PDA

View Full Version : Много гадно ми стана,просто искам да си излия душата предвас



PinkFloydSound
01-30-2008, 14:55
Ами ситуацията е следната.Значи моят клас е доста луд и тъп и аз не се вписвам много в обстановката така да се каже.Не се занимавам много с момичетата.Ние така и така сме само 7 момичета с мен. 5 от тях са си групичка и ходят навсякъде заедно. Само едно момиче не ходеше с тях и аз общо взето общувах най-вече с него.Но сега така се преобърнаха нещата, че то започна да се разхожда с тях, да се събират и тем подобни... И така стана, че и то влезе и в групичката им. И аз останах сама. Просто тя не беше човек, който обичам особено много, но поне бяхме спътници по съдба и си шушукахме и се разхождахме.А сега останах и без нея. Просто ми е много гадно и очаквам някакъв съвет от вас.. Вие идва ли ще можете да ми повогнете с нещо, но аз все пак да си излея душата пред някой :cry:

Seducti0n
01-30-2008, 15:10
"Згововорна дружина, пранина повдига"-Ако трябва да перифразирам-Колкото повече, толкова повече. :)

Момичетата, като цяло имат изявен афинитет към това да сформират групички,така се чувстват по-сигурни и стабилни.Знаят,че ако една от тях подаде крак, има кой да я измъкне.Именно това е и повода за да се обединяват.Кофти е, че ти не си намерила място сред момичета, ами с момчетата, какво е положението?

ThePowerOfLove
01-30-2008, 15:13
В моя клас има момичета,които намират по-добра компания с момчетата :wink: Може би не ти харесват съученичките ти,но пробвай да поддържаш някви контакти с тях и да се мотаеш с тях дори само в даскало щото иначе е кофти да стойш сама някъде и всички други да си лафят :(

PinkFloydSound
01-30-2008, 15:14
"Згововорна дружина, пранина повдига"-Ако трябва да перифразирам-Колкото повече, толкова повече. :)

Момичетата, като цяло имат изявен афинитет към това да сформират групички,така се чувстват по-сигурни и стабилни.Знаят,че ако една от тях подаде крак, има кой да я измъкне.Именно това е и повода за да се обединяват.Кофти е, че ти не си намерила място сред момичета, ами с момчетата, какво е положението?
аууу за тях не питай просто...мене сложиш ли ме до момче за 3 минути-на следващата минута ще е без зъби :D кофти работа ама...туй е то живота :cry: наистина ми е адски кофти с туй положение :(

•._.•No_NaMe•._.•
01-30-2008, 15:20
ami ti taka sas boi do nikade nqma da stigne6.dori i da ne sa ti mn priqtni momi4etata hodi s tqh govorete si ne6to i postepenno 6te mine6 ot tqhnata grupi4ka.ili im predloji da idete na kafence :) .

PinkFloydSound
01-30-2008, 15:22
ам аз в даскало ходя с тях ама е само дотам :( нищо повече...а те са си най-добри фр...толкова са си близки :(

d0mat4et0
01-30-2008, 15:32
МИла кофти ти е сигурно..... :( :( :( Ама единственото , което можеш да направиш е да се сприятелиш с някои хора от другите класове и да станеш по-близка с тях.....Или нещо като да минеш към известните...В нащо даскало е така...АКО нямаш фрс от твоя клас , се запознаваш с някви др хора от съседни класове , които са така да се каже "известни": , сприятеляваш се с тях и така....Аз имам доста френдс в училище , но все пак и най-добрите ми приятелки са от моя клас , но сигурно се чувстваш мн кофти :-# :-# :-# Просто не се предавай , вирни нослето нагоре и им покажи , че за теб не е най-важното да си в тяхната групичка , покажи им , че на са единственият ти вариант и има много по-готини хора от тях :-P

•._.•No_NaMe•._.•
01-30-2008, 15:34
sega vidih v edna druga tema 4e si pisala 4e te te vikat navsqkude no ti im otkazva6 e da ama tova e na4in da se sbliji6 s tqh :)

cute_mimi
01-30-2008, 15:51
ми виси с хората от другите класове като мен 8) , ако не пробвай и ти да влезеш в групичката бъди мила и тн, може да осъзнаеш че някое от тея момичета е много свестно; а и помни даскало не е всичко

chipi_kaoo
01-30-2008, 15:57
Колкото повече, толкова повече.
Тва си е моя девиз (и на Мечо Пух, ма той го видя от мен :-D )
По темата: Опитай се и ти да се събираш с тях. Ся няма кво да правиш сама по време на училище. Или с тях или с момичета от друг клас :-P

Seducti0n
01-30-2008, 16:29
chipi_kaoo-от истината боли, нали...?Аз съм крадла на девизи...няма да се лъжем сега... :lol:

Pedigree
01-30-2008, 16:51
Пф,да ви имам и проблемите.
Девойко(авторката),вместо да се чудиш с кой общуваш и с кой не-вземи и си научи уроците.Какво ти пука?!Та,вие сте заедно само,за да учите.Никъде не пише,че сте задължени да се разбирате.


Като вземете да се впрягате за едното нищо. :?

ThunderGoddess
01-30-2008, 17:14
Ами и аз съм така, но щом вече има едно момиче, с което си близка - дефакто товята приятелка, върви при тях, стой където са, говорете си там и лека-полека и ти ще се присъединиш към грпичката - просто търпение. няма за какво да ти е гадно. Не си изгубила фр :)

mhmhmhmhm
01-30-2008, 17:22
те ако не те харесват
няма как да им станеш приятелка...
а щом нито с момичета,нито с момчета не можеш да имаш 'нормални' контакти
значи причината е в теб ; )

PinkFloydSound
01-31-2008, 09:15
Хах ами те общуват с мен така да се каже, досега се шляех с тях, но просто не е същото, както преди. Не знам какво се преобърна :( Просто имам истински приятели, които не са в моето училище, но понеже съм заета, мога да ги виждам максимум веднъж на 2-3 дена :( а и като се замисля, почти целия ден прекарвам в училището :( Може да се каже, че се разбирам донякъде с момичетата от класа, искам да ходя с тях където и да било, но ме е страх да не почнат да говорят че съм била лепка, че съм се мъкнела все след тях...Досега не се е случвало, но ме е страх, че ако навлеза много в територията им, и това ще се започне :(

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:32
:cry: много ми е кофти :(

PinkFloydSound
02-01-2008, 11:53
от ден на ден става все по-зле :(

Romance
02-01-2008, 13:23
Просто се опитай да се впишеш в групата им..
Ебаси само на мен ли не ми пука дали хората около мен ме харесват или не...Аз също нямам приятели в клас,но просто не ми допадат като личности,че да искам да се сприятелявам с тях..А и доколкото рзбрах от постовете ти май си 6 - 7 клас не ти остава много време с тях(разбира се ако кандидатстваш).

chipi_kaoo
02-01-2008, 15:59
chipi_kaoo-от истината боли, нали...?Аз съм крадла на девизи...няма да се лъжем сега... :lol:
Наистина боли, но авторката май нещата не са се оправили. Абе я се стегни. Нахъсай се, и ще успееш. Не дей да се самосъжаляваш.Опитай се да не се пречупваш :? Изяш ги с парцалките тея мърли :grin:

magneziq
02-02-2008, 15:06
намери си приятели от съседните класове-а защо не пробваш да се присаединиш към компанията на момчетата(там е по забавно и няма интриги)

Умен Пенсионер
02-03-2008, 20:33
Не се ограничавай до компанията на класа ти :) Има съседни класове, иимаш комшии/ комшийки, а и свободно може да си общуваш с момчетата. Погледни и към по-големите и по-малките класове :) Не се захлупвай. Света не се свършва с няколко патки от твоя клас.

UnToUcHeD
02-05-2008, 18:34
ами отлично те разбирам и аз съм попадала в подобна ситуация горе главата колкото и да ти е гадно не им го показвай прави се че не ти пука че ти е супер и че не зависиш от тях много ще ти е трудно но не и невъзможно успех драга :wink:

skatemore
02-05-2008, 20:26
ей хора немоо ви разбера проблемите мамка му , където и да съм където и да съм ходил винаги съм си намирал приятели и познати , немоо е така да седа сам.. иди при тях седни примерно искай им лак там нещо е такива работи.. деа знам бъди по отворена

mhmhmhmhm
02-06-2008, 15:13
ми почни да се шегуваш,да говориш повече с тях
да ги питаш дали искате да излизате
ако откажат или пък не реагират добре и се измъкват
просто няма смисъл

bolutica
02-06-2008, 18:05
Аз в 5 клас :lol: И аз така бях,но се опитах да им вляза в групата те ме отхвърлиха но едно момиче ми се стори доста забавно и ся сме си бест френдс :-)

OliverSykes
02-07-2008, 18:20
Аз с тия смешните от моя клас не се занимавам ;Д
Намери си приятели от др-те класове...Аз така направих ;]

Madness
02-08-2008, 09:59
И моя клас е тъп...не е така точно де,но все пак...
А момичетата са тъпи путки,ти тва не го ли осъзна.Е аре,повечето...
Лошо ли е да си общуваш с момчетата...

