PDA

View Full Version : Ако те зарежат.....



D@rk_AnGeL
01-30-2008, 14:38
Какво би направил ако гаджето ти те зареже по gsm-а или на някой важен за теб празник?Случвало ти се е подобно нещо?

Presley
01-30-2008, 14:41
Eй,дали скоро ще се иэчерпаш :D

DrCIH
01-30-2008, 14:43
Случвало ми се е.
Честно да ти кажа не ми пука как ще ме зареже. Пак е гадно. Ако е на някой важен за мен празник е добре, защото после се размазвам.
Когато някоя ме зарежи отивам в някоя дискотека и се размазвам. Не се напивам защото е най-голямата простащина.
Та след 1-2 сеанса в екзит нямам проблем и не ми пука за нея. Започвам да си повтарям, че щом аз съм правелвсичко за нея, а тя не само че не ми е отвръщала със същото ако и не ме е ценяла за да ме зареже по-добре да си стои самичка и си казвам ееее добре че ми се махна това нещо от главата ... след това си доизпивам рома и отивам на данскинга 8)

PS Обаче най-лошуия начин да се справиш с депресията ако са те зарязали е да спамиш по форумите :razz:

D@rk_AnGeL
01-30-2008, 14:45
Не че нямам приятели.........

D@rk_AnGeL
01-30-2008, 14:47
Честно казано в последно време ми е много тъпо ,няма какво да правя и затова се опитвам да "набарам" тема за чат, която да допада на повече хора.......

DrCIH
01-30-2008, 14:47
Еми по-добре излез навън отколкото да стоиш по форумите.
Сега ще кажеш защо аз съм във форума а не изляза. Еми може ама аз съм в сесия и така си почивам. Така че намери си компания или приятел и излизай с тях и си говорет, много по добре е отколкото да си говориш с някакви непознати по пубертетски форум.

D@rk_AnGeL
01-30-2008, 14:51
Аз имам приятели и то много,но просто не съм в България, но се радвам че скоро ще се върна и ще мога да се срещна с приятели.......

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-30-2008, 15:53
не ми се е случвало ... ако го направи по ГСМ това говори за несериозността й... а на празник ако го направи е супер гадно ... ако има причина да сасипе тържеството няма проблем :) иначе става подло ... абе късането си е шибана история :cry:

GameFace
01-30-2008, 16:27
Ако те зареже по гсм-то и изпрати смс от сорта на " еиии, цял живот само на куци коне попадам...". Последно като го изпратих се счупих от забавление - само заплахи и псувни ми пращаше девойката.... ;)

nencuHka
01-30-2008, 16:48
Не ми се е случвало.. винаги аз съм оставяла приятелите си :-o Обаче първият път , който ме зарязаха беше отвратителен...тоест последния ми приятел.. :-k

sapphirr
01-30-2008, 17:09
ше му налепа кан4ето,ядосат ли ме звяр съм,не признавам никой!

B3B0K
01-30-2008, 17:11
Eй,дали скоро ще се иэчерпаш :D
надявам се и аз

tuzaro
01-30-2008, 17:17
Eй,дали скоро ще се иэчерпаш :D
надявам се и азСпокойно, няма да е скоро 8-) 8-)

missss_kisss
01-30-2008, 18:03
Не ми се случвало,но това ще е много подло ако скаса с теб на някои важен празник за теб и ще показжа че таи лоши чувства :( :(

DiabolicAngel
01-30-2008, 18:11
Тегля му един бой и да се спасява после! 8-)

TheNewReligion
01-30-2008, 18:27
Какво искаш да направя ? Ест , че и аз ще го зарежа !

MiMcHeToOo
01-30-2008, 18:37
Eй,дали скоро ще се иэчерпаш :D
надявам се и азСпокойно, няма да е скоро 8-) 8-)

И аз така си мисля. :D

bibo
01-30-2008, 18:40
тая гадна гадна тема....ВИЖ РАЗДЕЛ:СЕКС,ТЕМА:СЕСТРАТА

Castaway
01-30-2008, 18:45
Ми, бях един път на стефанов ден на имен ден на едни познати ти и той ми прати смс .. и се разделихме..и после искаше пак да сме заедно, ама аз му казах - SORRY, пич, изпусна ме вече.. - :lol: :lol: :lol: иначе поплаках си, и си казах "абе майната му .. к'во толкова.." ама определено не можах да го забравя, ама той после тръгна с една моя УЖ ФРЕНДКА и до там беше..

а иначе .. с момчето с което съм сега, незнам как бих реагирала ако се разделиме, но определено ще го понеса тежко .. нз .. но не искам да мисля в момента за края, наслъждавам се на момента :-)

qwertyto
01-30-2008, 19:32
men me skusa po vuzmojniq nai-tup na4in- kaza mi "kusame" omggg ... i az malko go ponapsuvah i mu napisah gaden sms i toi me napsuva, no posle kato me vidq poiska pak da se suberem... :-D

pet_14
01-30-2008, 19:36
Slu4valo mi se e da me zarqzvat,ama ne po GSM-a a po skype :D DAiba kurveto i taq det ma zarqza sled tva kat sk1sa s men hodi s 3-4 4oveka ot moita kompaniq,abe s edna duma stana kurva sam oda q otvorqt i ve4e 6e stane magistralna feq...

d0mat4et0
01-30-2008, 19:36
Абе кофти е да те скъсат :-D За тфа като видиш , че нещо не се получава и сте пред край , късай за да не те скъсат теб :-D

rame
01-30-2008, 21:23
Абе кофти е да те скъсат :-D За тфа като видиш , че нещо не се получава и сте пред край , късай за да не те скъсат теб :-D хаха то като нещата не вървят няма значение кой ще е дръпнал чертата :? А тая надпревара късай да не те късат важи за "връзки" от порядъка на седмица-месец.... Аз дори предпочитам ако нещо стане той да каже:"край" щото ако съм аз има вероятност да съжалявам после за вс време прекарано заедно с него :cry: А ако е той ще мога да продължа напред,защото ще знам,че не аз съм пожелала раздялата :-P

Castaway
02-05-2008, 19:45
Мии .. прати ми смс оня ден, вика "вината не е в теб, в мене е.,.просто така го чувстам.." и на следващия ден го видях с една пачавра (с извинение, ама си е така .. ) поревах си малко, и си казах "майната му..беше просто поредния.." 8)

и сега съм си FREE ft. HAPPY и отделям повече време на приятелките си, и всеки ден пада голям купон..

за т'ва, приятелството на първо място винаги...
:grin: