PDA

View Full Version : хубави училища



ani_rihanna
01-30-2008, 16:34
здравейте!Абе някой ако знае кои са най-хубавите училища във Варна нека да пише,че сега съм в Черноризец храбъдр и хич не съм доволна!Много ниско училище е! :-o :?: :-k 8-[

`SeA_GirL`
01-30-2008, 16:46
тоха е много яко т.е. ПГТ"Проф.д-р Асен Златаров" :) излизаш с хубави професии а и сред гимназиите сме на 1во или 2ро място нз точно, но е супер :)

HaCkO
01-30-2008, 17:41
Sea Girl абе тя според мене говори за варна не за Плд !

м0мИчЕ 0т АдА
01-30-2008, 18:05
Sea Girl абе тя според мене говори за варна не за Плд !


emi imenno...za Varna govorqt i dvete... ama specialno tfa daskalo za mene ne e hubavo...tam sa nekfi po4ti si4ki propadnali... 5ta i 4ta ezikova sa mnogo dobri ama nz .. :-o

varnen4e
01-30-2008, 19:17
тоха е много яко т.е. ПГТ"Проф.д-р Асен Златаров" :) излизаш с хубави професии а и сред гимназиите сме на 1во или 2ро място нз точно, но е супер :)

Да.. бе.. страшно е.. :D :shock:

st1ka
01-30-2008, 20:04
Аз си харесвам моето училище - ВТГ,а за основно пак това,в което съм учила - ОУ"Ан. Кънчев"...

1n5ub0rd1na73
01-31-2008, 05:51
Аз си харесвам моето училище - ВТГ,а за основно пак това,в което съм учила - ОУ"Ан. Кънчев"...
Мога само да се изсмея на този коментар за ВТГ. Кое му харесваш? Аз също много му се кефя - покривите падат, столовете скърцат, даскалите буквално не преподават, 90% от учениците са без коментар, ама то това е навсякъде, така че не го броя, стълбите са в критично състояние, няма място - пълна трагедия. НЕ влизай във ВТГ. Препоръчвам МГ/езикова, ако ти се учи.

ani_rihanna
01-31-2008, 06:23
Ами аз затова си търся ново училище защото това е на много ниско ниво и има голямо насилие и незачитане на правата.А моля ви се даскалите пред тях бият едно момче и те нищо не правят там има само 3/4 добри учители.
Казвам ви там е нещо страшно

Ако знаете и някой сайт с такива класаций моля напишете ми го

kPuCkA
01-31-2008, 07:51
Ти кой клас си?Предстои ли ти скоро кандидатстване?Аз уча в МГ,изискванията са много високи,но си струва,езиковите също са доста добри.А ако търсиш обикновенно училище:Славейков или Кирил,те са добри.

1n5ub0rd1na73
01-31-2008, 08:00
Ти кой клас си?Предстои ли ти скоро кандидатстване?Аз уча в МГ,изискванията са много високи,но си струва,езиковите също са доста добри.А ако търсиш обикновенно училище:Славейков или Кирил,те са добри.
Захари Стоянов /в сградата на МГ/ също е много добро.

kPuCkA
01-31-2008, 08:08
^ Хаха как ли пък не.

st1ka
01-31-2008, 08:52
Аз си харесвам моето училище - ВТГ,а за основно пак това,в което съм учила - ОУ"Ан. Кънчев"...
Мога само да се изсмея на този коментар за ВТГ. Кое му харесваш? Аз също много му се кефя - покривите падат, столовете скърцат, даскалите буквално не преподават, 90% от учениците са без коментар, ама то това е навсякъде, така че не го броя, стълбите са в критично състояние, няма място - пълна трагедия. НЕ влизай във ВТГ. Препоръчвам МГ/езикова, ако ти се учи.

Ами аз мога да кажа същото за езиковите,защото имам много приятели,които в никакъв случай не ги мързи да учат,но всъщото време половината остават на заварка!А за ВТГ - директорката може да е некомпетентна (не го отричам),сграда може да е стара,но учители са един път - рядко се срещат такива!Подготовката е качествена,друг е въпроса че някои хора просто не искат да си напънат гъза и да учат!

fairytalesend
01-31-2008, 15:52
1eg \:D/ 8)

`SeA_GirL`
04-19-2008, 07:59
Sea Girl абе тя според мене говори за варна не за Плд !


emi imenno...za Varna govorqt i dvete... ama specialno tfa daskalo za mene ne e hubavo...tam sa nekfi po4ti si4ki propadnali... 5ta i 4ta ezikova sa mnogo dobri ama nz .. :-o

ot kyde pyk znae6 4e vsi4ki v daskaloto sa propadnali ne si u4ila tuka neznae6 mn si e qko daje moga da kaja pyk 4e to4no ezikovite ne struvat