PDA

View Full Version : Кръгла телена четка за коса - малко инфо



BlueCat
01-30-2008, 07:19
Та искам да попитам за тези четките във фризьорските салони за оформяне със сешоар - стават ли за изправяне на коса и за придаване на повече обем в корените? Моята коса не е къдрава, но е много слаба и крайщата й се завиват на различни посоки, защото е подстригана на етажи, а това много ме дразни. А тези четки дето са с формата на преса действат ли? Много ли е трудно сам да се направиш?

varnen4e
01-30-2008, 07:43
От моя опит мога да ти кажа, че кръглите четки определено имат ефект.... стават перфектно за изправяне... както и придават обем... а за другите нищо не мога да ти кажа....

Ааам.. иии не, не е много трудно сам да се направиш... в началото е малко сложно, но се свиква.. :)

Jaffs
01-30-2008, 07:47
И от двете има ефект. Аз по-често ползвам четката като преса, вътре моята е ситна, но са й дълги отделните снопчета, за да хваща по-добре. Кръгла ползвам рядко, защото с тази ми е по-лесно и най-важното за мен по-бързо.

varnen4e
01-30-2008, 07:55
И от двете има ефект. Аз по-често ползвам четката като преса, вътре моята е ситна, но са й дълги отделните снопчета, за да хваща по-добре. Кръгла ползвам рядко, защото с тази ми е по-лесно и най-важното за мен по-бързо.

Аз лятото си купувам една таква дървена четка (като преса дето е), чупя я на 2 и се реша с нея.. косата става много хубава и бухнала.. с обем... много е добре да се сресваш с такава четка. :)

BlueCat
01-30-2008, 08:26
Много мерси за постовете! Още днес ще ходя да си купя. :grin:

GaBiIi__
01-30-2008, 15:18
ako iska6 za oformqna vav salonite sa kerami4ni 4etkite trqbva ti i malko po mo6ten se6oar i uspex :-)

RiseGirl
01-30-2008, 16:33
както каза Джуси тези като преса са най-удобни :) аз плзвам една такава на Ейвън :) Много е хубава :)