ми ядеш кура

OtherDimension
01-31-2008, 22:02
излагате се:) .. карате се като ученички в 4-ти клас за "гаджето" .. направо минавайте в IRC :)

bulgarche
01-31-2008, 22:17
излагате се:) .. карате се като ученички в 4-ти клас за "гаджето" .. направо минавайте в IRC :)
Надявам се никой не е тръгнал да се кара сериозно. Тука е за простотията, а не е мястото ;)

OtherDimension
01-31-2008, 22:21
ами чудно е - и 2-те не дават вид на хлапачки, а се държат точно като такива:)
както и да е, не е моя работа :>

bulgarche
01-31-2008, 22:25
Ти си дръж едната, аз другата.

Ама може да ги пуснем де...ще се радвам червените кубинки да победят, ама няма да са на приятелката на краката ми...ама може на моите да са, тя обича да се шамарим :oops:

УУу......туй "пого с шамари" недейте го пробва, ебаси ужаса е

ABSOLUTme
01-31-2008, 22:30
Що ни занимаваш с откровенията си тука?Тази седмица си имаш ена тема само за теб си..Пък и на никой не му се слуша за прелюдията ви към опрашването.

bulgarche
01-31-2008, 22:32
Баси, човек да не попростее в тоя форум значи. К'во толкова го вземате на сериозно. Шси прая к'вото искам, още повече кат имам право 8-)

Ай да го дуфате, аз ще лягам, в знак на протест 8)


ии...ии...к'во още да изръця....някаква изцепка бива да има....ай майната ви, аз пък не ви обичам :-o

ABSOLUTme
01-31-2008, 22:34
1.Бе аз доколкото съм чувала,ти и извън него добре се справяш.

2.Ще го духаме,ако искаме.

3.Щом не ни обичаш,тук е идеалното място да ни нахраниш.

П.С. Лека вечер.

bulgarche
01-31-2008, 22:41
амба, ся и да ви храня. вижте к'ви якиу мумийки сте (е малко сте де, ма ти си). както казах вече...много добре си излязла на тая снимка от аватара си :shock:


баси сериозните типажи дет сте станали. слезте малко на земята де (мен ма й ми е дошло в повече стоенето под нея)

FelisDirus
01-31-2008, 22:45
Само колко малко се среща моето име тук :( ,подценявате ме :)

Не се надценявай, скучен си.

ABSOLUTme
01-31-2008, 22:47
^^Българче,същото се отнася и за теб - не си интересен вече. 8)

Canis_Dirus
01-31-2008, 22:49
Дразнят ме:

duh4o: задето постъпи много подло спрямо предишния ми акаунт Carnal_Knowledge. В пуснати от него теми в "кофата" бяха полуизтрити линкове къмс снимки с арт фотография (еротична! нищо порнографско). Съответно не беше написано нито "Модерирано по точка ... от Правилника", нито "Цензура _____ (никнейм на модератор). Съответно след втората ми подобна тема получих бан + каунтът ми беше изтрит. Дразни ме също, че още е модератор, въпреки, че е гласуван за "Кретен 2007". Дразни ме, че е спуснат с више, без да има никаква връзка с форума, да пише и проечее. не знам защо е още тук. за да има възможност да защити титлата си на кретен? изобщо тези модератори спуснати от горе са дразнещи.

Дразнят ме и модераторКИте, избрани на принципа "дълбоко деколте + къса пола = модераторски права". Визирам точно тези, които влизат много рядко, пишат с прилично количество правописни и пунктуационни грешки, но въпреки това имат права. Може някога да са били много редовни, но ... Минало - бешело.

Друго не се сещам сега. Другите неща мога да ги погледна от веселата им страна. Включително малоумните писания на някои индивиди. Все пак един форум се явява и вид представителна извадка на населението. Неграмотните и хората с ниска култура също имат място в обещството за жалост.

Пиша удебелно и с цвят, че да се види.

bulgarche
01-31-2008, 22:52
Емчи какво пък?

Важна е комуникацията с дявола, както и с простосмъртните (http://img225.imageshack.us/img225/4324/dsc04742rf8.jpg)

можеш да обърнеш гръб и глава винаги и на всеки, важното е да не им пука както на тях, така и на теб (http://img225.imageshack.us/img225/7805/dsc04762dg9.jpg)

И да си правиш веселото (http://img225.imageshack.us/img225/338/dsc04793td2.jpg)

повредата не е във вашия телевизор или операционна системка

ABSOLUTme
01-31-2008, 23:02
Много мразя кифла да ми се прави на кроасан... 8)

Ти нали щеше да си лягаш? 8-)

RAWRRR
02-01-2008, 08:22
Аз не се боря за ничие гадже,айде стига вече сте повтаряли акто патетични идиоти..
Казах го веднъж,казах го два пъти..

krem4et0
02-01-2008, 08:29
Аре бе, мен само 2 маймуни ли ще ме мразят, ненавиждат и ала-бала?

Това с писането на някои хора, от другите им никове, беше доста ефекасно явно, щом успяха да впрегнат останалите. Поне биват защитавани, има интриги и мазнене.

туй кремче (не знам какво мажат с него) наистина си живее в розовия свят и е доста неориентирана. много глупава постъкпа беше това, да ме заплашва на ЛС. не върви, уж си от шефчетата тук

раурчето много бързо се отказа от простотиите. трябваши да си признаеш че ме желаеш, а аз съм те отблъснал. щях да съм плейбоеца в тоя филм

фейк, спри да се зарибяваш със свищовския, щот ще ми ядеш кура
Аз само си вършех работата, предупреждавайки те за нарушенията от твоя страна. И съм кремче за хапване-крем-карамел4е :D
А дали и колко съм неориентирана времето ще покаже. Това, че съм романтичка, съвсем не значи че си живея в моя си свят и нямам връзка с реалността грам. Айде отивам да уча по изкуствен интелект., че в моя розов свят много се тачат такъв тип технологии!

RAWRRR
02-01-2008, 08:31
Аре бе, мен само 2 маймуни ли ще ме мразят, ненавиждат и ала-бала?

