PDA

View Full Version : Момичета вие сте...



pet_14
01-30-2008, 16:38
Така малко ми е тъпо...Искам да си намеря гадже,знам ще кажене не стой пред компа,а ходи по дискотеки,излизай,ала бала...Тва го правя,ама вижте ся,аз бия малко в друга посока...С моя най-добър приятел всеки ден сме заедно по 10-15 часа...Та вижте как седят нещата,значи той има по-голям успех с момичетата от мен , намират нещо.... ..Незнам защо при положение,че се лигави постоянно,казва супер малуумни работи и ми е чудно и вие ли харесвате такива момчета,понякога прилича на пълен простак,на някакъв каруцар от село,докато аз се лигавя,но когато съм с него...Понякога умира да се смее на моите простотии,но това не го показвам пред момичетата,за да не изглеждам глупаво и като някакъв слупак...Та въпроса ми е:какви момчета харесвате,такива дет се лигавят 90 % от времето и се праят на шутове(като приятеля ми) или някви по-сериозни(като мен) :) Офф незнам някво м ие тъпо...Чудя се как да се държа

tuzaro
01-30-2008, 16:47
най-добре се дръж с двете ръце на кръста и давай напред-назад 8-) 8-) да не забравиш да увеличаваш скоростта :razz:

nicolepcd
01-30-2008, 16:51
най-добре се дръж с двете ръце на кръста и давай напред-назад 8-) 8-) да не забравиш да увеличаваш скоростта :razz:
\:D/ А сега сериозно... Ми май момиченцата по-харесват лигавите... :D Поне аз с такова впечатление оставам... Амаа... не е много правилно да ги делиш на лигави и сериозни... сложи и 3-ти вид "50/50" 8) 100% ще изберат моето предложение :D

Alabalaportokala
01-30-2008, 16:54
Човек твоя приятел има успехи с момичетата защото успява да ги разсмива. Момичетата на тази възраст се смеят на лигавни други на друго. Те обичат такива момчета. В твоите очи той тъпа лигавня, в техните весело жизнерадостно момче с чувство за хумор.

MartyParty
01-30-2008, 17:20
Да бе и за какво ми е лигав?Да трябва да го дондуркам и да ми се прави на интересен по цял ден...Това не е начина просто.Не знам дали ме разбираш...тъпо е ...такива като него ги има на всеки ъгъл,а малко са момчетата с твърд характер,сдържани и отговорни.Зависи колко са големи момичетата.Ако са на по 13-14 много ясно,че ше се смеят щото са лигли и той им се струва интересен.Ти не се опитвай да се правиш на такъв какъвто не си.Рано или късно ще си намериш момиче,което наистина има акъл в главата-мога да ти гарантирам. [-( [-( [-(

missss_kisss
01-30-2008, 17:57
Аз лично предпочитам момчетата да са сериозни но и малко лигавня от време на време не е зле нали все пак трябва нещо да разведрява обстановката.Защото ако момчето само седи с скръстени ръце и е някав сериозен ще е доста скучен.За това трябва всичко да е умерено и от едното и то друго.Така че не се бои понякога да се отпускаш пред момичета.Аиде успех за напред :D :P \:D/ \:D/

Insatiable
01-30-2008, 18:25
Аз харесвам мъже, не момчета :) Разбираш ме какво искам да кажа, нали Авторе? ;)

tuzaro
01-30-2008, 18:28
Аз харесвам мъже, не момчета :) Разбираш ме какво искам да кажа, нали Авторе? ;)От 5 дена си сама :shock: :shock: да се земем :-) :oops:

MiMcHeToOo
01-30-2008, 18:35
Опитай да си и от двете по равно.. Може пък да имаш по-голям успех.

Lost_Kiss
01-30-2008, 18:46
Не понасям нито лигави момичета, нито лигави момчета... Е да, има си време за базици и шеги и майтапи, както искате го наречете, но по принцип харесвам сериозните момчета,... Но се пак, аз мисля така, но не и повечето момичета ;)

sasha_90
01-30-2008, 19:29
Харесвам такива като сегашното ми гадже:сериозни с чувство за хумор.

pet_14
01-30-2008, 19:30
Eiiiiiiii kato kazvate tva se opisvate men,staratelen,sd1rjan,intiligenten,otgovoren,ponq koga zapaven,eiii kak mi olu4ihte haraktera...NE be vijte sq kat si imah jena t1i de gadje :) s neq bqh seriozen,i kogato i be6e t1po,kogato i be6e nqkvo kofti,se opitvah ad q zabavlqvam i si msilq 4e dosta dobre se sprqvqh,za6toto v pove4eto slu4ai uspqvah da i podobrq nastroenieto..Abe m-do dr az ne s1m pritesnitelen,ama mi e malko t1po da po4ne6 da zaribqva6 primerno nqkvo mace kat sa ligavi6...Ddz ima si vreme i mqsto i moment za vsi4ko,az gi zabavlqvam kogat e vremeto,pone spored men...

radito
01-30-2008, 19:48
Аз харесвам мъже, не момчета :) Разбираш ме какво искам да кажа, нали Авторе? ;)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-30-2008, 19:52
абе средно :) защото и аз съм по-лигав на моменти :) но сякаш предпочитам сериозни момичета :) , но те са малко ....

