PDA

View Full Version : Как Не Го Е Срам



Ne_Znaesh
01-29-2008, 23:52
Какво правите бе симпатяги? :P

Попаднала съм в много кофти ситуация та се нуждая от съвет-че. В училище има един пич, който ясно показва, че ме харесва. Той е с две години по-голям от мен, а може и три :? Нямали сме нищо общо, не сме се познавали докато той сам ме спря в коридора и ме заговори. Та се познаваме сега криво-ляво. Говорим си общи приказки през междучасията, като едновременно осещам как черният му поглед сияе и ме гледа едно нежно, влюбено. :grin: Даже на кафе ме покани.
Но какво виждам вчера?! :shock: Хубавеца кой се задява с мен от толкова време с гадже под ръка! Вървяха прегърнати, на пръв поглед влюбени. Той обаче не ме видя. Поразпитах тук там за него и ми казаха, че те ходят сериозно от доста време и са щастливо влюбени. Намерих се в чудо! Та той търси всяка една възможност да е близо до мен, да се опита да ме докосне а сега кво става?! Той си имал гадже! :-x
Но пък ми е направило впечетление, че доста мацки тичат след него. Винаги го намирам заобиколен с женска компания, но гаджето му не я виждам там. Вие какво бихте ме посъветвали? Какво да правя с него?Аз наистина много съм хлътнала :oops: А той сигурно ме възприема само като поредната бройка :-o

ontopofit
01-29-2008, 23:54
Чисто, просто и ясно - теглиш му една майна сега, за да не ти е в пъти по-гадно след това :?

Virgin
01-30-2008, 00:02
виж в раздел "секс" темата Професия "изкусителка" или нещо такова :D :P :grin: :-)

ABSOLUTme
01-30-2008, 00:05
Чисто, просто и ясно - теглиш му една майна сега, за да не ти е в пъти по-гадно след това :?

мдаа,питай патило :D

splendour
02-02-2008, 20:59
da ne ti dreme hi4 :-P takiva s lopata da gi rine6 :P kaji my ei ti verno ima6 li gadje we "kazanova" ili ne6to takoz ili ne se zanimavai s idioti po dobre

Frozen_Flame
02-02-2008, 21:02
Имам един познат в това положение. Уж си има сериозна приятелка а си ги брооойка човечеца хич не му пука.

PoisoNGirL
02-02-2008, 21:02
хаха и смяташ,че и да зареже евентуално другата заради теб,ще исържите много?!Той е женкар..като повечето!Теглиш му една колкото и да си хлътнала и продължаваш напред!Айде успех 8)

gangstata
02-02-2008, 21:05
Маани го тоя...майна и транзит директно..

iva_16
02-02-2008, 21:29
hmm 4esno0 da ti kaja :-s men super qko me izigraxa! ei taka se bazikaxa s men 6toto uj sam bila gotina(ne se namiram za po xubava ot drugite) oba4e edni idioti se obzalojili 4e momcheto koeto az xaresvam nemoje da mi predloji (basili se za 10 lv) i kakvo az priex a toi mi kaza ami izvinqvai ama az ne te xaresvam sajelqvam 4e sam te naranil(ako e taka) az se razrevax i si tragnax :o izvinqvaite za romana :( prosto si spodelqm mnenieto pomisli seriozno i mu bii 6uta :x 6toto tez idioti krai nqmat :x naglasi se :smt061 varvi s priqtelki i :smt006 piini ne6to

DiTko
02-02-2008, 21:39
Чисто, просто и ясно - теглиш му една майна сега, за да не ти е в пъти по-гадно след това :?
+1 кратко, точно, ясно ;)

GUESS
02-02-2008, 22:12
Хубаво си прави човека :D

sh3_1s_7h3_0n3
02-02-2008, 22:30
Теб к'во те притеснява? Той да се оправя с приятелката си... пък на теб ако не ти отърва подобна ситуация, държиш се на дистанция и толкова.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-02-2008, 22:40
Чисто, просто и ясно - теглиш му една майна сега, за да не ти е в пъти по-гадно след това :?

и те така ...

MiMcHeToOo
02-02-2008, 23:09
Махай го тоя... :booooomb:

sapphirr
02-03-2008, 07:51
щом не искаш да си поредната бройка и още да се виждаш в 4удо,дигаш главата високо следващия път,теглиш майна (както народа преди мене 100 е дал акъл)и перкаш 8)

sherry
02-03-2008, 08:04
Нищо хубаво няма да видиш от тея задявки. Момчето не си струва. Не му обръщай внимание и си намери някой, който е свободен и знае какво иска.

Mementomori
02-03-2008, 08:20
Да ти кажа на прав път си,ще си поредната бройка.Явно е,че това момче злоупотребява с момичетата и търси просто флирт.Не се заблуждавай и не се поддавай на провокациите от негова страна,защото ще останеш измамена и наранена.Не си заслужава да се измъчваш след това заради някакъв "женкар",такави ги има "над път и зад път".Пази се от тях и винаги разчитай на разума си!Успех!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-03-2008, 08:47
Знаеш ги историите на женкарите.... Мн са ми забавни понякога, но както казаха преди мен, тегли майната и верно прочети темата "Изкусителка" в раздел секс :D Но те съветвам да си хванеш някой друг :D Бъди щастлива и не се оставяй някой да те менти така :D ;)

koalka
02-03-2008, 17:16
Аз на твое място не бих си задавала въпросът какво да правя...
Никога не бих тръгнала с момче, което си има приятелка и аз да съм му като "второ гадже".Ако ще съм с някое момче, няма да е с друга, иначе е гадно.И все пак ти сама си решаваш, ако това положение те устройва - излез с него на кафе.Кой знае с колко още момичета се задява...

nencuHka
02-03-2008, 20:34
Предпочитам един да имам,но да е само мой ! Заеби го тва момче..

Dgaduin
02-03-2008, 20:40
Ми следващият път кат дойде гепиш го за топките и го караш да си гърчи :D

bEbKaAa~*
02-03-2008, 21:20
очевидно е от онези скапани шибани момченца които много се вживяват в ролята на велики свалячи и дон жуановци

Iv4eTy
02-04-2008, 06:49
Следващия път като го видиш и като се опита да те пипне или нещо такова кажи му да иде при приятелката си и нея да пипа. Хич не се занимавай просто му теглиш една българска и да си гледа приятелката. А пък ако си много обидена намираш начин приятелката му да разбере какви ги върши възлюбения й... и така. Обаче най-добре не се занимавай просто такива момчета под път и над път. Да си гледа приятелката и тва е....

hooliganka89
02-04-2008, 07:22
В дне6то време е модерно да има6 гадже и да зарибява6 всичко което ти излезе пред погледа.Бъди над тези не6та да не страда6 после.Тука като гледам повечето са патили и , аз съм ама знам,че няма да ни послу6а6 и 6те се хварли6 в някав жесток флирт с него и след седмица две 6те пи6е6 тук тема-Разбими сърцето :lol: