PDA

View Full Version : "Fon Diu Ten"



qwertyto
01-30-2008, 19:45
Izpolzvam fon diu ten i me e strah da ne si ovredq kojata, a sum na 13. Pri vas imalo li e nqkoga problemi

VilleBaby
01-30-2008, 19:57
ami nqma da ti se ovredi ba6 kojata,no ako otsega polzva6 fon diu ten posle nqma da moje6 da izleze6 ot vka6ti bez grim..slagai kogato trqbva da prikrie6 q papka,q ne6to drugo..aaa za taq rabota stava i korektor..awe nedei da polzva6 neprekasnato fon diu tena,ne e hubavo za vazrastta ti

Castaway
01-30-2008, 20:01
ох..аз такова нещо позлавам МНОГО РЯДКО... 1 на 3 месеца сиг и то слагам по малко и само ако е супер, супер наложително..

как може да си ги мацате тея неща по кожата..аУу ужас..и кат си нацвакате 5 тона фон дю тен и пудри и нз си още какви..и някой момичета сега да не ми се обидят,ама от що се правите на по-красиви, накрая ставате смешни .. и момчето даже не иска да ви целуне по бузката,щот после по устата си ще има хилади глупости :shock:

сложете МАЛКО сенки,спирала..черно моливче..и едно безцветно глансче и тва е.. какво се мацате с такива други простотий дет само ви увреждат кожата..

radito
01-30-2008, 20:08
ami nqma da ti se ovredi ba6 kojata,no ako otsega polzva6 fon diu ten posle nqma da moje6 da izleze6 ot vka6ti bez grim..slagai kogato trqbva da prikrie6 q papka,q ne6to drugo..aaa za taq rabota stava i korektor..awe nedei da polzva6 neprekasnato fon diu tena,ne e hubavo za vazrastta ti

st1ka
01-30-2008, 20:12
Ами аз не използвам или си слагам в крайни случаи,защото получавам нещо като обрив!Пробвала съм много марки и с всички е така!

HaCkO
01-30-2008, 20:21
Аз като фото модел мога да ти кажа,че фон дю тена оврежда кожата смисал задушава я не диша и се састарява препорачвам на момичетата да ползват колкото се може по-малко гримове защото са много вредни молив за очи гланц спирала и тва е 8) 8) 8) 8) :P :P :? :? :?

HaCkO
01-30-2008, 20:25
Абе може да провалям темата ама я си кажете мнението за снимките на този линк ама не гледаите драсканицата без да искам сам я качил :grin:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=214960

LuCiFersAngeL
01-30-2008, 20:31
До скоро писахме в тази тема за фон дьо тен-ите: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=153237&sid=66e7daca94f7b14b29d18dfe1ebf2563

Както съм споменала там фон дьо тен-ът не вреди, ако е качествен, използван в разумни количества и подходящ за твоя тип кожа. И все пак мисля, че ти си много малка за ФДТ (не се обиждай). Аз на твоите години още с Барбитата си играех дет се вика, а ти вече ФДТ ще слагаш :? Моят съвет е да не ползваш все още такива продукти, защото младата ти кожа няма нужда от тях, а ако искаш да прикриеш някоя пъпка използвай коректор или малко количество ФДТ само на засегнатата зона.

PinkFloydSound
01-31-2008, 10:44
ох..аз такова нещо позлавам МНОГО РЯДКО... 1 на 3 месеца сиг и то слагам по малко и само ако е супер, супер наложително..

как може да си ги мацате тея неща по кожата..аУу ужас..и кат си нацвакате 5 тона фон дю тен и пудри и нз си още какви..и някой момичета сега да не ми се обидят,ама от що се правите на по-красиви, накрая ставате смешни .. и момчето даже не иска да ви целуне по бузката,щот после по устата си ще има хилади глупости :shock:

сложете МАЛКО сенки,спирала..черно моливче..и едно безцветно глансче и тва е.. какво се мацате с такива други простотий дет само ви увреждат кожата..
и без черен молив ще мине :-D а по темата: много си малка за ФДТ...аз съм на същата възраст като твоята, имам много гримове, но въобще ама въобще не се гримирам :) просто знам, че не е полезно за кожата

sweetness
01-31-2008, 18:59
Попринци ползвам фон дьо тен както и перли ,но наистина не е мн полезен,но пък ако не го слагаш толкова често и по много едва ли ще ти навреди всички трябва да е смярка :grin: