PDA

View Full Version : Тъга



LipSoFAnAnGel
01-30-2008, 19:55
Какво правите когато сте потиснати, когато сте самотни , когато сте тъжни, когато сте се разочаровали от нещо?

rakiQ
01-30-2008, 19:57
рева :(

fuckingwhore
01-30-2008, 19:58
Плача или слушам музика..

FelisDirus
01-30-2008, 19:58
Баси, точно същото си мислех преди 10сек - какво да правя?! Ми.. гледам идиотщините в 'секс' и се надявам да ме разведрят, но... малшанс, по-зле става.

Ако имаш предложения за разведряване, свиркай.

Pedigree
01-30-2008, 19:59
Пея. 8-)

Disrespect
01-30-2008, 20:00
спя

LipSoFAnAnGel
01-30-2008, 20:02
Аз си пускам балади и някакви тъжни песни, от което ми се доплаква още повече.............

koalka
01-30-2008, 20:02
И аз плача, когато ми е трудно.

Boot
01-30-2008, 20:02
чистя, после цивря, после си пея

FelisDirus
01-30-2008, 20:04
А когато ви е толкова шибано, че дори не можете да се разревете?! Това състояние най го мразя. Иначе като плачеш някак ти олеква, не знам.. просто помага. Но когато не можеш да се наревеш яко, майката си е е*ало.

Alabalaportokala
01-30-2008, 20:05
Пуша трева и се забавлявам с приятелите си :smt002 :grin: :grin:

LipSoFAnAnGel
01-30-2008, 20:06
Чувала съм , че на някой като му е тъжно и си похапва шоколат в промишлени количества.От една страна добре, за да си подсладиш живота ама после килограмите..... :?

FelisDirus
01-30-2008, 20:08
]Чувала съм , че на някой като му е тъжно и си похапва шоколат в промишлени количества.От една страна добре, за да си подсладиш живота ама после килограмите..... :?


Първо ревеш, щото ти е гадно, а после ревеш втори път, щото си изял 5кила шоколад и се чувстваш като бъчонка.. ц, не е оферта. :?

Pedigree
01-30-2008, 20:08
Ъ,на мене па ми е толкова трудно да се разрева,дори и когато съм тъжна. :(

sh3_1s_7h3_0n3
01-30-2008, 20:10
Тъпча се с шоколад до припадък... :)
обаждам се на някоя приятелка..., гледам някой друг филм, излежавам се и завършвам с игра на табла... :) - обичайното..

TellMeYourName
01-30-2008, 20:11
Гледам някой филм , слушам музика

LipSoFAnAnGel
01-30-2008, 20:12
Ъ,на мене па ми е толкова трудно да се разрева,дори и когато съм тъжна. :( е това е гадно, защото като се разплачеш ти олеква

NightFairy
01-30-2008, 20:13
А когато ви е толкова шибано, че дори не можете да се разревете?! Това състояние най го мразя. Иначе като плачеш някак ти олеква, не знам.. просто помага. Но когато не можеш да се наревеш яко, майката си е е*ало.

Аз в момента съм така и вече почнах да се побърквам

LipSoFAnAnGel
01-30-2008, 20:14
А мислите ли, че някой приятелка би намалила терзанията ви?

bungle
01-30-2008, 20:14
Такааа, винаги първо плача.
После драсвам някой ред на познат човек и му обяснявам в какво тъпо положение съм.
След това или си го изкарвам на някоя невинна жертва, или просто гледам в една точка.
Идва ред на осъзнаването, че е грозно да зяпам в нищото и си пускам някой смислен филм.
2 часа минават, пускам си музика.
А напоследък много е вървежна старата чалга. Гледам клиповете и се хиля. Или пък разни скечове от Шоуто на Слави.
Ако е готино времето, излизам и снимам.
Ако е вечер - заспивам.
:)

maLka_FukLa
01-30-2008, 20:14
Оххх.. сега ми е такова смахнато че.. нз.Преди малко си поревах.. :( сега съм си пуснала тъжна музика...оохаа..много мразя тези дни в който ми е така гадно..... :?

Blacklisted
01-30-2008, 20:15
Слушам няк'ви гадни песни и се оказва, че няма за к'во да съм тъжен на фона на тия от песните. ^^ Работи.

LipSoFAnAnGel
01-30-2008, 20:21
Винаги когато съм тъжна си казвам, че трябва да се наслаждавам на живота и да не плача за неща, които не си струва, да се радвам на това. което имам , защото има хора които нямат нищо!

