PDA

View Full Version : Не знам какво да направя...



NightFairy
01-30-2008, 15:15
Харесвам (хм...май доста по-силни чувства изпитвам, но нищо) едно момче.Познаваме се от малко повече от половин година, и от тогава се повтаря едно и също нещо.Значи всичко започна със зарибявка по скайп и от там се видяхме, целувки, прегръдки и на следващия ден пак, но после се получи така, че изгубихме връзка (аз заминах, после той и не се чувахме много време).Случайно се видяхме и бяхме на здравей здрасти.Няколко седмици след това, пак почнахме да си пишеме, пак свалки и така, всичко пак добре, целувки, прегръдки, и после пак със седмици никаква връзка.И това се повтаря от тогава (4-5 пъти), и аз все не мога да кажа край.Наскоро пак се случи и от тогава месец не си бяхме писали дори.Помолих го да се видиме, когато му е удобно, той се съгласи.Не знам дори дали искам да говоря с него (просто ме е страх, не знам от какво), но ще ми се наложи да го направя.Не знам какво да му кажа, наистина ми е влязъл под кожата, не знам как да постъпя.Може би съм поредната му, но ако е така, защо продължава, защо половин година си играе с мен(може би, защото му позволявам, защото съм прекалено наивна и всеки път си мисля, че този път ще е по различно?!)...Нямам точно конкретен въпрос, просто искам някакъв съвет, какъвто и да е....

Благодаря, ако сте го прочели, защото май се получи по-дългичко, от колкото предполагах. :)

princesa_viki
01-30-2008, 15:19
Аз мисля,че така ще е най-добре-
един ден го викни на кафе и го питай как мисли да продължавате,а не когато на него му е кеф да те вика.Бъди твърда!Кажи му да ти каже дали иска да сте заедно или не.Така поне ще си наясно със ситуацията.
Успех :-)

Alabalaportokala
01-30-2008, 15:40
Може би съм поредната му, но ако е така, защо продължава, защо половин година си играе с мен

Ако беше пореднета му отдавна да те беше вкарал в леглото си и да те беше заебал...


може би, защото му позволявам, защото съм прекалено наивна и всеки път си мисля, че този път ще е по различно?!

Може би защото не иска нищо обвързващо с тебе, може би защото те чувства повече като приятелка и няма такива чувства като твоите и може би ти толкова си била влюбена че не си се усетила ?

Няма да ти давам съвет ти сама си го даде. Отиди говори с него и изяснете това иначе лапешко недоразумение

NightFairy
01-30-2008, 19:08
Може би защото не иска нищо обвързващо с тебе, може би защото те чувства повече като приятелка и няма такива чувства като твоите и може би ти толкова си била влюбена че не си се усетила ?

Може би...

sasha_90
01-30-2008, 19:22
Не му доставяй удоволствието да си играе с теб когато си поиска.Следващия път когато го пожелае се отдръпни или нещо такова.В смисъл му покажи,че си различна,сериозна и не би позволила никой да си играе с теб.