Това с писането на някои хора, от другите им никове, беше доста ефекасно явно, щом успяха да впрегнат останалите. Поне биват защитавани, има интриги и мазнене.

туй кремче (не знам какво мажат с него) наистина си живее в розовия свят и е доста неориентирана. много глупава постъкпа беше това, да ме заплашва на ЛС. не върви, уж си от шефчетата тук

раурчето много бързо се отказа от простотиите. трябваши да си признаеш че ме желаеш, а аз съм те отблъснал. щях да съм плейбоеца в тоя филм

фейк, спри да се зарибяваш със свищовския, щот ще ми ядеш кура
Аз само си вършех работата, предупреждавайки те за нарушенията от твоя страна. И съм кремче за хапване-крем-карамел4е :D

Аз пък предпочитам да правя асоциация на името си,с отровното цвете Крем. :D

bulgarche
02-01-2008, 08:33
И съм кремче за хапване-крем-карамел4е :D
Е попринцип обичам, но явно не и в този случай :-D

krem4et0
02-01-2008, 08:35
И това може. Даже оттами идва идеята за името ми като цяло. Но с този ник се подвизавам във виртуалното пространство от 12 годишна, когато не бях така отровна, както днес!

PinkFloydSound
02-01-2008, 08:35
Хахаха кво е ставало тука :-D Ем наистина тук няма хора, които да ме дразнят чак толкова много, но има някои които с постовете си ме карат да се замислям :( накъде отива света бе хора :(

RAWRRR
02-01-2008, 08:39
И какво ти е отровното ?

quench
02-01-2008, 08:43
важното е да не понасяш хората по дифолт и да допускаш до себе си само тея, дето са преодолели бариерата

krem4et0
02-01-2008, 08:49
И какво ти е отровното ?
И аз като всеки човек имам негативни страни. но лошото е, че ги проявявам пред най-близките си хора.....Не съм лош човек, но не съм и добра. майка ми ме сравнява с осичка-жиля по малко, ама оставям големи поразии.
Не се гордея с това и се стремя да бъда добър човек. не искам да съм зла, особено с близките хора.

Аз съм БЪЛГАРЧЕ, голяма омраза голямо нещо. Та ти дори не ме познаваш. И как изобщо можем да определим приятен или не е някаъв си човек на база на мнения. Той може да е в роля, може да не умее да се изразява, да подбира теми с 1 или друга насоченост. това не означава, че другите черти от характера му, които не проявява са лоши.
Нямам желание всички да ме харесват, но подобна непрязън ми е чужда...И то от хора, които грам не ме познават като човек.

GLeZoRanA
02-01-2008, 08:56
Мене пък никой не ме дразни, забавни сте ми с ваще безсмислени спорове :) :-) :-) :-) :-)

Ice_Queen_
02-01-2008, 08:58
И какво ти е отровното ?
И аз като всеки човек имам негативни страни. но лошото е, че ги проявявам пред най-близките си хора.....Не съм лош човек, но не съм и добра. майка ми ме сравнява с осичка-жиля по малко, ама оставям големи поразии.
Не се гордея с това и се стремя да бъда добър човек. не искам да съм зла, особено с близките хора.

Аз съм БЪЛГАРЧЕ, голяма омраза голямо нещо. Та ти дори не ме познаваш. И как изобщо можем да определим приятен или не е някаъв си човек на база на мнения. Той може да е в роля, може да не умее да се изразява, да подбира теми с 1 или друга насоченост. това не означава, че другите черти от характера му, които не проявява са лоши.
Нямам желание всички да ме харесват, но подобна непрязън ми е чужда...И то от хора, които грам не ме познават като човек.

Ох,ти пък какво даваш обяснения.
Тая тема се превърна във ...бърр..има ЛСта за лични нападки,ако продължите така скоро темата ще стане сумати страници.
Я си сипете по една биричка,изпушете една цигарка ,пребийте някого..ще ви олекне 8-)

krem4et0
02-01-2008, 09:02
Е, нали machoka каза градивна критика и дискусии около нея. Просто ми стана мъчно, че м изкараха най-мразената и най-черната. Не смятам, че съм толкова лоша, но човек себе си не може да прецени.
П.С. цигарка няма да пуша, но наистина ставам, че ме чакат сума ти глупости за учене.

RAWRRR
02-01-2008, 09:02
кремче..да,и аз не те познавам,но съм сигурна че изобщо не си добричка и морална,а се опитваш да подръжаваш на този вид поведение,защото смяташ ,че чрез него ще те харесат повече хора,защото добротата и морала са непреходни..

Не че има нещо лошо,но идеята да пропагандираш с това във всеки пост е доста досадна за всички.
Да,ние не сме длъжни да ти четем постовете,но по тази логика и аз мога да пиша неща ,пълни с обиди,псувни и тн и да се оправдавам с това
"не сте длъжни да ми четете глупостите"..
Не сме длъжни,но ти си длъжна да се съобразяваш с аудиторията на форума.

Замисли се само над едно нещо,като имаш предвид,колко хора ти казаха,че ги дразни поведението ти:

"When it doesn't turn on once-his fault,when it doesn't turn on twice-my fault"

Саманта,"Сексът и градът"

AliceSw
02-01-2008, 09:06
o.O имало и хора, станали в по-лошо настроение от мен (:

quench
02-01-2008, 09:06
да спомена и предубедеността... 8)

krem4et0
02-01-2008, 09:08
Не, не е поза. Но аз няма да те убеждавам в това. Нямам желание да се тормозя повече, защото ми дойде много за тази иначе слънчева петъчна сутрин.
Наистина ми стана кофти и ако целяхте да се чувствам зле-постигнахт го. Скапахте ми цялото настроение......

Ice_Queen_
02-01-2008, 09:09
o.O имало и хора, станали в по-лошо настроение от мен (:
как лошо настроение - виж какво слънчице има навън :smt007 днес вс трябва мн да се усмихват. :smt007

quench
02-01-2008, 09:13
Не, не е поза. Но аз няма да те убеждавам в това. Нямам желание да се тормозя повече, защото ми дойде много за тази иначе слънчева петъчна сутрин.
Наистина ми стана кофти и ако целяхте да се чувствам зле-постигнахт го. Скапахте ми цялото настроение......

о, ужас, някой в тоя свят има лошо мнение за теб

я се стегни! да не си на 12??!! :x

Canis_Dirus
02-01-2008, 09:16
Хах. Кремчето далеч не е най-фрапантния пример за модераторка избрана на принципа "Дълбоко деколте + къса пола". Вижте Барби - тя влиза веднъж на високосна година, пише доста неграмотно, но ... има ЦИЦИ!

PinkFloydSound
02-01-2008, 09:18
мен пък кремчето не ме дразни...може да се каже, че съм чела повечето от мнениеята и...и по тях съдя, че не е дразнещ човек, за каквато вие я мислите...сигурно като четете това в момента си мислите каква ли е тая тъпа новачка дето се меси при по-активните форумци ама все пак и аз си имам обективно мнение и да си го изкажа нали знаете 8-) овцата на форума 8-)

Boot
02-01-2008, 09:18
Абе много сте странни. Какво всички нападнахте момичето - има си мнение, казва си го. И, което по-важно, отстоява си го. За разлика от половината от вас, които само някой авторитет да ги сръчка и веднага клякат.
Пък и има аааадската разлика между това да псуваш и това да даваш поне някакъв пример.

Аз... на кремчето не съм чела кой знае колко постове, издразнила ме е с това и онова, но определено не е най-черната тук. Доста по противни са хора, които по евтин начин привличат внимание и се мазнят на няколкото авторитета във форума със и без случай.


По темата - дразнят ме около 95% от хората, които пишат тук. Обаче пиша тук, защото целта на един форум не е да се обичаш с потребителите. А има едни 5%, които правят пребиваването тук една идея по-интересно.

bulgarche
02-01-2008, 09:21
Още ли е модерно да си мадама, за да си мод?! :-o Едно време така беше, но още ли :shock:

Крем, к'во ти пука какво мислят останалите? Май не си от хората, на които потребителите са част от живота. Виж колко много други има, които са заедно извън форума. Ти май не контактуват с много от тях, извън виртуалното пространство. Като мод е нормално да ти се обръща по-голямо внимание. Аз мога да си дрънкам каквото си искам, щот съм просто един потребител, пък и вече съм изградил някакво нение у хората, докато ти си шефче и грешките ти не се забравят толкова лесно.

Аз също мисля че морала не ти е присъщ. Може да си готин човек, ама от тук трудно ще преценя. Ай стига се прави на ощипана госпижичка, само заради 2-3 реплики от някакви непознати, пишетщи в тийнеджърски форум ;)

PinkFloydSound
02-01-2008, 09:28
тц-тц-тц и на тая тема май и дойде времето за локване 8-)

quench
02-01-2008, 09:29
защото засегнахме модератор ли?

омг омг

а и кво толкова сме й казали??? нищо, с което един зрял човек да не може да се справи, нали?

XceSS
02-01-2008, 09:33
защото засегнахме модератор ли?

омг омг

а и кво толкова сме й казали??? нищо, с което един зрял човек да не може да се справи, нали?

Мисля че Emo_doll имаше предвид че се превърна в спор тази тема и не се пише по нея,а именно кой ви дразни

krem4et0
02-01-2008, 09:41
Е, ще се справя. Какво толкова. Въпросът е, че просто не очаквах да съм сред най-мразените и леко се стреснах от този факт.
Няма да крия, че ми стана зле, но аз съм изключително чувствителен и раним човек.
Canis_Dirus, предвид факта, че аз съм в Свищов, а колежката Барби 90% от времето е в Милано, ни виждам точно как късата ни пола или голямото ни деколте са станали причина за модераторския ни пост. При все, че 1 снимка с деколте или с къса пола не съм пускала, а има момичета, които покозват и срамотиите си. Не познавам никой от екипа, не съм с натягала на никой, не съм показвала гръд или бедро пред който и да е, за да получа нещо.
Темата е хубава и няма да бъде заключена, спокойно. А и никаде не сте засегнали модараторът krem4et0, а потребителят, подвизаващ се под този ник.
Аз съм за критиката, стига да е градивна, а не просто плюене наляво и надясно...........

quench
02-01-2008, 09:47
ама ние не те плюем, бре :) и не защото си мод - аз например т5е наблюдавам отпреди да станеш шефче

и ме дразни "how high am I" и предубедеността

оо, не, не си мразена

да мразиш и да се дразниш от някого са две различни неща :)

за теб съм сигурен, че не те мразят повече от 2-3 потребителя :)

хех, не виждам защо го превърнахме в проблем?! :)

RAWRRR
02-01-2008, 09:47
Не си от най-мразените,най-мразените почти не са споменати досега и вероятно няма и да бъдат.

air_J
02-01-2008, 09:48
Хах. Кремчето далеч не е най-фрапантния пример за модераторка избрана на принципа "Дълбоко деколте + къса пола". Вижте Барби - тя влиза веднъж на високосна година, пише доста неграмотно, но ... има ЦИЦИ!
Да, тя вероятно е някаква връзкарка, щото на много неясен принцип има права. Едно време такава беше гаджето на Коки/Цоки, дето ника й беше Ния, или Ниа, нещо такова.
П.С.> Стига се занимавахте с Кремена, защото после ще излезе, че е най-онеправдана и видиш ли хората я нападали, защото мразели различните и имали нетърпимост към различното мнение. :razz:

bungle
02-01-2008, 09:50
http://farm3.static.flickr.com/2065/2091297788_6ca3da095e.jpg?v=0


Апхаха, ех, а аз все още не съм модераторка. :?

quench
02-01-2008, 09:51
http://farm3.static.flickr.com/2065/2091297788_6ca3da095e.jpg?v=0


Апхаха, ех, а аз все още не съм модераторка. :?

ела на моя форум, там ще те направим, айде ;)

е, всичко си има цена

krem4et0
02-01-2008, 09:52
Е, аз да не съм негърка пък сега?
И с кой от администраторите съм гадже, че ми стана интересно? Или съм предлагала някакви сексуални услуги на хора, които никога не съм виждала, чувала......Не всичко става с връзки. Или и ти си на мнението, че тати ми е издействал този ми пост, както в даскало всички бяха на мнение, че той ми е издействал отличната диплома?
Айде стига шуробаджанащина. не можете ли да приемете, че жените могат да се издигнат някъде, без да вдигат оная работа на шефа си?

bulgarche
02-01-2008, 09:52
Да бе, пък ние сме черногледи и не зачитаме розовия и животец ;)

мацката беше Aia май

BABY_SEXY_GIRL също беше изградила подобна репутация и определено беше по-мразената потребителка.

Модовете вече са някви нови и голяма част от тях изобщо не са наясно с нещата тук.

bungle
02-01-2008, 09:52
Хахахаха, в ужасно готино настроение съм, Куенчиии.

Като стана мод там ще си сложа нещо "по-така" за аватар. :D 8-)

Canis_Dirus
02-01-2008, 10:06
дайте пробно да оставим форума без модерация за 2 седмици. Гарантирам, че ще е по-добре. От опит говоря.

bungle
02-01-2008, 10:08
^ просто ще ни е по-весело

bulgarche
02-01-2008, 10:12
^ просто ще ни е по-весело
На теб не ти трябва да си по-весела

fake
02-01-2008, 10:17
що се връзваш и се опитваш да се харесаш на всички?
днешните тийнейджъри, повечето, не харесват и няма да харесат високоморални личности като теб, приеми го просто. не виждам как ще продължиш по тоя начин, щом фактът, че някви непознати не ти се кефят, те сдухва до такава степен, че да ти провали петъчна сутрин(а петъчната сутрин е нещо божествено, особено ваканционната петъчна сутрин), представям си как ще се чувстваш, когато почнеш работа да речем и се сдърпаш с колеги или с работодател...
стига бе, стегни се.

krem4et0
02-01-2008, 10:19
А, какво ваканция. В понеделник съм на изпит и няма за мен ни петък, ни неделя. само чета тия прословути лекции..От 1 месец насам дори идея си нямам кой ден е като стана сутрин......

quench
02-01-2008, 10:21
Хахахаха, в ужасно готино настроение съм, Куенчиии.

Като стана мод там ще си сложа нещо "по-така" за аватар. :D 8-)

като си в готино настроение, ела да пием бира

bungle
02-01-2008, 10:26
Хахахаха, в ужасно готино настроение съм, Куенчиии.

Като стана мод там ще си сложа нещо "по-така" за аватар. :D 8-)

като си в готино настроение, ела да пием бира

Имам други ангажименти. 8-)
*учтиво отклонявам поканата

quench
02-01-2008, 10:28
и ти си лош човек като останалите

айде бе, аз пък имам да уча 05 К стр за понеделник, ама ми се пие бира! ще вземем и силвърката, айде :)

bungle
02-01-2008, 10:29
и ти си лош човек като останалите

айде бе, аз пък имам да уча 05 К стр за понеделник, ама ми се пие бира! ще вземем и силвърката, айде :)

Мързи ме ваааааааа, далеч си ми, не ми се слиза до центърО, пък и тъкмо си влезнах в нас. Досега бях на гости. :-P ( аз ако не се похваляяяя) :D

SINDEL
02-01-2008, 10:31
:-x
Пак отказваш.. Винаги отказваш..
Няма да спя с теб пък! :lol:
Извинявам се, тая сутрин съм голяма лигла

quench
02-01-2008, 10:31
и ти си лош човек като останалите

айде бе, аз пък имам да уча 05 К стр за понеделник, ама ми се пие бира! ще вземем и силвърката, айде :)

Мързи ме ваааааааа, далеч си ми, не ми се слиза до центърО, пък и тъкмо си влезнах в нас. Досега бях на гости. :-P ( аз ако не се похваляяяя) :D

айде, аз ше ти доадам у квартала :)

дай ми един час да дойда, че трябва да ида за една пратка (хероин) и да си взема дънките от шивачката (тя разшива скритите пликчета хероин)

bungle
02-01-2008, 10:33
Синделче, ма, моля те, с камшика ще те шибам, много ще съм лоша обещавам, само спи с мен! :oops:

И аз съм лигава. А и Синделчето знае, че аз днес съм на 7мото небе. :D

SINDEL
02-01-2008, 10:35
:evil:
Муахаха... каквато съм продажна, само заради камшика ще те взема..

psychopath
02-01-2008, 10:37
lesbians... 8-)

bungle
02-01-2008, 10:37
Аааа само заради това ли? Фръц, а аз си мислех, че ме ИСКАШ. :P То какво било...

quench
02-01-2008, 10:37
айде в 3 на попа

гледайте, пропихте ме, пропаднах...

SINDEL
02-01-2008, 10:44
Аааа само заради това ли? Фръц, а аз си мислех, че ме ИСКАШ. :P То какво било...


:cry: Неее.. искам те, само тебе искам!
Недей ме оставя, ще се пропия от мъка..

quench
02-01-2008, 10:56
напротив

те просто украсяват темата с добро настроение и любов

в тоя убав ден

петък, края на работната седмица, почивка, пиене и разгул

Blacklisted
02-01-2008, 10:57
ФАКТЪТ - по - готино от флъд нема!

quench
02-01-2008, 11:03
аз ръчкам на псп-то на един френд Уорхемър Тактикс, много е мощна, ама машините са много тежки... малко липсва баланс...

