PDA

View Full Version : не мога да повярвам



pepelq6kaaa
01-30-2008, 11:26
neznam dali pri vas e taka no tas sedmica nali e posledna za oformqne na sro4nite i naprao daskalite poludqha nqkvi ''mazni ''prosti u4enici ot moq klas ei taka bez da se ma4at prez izminaliq srok izkarvat ocenki kato men napr .mom4e ima 5 i 3 i po4va a u i nakraq mu ostavat 5za sroka boje ne moga da povqrvam napravo sam potresena :shock: :x az se prevejdam pi6a i s tolkos trud zaslujena 5 a ne podarena napravo nqqqqqqqm dumi nakade otiva tva obrazovanie i na kvo otgore praiha sta4kite da se varnat i da podarqvat ocenki !!!!!!!!!!!!!!!!!???????

dr slu4ai po mat kolkoiska6
ami 3 (ocenki prez sroka 223) :o

Seducti0n
01-30-2008, 11:47
Добре дошла в реалността.Това, което се случва в класа ти, не е прецедент, а порочна практика...
Аз също се дразня, когато някой изкарва незаслужени оценки,особено пък ако те са срочни...ама то си е за него, нека се радва, че имат високи оценки, то след време ще си проличи, че не са подплатени със знания.

trg_ahmed
01-30-2008, 12:05
БуУуУ какт0 каза цветит0 :),д0бре д0шла :)

Цял ср0к бях единствен к0йто пишех есетата за д0машни по БЕЛ,0баче 0ценките ми бяха 5665 и накрая 4 на класн0то,и г0сподина какв0 му стана не знам вика нямаш никакви шанс0ве за 5(пък на мен ми 0ставаше сам0 5 по бг да изкарам и вземах стипендия),гов0рих с класната(добре,че е разбрана жена) и тя казала на г0сподина да ма изпита,и т0с циркаджия ма изпитва цяла седмица по 20 минути,при п0ложение че знаех абс0лютн0 всичк0,без няк0й дребни ненужни п0дробн0сти,и т0с кретен ма върна в начал0то на ср0ка чак,и накрая кв000000000000000000000000000 :shock: вика ми имаш пр0пуски не ти стига за 5 :-x

а пък х0ра дат0 имат 222324 2 на класн0то и 4 с преписан0 от интернет есе, имат 4 а аз с т0лкова труд 5 не м0жах да взема :-x :-x :-x :-x

Presley
01-30-2008, 12:08
Еми да,това определно не е прецедент.
Но все пак ,мисли эа себе си.радвай се на личните си успехи.По-добре да си трудлюбива и да се опитваш да постигаш успехите си по местен начин,със собствени усилия.Радвай се,че е така.
Но не бъди элабна.Да,нечестно е ,тъпо е ,смотано,всякакво...но какво ще промениш?Нищо.Эатова не се средоточавай върху тея нередности,а върху собствените си успехи.

sexa_na_kompleksa
01-30-2008, 12:29
Има едно предаване - "Такъв е животът" ...

miloto_girl_4e
01-30-2008, 12:34
О, във всеки клас има по 1-2-3 човека, които не си мърдат пръстта и накрая.. мазнят се, нахалстват, натягат се и получават 5 или 6 даже.. В моя клас има един такъв индивид.. тъп, тъп, та дрЪнка.., но видиш ли има по-висока диплома от моята.. ето точно заради такива боклуци се радвам, че ще има матури и ще ги отсеят.. та те освен името си друго не могат да напишат правилно, но иначе винаги с отлични дипломи ... :-o :-x :booooomb:

P4ela
01-30-2008, 12:34
Като толкова се възмущавате, ходете да разговаряте с директора, вдигнете скандал и публикувайте отворено писмо в училищния вестник.. :-D

D@rk_AnGeL
01-30-2008, 12:39
Гадно е знам...............при нас пък имаме учителски деца и е много тъпо......тръгват си когато искат....учат, не учат пак изкарват 6-тици и просто нямам думи!Но няма какво да се прави.....Така е сега и така ще остане и за напред......!!!1 :!: :?: :!:

bebeto0o
01-30-2008, 13:08
po temata: da taka e navsqkade :@ ama ...
za ocenkite: emi kato imate pretencii se vika komisiq i tq te ispitva i si iskarva6 baz zaslujena ocenka ;)

