PDA

View Full Version : Ще се разделям с него...Моля за подкрепа



mechtaq_za_teb
01-30-2008, 11:54
Вчера пуснах тема,в която обясних сегашното си положение.Накратко сега съм с момчето,което наричам 1-вата си любов,но нещата не вървят и затова смятам да се разделя с него.Имам чувството,че ме лъже за страшно много неща и отново се повтаря старата история,но този път няма да издържа.Омръзна ми все аз да правя компромиси.Не мога повече...Какъв е смисъла,като той уж все е зает,пък същевременно намира време за приятелите си! :cry: За какъв се мисли?!Чашата преля и този път съм решена да сложа край!Дали ще е на живо или не...все едно.И в двата случая ще ми е гадно.
Пускам тази тема,за да поискам малко подкрепа,защото не искам да се разубедя,а наистина да се разделя с него...Не искам да ми каже няколко мили думи и отново да си кажа:Айде от мен да мине.
Не...Омръзна ми :-#

Presley
01-30-2008, 11:59
Щом не си щастлива с него,вэела си правилното решение.Няколко мили думи надали ще ти повлияят ,предвид обстоятелствата.Късмет ти желая и пак каэвам-вэела си правилното решение.

Presley
01-30-2008, 12:12
Щом не искаш да си с него, просто се махни... И не си съсипвай месеците... Защото когато отминат, съжаляваш. А едно от най-важните неща в живота е, когато погледнеш в миналото, да не съжаляваш.
А всички съжаляваме.. И за колкото по-малко минали неща съжаляваш, толкова по-добре се чувстваш в настоящият момент.
Бъди щастлива... :)
Просто не мога да пропусна да кажа,че иэкаэването ти ме впечетли.Аэ също се присъединявам към теэи ти думи.

BAD_KID
01-30-2008, 12:49
Щом не искаш да си с него, просто се махни... И не си съсипвай месеците... Защото когато отминат, съжаляваш. А едно от най-важните неща в живота е, когато погледнеш в миналото, да не съжаляваш.
А всички съжаляваме.. И за колкото по-малко минали неща съжаляваш, толкова по-добре се чувстваш в настоящият момент.
Бъди щастлива... :)
Просто не мога да пропусна да кажа,че иэкаэването ти ме впечетли.Аэ също се присъединявам към теэи ти думи.

+1 :)

Alabalaportokala
01-30-2008, 13:00
Цър цър и на следващия ден гледай само тема. "оправихме се и сме щастливи". Момиче усетила си се ти кво да правиш ама късно. Подкрепата тука няма да свърши работа. На тебе ще ти е все така тъпо. Но нищо ще го преодолееш. Тука никой не може да ти помогне,но доктор "време" може. Следващия път прави по малко компроси или въобще не прави. Давай шанс на този който заслужава, а този пич хем не е заслужавал, хем си му давала. Добра причина да бъдеш лъгана и манипулирана пьонка. Обзалагаме ли се че ако бъде малко по настоятелен и ти говори по завоалирано че ще се върнеш при него ? Но да ти кажа нещо - той няма да си направи труда да те задържи. Защо ? Защото те е лъгал и си е играел с тебе. Това е човек който не те уважава и му е през онази работа дали ще го напуснеш или не...

Спрайт - нещата такива каквито са

Успехи !

sapphirr
01-30-2008, 13:14
имам един въпрос:ако си с 4овек,който единствено те съсипва,какъв е смисъла да продължаш имайки предвид,4е живота е достатъ4но кратък,а времето минава достатъ4но бързо?да ти е гадно е неизбежно,поради елементарния факт,4е няма само щастие на тоя свят.живота е като 4ерните и белите ивици на зебрата.и ако тази досега е била 4ерна,има ли смисъл само да я удължаваш вместо да се замислиш какво следва...[b]

Wrathchild
01-30-2008, 13:38
Няма защо да стоиш при него, след като не си щастлива. Заслужаваш друг човек, такъв, който ще оцени това, което има до себе си и с който да бъдещ щастлива. Щом с този не си такава, няма смисъл да продължавате. Пък в крайна сметка не е единственото момче на земята, ще си намериш друг, по-добър.
Знам какво ти е, знам какво е да си с човек, с който не си щастлив. Опитвах се да се разделя с него, но все се връщах. Сега знаеш ли какво... като погледна назад съжалявам, че не се отървах от него по-рано. И да ти кажа честно - не си заслужава. Така, че недей да правиш тази грешка.

princesa_viki
01-30-2008, 13:43
Щом не си щастлива с него,вэела си правилното решение.Няколко мили думи надали ще ти повлияят ,предвид обстоятелствата.Късмет ти желая и пак каэвам-вэела си правилното решение.
+1

Insatiable
01-30-2008, 13:56
Предполагам не си много голяма (в смисъл не си на 19-20год.), затова единственото нещо, което ще ти кажа аз е, че тези години, които ги живееш сега не бива да бъдят съсипвани от такива нещастни връзки, от ядове и т.н. Просто си изживей времето както трябва, бъди щастлива, бъди свободна... Все пак няма да се жениш сега нали? ;)
Съвсем скоро и аз се разделих с приятеля си след 2 годишна връзка и мога да кажа, че се чувствам много по-добре! Както казаха по-горе "поемам си глътка въздух след като съм била под водата толкова дълго време"... или нещо от тоя сорт. Както и да е... Пожелавам ти успех ;)

MiMcHeToOo
01-30-2008, 14:20
Виждам, че си силно момиче. Браво, само така. Подкрепата ми я имаш на 6+.

MoHuTo
01-30-2008, 14:49
Щом си събрала смелост да го направиш, значи си много силна. Евала! Много малко са момичетата, които се решават на такава стъпка, повечето са свикнали с човека до себе си и нямат сили да се разделят с него, дори и да не са щастливи. Поздравления момиче. Дано бъдеш по-щастлива занапред. Успех :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-30-2008, 15:10
Пожелавам ти да се оттърсиш от всичко това и да заживееш един нов живот, където да си спокойна и щастлива :) И да срещнеш истинската любов, без разочарования :) Успех за напред и не гледай назад ;):)

MaRiNkA_16
01-30-2008, 17:22
Щом не си щастлива с него,вэела си правилното решение.Няколко мили думи надали ще ти повлияят ,предвид обстоятелствата.Късмет ти желая и пак каэвам-вэела си правилното решение.
+1

Spider4eto
01-30-2008, 17:24
ного правилно и мъдро постъпваш. Все пак човек първо трябва да се грижи за себе си а, после за всички останали. Поне тва е мойта теза така че след като не ти е добре с него го зарежи. Ще ти олекне 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-30-2008, 17:50
с теб сме !!!! скъсай му задника :) направо в очите :) ти не пука

radito
01-30-2008, 19:56
Ето вече имаш подкрепа от всички :) важното е ти да си щастлива...късмет занапред ;) :-)

rame
01-30-2008, 21:02
Късмет и от мен :smt023 Само че....сигурна ли си че ще го направиш?? Защото имам една френдка и тя така прави компромиси ,знае,че той я лъже и тва: "Ще го зарежа" го слушам откакто ходеха има-няма 2-3 месеца... А сега уж напраиха около година и половина и през тва време той я заряза 1-2 пъти а тя вместо да го зареже си го прибираше пак всеки път :-D Така че...успех и да знаеш,не допускай грешката и! :smt018 Не е щастлива изобщо! :?

FaHrEnHeit
01-31-2008, 03:41
Вчера пуснах тема,в която обясних сегашното си положение.Накратко сега съм с момчето,което наричам 1-вата си любов,но нещата не вървят и затова смятам да се разделя с него.Имам чувството,че ме лъже за страшно много неща и отново се повтаря старата история,но този път няма да издържа.Омръзна ми все аз да правя компромиси.Не мога повече...Какъв е смисъла,като той уж все е зает,пък същевременно намира време за приятелите си! :cry: За какъв се мисли?!Чашата преля и този път съм решена да сложа край!Дали ще е на живо или не...все едно.И в двата случая ще ми е гадно.
Пускам тази тема,за да поискам малко подкрепа,защото не искам да се разубедя,а наистина да се разделя с него...Не искам да ми каже няколко мили думи и отново да си кажа:Айде от мен да мине.
Не...Омръзна ми :-#
Действай.

Wrathchild
01-31-2008, 05:58
Кажи какво стана :))

Leksi23
01-31-2008, 07:38
Цър цър и на следващия ден гледай само тема. "оправихме се и сме щастливи". Момиче усетила си се ти кво да правиш ама късно. Подкрепата тука няма да свърши работа. На тебе ще ти е все така тъпо. Но нищо ще го преодолееш. Тука никой не може да ти помогне,но доктор "време" може. Следващия път прави по малко компроси или въобще не прави. Давай шанс на този който заслужава, а този пич хем не е заслужавал, хем си му давала. Добра причина да бъдеш лъгана и манипулирана пьонка. Обзалагаме ли се че ако бъде малко по настоятелен и ти говори по завоалирано че ще се върнеш при него ? Но да ти кажа нещо - той няма да си направи труда да те задържи. Защо ? Защото те е лъгал и си е играел с тебе. Това е човек който не те уважава и му е през онази работа дали ще го напуснеш или не...

Спрайт - нещата такива каквито са

Успехи !
И аз съм на това мнение. Ако си решила не позволявай никой и нищо да променят намеренията ти, не си заслужава да страдаш заради някого на когото не му пука :o