PinkFloydSound
02-01-2008, 11:04
Дразнят ме неистови, обобщаващи, идеализиращи, изводизиращи теми и мнения на потребители със високо самочувствие без никакво покритие. Също така намесващи се в споровете без никакви причини (просто за да стане по - интересен) и потребители позволяващи си да нецензурират постовете си.
ПП - Имена няма да цитирам.
май мене имаш предвид 8-)

psychopath
02-01-2008, 11:13
swastica употребява такива думи ,че ако го чуе учителката ми по литература ще си изпуши дипломата... 8-)

air_J
02-01-2008, 11:18
Е, аз да не съм негърка пък сега?
И с кой от администраторите съм гадже, че ми стана интересно? Или съм предлагала някакви сексуални услуги на хора, които никога не съм виждала, чувала......Не всичко става с връзки. Или и ти си на мнението, че тати ми е издействал този ми пост, както в даскало всички бяха на мнение, че той ми е издействал отличната диплома?
Айде стига шуробаджанащина. не можете ли да приемете, че жените могат да се издигнат някъде, без да вдигат оная работа на шефа си?
Говорех за Барби, а не за теб. Не знам баща ти дали и каква диплома ти е издействал, знам че накрая имахме проблеми с него и още няколко родители за бала, но това е съвсем друга тема, която не съм сигурен доколко си струва да се коментира точно пък тук. Относно жените - мога да го приема, за справка прилагам сестра ми. 8)

PinkFloydSound
02-01-2008, 11:25
тука яко къртите 8-)

Blacklisted
02-01-2008, 11:33
Некви мазни също ме дразнят :o

PinkFloydSound
02-01-2008, 11:48
Некви мазни също ме дразнят :o
харесва ми да дразня някого 8-)

PinkFloydSound
02-01-2008, 12:01
Дразнят ме неистови, обобщаващи, идеализиращи, изводизиращи теми и мнения на потребители със високо самочувствие без никакво покритие. Също така намесващи се в споровете без никакви причини (просто за да стане по - интересен) и потребители позволяващи си да нецензурират постовете си.
ПП - Имена няма да цитирам.
май мене имаш предвид 8-)
Знам ли, ако си такава - най - вероятно...

swastica употребява такива думи ,че ако го чуе учителката ми по литература ще си изпуши дипломата...
По - добре да си избърше задника :lol:
еее не знам дали съм такава ама аз имах предвид, че като не цитираш имена може би и мене си искал да ме включеш в туй число 8-) пък нека другите да кажат ква съм :D

RiseGirl
02-01-2008, 12:08
Некви мазни също ме дразнят :o
нали омръзна ми да ми предлагат от тези мазни банички :-D :-D

krem4et0
02-01-2008, 12:23
Е, аз да не съм негърка пък сега?
И с кой от администраторите съм гадже, че ми стана интересно? Или съм предлагала някакви сексуални услуги на хора, които никога не съм виждала, чувала......Не всичко става с връзки. Или и ти си на мнението, че тати ми е издействал този ми пост, както в даскало всички бяха на мнение, че той ми е издействал отличната диплома?
Айде стига шуробаджанащина. не можете ли да приемете, че жените могат да се издигнат някъде, без да вдигат оная работа на шефа си?
Говорех за Барби, а не за теб. Не знам баща ти дали и каква диплома ти е издействал, знам че накрая имахме проблеми с него и още няколко родители за бала, но това е съвсем друга тема, която не съм сигурен доколко си струва да се коментира точно пък тук. Относно жените - мога да го приема, за справка прилагам сестра ми. 8)
тогава приеми и за Барби. Тя е много свястно момиче, така че много ме съмняват нещата, които й приписвате.........

Saymon90
02-01-2008, 16:13
Омг какво е станало тук... верно май крем4ето и Свастика са под прицел в тази тема. Сори, че те споменах... може би нямаше да стане такъв кокошарник иначе. Но все пак стига си драматизирала - няколко човека изтъкнаха защо не им допадаш (и то общо взето по една и съща причина) и ти вече го изкара, че всички те мразят... никой не говори за мразене.
Аз определено не те познавам, може и страхотен човек да си. Казах ти вече какво ме подразни и наистина бих се радвал, ако ми кажеш АЗ с какво те подразних? :)

teenkopele
02-01-2008, 16:23
Колко "много" хора си казват направо кой ги дразни...

:booooomb: Дразни ме експлойтед.

teenkopele
02-01-2008, 16:49
Абе мене някой споменал ли ме е, че ме мързи да чета 14 страници?

Мен също...

chipi_kaoo
02-01-2008, 16:50
Абе мене някой споменал ли ме е, че ме мързи да чета 14 страници?Ако искаш аз ще ете спомена :P не ве, почти никой не ме дразни. И мен ме мързи да чета толкова много :D

fake
02-01-2008, 16:51
а, да
добавям пчелата
просто е тъп човека, лично мнение, непоправимо
веско, споменати бяха 'фашагите' на няколко пъти. лично тебе май те няма :D а и ти си добро детенце

teenkopele
02-01-2008, 17:00
а, да
добавям пчелата
просто е тъп човека, лично мнение, непоправимо
веско, споменати бяха 'фашагите' на няколко пъти. лично тебе май те няма :D а и ти си добро детенце

Да си жива и здрава. :D

krem4et0
02-01-2008, 17:26
Омг какво е станало тук... верно май крем4ето и Свастика са под прицел в тази тема. Сори, че те споменах... може би нямаше да стане такъв кокошарник иначе. Но все пак стига си драматизирала - няколко човека изтъкнаха защо не им допадаш (и то общо взето по една и съща причина) и ти вече го изкара, че всички те мразят... никой не говори за мразене.
Аз определено не те познавам, може и страхотен човек да си. Казах ти вече какво ме подразни и наистина бих се радвал, ако ми кажеш АЗ с какво те подразних? :)
Ти не ме дразниш, нито си ме подразнил с мнението си за мен.......няма нищо такова. напротив, разбирам за какво ме критикуваш. въпросът е там, че освен да не пиша по споменатите теми, друго не мога да направя. А дори и това да се случи, едва ли ще променя вече мнението на когото и да е.

Saymon90
02-01-2008, 18:01
Ти не ме дразниш, нито си ме подразнил с мнението си за мен.......няма нищо такова. напротив, разбирам за какво ме критикуваш. въпросът е там, че освен да не пиша по споменатите теми, друго не мога да направя. А дори и това да се случи, едва ли ще променя вече мнението на когото и да е.
Хм, аз друго си спомням...
Виж, въпросът не е в това, че си споменаваш гаджето - в това няма лошо. Просто често оставам с впечатлението, че го правиш като един вид назидание - "Вие не знаете тва как се прави, пък аз с мойто гадже вече толкоз време... ". Този спор вече загуби смисъл...

