PDA

View Full Version : Проблем със звука



magneziq
01-30-2008, 14:14
predi dva dni bratqta mi sa igrali na kompa i sa mi istrili edna programa na Microsoft i sega bez neq kompiutara mi ne proizvejda zvuk i kato go vkliu4vam mi ispisva "You may be a victim of software counterfeiting" i mi dava da otida na edna stranica http://www.microsoft.com/genuine/downloads/nonGenuine.aspx?displaylang=en&cCode=BGR&Error=3&PartnerID=103&sGuid=cde0ed2e-92d2-4a5d-b576-dad128703234&submit=1 na koqto mi ispisva :
"This copy of Windows did not pass genuine validation.
The product key found on this computer is a Volume License Key (VLK) that has been blocked. "

Nqkoi moje li da mi kaje kakvo da pravq kato izkliu4im kato variant preinstalirane na windowsa
-na4i ve4e si opravih tova deto mi dava6e 4e ne mi e licenziran windowsa ma vse o6te nqmam zvuk


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

LizZz
01-30-2008, 17:32
Незнам как са го направили,но явно са деинсталирали драйверите на звука...
Инсталирай ги наново.
Това сигурно ще ти се стори сложно и затова можеш да помолиш някой близък приятел да ти покаже как става. :)

P.С.:Не съм сигурен,че е от това!

ThunderGoddess
01-30-2008, 17:40
Децата много са те прецакали. Де да беше звукаааа проблема ти ... ех, ех, ех. От Майкрософт са те сбарали, че Уиндоуса ти е фалшив. Той лека полека започва да се самоизтрива и явно първите жертви са били драйверите за звука. Ако до един месец не си намериш регитрационен номер, който системата да приеме като истински, няма да можеш да си пуснеш компа....

magneziq
01-31-2008, 07:54
ne toq problem az go opravih : isteglih si keyfinder i microsoft genuite advantage diagnostic tool i si go regnah nanovo i sa si e ok i kliu4a ne mi e bloknat toq problem e opraven no mi ostana problema sas zvuka-a kak da instaliram tezi draivar na zvuka 6toto ot poznatite mi nikoi ne razbira ot kompiutri