А и има нещо друго,тва са шепа хора дет са ви събрали по някво стечение на обстоятелствата за да учите заедно...що пък трябва да сте приятели

PinkFloydSound
02-08-2008, 11:35
И моя клас е тъп...не е така точно де,но все пак...
А момичетата са тъпи путки,ти тва не го ли осъзна.Е аре,повечето...
Лошо ли е да си общуваш с момчетата...

А и има нещо друго,тва са шепа хора дет са ви събрали по някво стечение на обстоятелствата за да учите заедно...що пък трябва да сте приятели
Хах да, това е вярно, но просто като се замисля прекарвам адски много време в даскало и по-точно в класа ми...А с момчетата не се разбирам :(
Колкото до Taste The Rainbow, питала съм ги да излизаме, приемали са много пъти, но все пак...нещо не е наред...не се държат така с мен както една към друга :(

Dumb
02-10-2008, 11:37
Ами аэ сега съм в нов клас и всичко е раэлично! :( Повечето момичета не ме харесват, но честно каэано не ми пука много 8) Не се притеснявам от това, эащото имам приятели иэвън даскало и всички много си ги обичкам :-) :-) :-) Кво толкоэ си се притеснила? :-D

princesa_viki
02-10-2008, 11:41
Намери си приятел момче.,или пък момиче от друг клас. :)

DisciplineAndOrder
02-10-2008, 11:59
е нали си емо :D

shooter
02-10-2008, 12:49
[quote="ЦвЕтИт0"][b]"Згововорна дружина, пранина повдига"-Ако трябва да перифразирам-Колкото повече, толкова повече. :)

Мечо Пух :D :D

PinkFloydSound
02-11-2008, 10:57
е нали си емо :D
Хахаха, не, не съм...просто друго не ми хрумна докато се регистрирвах :x но това е друг въпрос :-D

prettyIdeath
02-11-2008, 12:47
Ем.. не можеш ли малко от малко да се преобщиш към тях.... Все пак това е само по време на даскало, извън училище предполагам си имаш други приятели. Ако не - в крайна сметка ти отиваш на даскало а не да си шушукаш в часовете... Знам че трябва да има с кой да си полафиш междучасията и че е кофти да си сам /и аз бях 5 клас така,защото се преместих в ново даскало и никой не познавах, но с времето се обикнахме и сега сме като едно голяяямо задружно семейство/ . Опитай да намериш общ език с тях.

PinkFloydSound
02-13-2008, 14:43
Ем.. не можеш ли малко от малко да се преобщиш към тях.... Все пак това е само по време на даскало, извън училище предполагам си имаш други приятели. Ако не - в крайна сметка ти отиваш на даскало а не да си шушукаш в часовете... Знам че трябва да има с кой да си полафиш междучасията и че е кофти да си сам /и аз бях 5 клас така,защото се преместих в ново даскало и никой не познавах, но с времето се обикнахме и сега сме като едно голяяямо задружно семейство/ . Опитай да намериш общ език с тях.
едно е пети клас...съвсем друго е 7...манталитета, отношението е различно...пубертет...

prettyIdeath
02-13-2008, 14:57
Ем.. не можеш ли малко от малко да се преобщиш към тях.... Все пак това е само по време на даскало, извън училище предполагам си имаш други приятели. Ако не - в крайна сметка ти отиваш на даскало а не да си шушукаш в часовете... Знам че трябва да има с кой да си полафиш междучасията и че е кофти да си сам /и аз бях 5 клас така,защото се преместих в ново даскало и никой не познавах, но с времето се обикнахме и сега сме като едно голяяямо задружно семейство/ . Опитай да намериш общ език с тях.
едно е пети клас...съвсем друго е 7...манталитета, отношението е различно...пубертет...
Така е ... Просто ти давам пример с мен, само че тогава аз бях 5-ти клас.

rashito0o
02-13-2008, 15:15
ходи при момчетата така напрайх аз кат ма изолираха гръпата от момичета...супер ми беше 1 момиче с 5 момченца дет постоянно ма защитават за щяло и нещяло :grin:

korabokroshenec
02-13-2008, 15:47
"Згововорна дружина, пранина повдига"-Ако трябва да перифразирам-Колкото повече, толкова повече. :)

Момичетата, като цяло имат изявен афинитет към това да сформират групички,така се чувстват по-сигурни и стабилни.Знаят,че ако една от тях подаде крак, има кой да я измъкне.Именно това е и повода за да се обединяват.Кофти е, че ти не си намерила място сред момичета, ами с момчетата, какво е положението?
аууу за тях не питай просто...мене сложиш ли ме до момче за 3 минути-на следващата минута ще е без зъби :D кофти работа ама...туй е то живота :cry: наистина ми е адски кофти с туй положение :( земи тогава се научи как да се режеш и да приключат мъките ти :D кат си необщителна няма да имаш приятелки мн ясно...

oTPoBHa
02-14-2008, 07:19
"Згововорна дружина, пранина повдига"-Ако трябва да перифразирам-Колкото повече, толкова повече. :)

Момичетата, като цяло имат изявен афинитет към това да сформират групички,така се чувстват по-сигурни и стабилни.Знаят,че ако една от тях подаде крак, има кой да я измъкне.Именно това е и повода за да се обединяват.Кофти е, че ти не си намерила място сред момичета, ами с момчетата, какво е положението?
аууу за тях не питай просто...мене сложиш ли ме до момче за 3 минути-на следващата минута ще е без зъби :D кофти работа ама...туй е то живота :cry: наистина ми е адски кофти с туй положение :(


ти 2 клас ли си?

PinkFloydSound
02-14-2008, 12:06
"Згововорна дружина, пранина повдига"-Ако трябва да перифразирам-Колкото повече, толкова повече. :)

Момичетата, като цяло имат изявен афинитет към това да сформират групички,така се чувстват по-сигурни и стабилни.Знаят,че ако една от тях подаде крак, има кой да я измъкне.Именно това е и повода за да се обединяват.Кофти е, че ти не си намерила място сред момичета, ами с момчетата, какво е положението?
аууу за тях не питай просто...мене сложиш ли ме до момче за 3 минути-на следващата минута ще е без зъби :D кофти работа ама...туй е то живота :cry: наистина ми е адски кофти с туй положение :(


ти 2 клас ли си?
не :-D

kell
02-14-2008, 18:57
ne se pritesnqvai i az sam taka hodq s edno momi4e v daskalo no tq ne iska da idva nasqkyde s men i si hodq sama spored men si hodi sama otkolkoto s takia licemerki det 6e ti govorqt zad gyrba

4eere6ka_kiss
02-14-2008, 21:04
ti koi klas si ?

HePeAJIeH
02-15-2008, 08:54
if you can't beat them..join them!

Stamera
02-15-2008, 09:06
Кофти работа.Еми като не намираш общи теми за разговор с момичетата ,пробвай с момчетата :smt038

PinkFloydSound
02-15-2008, 10:09
"Згововорна дружина, пранина повдига"-Ако трябва да перифразирам-Колкото повече, толкова повече. :)

Момичетата, като цяло имат изявен афинитет към това да сформират групички,така се чувстват по-сигурни и стабилни.Знаят,че ако една от тях подаде крак, има кой да я измъкне.Именно това е и повода за да се обединяват.Кофти е, че ти не си намерила място сред момичета, ами с момчетата, какво е положението?
аууу за тях не питай просто...мене сложиш ли ме до момче за 3 минути-на следващата минута ще е без зъби :D кофти работа ама...туй е то живота :cry: наистина ми е адски кофти с туй положение :( земи тогава се научи как да се режеш и да приключат мъките ти :D кат си необщителна няма да имаш приятелки мн ясно...
напротив...общителна съм и бих казала, че на всяко друго място, където ида си създавам много бързо приятелства...извън училище има на кого да разчитам и кой да ме подкрепя...но не знам защо в класа не е така :(

mhmhmhmhm
02-15-2008, 14:34
Като не става,ще се примириш...