PDA

View Full Version : ВсЕ ощЕ нЕ мИ е бЕзРАзЛиЧеН HeLp!!!



sladuranka =)
01-30-2008, 12:55
има едно момче с което се запознахме преди около 1година още когато го видях и се влюбих в него започнахме да си пишем в skype секи ден идваше до даскало с негови фр и сичко беше сп и мислех,че нещо ще стане но дойде рождения му ден и нали рразнувахме сичко беше ацки яко но той почна да се забива с една моя фр почнаха да се натискат и т.н. и тогава аз се отчаях ацки мн и се отказах от него смисъл още си бях хлътнал до уши но вече той не ми беше цел след около 2дена след рождения му ден тръгнах с един негов приятел аз бях г/д щастлива но след време(1седмица) той ни каза(на мен и гаджето ми)че оная го зарязал и че той бил мн глупав и 4е гаджето ми си бил хванал най свястното момиче от 18то и т.н. и мен ми стане ебати гадното искаше ми се да заплача ама както и да е мина тва скъсахме с оня ,но с тоя дет си го хар продължихме да общуваме цяло лято(тва всичко се случи април,май и юни месец) нон стоп да си пишем в скупе и аз се чувствах сп яко след като почна годината той почна пак да идва с негови фр (бяха други) даже единия тръгна с една моя фр и той ме гушкаше целуваше ме по бузата но нищо повече толко яко се държеше с мен и ми пишеше ебати яките неща в скупе но нищо повече излизахме през ден на кафе и т.н. но отдавна не сме си писали ама аз още го искам има ли някъв начин нещо да стане защото мисля че не съм му безразлична и найстина го харесвам

Presley
01-30-2008, 13:15
Стига с тея иэпълнения тип 5 клас.
Щом мислиш,че проявява интерес към теб и не ти е беэраэличен,говори с него и му го кажи.

bebeto0o
01-30-2008, 13:16
zagovori go na temata koi si haresva koq iska... kaji mu 4e go har ...

trg_ahmed
01-30-2008, 13:43
кат0 видях АЦКИ ми стана ясн0 каква си... [-(

Кат0 гледам как пишеш всичк0-сичко :razz: :razz: трагична си :x

sladuranka =)
01-30-2008, 13:58
кат0 видях АЦКИ ми стана ясн0 каква си... [-(

Кат0 гледам как пишеш всичк0-сичко :razz: :razz: трагична си :x

хах и кво се едно нз как се пишат омг хах :Х

princesa_viki
01-30-2008, 14:11
Стига с тея иэпълнения тип 5 клас.
Щом мислиш,че проявява интерес към теб и не ти е беэраэличен,говори с него и му го кажи.
Случайно може и да е 5 :D

MiMcHeToOo
01-30-2008, 14:16
Еми излезте някъде, вижте се..

Presley
01-30-2008, 14:37
Стига с тея иэпълнения тип 5 клас.
Щом мислиш,че проявява интерес към теб и не ти е беэраэличен,говори с него и му го кажи.
Случайно може и да е 5 :D
Всъщност да :D

Harum_Scarum
01-30-2008, 14:44
Стига с тея иэпълнения тип 5 клас.
Щом мислиш,че проявява интерес към теб и не ти е беэраэличен,говори с него и му го кажи.
+1