Mitio_man
01-30-2008, 13:42
БуУуУ какт0 каза цветит0 :),д0бре д0шла :)

Цял ср0к бях единствен к0йто пишех есетата за д0машни по БЕЛ,0баче 0ценките ми бяха 5665 и накрая 4 на класн0то,и г0сподина какв0 му стана не знам вика нямаш никакви шанс0ве за 5(пък на мен ми 0ставаше сам0 5 по бг да изкарам и вземах стипендия),гов0рих с класната(добре,че е разбрана жена) и тя казала на г0сподина да ма изпита,и т0с циркаджия ма изпитва цяла седмица по 20 минути,при п0ложение че знаех абс0лютн0 всичк0,без няк0й дребни ненужни п0дробн0сти,и т0с кретен ма върна в начал0то на ср0ка чак,и накрая кв000000000000000000000000000 :shock: вика ми имаш пр0пуски не ти стига за 5 :-x

а пък х0ра дат0 имат 222324 2 на класн0то и 4 с преписан0 от интернет есе, имат 4 а аз с т0лкова труд 5 не м0жах да взема :-x :-x :-x :-xкаквоо??????? :shock: :shock: :shock: оценките ти са 56654 и не ти стига за 5?!?!?я сметни-излиза 5.25,а ти е писал 4?!?!?а онея с толкоз 2-ки и те имат 4?!?!? :shock: :shock:
пфффффф аз си знам че е така.и в моето даскало е така,но ЧАК ПЪК ТОЛКОВА

Seducti0n
01-30-2008, 14:42
Отдавна отмина епохата, когато успехът се изчисляваше средно-аритметично... :)

PinkFloydSound
01-30-2008, 14:46
ние пък като се оплачем за незаслужена оценка на някой тоя някой ни вика, че тея работи стават с жалба до директора...ма кат да е...има един в нашия клас дето по всичко 2 и айдеее хоп 4 за срока :x то разбирам един път да се направи компромис ама то един, два, три и то не се спира вече :-x

ThePowerOfLove
01-30-2008, 15:09
Еми такова е :? Кофти работа особено ако са пренебрегнали твоя труд ама всеки даскал гледа да изтика по-слабите поне с тройки,за да има ученици и догодина :neutral:

d0mat4et0
01-30-2008, 15:25
А при нас на класното по геометрия едно момиче има 2ка и другите и оценки са 5 / 4 / 5 и се бори за 5тица......Не стига , че на класното има 2ка (нищо не знае явно....) ами и 5тица и писаха.....Луди даскали....А на моята бест фр при 5 / 5 / 6 и писаха 5 като можеше и за 6 да се бори , а на някви други с едно изпитване като на класното са се омазали яко и имат 5 за срока.....Като си се трудил и имаш да речем по нещо 5 и някой , който винаги минава м/у капките и изкарва трагични оценки има същата оценка като теб е мн кофти.... :-x :-x

evelinka1122
01-30-2008, 15:42
:shock: :shock: :shock: Kakvo prikazvate vie be xora... pri nas namq takiva istorii i nqma podareni ocenki! Vseki polu4ava tolkova kolkoto e zaslujil ! Ima si i svoite m1ni4ki izklu4eniq ama s obe6taniq vtoriq srok daskala da si vzeme datoto :-D Koeto e nap1lno normalno spored men ama tva da ima primerno 3 i 5 i da mu pi6at 5 e nai-golqmata prostotiq be xora!!! v1zmutena s1m !!! :shock: :shock: :shock:

cute_mimi
01-30-2008, 15:48
:D едно момче имаше 2,4,5 и му писаха 6 така е като тате дава парички на даскалите; добре дошла в България

