PDA

View Full Version : Направих голяма глупост



GG1RL
01-30-2008, 19:41
hora .. naparvih golqma glupost .. :( Iskah da znam moqt nai dobar priqtel (bivshe gaje) kakvo si pishe v skype s 1 negof fr za men shtoto nauchih nqkoi raboti .. Imam 1 programa koqto mu pratih i toi trqbvashe da natisne samo "da" i uj nishto ne se e intaliralo a tazi programa zapisva vsichko koeto pravi toi .. kakvo pishe v skype kakva mu e parolata v koi saitove vliza i t.n nai podorbno pratih mu q i toi natisna tam samo "da" i tazi programa vaobsthe ne si lichi che e ima na negoviqt komp i nqma kak da razbere .. OBACHe az nemojah da izdarja i mu kazah kakvo napravih.. Toi mn mi se razsardi i mai me namrazi .. ;( ima pravo .. no az naistina ne iskah da go pravq mn sajalqvam .. :( :( neiskam da go zagubq kato priqtel i znam che sam glupachka :(

SINDEL
01-30-2008, 19:52
Или прави нещата като хората - демек следи му скайпа и си трай..
Или изобщо не се занимавай с такива работи..
Казала му и й се разсърдил. Еми много ясно! Аз да бях, какво щеше да ти се слу4и, не е истина....
Тъпи хора... :?

Gotinogaden
01-30-2008, 19:53
От една страна постъпката ти е била непочтенна спрямо него,но от друга,добре си сторила като си му признала.Виж,ако найстина желаеш да бъдете отново приятели,необходимо е оттук нататък не само да му покажеш,че съжаляваш за станалото,но и да му гласуваш по-голямо доверие.Не смятам,че е непоправимо.Можеш да се справиш!Успех!

sapphirr
01-30-2008, 19:56
за кой дзвер ти трябваше да се ровиш в компютъра на 4овека?слу4айно да си 4увала за ли4но пространство?най-доброто решение е да се извинип искрено и да обясниш повода за постъпката си.и друг път преди да свършиш простотията помисли!

love_devil3
01-30-2008, 20:07
Q kaJi programatA 8)

sapphirr
01-30-2008, 20:09
да бе верно,я сподели коя е тая програма

HaCkO
01-30-2008, 20:16
Interesuvame programkata pak 6te si kaja mneniiceto :P
ima6 gre6ka ima6 i hubava postapka po gore q kazaha

led_i_ogyn
01-30-2008, 20:16
Q kaJi programatA 8)

Да и аз я искам.А по темата:Сега ще чакаш да му мине...нямаш кой знае какъв избор.

GameFace
01-30-2008, 20:24
Този тип програми се наричат Keylogger. Те следят за всяко натиснато копче. Според целта Ви и дали имате достъп до компютъра на жертвата има различни видове такива програми.

По темата: Много лоша постъпка. Ако го направиш с мен и извинение няма да ти помогне...

Jeuelle
01-30-2008, 21:21
Много , много глупава постъпка...

suunlight
01-30-2008, 21:32
Програмата .. ляла .. програмата .. хах от къде може да се изтегли .. име ? версии има ли .. давай тука .. :-D :-D :grin: :-D :grin:

Valhala
01-30-2008, 21:36
m00rnInGstaR]Програмата .. ляла .. програмата .. хах от къде може да се изтегли .. име ? версии има ли .. давай тука .. :-D :-D :grin: :-D :grin: Я верно казвай тука да си нямаме проблеми :lol: :lol: :lol: Не,сериозно кажи :twisted:

mon4eto
01-31-2008, 08:23
I za kvo si mu kazala we momi4e... :?

abble
01-31-2008, 08:36
ае кажи програмата моля те.опитай се да му с извини6и 4е не си била сигурнаи не си искала така да стане :)

miloto_girl_4e
01-31-2008, 09:23
Аре верно кажете, че и аз искам тази програма :D Леле, повече няма да приемам по skype нищо освен снимки :D Иначе.. било е тъпо, че си му признала.. извини му се и му кажи, че трябва да ти прости, защото от искренноста по-хубаво нещо няма.. и, че е могло да си мълчиш и той никога да не разбере, но го уважаваш прекалено много, за да го лъжеш :!:

GameFace
01-31-2008, 12:38
ardamax keylogger e programata .. ne pravete gluposti kato men :)

Тези програми, освен за глупости, не стават за нищо друго!

Evanescencefan
01-31-2008, 12:40
hora .. naparvih golqma glupost .. :( Iskah da znam moqt nai dobar priqtel (bivshe gaje) kakvo si pishe v skype s 1 negof fr za men shtoto nauchih nqkoi raboti .. Imam 1 programa koqto mu pratih i toi trqbvashe da natisne samo "da" i uj nishto ne se e intaliralo a tazi programa zapisva vsichko koeto pravi toi .. kakvo pishe v skype kakva mu e parolata v koi saitove vliza i t.n nai podorbno pratih mu q i toi natisna tam samo "da" i tazi programa vaobsthe ne si lichi che e ima na negoviqt komp i nqma kak da razbere .. OBACHe az nemojah da izdarja i mu kazah kakvo napravih.. Toi mn mi se razsardi i mai me namrazi .. ;( ima pravo .. no az naistina ne iskah da go pravq mn sajalqvam .. :( :( neiskam da go zagubq kato priqtel i znam che sam glupachka :(Dobre si napravila,4e si mu kazala!

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 13:01
Много , много глупава постъпка...

jarod
01-31-2008, 13:11
Или прави нещата като хората - демек следи му скайпа и си трай..
Или изобщо не се занимавай с такива работи..
Казала му и й се разсърдил. Еми много ясно! Аз да бях, какво щеше да ти се слу4и, не е истина....
Тъпи хора... :?
+100

xXxScreamxXx
01-31-2008, 13:38
BOJEEeeeeeeeeeee s izvinenie ama si prosta mila moq ....... kak taka 6te mu 4ete6 4atovete weeee .. men nqkoi ako mi gi 4ete nali posle trea da go gr1mna ???!? ebati 4oveka ....................... :booooomb:

TheNewReligion
01-31-2008, 16:43
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ! Колко си тъпа ... просто без коментар ! Най-голямата грешка на жената е ревността и не само на йената ! 8-) 8-)

sexy_bebz
01-31-2008, 17:08
Я кажи програмката и ние да се покефим малко :grin: :grin: а по темата - не е трябвало да му казваш

Victorya
01-31-2008, 17:18
Понякога е много по-добре да не знаеш...имам предвид всички такива трикове дето се правят,за да изкопчиш някаква информация...или пък врячки,гадателки и щуротлъци....по-добре е да не знаеш някои неща.А можеше направо да го попиташ вместо да хитруваш....любопитството е глупава работа и най-големия човешки порок.Занапред да ти е обеца.А за да оправиш нещата...най-доброто е да си поговорите откровенно

Lost_Kiss
01-31-2008, 17:34
hora .. naparvih golqma glupost .. :( Iskah da znam moqt nai dobar priqtel (bivshe gaje) kakvo si pishe v skype s 1 negof fr za men shtoto nauchih nqkoi raboti .. Imam 1 programa koqto mu pratih i toi trqbvashe da natisne samo "da" i uj nishto ne se e intaliralo a tazi programa zapisva vsichko koeto pravi toi .. kakvo pishe v skype kakva mu e parolata v koi saitove vliza i t.n nai podorbno pratih mu q i toi natisna tam samo "da" i tazi programa vaobsthe ne si lichi che e ima na negoviqt komp i nqma kak da razbere .. OBACHe az nemojah da izdarja i mu kazah kakvo napravih.. Toi mn mi se razsardi i mai me namrazi .. ;( ima pravo .. no az naistina ne iskah da go pravq mn sajalqvam .. :( :( neiskam da go zagubq kato priqtel i znam che sam glupachka :(

Ем какво да направим ние 8-) Минало-заминало.... А, я кажи програмката, че ме заинтересова :lol: :D :D :D :D ;)

love_enrique
01-31-2008, 17:52
Постъпила си отвратително :-x Откъде накъде ще му се бъркаш в личното пространство и ще му ровиш из нещата...Е твоя си работа де,но на негово място нямаше и да ти проговоря даже :?

koalka
01-31-2008, 17:57
Наистина не е трябвало така да правиш, но след дъжд-качулка.Естествено, сега ти е сърдит и не иска да се виждате, още не му е минало.Да се надяваме, че ще му мине и ще ти прости това, което си направила - ровила си се в лично негови неща.

sic_fata_tulere
01-31-2008, 18:07
Еми простотия е ! Затова между хората трябва да има просто доверие което да виждаш като го погледнеш в очите! :x :x :x

aLeX4et0
01-31-2008, 19:28
Ne e mnogo hubavo da se mesish v li4noto prostranstvo na drugiq... ako toi ima neshto da ti kaje i ako e svesten shte ti go kaje li4no :) spx ... shte se opraite ama daje i da ne se sdobrite ne pravi vtori put takava greshka :)




btw moje da mi pratish taq programka :) skypa mi e alex4et0

abble
01-31-2008, 21:18
az programata q amerih w data ama ako nqkoi moje da mi obqsni kak deistwa kwo se prawi da mi obqsni :)

GameFace
01-31-2008, 21:32
Прочетете няколко поста по-нагоре. Там пише името на програмата!