Ох, не знам нарочно ли се опитваш ся да ме накараш да се чувствам гадно, ама наистина ми стана неудобно... както и да е, аз излизам от тази тема.

bulgarche
02-01-2008, 22:47
а, да
добавям пчелата
просто е тъп човека, лично мнение, непоправимо
веско, споменати бяха 'фашагите' на няколко пъти. лично тебе май те няма :D а и ти си добро детенце
Че то и аз, ама...

teenkopele
02-01-2008, 23:21
Колко "много" хора си казват направо кой ги дразни...

:booooomb: Дразни ме експлойтед.

ейййййй, как съм те забравил...
онова, което ти обещах още важи... :grin:

...че ти от лятото си ми обещал бре...аз и тогава бях в България...и зимата също...ама ядец. 8-)

krem4et0
02-02-2008, 07:33
Ти не ме дразниш, нито си ме подразнил с мнението си за мен.......няма нищо такова. напротив, разбирам за какво ме критикуваш. въпросът е там, че освен да не пиша по споменатите теми, друго не мога да направя. А дори и това да се случи, едва ли ще променя вече мнението на когото и да е.
Хм, аз друго си спомням...
Виж, въпросът не е в това, че си споменаваш гаджето - в това няма лошо. Просто често оставам с впечатлението, че го правиш като един вид назидание - "Вие не знаете тва как се прави, пък аз с мойто гадже вече толкоз време... ". Този спор вече загуби смисъл...

Ох, не знам нарочно ли се опитваш ся да ме накараш да се чувствам гадно, ама наистина ми стана неудобно... както и да е, аз излизам от тази тема.
Само да вметна-дори и да сме спорили или да съм се карала с теб за нещо, това не значи че като цяло си ми неприятен и ме дразниш. Посочих 2-те мацки, които ме дразнят наистина и ми лазят по нервите...Аз имам доста добро мнение за тебе като цяло.

fake
02-02-2008, 11:02
а, да
добавям пчелата
просто е тъп човека, лично мнение, непоправимо
веско, споменати бяха 'фашагите' на няколко пъти. лично тебе май те няма :D а и ти си добро детенце
Че то и аз, ама...
ем...преебали сте се :-D

find_m3
02-02-2008, 11:10
абе честно казано никой не ме дразни частно.дразнят ме типове юзъри.не съм от тия дето като не им хареса някой отговор по дадена тема да се заяждат.айде....ако някой е пуснал цяла дебилна тема с удоволствие ще се заям :oops: ,но като цяло избягвам да се ядосвам за глупости и да се разправям

bungle
02-02-2008, 11:18
http://store3.data.bg/cechko/mp3/Bratia_Kulinovi_-_Bocmane.mp3

Поздрав за всички фенове и фенки! 8-)

Стига сте се "хранили", бе! Нямате ли си друга работа? К'во ви пука кой кого не понася? :D Аз ако бях на мястото на Кремчето, щях да ви тегля една дълга псувня, а не да ви се обяснявам и да се съобразявам с вас. 8)
Мноо глезени сте! :o

SuNsEt
02-03-2008, 14:35
Абе,аз ако дразня някой,да ми каже,щото ако не знам,4е го дразня,ще продължа да си го дразня... :lol: 8-)
Не ме дразни никой ина4е...Понякога имам леки спре4квания с другите съфорумци...Ама здраве да е 8)

ProstoAz
02-03-2008, 15:44
Дразни ме или по-скоро искренно ме забавлява krasivata_lavica, namina, devil_girls или... въобще не знам с какъв ник се подвизава в момента. :D
Иначе за никой друг не мога да се сетя...

И понеже имах достатъчно нерви и изчетох цялата тема, искам да се съглася с първото мнение на air_J в темата - НЕ, че ме "дразнят" модераторите, регистрирани след 2005г., но винаги съм била на мнение, че не е редно такива да се "назначават". :) Сега са активни, след 5-6 месеца може и да зачезнат... "Новите попълнения" сега да не се засегнат само. :P

OtherDimension
02-03-2008, 15:47
^ бой на богоизбраните!!.. сладка гледка за простолюдието
така де, винаги е приятно за обикновените хора да разберат, че има вътрешни недоразумения и дрязги във властта :grin:

LiveFlower
02-03-2008, 15:52
ei prsto^az^f^ su6toto 6tqh da kaja,4e adski mn me draznqt moderatorite stanali sled 2006 godina

ProstoAz
02-03-2008, 15:59
OtherDimension, за моето мнение ли ставаше въпрос?
Мисля, че не сте ме разбрали съвсем правилно, но както и да е.
Нямам нищо против по-новите попълнения, просто не съм сигурна в бъдещата им активност във форума, а от ден до пладне да са модератори просто няма смисъл. Не, че ме дразнят, пак повтарям. :)

air_J
02-03-2008, 16:20
Дразни ме или по-скоро искренно ме забавлява krasivata_lavica, namina, devil_girls или... въобще не знам с какъв ник се подвизава в момента. :D
Иначе за никой друг не мога да се сетя...

И понеже имах достатъчно нерви и изчетох цялата тема, искам да се съглася с първото мнение на air_J в темата - НЕ, че ме "дразнят" модераторите, регистрирани след 2005г., но винаги съм била на мнение, че не е редно такива да се "назначават". :) Сега са активни, след 5-6 месеца може и да зачезнат... "Новите попълнения" сега да не се засегнат само. :P
Да си дойдем на думата - обичаш ли ме?!? :oops:

Blacklisted
02-03-2008, 17:39
IlLuSi0nS` - бях я забравил, тя пък взе, че се върна. Дразнят ме ограничени от наркотици хора.

RAWRRR
02-03-2008, 18:06
Дразни ме каймака на форума..

psychopath
02-03-2008, 18:09
Дразни ме каймака на форума..Тоест?

ProstoAz
02-03-2008, 19:19
air_J, ти някога съмнявал ли си се? :-D

air_J
02-03-2008, 20:21
air_J, ти някога съмнявал ли си се? :-D
Ако желаеш прати си номера, или скайпа на ЛС, да се обадя, че след 2 седмици ще съм на София и може да се видим. :oops:

bulgarche
02-03-2008, 20:24
air_J, ти някога съмнявал ли си се? :-D
Ако желаеш прати си номера, или скайпа на ЛС, да се обадя, че след 2 седмици ще съм на София и може да се видим. :oops:
Ей, педофилино (има ли такава дума), недей бара момата бре ей! :o

:lol: :razz:

air_J
02-03-2008, 22:55
air_J, ти някога съмнявал ли си се? :-D
Ако желаеш прати си номера, или скайпа на ЛС, да се обадя, че след 2 седмици ще съм на София и може да се видим. :oops:
Ей, педофилино (има ли такава дума), недей бара момата бре ей! :o

:lol: :razz:
Тя има навършени 18 години, а и с нея открай време си имаме бизнес. :razz:

bulgarche
02-04-2008, 05:00
Ти с коя не въртиш любовища бре :razz:

bloodfrozen
02-04-2008, 11:25
Има един индивид.. -4arovnata- май беше.. Просто в повечето случаи коментарите й са лишени от смисъл..

PinkFloydSound
02-04-2008, 14:01
а аз кого дразня 8-)

psychopath
02-04-2008, 14:03
а аз кого дразня 8-) Мен дразниш..
айде стига си си просила позитивни коментари...жалко е



мен ме дразнят някакви глупаци от раздел секс ,заради които трябва да се напрегна до краен предел ,за да им разбера писанията... (в 90% от случаите с неуспех)

PinkFloydSound
02-04-2008, 14:13
а аз кого дразня 8-) Мен дразниш..
айде стига си си просила позитивни коментари...жалко е



мен ме дразнят някакви глупаци от раздел секс ,заради които трябва да се напрегна до краен предел ,за да им разбера писанията... (в 90% от случаите с неуспех)
хахаха не си прося позитивни коментари, просто искам да разбера :D оффф отказвам се :-o

sapphirr
02-04-2008, 15:39
сестра ми

mhmhmhmhm
02-04-2008, 15:40
^мен ме дразниш :P
това за имо куклата

_showy_
02-04-2008, 21:31
Като видях 1вия пост на тази страница, този за новите модове се сетих, че тази "Цветито" или нещо подобно(ама май така беше) нещо не ми харесва. Лъха ми на тъпо. :neutral:
Иначе ме дразнят от онзи тип потребители които идват в дадена тема, заявяват супер убедително някоя глупост, която няма нищо общо с реалността и изкарват глупаци всички, които не са на тяхното мнение. Ограничени хора.... :?
Иначе на постовете на Кремчето вече само се смея, преди и мене ме дразнеха малко. :razz:

Едит: Поста е на предишната, че на тази страница аз съм Намбър уан.

DjBaloon
02-04-2008, 22:10
мачока- леко повечко се престарава в надуването,или не е намерил точното място където да го прави... силно казано, че ме дразни просто не чета коментарите му.

Кремчето не е лоша според мене.. поне мое мнение.


Най-голяма свежарка си е sh3_1s_7h3_0n3 !

Pedigree
02-05-2008, 08:57
Emo_Doll,споменах,че ме дразни.
Тя попита кой и защо дразни.
Аз съм в много добро настроение днес и съм много веселичка,и добричка,та реших да й отговоря.


Скъпо дете,дразниш ме,защото не спря да плачиш за малко слава във форума.С някои твои супер тъпи коментари,както и с повърхностното си мнение по някои теми.

Добавям,че дразниш е силно казано,защото не мога да се подразня от някой,който не познавам,но просто не си ми приятна. :) Не си и задължена да бъдеш. :)

NSDAP
02-05-2008, 11:39
Нема да ми триете коментарите оти ше ви е б а макята
Мразя mаchoka шото избива комплекси за малката си пишка!

Disrespect
02-05-2008, 11:41
Нема да ми триете коментарите оти ше ви е б а макята
Мразя mаchoka шото избива комплекси за малката си пишка!

сега ако беше на мястото на мачока не само щеше да го изтриеш ами и акаунта барабар с ай пи-то да хапнат по бананче

NSDAP
02-05-2008, 11:42
Нема да ми триете коментарите оти ше ви е б а макята
Мразя mаchoka шото избива комплекси за малката си пишка!

сега ако беше на мястото на мачока не само щеше да го изтриеш ами и акаунта барабар с ай пи-то да хапнат по бананче
дал Господ proxy
И не се мазни,не разваляй хубавото ми мнение 4 u

NSDAP
02-05-2008, 11:45
дразнят ме неграмотни македонци...
е какво сме ти направили :x

NSDAP
02-05-2008, 11:49
дразнят ме неграмотни македонци...
е какво сме ти направили :x

основният ви проблем е, че замъсрсявате лицето на Земята, както и репутацията на хомо сапиенс, също така ви обвинявам в саботаж на генофонда на човечеството...
какво хомо сапиенс си ти 8-) ти си хомо еректус :-P
аз пък те обвинявам в прекомерно шмъркане на бело
да не правиме нив нюрнбергски процес
Светът срещу Metoman :x :P

NSDAP
02-05-2008, 11:56
Процеса няма да е в Нюрнберг, а в някое софийско мазе, където съдиите ще са метални тръби...

щом биете момичета, ще има и ответен отговор... ;)
чш,кога сме били момичета бе
даже пънкарките не ги пипаме,даже са секси :-x

NSDAP
02-05-2008, 12:04
цялата хомо-дружинка, която се е правила на велика в събота е ясна вече и ще последва процес, ако си сред набелязаните - гориш, ако не...

ще се издъниш некой път и ти...
о не,аз с българи не се занимавам,виж срещу мангусти и резаци съм с медал за храброст........
пък и всички сте добре дошли на шествието в събота от 18ч на св. Неделя :)

PinkFloydSound
02-05-2008, 14:24
Ами, бих казала, че не са много хората, които ме дразнят в този форум, но все пак - има такива :) Дразнят ме потребители, които даже не са прочели предните мнения по дадена тема, а бързат да пишат - само и само за повече мнения и по-висок ранг... Дразнят ме също така хора, които дават някакво мнение, без изявен смисъл, неаргументирано...Дразнят ме хора, които като видят мнение, по-различно от тяхното, веднага го обръщат на обществен спор и започват да се правят на интересни... И дотук с дразнещите ме :)
П.П. Pedigree, благодаря за аргументираното си мнение :) може би ще ми е от полза :)

a3a3ia3
02-06-2008, 09:48
Най мн ме дразни даскалото и тъпите учители каде ти крещят да си свалиш шапката да си махнеш слушалките и да не спиш докато дрънкат глупости :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PinkFloydSound
02-06-2008, 13:32
Най мн ме дразни даскалото и тъпите учители каде ти крещят да си свалиш шапката да си махнеш слушалките и да не спиш докато дрънкат глупости :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
еее, че то без да си поспинкаш малко няма да се мине :lol: поне при мене де :lol:

RAWRRR
02-06-2008, 21:24
Най мн ме дразни даскалото и тъпите учители каде ти крещят да си свалиш шапката да си махнеш слушалките и да не спиш докато дрънкат глупости :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Темата е насочена към дразнещи потребители във форума,но като сме почнали:
Мен ме дразни много тъпата,гадна музика,която слагат за фон на порно филмите,вместо да оставят естествените звуци.. :o

Canis_Dirus
02-06-2008, 21:28
Темата е насочена към дразнещи потребители във форума,но като сме почнали:
Мен ме дразни много тъпата,гадна музика,която слагат за фон на порно филмите,вместо да оставят естествените звуци.. :o
Хъх. А кой ще гледа порно с "Оф, бе оскуба ме. Е врътни се де не го усещам хич. Жоро, айде де докога ще чакам?"

Но музиката е особено дразнеща.

RAWRRR
02-06-2008, 21:34
На тях не са им позволени да казват такива неща,дори и да ги чувстват..речникът се изчерпва само до "Harder!" " Faster!" "Deeper!" "Wow,it's giant" "I'm cominggggggggg" etc..

psychopath
02-06-2008, 22:16
Най мн ме дразни даскалото и тъпите учители каде ти крещят да си свалиш шапката да си махнеш слушалките и да не спиш докато дрънкат глупости :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Темата е насочена към дразнещи потребители във форума,но като сме почнали:
Мен ме дразни много тъпата,гадна музика,която слагат за фон на порно филмите,вместо да оставят естествените звуци.. :oСъгласен...супер дразнещо е

пъшкане>шити мюзик 8-)

OtherDimension
02-06-2008, 23:22
дразни ме skullbreaker, защото чалгата му е виновна за затъпяването на българите, цените на киселото мляко, горещото лято и студената зима... мисли се за много умен като слуша аc/dc и като плюе чалгата ама не от там идва интелекта ;) зле е

amatorium
02-07-2008, 10:50
цялата хомо-дружинка, която се е правила на велика в събота е ясна вече и ще последва процес, ако си сред набелязаните - гориш, ако не...

ще се издъниш некой път и ти...

kakva e taq vrajada puk sega mejdu makedonci i bulgari. To e vse edna i sushta kruv vse pak! Vmesto da se obedinqvame pak se delim. :?

amatorium
02-07-2008, 11:53
Mnogo e grozno da mrazish nali znaesh. Osobeno nqkoi, koito e kato teb. Ma kakto i da e. Tvoi izbor si e. 8)

Blacklisted
02-07-2008, 12:57
Всичките дето "не мразите" с те такива лицемерчета мазни :)

IKisseDAGirL
02-07-2008, 13:52
Стана ми интересно и изчетох всичките 19 страници... като гледам никой до сега не ме е споменал, но може би просто не се е сетил :-D

По време на четенето ми направи впечатление, че Еmo_Doll се обажда за щяло и не щяло, само колкото да каже нещо, иначе другаде не ми се е набивала на очи.
Относно krem4eto - съгласна съм, че заради някои мнения изглежда малко тясно скроена и консервативна, но не бих могла да определям що за човек е като цяло, понеже не я познавам.

А кои ме дразнят... общо взето всички взели се на сериозно нацисти, фашисти, расисти и тем подобни, както и някои невероятно религиозни личности.
Освен това доста пъти съм се ядосвала (макар че това е силно казано) на големите разбирачи и "хаусъри", според които не може да твърдиш, че слушаш дадена музика, без постоянно да си по разните им партита, да си изучил подробно културата, обичаите, традициите.. и в никакъв случай да не си позволяваш освен техния стил, да харесваш и някакъв друг. :-o
Ааа, има и един-двама потребителя, които толкова тръбят навсякъде това, че са пропаднали, че са безрезервно отдадени на алкохола и наркотиците, че нямат особени цели в живота! Невероятна причина за гордост, наистина...

Общо взето това е 8-)

DieselBlood
02-15-2008, 22:45
Ти-Дразниш ме че се праш на по дявол от другите

NH3
02-16-2008, 06:46
за сега никой не ме дразни има време

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-16-2008, 07:59
абе спомням си че имаше 2ма дет ме дразнят ма кои бяха ... :grin:

rakiQ
02-16-2008, 08:27
Psyhicx тва нещо е много дразнещо!

Disrespect
02-16-2008, 08:45
Psyhicx тва нещо е много дразнещо!

дам...новата форумна звезда

eu.hyricane
02-16-2008, 08:47
trqbva da imam bahti slabite nervi, psihika ili harakter, 4e nqkoi ot tuk da me razdrazni.. daje ne moga da kaja, 4e swastica mi e nepriqten, s kogoto se psuvame pri vsqka udobna situaciq ^^ maitap da stava..
ina4e ima 1-2 deto sa mi simpati4ni

bboy_bunker
02-16-2008, 09:41
Psyhicx тва нещо е много дразнещо! И мен тоя ме дразни...


И егоистик ме дразни ! Мноо е зле тва момиче :razz:

нали знаеш, че се шегувам? :-)

brookedavis16
02-16-2008, 10:39
Адашката от моя клас.Ама много е дрзнеща и кат сядаме по номера и трябва с нея да сядам тя не казва друго освен ''многоми са спи'' ''нищо не разбирам'' ''охмногоми пече'' някой път щея ударя и ппрез междучасията има толкоз глупаво държание,тря се стрене малко,не само мен дразни целия клас дразнии ужсс..амааз най го отнасям кат сядам до нея :(