Virgin
01-30-2008, 22:33
аз харесвам, когато си себе си :idea: не се стреми толкова да се харесаш на мацките, играейки роли, а си бъди ти ;)

assd
01-30-2008, 22:38
всички обичат "лошия тип" нема спор, аз съм си добро момченце, ама съм и добър артист и много добре го играя "лошия", тъпия, простия и непукиста... да видиш кво става га го включа тоя образ 8-)

pet_14
01-31-2008, 11:08
To tva i az moga da se ligavq i da ta nakaram da se napikae6 ot smqh,ama 6e izglejdam i dosta glupavo, mislq i tva ne mi se nravi mnogo mnogo...

unicorn_f
01-31-2008, 13:03
М дам най-добре да е пораснал вече да е сериозен,но не пречи от време на време на пуска бъзици.Намери си момиче,което да иска серозно момче,но недей да си винаги сериозен----бъди забавен и с момичетата :-D

Insatiable
01-31-2008, 13:21
Аз харесвам мъже, не момчета :) Разбираш ме какво искам да кажа, нали Авторе? ;)От 5 дена си сама :shock: :shock: да се земем :-) :oops:
Предложение ли ми правиш? :-D
В момента се наслаждавам на живота... на свободния живот 8-)

xXxScreamxXx
01-31-2008, 13:33
pff... az vse popadam na nqkfi seriozni .. ama za smetka na tva kat gi fane lignqta nqma spirka :D :D :D :D

MartyParty
02-01-2008, 07:29
pff... az vse popadam na nqkfi seriozni .. ama za smetka na tva kat gi fane lignqta nqma spirka :D :D :D :D
дамм и с това съм съгласна

evelinka1122
02-01-2008, 11:43
Едно момче задължително за мен трябва да има чувство за хумор! Ама ако ми са лигави ... не ги понасям както и момичетата! :P

Na7a6a
02-01-2008, 12:03
Харесвам такива като сегашното ми гадже:сериозни с чувство за хумор. Точно така-това е златната среда :)

slun4ice_90
02-01-2008, 13:39
Харесвам мъже,които знаят как да спечелят една жена,без клоунски номера :-P :)

princesa_viki
02-01-2008, 14:19
Дръж се естествено!

GregoryHouse
02-01-2008, 14:27
най-добре се дръж с двете ръце на кръста и давай напред-назад 8-) 8-) да не забравиш да увеличаваш скоростта :razz:
\:D/ А сега сериозно... Ми май момиченцата по-харесват лигавите... :D Поне аз с такова впечатление оставам... Амаа... не е много правилно да ги делиш на лигави и сериозни... сложи и 3-ти вид "50/50" 8) 100% ще изберат моето предложение :D

На думи всеки ще каже по серозни или най малко 50/50....ама в действителност всички се лепят за шутовете, а не за счетоводителите... и аз се правя на шут може би някъде 80/20 и да ти кажа ем на мен ми е кеф ем на тях и всичко си е 6...ама мога и да разменям процентите...

PaSs1on
02-01-2008, 16:21
Така малко ми е тъпо...Искам да си намеря гадже,знам ще кажене не стой пред компа,а ходи по дискотеки,излизай,ала бала...Тва го правя,ама вижте ся,аз бия малко в друга посока...С моя най-добър приятел всеки ден сме заедно по 10-15 часа...Та вижте как седят нещата,значи той има по-голям успех с момичетата от мен , намират нещо.... ..Незнам защо при положение,че се лигави постоянно,казва супер малуумни работи и ми е чудно и вие ли харесвате такива момчета,понякога прилича на пълен простак,на някакъв каруцар от село,докато аз се лигавя,но когато съм с него...Понякога умира да се смее на моите простотии,но това не го показвам пред момичетата,за да не изглеждам глупаво и като някакъв слупак...Та въпроса ми е:какви момчета харесвате,такива дет се лигавят 90 % от времето и се праят на шутове(като приятеля ми) или някви по-сериозни(като мен) :) Офф незнам някво м ие тъпо...Чудя се как да се държа
povqrvai mi bih se vlubila v priqtelq ti s lignqta mu da si se ligavim zaedno i da e malko hubav i naprao 6e umra 4esno da ti kaja hi4 ne obi4am seriozni mom4eta ma imam edna fr det obojava min i gadje be6e ligavo i tq skusa s nego az bih dala si4ko za ligavo gadje ma seki si ima mnenie dai da te zapoznaq s fr mi :grin: :grin:

estreq
02-02-2008, 09:37
:-D po gotinite :grin: