PDA

View Full Version : Отвратена съм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



SuNsEt
01-30-2008, 18:15
:-x :-x :-x Как може да има такъв народ?!Каква е тая България бе????Майка ми тази ве4ер я ограбиха и удариха така здраво на спирката и никой не и помогнал?!?!?! :-x Имало е толкова много хора....Глупаци!!!Възмутена съм!Това са хора без никакви морални ценности,които не струват нищо!!!Кръгли нули!
Някакъв нещастен наркоман...ИСКАМ ДА МЕ 4УЕТЕ...И ДА ПРО4ЕТЕТЕ ТОВА,КОЕТО СЪМ НАПИСАЛА.НЕ МИ ПУКА ДАЛИ ЩЕ ПИШЕТЕ...
ИСКАМ СПРАВЕДЛИВОСТ!Един приятел го наръкаха за 5 лв и един скапан джиесем...Знаете ли колко беше зле????
Каква е тази държава?!?!?Какво става и на къде отиваме???
Майка ми е толкова зле,прибра се с рев!
Искам да кажа на вси4ки скапани наркомани...ДАНО УМРЕТЕ ВСИ4КИ ДО ЕДИН!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Не заслужавате и капка уважение,пропадняци нещастни!
Мразя тази държава и вси4ки хора,на които не им пука дали пред тях ще се слу4и нещо толкова опасно.Не ги интересува нищо друго,освен самите тях...Как може да седиш и гледаш как наръгват или ограбват беззащитен 4овек?!?!?!?
Вие сте нисша форма на живот!Ха...толкова съм бясна :-x Та аз съм едва на 14 години мамка му!Ами ако я беше наръгал,а???И никой не и беше помогнал??? :-x Груби същества....вие не сте хора!Самолюбието ще ви погуби...!!!
:booooomb: :-x :shock: :o :-o

fake
01-30-2008, 18:20
чакай малко бе....ние кво да направим?
справедливост?
няма такова нещо...съжалявам, че от толкова малка ти се налага да разбереш що за гнусна твар е животът, но подобни неща не се случват само в България, а навсякъде.
всеки ден се убива, ограбва, изнасилва...да, кофти е, когато се случи на някой близък, но...такова е положението в света днес.
п.с. спрей за самозащита...или по-хуу от ония електрическите джаджи

Alabalaportokala
01-30-2008, 18:25
Късно вечер. Отивам до супер маркета да си купя цигарки и нещо за хапване. На връщане останах с някви стотинки като ресто. Изкача ми някакъв чичка с пистолет и ми казва да не мърдам. Добре че тогава не носех нищо ценно със себе си. Преджоби ме човека и отчаяно си тръгна :grin: . Ние нищо не можем да направим за майка ти. Благодари се че въпреки всичко е жива и не е наръгана. Тогава надали щеше да гледаш колко пари са и взели !

hottie
01-30-2008, 18:29
Много съжалявам за това, което се е случило. Наистина е ужасно и несправедливо!
Искам само да кажа, че за съжаление това не е само я България.
--> В Франция(Париж) 3 ма арабина ме нападнаха,защото не можах да им дам цигара и никой не си мръдна пръстчето!Една приятелка подобен случай в метрото в Париж и пак никой....

rakiQ
01-30-2008, 18:32
ми аз кфо да напраа по тоя въпрос бе?
секи с проблемите си!
и майка ми я ограбиха ама кфо напра...?
преди години ни ограбиха жилището и кво да напраа....?
19653 са ми крали нещата ми кво да напра???
кфо да напраа кат са я ограбили??!
живи и здрави да сте пък другоото го остави!

а за наркоманите..да ти каа момиченце -тея дето не са "наркомани" крадят мн повече !!!!!!!!

даже кора на възраст (40)
ма кфо напраааааааа като имаш проблем с държавата изнеси се другаде бе!

пък и да не мисли ,че един форум ще ти помогне на проблема?!

hamilcar
01-30-2008, 18:39
То пък да е само в България. Лошо е това, което се е случило, но е минало вече. Важното е, че е добре.

SuNsEt
01-30-2008, 18:41
Не съм казала,4е искам помощта ви... :? То е ясно,4е нищо не можете да направите,но просто бях много бясна...Не,4е сега не съм.
Да,знам,4е живота е тежък и 4е всеки си има своите проблеми,не ме поу4авайте!Наясно съм с нещата и знам колко е труден живота...Но е трудно да издържиш на това напрежение и яростта ме изби.

M!M!T()
01-30-2008, 18:50
Виж ние нищо не можем да направим ! Можеш да се ядосваш , но ние не сме господ ! Така в тая държава и аз не я търпя ! Много смотано държавно устрйство слаби закони и глупави политици дето само гледат как да си напълнят джобовете ! Уж демокрация та си е цяла излагация ! Как не ги е срам не знам , ама ние сме безсилни ( за съжаление ) ! Между другото колкото теб съм ! ;)

HaCkO
01-30-2008, 18:53
Kakvo da si govorim ve4e vsi4ko zapada vseki gleda sebesi malko sa tezi koito mogat da ti pomognat ve4e tva e za men kvoto moga da ti kaja
tva balgarite sme gadna naciq po-zle sme i ot ciganite deiba pone te se darjat 1 za drug......

AvaLan4e
01-30-2008, 18:55
Справедливост ли искаш???
Отмъщение????






Помисли как да предотвратиш тези неща, как да намериш безопасността, сигурността. Това само тярбва да искаш. Иначе си умраля работа.

Alabalaportokala
01-30-2008, 19:02
vseki gleda sebesi malko

Общо взето това си е от преди Христа...


tva balgarite sme gadna naciq

За да говориш така, явно доста неща не знаеш за българите. Велика държава бяхме, но не ни позволиха да си останем такава !

Не нацията ни е гадна, а политиците и управниците. Те ни направиха такива (в интерес на истината има още 1 причина която много малко хора я знаят и никой не подозира за нея, но ще си я запазя за себе си, защото няма да ми повярвате). Докато все още има гладуващи в държава по добре икономически от държавите от 3-тия свят и то в 21 век ние ще бъдем така. Докато копелетата от правителството си пренасят наркотиците и полицаите съдействат на престъпниците ще бъде така. Но нас това не ни ебе нали ни е добре. Свикнали сме, свеждаме глава и казваме майната му. Добре дошъл в реалността. Има още работи които не знаеш и тепърва ще разбираш.



По темата - пак повтарям. Не псувай никой. Сведи глава и благодари че майка ти е добре защото при обир винаги може да ти се случи нещо повече от обиране. Фани иронията

Pedigree
01-30-2008, 19:14
Майка ми тази ве4ер я ограбиха и удариха така здраво на спирката и никой не и помогнал?!?!?!
Това ме подсеща за една случка.Мамето разправя,че като била в Гърция се били събрали на едно заведение.Било горещо,а един пич пил студена бира и си глътнал езика.В заведението били само българи,а онзи,който си глътнал езика се гърчел 2 минути и накрая един грък(от персонала)го съжалил,взел една лъжица,и му помогнал.
_______
Anyway,а какво трябва да прави всеки от тук,на който всеки ден му се случи по нещо несправедливо.Та...това се случва всеки ден по целия свят.Неприятности-колкото щеш.Такъв е живота,драга и не си тази,която ще го промени.Просто свиквай! :)


P.S.И да,всеки гледа своя г.ъз,просто сме такива-страхливи,алчни,егоисти.И кво? 8-)

Blacklisted
01-30-2008, 19:25
Т'ва само в България го има!

maLka_FukLa
01-30-2008, 19:54
Оххх.. тва си е то България.. Тука мое да се гърчиш на земята ..да пукнеш даже..ама никой нема да тръгне да ти помогне, даже ше тръгне да бяга да се спасява.. тц,тц,тц.. ей яд ме е много.. такива хора не трябва да им разрешават да живеят.... :?

Mooo6no
01-30-2008, 20:05
Да, има всякакви утрепки. Навсякъде ги има, но когато 'вълкът' влезе в 'кошарата' и всички да се държат като 'овце' - май найстина го има само в България и още някоя друга тъпа държава.


Преди години паднах с колело насред центъра до съда. И доста бързо на помощ ми се притече един германец. Човек, които е отишъл тук заради почивката, и то защото му е евтина и може да смята българите за по-нисша хора. А тогава се учех да карам и падах много често. Е за цялото време през, което съм карал колело и съм падал той беше единствения. Даже веднъж ми казаха "Не карай като не можеш" и ме оставиха паднал на земята. Дори когато си счупих ръката след падане никой не ми помогна въпреки, че си личеше, че не съм съвсем в вед.

Също когато бях на ски навремето също паднах няколко пъти и единия път по-сериозно, в които потече и кръв от носа ми и отново ми помогна чужденец, а не българин. Вярно е, че там има доста чужденци, но и българите хич не бяха малко.

Преди време едно момиче го изнасилиха насред морската, при това изнасилването са го видели страшно много хора и никой не е помогнал. Хората са бягали като видят какво е ставало там. За сметка на това като го застреляха Косьо Самокавеца в Амстердам обикновените хора са подгонили и са хванали въоръжен наемен убиец на мутра. Не полицията, а хората. Може да се продължава така до безкрайност....


Проблемът на държавата ни е не, че сме заприличали на нищо, че има престъпност, че се извършват какви ли не безхаберия. Проблемът е, че когато се случи това вместо хората да отидат да помогнат гледат да избягат и да забравят, че изобщо това се е случило и да се молят да не им се случи на тях. Затова и държавата ни е на такова дередже.

Saymon90
01-30-2008, 20:16
На всички им е ясно, че живеем в престъпна държава. За това и всеки трябва да вземе мерки сам за себе си, при положение, че няма държава, която да го направи. Ще си носиш нещо за самозащита, ще си подбираш пътя и времето, по което вървиш. Да, колкото и мерки да вземеш, понякога просто не става и пак си прецакан - е, живота не е винаги хубав.
И като пускаш ядосани теми из форум мислиш, че нещо ще се промени ли?! Купи си боксова круша и си изливай гнева на нея - поне изморява повече, от колкото клавиатурата...

ABSOLUTme
01-30-2008, 20:18
Леле,егоистик,колкото си хубава,толкова си и тъпа.

А към авторката - съжалявам за майка ти.Отсега нататък да си отваряте очите на 4 и да вкарате в употреба инстинкта си за самосъхранение.

fake
01-30-2008, 21:37
Майка ми тази ве4ер я ограбиха и удариха така здраво на спирката и никой не и помогнал?!?!?!
Това ме подсеща за една случка.Мамето разправя,че като била в Гърция се били събрали на едно заведение.Било горещо,а един пич пил студена бира и си глътнал езика.В заведението били само българи,а онзи,който си глътнал езика се гърчел 2 минути и накрая един грък(от персонала)го съжалил,взел една лъжица,и му помогнал.
_______
Anyway,а какво трябва да прави всеки от тук,на който всеки ден му се случи по нещо несправедливо.Та...това се случва всеки ден по целия свят.Неприятности-колкото щеш.Такъв е живота,драга и не си тази,която ще го промени.Просто свиквай! :)


P.S.И да,всеки гледа своя г.ъз,просто сме такива-страхливи,алчни,егоисти.И кво? 8-)

нали се сещаш, че и "мамето" е била в същото заведение и е стояла, и е гледала, наравно с останалите "страхливи, алчни, егоисти" - българите

"Flyer"
01-30-2008, 21:45
Мхм, "сефте". Няма и аз да се впускам да разказвам премеждия. Но квото си е така, така си е, аз въпреки всичко сиходя с вдигната глава, ако стане нещо, опитвам се да направя повече от това, което е по силите ми. За глобална промяна трудно се може да се говори, повечето е в манталитета на хората. Из морската във Варна веднъж обикаляме (нямаше да разказвам ама айде) и някви "скинари" извенъж изскочиха, пред тях бягат циганета на по 5-6, ония ги ритат по главите, ние стоим като статуи, някои мислят да бягат, други да трепят "скинари", хубаво че всичко свърши доста бързо и без особени произшествия.. пф а нямаше да разказвам историйки.. както и да е, всичко е в наши ръце, в такава ситуация въпреки всичко даваш всичко, може и пример на някой от другите поколения да дадеш, независимо по-стари или по-млади.

rakiQ
01-30-2008, 21:47
Леле,егоистик,колкото си хубава,толкова си и тъпа.

А към авторката - съжалявам за майка ти.Отсега нататък да си отваряте очите на 4 и да вкарате в употреба инстинкта си за самосъхранение.зн малко съм тъпа 8-)

shadow4e
01-30-2008, 22:08
Когато бях на 14 ме нападнаха с още 3 приятелки четири момичета, бяха и с 15 момчета, но хората не знаеха е не ги виждаха... Та беше 6 часа следобед лятно време на Славейков и никой не ни помогна. То се сбихме с онея, но в крайна сметка отделиха едното момиче и там вече бяха и момчетата и тя си даде телефона /Марти, става дума за Гаги/, искахме помощ от хората, толкова мъже имаше, на нас ни трябваше някой само да ни преведе 3 преки /родителите бяха в кафе на близо/.

Имах още няколко случки и това ми се отрази много зле на психиката, страх ме е да ходя сама вечер, щом дори леко се стъмни и няма много хора, напарво си умирам от страх...

InitialD
01-30-2008, 22:11
Добре дошла в реалността !!!
Представи си щом мен преди 3,5 години (2004г.) "приятелите" ме зарязаха да ме пребият .. се сети за какво си говорим!!!
А да не споменавам както живея на 20 метра от циганската махала .. как почти всекидневено някой мангал и казвам мангал защото те са най-големите отрепки от циганите .. се заяжда или се опитва да ме преджоби.
Последният път беше преди 2 седмици и едни тримца мангали ходят срещу мен на улицата видимо бяха на по 18 години (аз съм на 20) и единият застава така че да ми е от едната страна а другите двама от другата и ме питат колко е часа...аз усетих за какво иде реч и бях с извадени ръце от джобовете и им казах че нямам часовник! Тогава единият ме изгледа много заплашително от близко растояние но и аз му отвърнах с поглед...сигурно ако не го бях направил щеше да се опита да ме удари ... номерът е да не им давате шанс ... бъдете пекани не се спичайте!!!Винаги бъдете готови за най-лошото!!!

Blacklisted
01-30-2008, 22:17
^Всъщност в това има вярно, но работи само при бъзльовците.

InitialD
01-30-2008, 22:21
^Всъщност в това има вярно, но работи само при бъзльовците.

Това за моето мнение ли се отнася!?!?!?

rosskata
01-30-2008, 22:24
Ами хора, добре дошли в джунглата... Или ядеш, или те изяждат, май като гледам това е положението по улиците...

Преди няколко години станах свидетел как едни охрани изкарайа един от дискотека, и го спукаха от бой. Аз бях с две приятелки, и едната се ракрещя "Оставете го, бе оставете го", и тръгна да набира номер на полицията. При което идва единия охранител, взе и телефона, и каза "ПОсмей да се обадиш, и ще си събираш мозъка от тротоара"... :shock:

Естествено, за всеки човек е по- важно да си спаси своята кожа, и бързо се изнесохме... :? А още 20 човека гледаха сеир.
КОфти си беше...

И сега бих се замислила, преди да се намеся в такива ситуации...

Работата е там, че хората ги е страх. Нямат вяра в полиция,нямат вяра в другите хора, и ги е страх да се намесват в подобни ситуации...
КОето не значи, че е нормално, напротив...
Овце сме си и овце ще си умрем... :(

Alabalaportokala
01-30-2008, 22:28
Не се учудвайте че никой не се застъпва за вас докато сте в критична ситуация. Вървя си по улицата по малките часове, а хората като ме видят и минават на другия тротоар. И не не съм толкова страшен просто народа вече се страхува. Всеки гледа стои далече от проблеми. И не обвинявайте тези които не са помогнали, защото не е сигурно дали вие няма да се насерете ако станете свидетел на такава ситуация 8)

"Flyer"
01-30-2008, 22:29
номерът е да не им давате шанс ... бъдете пекани не се спичайте!!!Винаги бъдете готови за най-лошото!!!

Именно, и аз така правя. Ако тръгнеш да гледаш в земята и да се свиваш, ти е спукана работата. Или пък най-лошото (ама него момичета го правят по-често), да се обръщаш през 2 секунди назад да гледаш кой те следи. Тук всичко си е въпрос на това в дадена ситуация да извлечеш най-много от обстановката и така.. много дискусии могат да се правят.

shadow4e
01-30-2008, 22:30
Мъпосът е, че при мен бях 16 годишни момичета и то в единия момент бяха само две и виждат, че дърпат чанта и тн и никой не помага. В моя случай дори не става въпрос да избират за тяхната безопасност.

ABSOLUTme
01-30-2008, 23:31
Когато бях на 14 ме нападнаха с още 3 приятелки четири момичета, бяха и с 15 момчета, но хората не знаеха е не ги виждаха... Та беше 6 часа следобед лятно време на Славейков и никой не ни помогна. То се сбихме с онея, но в крайна сметка отделиха едното момиче и там вече бяха и момчетата и тя си даде телефона /Марти, става дума за Гаги/, искахме помощ от хората, толкова мъже имаше, на нас ни трябваше някой само да ни преведе 3 преки /родителите бяха в кафе на близо/.

Имах още няколко случки и това ми се отрази много зле на психиката, страх ме е да ходя сама вечер, щом дори леко се стъмни и няма много хора, напарво си умирам от страх...

Бе тя майка ми спомена нещо такова,ама беше отдавна и не помня подробности. :?

Апа я как обичам да си перим из нощна София(1-2-3часа,но да се разбира баш центъра - Петте, Славейков, Седмочисленици, Руската, Софийския...никога не са ме закачали,сички нощни птици в квартала ги знам..я съм безсмъртна 8-)

"Flyer"
01-30-2008, 23:41
Когато бях на 14 ме нападнаха с още 3 приятелки четири момичета, бяха и с 15 момчета, но хората не знаеха е не ги виждаха... Та беше 6 часа следобед лятно време на Славейков и никой не ни помогна. То се сбихме с онея, но в крайна сметка отделиха едното момиче и там вече бяха и момчетата и тя си даде телефона /Марти, става дума за Гаги/, искахме помощ от хората, толкова мъже имаше, на нас ни трябваше някой само да ни преведе 3 преки /родителите бяха в кафе на близо/.

Имах още няколко случки и това ми се отрази много зле на психиката, страх ме е да ходя сама вечер, щом дори леко се стъмни и няма много хора, напарво си умирам от страх...

Бе тя майка ми спомена нещо такова,ама беше отдавна и не помня подробности. :?

Апа я как обичам да си перим из нощна София(1-2-3часа,но да се разбира баш центъра - Петте, Славейков, Седмочисленици, Руската, Софийския...никога не са ме закачали,сички нощни птици в квартала ги знам..я съм безсмъртна 8-)

Ем да ама тва не е много хубава идея, може някой път да не си в София при нощните птици и тогава да има лош реалити чек :р

ABSOLUTme
01-30-2008, 23:55
Когато бях на 14 ме нападнаха с още 3 приятелки четири момичета, бяха и с 15 момчета, но хората не знаеха е не ги виждаха... Та беше 6 часа следобед лятно време на Славейков и никой не ни помогна. То се сбихме с онея, но в крайна сметка отделиха едното момиче и там вече бяха и момчетата и тя си даде телефона /Марти, става дума за Гаги/, искахме помощ от хората, толкова мъже имаше, на нас ни трябваше някой само да ни преведе 3 преки /родителите бяха в кафе на близо/.

Имах още няколко случки и това ми се отрази много зле на психиката, страх ме е да ходя сама вечер, щом дори леко се стъмни и няма много хора, напарво си умирам от страх...

Бе тя майка ми спомена нещо такова,ама беше отдавна и не помня подробности. :?

Апа я как обичам да си перим из нощна София(1-2-3часа,но да се разбира баш центъра - Петте, Славейков, Седмочисленици, Руската, Софийския...никога не са ме закачали,сички нощни птици в квартала ги знам..я съм безсмъртна 8-)

Ем да ама тва не е много хубава идея, може някой път да не си в София при нощните птици и тогава да има лош реалити чек :р

В тва село Страсбург,където живея,е по-вероятно Вили да бъде нападнат и изнасилен,отколкото аз. 8-)

"Flyer"
01-31-2008, 00:02
Когато бях на 14 ме нападнаха с още 3 приятелки четири момичета, бяха и с 15 момчета, но хората не знаеха е не ги виждаха... Та беше 6 часа следобед лятно време на Славейков и никой не ни помогна. То се сбихме с онея, но в крайна сметка отделиха едното момиче и там вече бяха и момчетата и тя си даде телефона /Марти, става дума за Гаги/, искахме помощ от хората, толкова мъже имаше, на нас ни трябваше някой само да ни преведе 3 преки /родителите бяха в кафе на близо/.

Имах още няколко случки и това ми се отрази много зле на психиката, страх ме е да ходя сама вечер, щом дори леко се стъмни и няма много хора, напарво си умирам от страх...

Бе тя майка ми спомена нещо такова,ама беше отдавна и не помня подробности. :?

Апа я как обичам да си перим из нощна София(1-2-3часа,но да се разбира баш центъра - Петте, Славейков, Седмочисленици, Руската, Софийския...никога не са ме закачали,сички нощни птици в квартала ги знам..я съм безсмъртна 8-)

Ем да ама тва не е много хубава идея, може някой път да не си в София при нощните птици и тогава да има лош реалити чек :р

В тва село Страсбург,където живея,е по-вероятно Вили да бъде нападнат и изнасилен,отколкото аз. 8-)

Хъм, еми браво, уредила си се, нищо че идея си нямам кой/коя е Вили, ноо разбирам идеята. И все пак имай едно наум, животът нямаше да е толкова интересен ако всичко се управляваше от ненарушими "природни" закони на човешката същност, независимо от географския район :р Имах някаква друга мисъл, хубава беше горе долу, ама я забравих докато го напиша това дълго изречение.. карай, другия път.

ABSOLUTme
01-31-2008, 00:09
В тва село Страсбург,където живея,е по-вероятно Вили да бъде нападнат и изнасилен,отколкото аз. 8-)

Хъм, еми браво, уредила си се, нищо че идея си нямам кой/коя е Вили, ноо разбирам идеята. И все пак имай едно наум, животът нямаше да е толкова интересен ако всичко се управляваше от ненарушими "природни" закони на човешката същност, независимо от географския район :р Имах някаква друга мисъл, хубава беше горе долу, ама я забравих докато го напиша това дълго изречение.. карай, другия път.

Вили е exploitedteen,а колкото до горните 6 реда - аз си го написах още в първия коментар по темата - очите и ушите нащрек и в действие инстинкта за самосъхранение(тва посленото майка ми обожааааааава да ми го повтаря :D ).Ма тва не ми пречи да си вървя като патица.. 8-)

"Flyer"
01-31-2008, 00:15
В тва село Страсбург,където живея,е по-вероятно Вили да бъде нападнат и изнасилен,отколкото аз. 8-)

Хъм, еми браво, уредила си се, нищо че идея си нямам кой/коя е Вили, ноо разбирам идеята. И все пак имай едно наум, животът нямаше да е толкова интересен ако всичко се управляваше от ненарушими "природни" закони на човешката същност, независимо от географския район :р Имах някаква друга мисъл, хубава беше горе долу, ама я забравих докато го напиша това дълго изречение.. карай, другия път.

Вили е exploitedteen,а колкото до горните 6 реда - аз си го написах още в първия коментар по темата - очите и ушите нащрек и в действие инстинкта за самосъхранение(тва посленото майка ми обожааааааава да ми го повтаря :D ).Ма тва не ми пречи да си вървя като патица.. 8-)

Хахаха нали, важното е горе главата :р И айде стига толкова че много офтопик стана и ще ни се карат може би, не ги знам кви им са границите на вашите модератори :р

ABSOLUTme
01-31-2008, 00:17
аа,мечи е търпелив - и той си флууди :D

HenykucT
01-31-2008, 07:14
Та па и таа ... някои хора умират от глад и мизерстват, таа за една стара чанта реве ... ай кротни са малко ...

Devilsplaymate
01-31-2008, 09:05
Лоши неща се случват. Факт! Братчето на моя позната, беше си наръгало корема и е имало охлузна рана на главата, минало покрай пълно кафене така за към болницата и хората нищо не са направили. Важното е че сега е добре. Това се отнася и за майка ти.

01-31-2008, 10:33
Ако видя нещо подобно да става ще се намеся ли и да си спомни за такива случки и какво е направил... ;)
не е нужно да пишете отговора във форума - тук всички сме ебачи и биячи, за вас си помислете... ;)
Не бих !
Днес видях някакъв да да дърпа и удря някакъв малак, е не се намесих, и двамата не бяха на повече от 14-15 години , но единия бе поне 2 пъти по-голям от другия. Лесно можех да го разтърва и спра.
Е, не го направих. Да се оправя малкия от сега сам.
Когато на мен някой ми скочи на бой, никой нищо не прави, защо аз да правя?
Преди 2 седмици, четирима щяха да ме бият на спирката (2ма от тях с боксове) , бе пълна, да с хора от близките училища, някой от тях познавах, други не.
Някой застъпи ли се за мен? НЕ!
Е, защо аз трябва да се затъпвам за някой който не познавам?

sasha_90
01-31-2008, 11:42
И като си бясна обикаляш форумите,пускаш подобни теми и си мислиш,че това ще ти помогне?!Никой не е виновен за случката с майка ти.По-добре се успокой и започни да мислиш,вместо да твърдиш,че всички наркомани са крадци!.........

Pedigree
01-31-2008, 11:56
Майка ми тази ве4ер я ограбиха и удариха така здраво на спирката и никой не и помогнал?!?!?!
Това ме подсеща за една случка.Мамето разправя,че като била в Гърция се били събрали на едно заведение.Било горещо,а един пич пил студена бира и си глътнал езика.В заведението били само българи,а онзи,който си глътнал езика се гърчел 2 минути и накрая един грък(от персонала)го съжалил,взел една лъжица,и му помогнал.
_______
Anyway,а какво трябва да прави всеки от тук,на който всеки ден му се случи по нещо несправедливо.Та...това се случва всеки ден по целия свят.Неприятности-колкото щеш.Такъв е живота,драга и не си тази,която ще го промени.Просто свиквай! :)


P.S.И да,всеки гледа своя г.ъз,просто сме такива-страхливи,алчни,егоисти.И кво? 8-)

нали се сещаш, че и "мамето" е била в същото заведение и е стояла, и е гледала, наравно с останалите "страхливи, алчни, егоисти" - българите
Сещам се и не я оправдавам,за което.
Бтв все още съм на мнение,че това не е само в България.

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:05
вие казвате, че това го има навсякъде по света...да, вярно е това, но я се замислете :? ако си извън БГ хората там поне ще ти помогнат по какъвто и да било начин :? бе проста нация...сънсет, много съжалявам за майка ти, сигурно е било отвратително...но не мисли за откраднатите пари, а се благодари, че тя е жива и здрава :)

zvezdichkaaa
01-31-2008, 12:07
Жалко, наистина много жалко ... Постъпката на околните е била долна ...
И аз имах подобна случка, само, че при мен бяха доста хора ...
Винаги нося нож със себе си!
Аз и братовчедка ми (която чувствам като сестра) се пребирахме от рд - то на една моя фр. В една тъмна уличка, две момчета минаха от дясно и започнаха да гледат братовчедка ми.Нищо подозрително, до момента в който 4 други младежа минаха пред нас и ни спряха.Единият от тях каза: " Ей каква яка мацка ... " , действително бях много уплашен ... Нищо не правех, стоях вцепенен ... Мина човек на който с ръка му показах, че трябва да се обади в полицията, а той се направи, че не ме вижда ... Някое от момчетата се опита да я хване за задника , а аз го бутнах и той зе че падна ... Стана и вика: "Ей ся ще те пребием като куче, след това ще наебем тая мръсна курва ..."
Братовчедка ми е на 12 години, само се разплака и ме хвана за ръка ...
Наистина тогава сякаш всички мисли спряха, сякаш целта ми беше само да я спася ... Признавам, адски ме беше страх! Застанах пред нея , извадих си ножа и им казах: "Няма проблеми, може да ме пребиете, може да ме убиете, но първият скочил - умира!" ... Блафирах, но не можех да измисля нещо по разумно ... За мой късмет, се разотидоха ... Явно им беше мил живота ... Радвам се ,че не я нараниха.
Няма значение на колко сте години и какви сте, винаги има риск да ви нападнат/ограбят/намушкат ...




Ем добре си постъпил то такива утрепки навсякъде ги има и ме е много яд като чета това,че хората не ги е грижа въобще за другите не съм поставяна в такава ситуация,но знам че бих се обадила в полицията иначе щеше да ми тежи на съвеста дъъъъъълго време.

d0mat4et0
01-31-2008, 17:54
Никва държава няма...Преди вече почти 3 години ни нападнаха в къщи и разбиха прозореца на кухнята ни....Аз едвам не припаднах от страх...В къщата бяхме само аз и леля ми и тя добре , че е по-бойничка и се развика и тея смотаняци се изпариха на секундата....Na всички съседи им светеха прозорците и гледаха сеир....Никой не направи нищо.....Всеки гледа да се спасява....ТОва е релаността :-x :-x :-x :-x

psychopath
01-31-2008, 18:03
ти да не мислиш ,че само тук е така?

IdiOtKa
01-31-2008, 18:27
да найстина тва е много гадно .... чесно казано неискам никога да ми се случва , но стига с тва наркоман .... може да си жив пияница и пак да окрадеш някой, може да нямаш кинти да нахраниш децата си и пак ще го направиш , да няма справедливост ....но чак сега ли го разбираш , когато нещо или някой е бил несправедлив конкретно към теб , ти вобще оглеждала ли си се да видиш колко несправедливи неща има ... ?
както и да е

UnaBletoLoVeU
01-31-2008, 20:26
Едно момче(най-добрия приятел на моя най-добър приятел) се прибирал вечерта и няква кола спряла до него, излязли няколко МАНГАЛИ (никви роми, ей тия черни цигани точно са си магнали) и го пребили за удоволствие, взели му телефона и най-лошото-счупили му ченето...да ги *** и мамка им тъпите МАНГАЛИ ЧЕРНИ ШИБАНИ толкоз много да ги мразя, че не може повече. Не говоря за циганите, които си живеят мирно и кротко, а за тея изверги, които си мислят, че като са малцинства трябва да им правим път, да им угаждаме и едва ли не да ги боготворим. Вървиш си по улицата и някф мангал те псува. Е кво? Ще му отговориш ли? Я си му отговорил, я те е пребил с родата, пък ако си и малко по-карък имаш 1-2 месеца в затвора за недостойно отношение..."те са малцинства, на тях трябва да се помага"....ш' ги *** ******** *********** ********** кретени шибани!

"Flyer"
01-31-2008, 20:50
Едно момче(най-добрия приятел на моя най-добър приятел) се прибирал вечерта и няква кола спряла до него, излязли няколко МАНГАЛИ (никви роми, ей тия черни цигани точно са си магнали) и го пребили за удоволствие, взели му телефона и най-лошото-счупили му ченето...да ги *** и мамка им тъпите МАНГАЛИ ЧЕРНИ ШИБАНИ толкоз много да ги мразя, че не може повече. Не говоря за циганите, които си живеят мирно и кротко, а за тея изверги, които си мислят, че като са малцинства трябва да им правим път, да им угаждаме и едва ли не да ги боготворим. Вървиш си по улицата и някф мангал те псува. Е кво? Ще му отговориш ли? Я си му отговорил, я те е пребил с родата, пък ако си и малко по-карък имаш 1-2 месеца в затвора за недостойно отношение..."те са малцинства, на тях трябва да се помага"....ш' ги *** ******** *********** ********** кретени шибани!

Малко пресилено ноо има доста вярни чувства (не мисли)

"Flyer"
01-31-2008, 20:53
Мхм, гаф.

zvezdichkaaa
01-31-2008, 20:57
UnaBle_to_LoVe_U съгласна съм с теб,нали ги гледах някъде към нова година как викаха Бойко Борисов да му покажат колибите в който живеят,мизерията и да искат къщи.Абее я си помислете само,ако така се развият нещата и найстина им дадът.Та те ще осмрадат за 1 месец и ще разпродадат и керемидите,ако зависи от тях,че то няма за хората посдрадали при наводненията миналата година и някой още си живеят в каравани.Разбира се не поставям всички под общ знаменател познавам цигани,който са адски добри хора и имат достойнства повече от много българи,но за тея мангали дет са ми ръгнали да бият хора нямам думи просто.Ама айде стига съм писала да не превръщаме темата в расистка,защото аз лично не съм такава и все пак всичко си има граници...

cappy123
01-31-2008, 21:38
Съжелявам за майка ти!!! :shock: :(
пФ в България всичко е такаа...всеки гледа да се спаси...ии се моли да не му се случи и на него :( :( Ебати трябва хората да си помагаме и подкрепяме...трябва винаги да сме нащрек!!! :?

...относно наркоманите...пълно е с такива навсякъде..Ужасно е...ЧУМА!!! :( :(

bungle
01-31-2008, 21:49
Всички се оплаквате от наркоманите, обаче по купоните и вие поприпалвате по някое и друго джойнтче. 8-)

"Flyer"
01-31-2008, 21:53
Всички се оплаквате от наркоманите, обаче по купоните и вие поприпалвате по някое и друго джойнтче. 8-)
Ъ-ъ, нито едното, нито другото (може би само едното до някаква степен и то не е джойнт по купон).

Alcohooligan
01-31-2008, 21:54
Всички се оплаквате от наркоманите, обаче по купоните и вие поприпалвате по някое и друго джойнтче. 8-)
не,не,не,нееееее... те говорят за тия пропадняци,дето се боцкат по входовете !!! 8-)

OtherDimension
01-31-2008, 21:54
Всички се оплаквате от наркоманите, обаче по купоните и вие поприпалвате по някое и друго джойнтче. 8-)
Ъ-ъ, нито едното, нито другото (може би само едното до някаква степен и то не е джойнт по купон).
bungle да не ти е майка та така се обясняваш :D

"Flyer"
01-31-2008, 22:07
Всички се оплаквате от наркоманите, обаче по купоните и вие поприпалвате по някое и друго джойнтче. 8-)
Ъ-ъ, нито едното, нито другото (може би само едното до някаква степен и то не е джойнт по купон).
bungle да не ти е майка та така се обясняваш :D
Имам някакви притеснения и аз... знаеш как е, малки сме, страх ни е от родителите какво ще ни кажат, не става въпрос за някакви принципи

LadyCarameL
02-01-2008, 08:25
Мале,ако беше моята майка тоя щях да го намеря и да го убия бе..

Dr.Hause
02-01-2008, 12:00
Късно вечер. Отивам до супер маркета да си купя цигарки и нещо за хапване. На връщане останах с някви стотинки като ресто. Изкача ми някакъв чичка с пистолет и ми казва да не мърдам. Добре че тогава не носех нищо ценно със себе си. Преджоби ме човека и отчаяно си тръгна :grin: . Ние нищо не можем да направим за майка ти. Благодари се че въпреки всичко е жива и не е наръгана. Тогава надали щеше да гледаш колко пари са и взели !

и на мене ми се случи подобна история...вечерта излизам да си купя цигари и се връщам а магазина е на 3 мин от нас , да съм ибл с 5 6 лева може би нито гсм нито нищо и ми искача един наркоман вади едно ножче и ми вика парите гсм-а бижута всичко аз му дадох квото ми е останало от рестото земи и цигарите и сеи тръгна...но това може на всеки да се случи са ако ти е писано да те утрепат ще те утрепат такъв е живота...

bebeto0o
02-02-2008, 15:34
Tfa e BuLgaRiQ se Pak

sun_song
02-02-2008, 18:14
Я моля, какво България?Да не би да мислите че на запад няма престъпници, наркомани и подобни случаи.Вярно, че още сме като в гетото, но това какви сме не зависи от други а от нас.