Saymon90
01-30-2008, 20:25
Пея си тъжни песни... Ал Грийн... блея на някъде и не виждам нищо пред себе си, мисля си с часове. Паля цигара и гледам дима - изпарява се във въздуха и вече го няма, остава само миризмата, която напомня, че го е имало - точно както става и с мечтите и очакванията... пф

MakeMeLaugh
01-30-2008, 20:39
Оставам сам, пускам си от моите любими балади, мисля си постоянно затова и какво е можело да стане и дали съм постъпил правилно и гедам да си го изплача.. след около 30 мин. се пооправям евентуално..

HaCkO
01-30-2008, 20:39
Тъгата с алкохол не се подтиска иска малко рев и разнообразие и много споделяне ама не с всеки а само с определен човек!!!

olive_oil
01-30-2008, 20:51
слушам музика и гледам тъпо. не плача

Seducti0n
01-30-2008, 20:52
Пея си тъжни песни... Ал Грийн... блея на някъде и не виждам нищо пред себе си, мисля си с часове. Паля цигара и гледам дима - изпарява се във въздуха и вече го няма, остава само миризмата, която напомня, че го е имало - точно както става и с мечтите и очакванията... пф

Какво красиво нещо се роди във въображението ми. :)

HaCkO
01-30-2008, 21:02
Абе цвети ся да не испраскаш някои здраф стих тука за тема ще ме изненадаш нищо че нещя да ми помогне оня пат :P :) :) :) 8) 8)

Bodom_child
01-30-2008, 21:16
Обукновено гледам да не се стига до такива състояния. :D Както пише в подписа ми гледам нагоре и напред, а ако чак толкова съм закъсал :booooomb: просто бягам за ден - два някъде, обикновено на село в гората със секирка и раничка с ядене и оп цял ден псувам, викам, троша, ритам и всякакво там дивеене и лудеене :x :-x :o ](*,) :smt067 и ми минава... :grin: :P

HexGirl
01-30-2008, 21:20
kre6tq reva i pak kre6tq

B3B0K
01-30-2008, 21:29
]Чувала съм , че на някой като му е тъжно и си похапва шоколат в промишлени количества.От една страна добре, за да си подсладиш живота ама после килограмите..... :?


Първо ревеш, щото ти е гадно, а после ревеш втори път, щото си изял 5кила шоколад и се чувстваш като бъчонка.. ц, не е оферта. :?
oferta e ,samnqvam se da ne si 4uvala za hormona na 6tastieto e tozi hormon na 6tastieto se otvarq kogato qde6 6okolad

Mirelchetoo14
01-30-2008, 21:31
Попринцип рева като съдрана,но най-го мразя онова състояние,в което не мога да ревна и имам чувството,че от гадост тялото ми ще се обърне с хастара навънка...Забелязала съм,че когато гледаш някой фим,в който принципно знаеш,че се вживяваш много,почти задължително ти отвлича мислите от проблема и ти минава,успокояваш се.

InitialD
01-30-2008, 21:40
Гледам да се напия .. това ме отпуска .. :?

FelisDirus
01-30-2008, 21:44
]Чувала съм , че на някой като му е тъжно и си похапва шоколат в промишлени количества.От една страна добре, за да си подсладиш живота ама после килограмите..... :?


Първо ревеш, щото ти е гадно, а после ревеш втори път, щото си изял 5кила шоколад и се чувстваш като бъчонка.. ц, не е оферта. :?
oferta e ,samnqvam se da ne si 4uvala za hormona na 6tastieto e tozi hormon na 6tastieto se otvarq kogato qde6 6okolad

ендорфин? ей.. кака си не учете.. хаха

а после 'хормона на нещастието', провокирал мисли от рода на: "как можа да изядеш толкова шоколад?! прасе!"

fuckingwhore
01-30-2008, 21:45
Ъ,на мене па ми е толкова трудно да се разрева,дори и когато съм тъжна. :(

Да и това го има.. :(

IrReplacaBle
01-30-2008, 22:10
рева...ама най-обичам да си се нарева едно хубаво,че сякаш така ми минава по-лесно..После рисувам , не знам,но ме успокоява :) Споделям с приятелка и така :)

"Flyer"
01-30-2008, 22:34
]Чувала съм , че на някой като му е тъжно и си похапва шоколат в промишлени количества.От една страна добре, за да си подсладиш живота ама после килограмите..... :?


Първо ревеш, щото ти е гадно, а после ревеш втори път, щото си изял 5кила шоколад и се чувстваш като бъчонка.. ц, не е оферта. :?