chipi_kaoo
01-30-2008, 15:51
Наистина е така. Тъпо е дете което си е идвало цяла година, всеки ден е ставало рано, но не му върви даскалото, да има 3ка, а в същото време човек, който не е идвал нито веднъж в час, да има 3ка по милост. И кви матури искат да ни набутет. Ще си ходим прости и без дипломи. Тва е България и всичко може да си правиш, стига да имаш власт и да ти стиска :-P

zvezdichkaaa
01-30-2008, 15:54
Ами и на мен ми е писнало вече миналата година по Биология и онтролни и изпитвания и всеки час взимах участие,абе уроците найзуст и тя накрая ми даде едно контролно и всичко ми е без грешка и тая взе,че ми написа 5,защото виждаш ли 'просто' съм го била обяснила.И накрая за годината 5,а някой дето нищо не знаят и блеат по цял час и написа 6,защото цитирам:"са и били приятели".Та и тая година същото на контролното без грешки всичко както трябва и тя ми написа 5,защото се заяжда с мен и сеха явно ме е нарочила и за срока ми остави 5,въпреки че бях за 6 същата история на всичкото отгоре има хора,който не разпознават бозайник от влечуго и имат 5...направооо незнам нямам думи вече.

ThunderGoddess
01-30-2008, 15:58
Смятам преписването и по този начин изкарването на оценките за много порочна практика и няма да ми мигне окото да кажа на преподавателя, че определен човек преписва на контролно по профилиран предмет. Наречете ме "порта" или "клюкарка", но в крайна сметка някаква си фешън сополанка, която не си е седнала на гъза да учи, с цялата си наглост дори е говорила в час, пречейки на другите, няма да има колкото мен :x . В крайна сметка влезли сме в хуманитарна паралелка и учим БЕЛ, АЕ и ИСТ профилирано, за да ги знаем. Който не му харесват и не му се учи по тях - вонка, има хора, които искат да са на неговото място. И с удоволствие съдействам това да стане. Това не е злобарство, това е справедливост. Защото ако оставим тези хора да си преписват, те ще препишат и на изпита за ВУЗ, ще подкупят квесторите на матурата и после ще се окаже, че са ви взели мястото в университета ... тгава какво правим? Такъв е живота. Не толерирам преписвачите и смятам, че тяхната дейност разваля успеха на другите и ги кара да се отпуснат. Когато един ученик усети, че може да мине без два часа да се мъчи да решава задачи по математика в трескавата подготовка за контролното, а вместо това може да направи като другарчето си по чин - пищов за десет минути, на следващия път и той ще препише, естествено ... и така нататък ... Лично при нас няма даскали, които да си имат любимци и да пишат измислени оценки, всичко е подкрепено с написаното в дневника. В повечето случаи отнемат и понякога ядосват учениците, ама какво да правиш. Примерно аз имах 4,6,6 и ест исках 6 за срока, понеже четвоката беше на омразния ми Ексел, при това на материал от миналата година, който не беше преговорен, а другите оценки бяха честно изкарани ... но си останах с петицата, какво да правим. Иначе има разни сделки с даване и вземане на половинки и при нас ;)

AliceSw
01-30-2008, 16:17
знаете, че няма да промените нищо нали...айде ся аз противно на всички да изкажа ново мнение...всеки човек си има цака, ако успееш да я уловиш, можеш да я използваш...смея да кажа, че за 5 години на някои съм я научила тактиката...не намирам смисъл да уча хиляди неща, които не ми трябват като трите постулата на Бор или за кои точно омъжил Иван Асен 2 дъщеря си и тн

да знам, понякога става грозно, но за сметка на това си скъсах задника от писане на домашни последната седмица, за да имам 6 по немски, и при 6,6,5,5 по литература ми остави 5, щот петиците били на класно, разбираш ли, но ми е по-добре да и го припомня втория срок (:

ThunderGoddess
01-30-2008, 17:04
И това имам предвид аз. Преписвам по мат., химия, физика и биология - защото ги смятам за ненужни, но е нагло да си хуманитарен профил и да преписваш по профилираните предмети ... тези, които ще ти трябват. Ако не те кефят, отиваш при директора и те местят в съседния клас при биолозите и готово ...

mhmhmhmhm
01-30-2008, 17:17
прайш скандали
ляяляля