Остави го тоя нормалния шоколад, вафла "Credo" от онея лилавите, това е истината. Може и "Троя", те също повдигат настроението. Да ядеш някоя от тези вафли и да усещаш лъчите на залязващото зимно слънце върху лицето си - безценно.

InitialD
01-30-2008, 23:26
]Чувала съм , че на някой като му е тъжно и си похапва шоколат в промишлени количества.От една страна добре, за да си подсладиш живота ама после килограмите..... :?


Първо ревеш, щото ти е гадно, а после ревеш втори път, щото си изял 5кила шоколад и се чувстваш като бъчонка.. ц, не е оферта. :?

Остави го тоя нормалния шоколад, вафла "Credo" от онея лилавите, това е истината. Може и "Троя", те също повдигат настроението. Да ядеш някоя от тези вафли и да усещаш лъчите на залязващото зимно слънце върху лицето си - безценно.

И ти си на хероин .. ама все още не го знаеш!!!

Swinkenhoffer
01-30-2008, 23:34
А когато ви е толкова шибано, че дори не можете да се разревете?! Това състояние най го мразя. Иначе като плачеш някак ти олеква, не знам.. просто помага. Но когато не можеш да се наревеш яко, майката си е е*ало.

!!!!!!
Истински кошмар. Имаш огромна буца в сърцето и толкова ти се иска да я изревеш едно хубаво, ама не! :-s

Иначе... рева много (изключваме ситуации, подобни на горната), самосъжалявам се, слушам музики и препрочитам разни работи на Пол Верлен по 1000 пъти. :-o

"Flyer"
01-30-2008, 23:44
]Чувала съм , че на някой като му е тъжно и си похапва шоколат в промишлени количества.От една страна добре, за да си подсладиш живота ама после килограмите..... :?


Първо ревеш, щото ти е гадно, а после ревеш втори път, щото си изял 5кила шоколад и се чувстваш като бъчонка.. ц, не е оферта. :?

Остави го тоя нормалния шоколад, вафла "Credo" от онея лилавите, това е истината. Може и "Троя", те също повдигат настроението. Да ядеш някоя от тези вафли и да усещаш лъчите на залязващото зимно слънце върху лицето си - безценно.

И ти си на хероин .. ама все още не го знаеш!!!

Мхм нали, и аз така си мислех :р Що бе, аз сериозно говоря за вафлите, пробвай някой път и ще видиш.

LipSoFAnAnGel
01-31-2008, 06:04
ПО-добре на шоколад отколкото на вафли според мен де аз не обичам вафли :P

01-31-2008, 10:38
Ядосвам се.
да, ядосвам се много.
А щом съм ядосан креща и удрям.
Обикновено започвам да блъскам масата и като ме заболи много ръката, се чувствам прероден.

sh3_1s_7h3_0n3
01-31-2008, 12:28
]А мислите ли, че някой приятелка би намалила терзанията ви?

Да. Споделена болка - половин болка. А и не се обаждам на някоя приятелка, която знам със сигурност, че ще започне да ме поучава. И без друго понякога страдам прекалено много от съвестта си, че нямам нужда някой да доналива масло в огъня. Обаждам се на някоя, която знам, че ще ме разбере и/или че е минала през почти същото.
Едно е някой да ти трие сол на главата без да има никаква представа как се чувстваш, съвсем различно е, когато говориш с човек, който си е 'препатил'.



А когато ви е толкова шибано, че дори не можете да се разревете?! Това състояние най го мразя. Иначе като плачеш някак ти олеква, не знам.. просто помага. Но когато не можеш да се наревеш яко, майката си е е*ало.

Като не можеш да се наревеш, хващаш някоя възглавница и й разказваш играта. Блъскаш, тръшкаш, крещиш... накрая се изморяваш и ти поолеква малко, колкото да досъбереш сили за още... и накрая заспиваш. :)

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:51
рева та се късам :-D е, поне не си режа вените...щото някои хора го правят

"Flyer"
01-31-2008, 13:08
]ПО-добре на шоколад отколкото на вафли според мен де аз не обичам вафли :P

Самия шоколад в тея вафли е по-различен и действа оптимистично :Р

nixx
01-31-2008, 13:15
Ям. Много.

RiseGirl
01-31-2008, 13:23
пускам си музика :) чатя си с някой който знам че 100% ще ме развесели :) и в крайни слечеи пускам някоя сълзичка :)

Madness
01-31-2008, 17:59
Наистина е най-наебано като не можеш да се разплачеш...
Аз си драска нещо...или рисувам там...или си пша на листче някви неща...и слушам нещо...не е нужно да е ядската сдухваща песен.Зависи.
И ти става най-хубаво като го кажеш на някой...просто като се намери някой важен за тебе човек,които ти каже 2-3 добри думи и уж те разбере нещата се оправят мъничко...

find_m3
01-31-2008, 19:09
обикновено причината поради която рева е една и съща и започвам с оплакване не който и да било честно казано..обяснение ала бала.после рев,музика,филм,пак рев,лягам си ...рев,мисля мнооого и записвам някоя гениална мисъл на телефона...и рев докато заспя :(

Bolt_f
02-02-2008, 04:15
Не мога да разбера , защо като му е шибано на някой, трябва да седне и да реве? Като искаш да се РАЗВЕДРИШ особено, просто излез, живей, смей се, обръщай внимание на хубавите неща. Да излезеш от депресия или от кофти настроение няма да стане със сърцераздерателни балади и гледане в една точка.

SINDEL
02-02-2008, 09:05
Рева.
Сами4ка и тайни4ко, някъде, където никой не гледа.
Изкарвам ку4ето и обикалям с мп3-ката и кутия цигари, сядам на някоя пейка в парка, пускам си възможно най-сдухващата песен и пуша, докато не ми стане лошо. И си говоря с ку4ето - то разбира :)

Sevt
02-02-2008, 13:44
Действително всичко разбират...и мойто преди да почине преди почти година и аз обожавах да си говоря с него.....и сега го правя :( Както и да е.

Аз лично си взимам цигари и Смирноф Зелена Ябълка, пускам си Xandria - Eversleeping примерно и зациклям....изключвам се от света и така колкото време ми е необходимо :/

Decu
02-02-2008, 15:34
Хах и аз цивря..ама рядко. Филмите по-могат да ме разплачат м/у другото :D
Абе попринцип си пускам ебати надъхващите песни, пея си /всъщност яко крещя :Д/, често отскачам и до магазинаа.. 8-)
Радвам се, че засега нямам проблеми.. все си мисля, че е 'щото няма мъжко, та да ме нервира 8-)

w0sh
02-02-2008, 15:40
Ям.

Най-вече шкембе чорба.
и пуша тревица.

Madness
02-02-2008, 17:05
Хах и аз цивря..ама рядко. Филмите по-могат да ме разплачат м/у другото :D
Абе попринцип си пускам ебати надъхващите песни, пея си /всъщност яко крещя :Д/, често отскачам и до магазинаа.. 8-)
Радвам се, че засега нямам проблеми.. все си мисля, че е 'щото няма мъжко, та да ме нервира 8-)
Да,затва ме кефиш щото си от малкото женски г/д на мойте години дето не реват по момчета :P
Надъхващи песни?рлз(пак да набутам боб марли :grin: )

Пс аз пея и крещя винаги фе 8-)

sherry
02-02-2008, 17:58
А когато ви е толкова шибано, че дори не можете да се разревете?! Това състояние най го мразя. Иначе като плачеш някак ти олеква, не знам.. просто помага. Но когато не можеш да се наревеш яко, майката си е е*ало.
Това е ужасно. Най-често се е случвало, когато съм се скарвала с приятеля си. Толкова ме боли, толкова е тежко, че нямам сили да плача дори. А това тежи още повече. Направо ти се е свил стомахът.

BlueDevil
02-02-2008, 22:37
Κогато ми е тъжно, започвам от рев. Предпочитам първо да се нарева самичка, да ми поолекне малко, и после да изляза да се разведря с приятели или да си пусна нещо весело. Но винали е по-добре, ако се отдам на сълзи първо, защото иначе само потулям проблема и като остана пак сама всичко започва отначало.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-03-2008, 09:36
мм намирам си някои да му излея мъката си .. плача слушам музика кисна на компа :shock:

DieselBlood
02-08-2008, 20:29
ми въпреки че сам момче и аз плача пускам си Eminem-No Apologies и сам добре като я изслушам лягам спа успокоявам се и сам готов

tuka6na
02-08-2008, 20:34
Най-вече гледам да не оставам сама.Да съм сред хора.И не за да им се плакна с проблемите си,което е най-натоварващото нещо,а просто да се занимавам и да мисля колкото се може по-малко за проблема.

DisciplineAndOrder
02-09-2008, 10:51
Спя. :-|

DieselBlood
02-14-2008, 22:09
най-доброто средство е сън

Bubbly
02-15-2008, 11:49
Лягам си, наревавам се хубаво и после заспивам и често като се събудя не мога да се сетя защо съм плакала. :-D