PDA

View Full Version : Приэнание



lovelyone
01-30-2008, 21:27
Эдравейте :)
Може би това,което ще напиша ще ви се стори гулпаво.Энам,така е,наистина е глупаво.Но съм доста объркана и имам нужда от малко помощ.Попринцип съм от по-притеснителните момичета.Не,че се срамувам или нещо подобно,но когато стане дума эа чувства и още повече приэнаване на чувства,просто се спичам :shock: Може би е эащото преди време иэживях доста лоши неща,эаради твърдоглавието си.Но както и да е ,това е минало и се старая да го эабравя.Но сега срещнах едно момче,което ми направи доста голямо впечетление.Той привидно също проявява някакъв интерес към мен.Струва ми се ,че и той би искал да имаме нещо общо ,но не съм сигурна.Доста често ме търси,което ме навежда на таэи мисъл.Но не энам,може пък да иска да останем приятели......абе объркана съм и това е.Ужасно много искам да му приэная эа чувствата,които иэпитвам,но нещо все ме спира.Вероятно е страхът да не бъда отхвърлена,страхът от неговата реакция.....доста се притеснявам.Эатова ви моля ,дайте съветче.А и ,ако може кажете как точно да му приэная,ако иэобщо се реша де.Энам,че някакви си эаучени фраэички са лош ночин,но няма друг начин,эащото както каэах доста се притеснявам.Моля ви,кажете ми поне нещо насочващо...
Мерси много :-)

PoisoNGirL
01-30-2008, 21:45
Трябва да се успокоиш по някакъв начин.Със страх нищо не се постига.смелост му е майката.Накрай го да излезете на кафенце примерно и ако мислиш,че и той има симпатии към теб пробвай шанса си.Нищо н е губиш нали така?! ако не се престрашиш никога няма да разбереш.

lovelyone
01-30-2008, 22:12
Трябва да се успокоиш по някакъв начин.Със страх нищо не се постига.смелост му е майката.Накрай го да излезете на кафенце примерно и ако мислиш,че и той има симпатии към теб пробвай шанса си.Нищо н е губиш нали така?! ако не се престрашиш никога няма да разбереш.
Dа,энам,че е така,но когато работата опре до практика,прсто sе спичам и се притеснявам.. :(

ioancheto
01-30-2008, 22:31
mi da ti kaja kogato prejivee6 ne6to lo6o ot temata liubov s edin 4ovek posle vinagi 6te te e strah da povtori6 s drug...i toga go znam ot li4en opit...az sam jivo dokazatelstvo...ne iskah da vidq mom4e a sega se radvam na vseki mig prekaran s novata si liubov...taka 4e po dobre napravi tova koeto ti kazva sarceto ...prodalji jivota si i badi 6tastliva :)

ForTheWin
01-31-2008, 07:35
... :D

MiMcHeToOo
01-31-2008, 08:15
Значи..аз на моята приятелка и направих следния номер и мисля,че и хареса..първо се хванахме на бас под предлог,че аз ще трябва да поканя някое момиче,което харесвам на среща..е,разбира се паднах на баса и излязохме заедно с нея и по едно време и казах "изчакай малко да звънна на това момиче което харесвам" и звъннах на нея,а тя напрао онемя :D и сега сме заедно :)

Тва е супер сладко.

LitTleJ
01-31-2008, 09:57
Aко не се отпсунеш и не му кажеш няма кой да го направи, а попринцип аз лично мн мразя някой друг да ми донася!?

DiabolicAngel
01-31-2008, 10:12
А защо трябва изобщо да му казваш нещо?
Той те търси,търси го и ти,излизайте наляво надясно,говорете ...
Ако той наистина те харесва и иска нещо с теб,всичко ще дойде от само себе си,без да се налага да казваш конкретни неща,защото има опастност той да се уплаши и да си бие шута.Така че,деиствай спокойно и всичко по ред и ще видиш как всичко ще си дойде на мястото!
Успех! :oops:

bibo
01-31-2008, 10:26
не е нужно доректно да му изтрелваш в очите "Обичам те"...покани го на кафе на кино говорете си там подготви го...той сам ще усети че го харесваш и така ще е подготвен за това което ще мъчиш да му кажеш...така вероятността за успех е по-голяма :P

missss_kisss
01-31-2008, 10:40
:)

missss_kisss
01-31-2008, 10:41
Aко не се отпсунеш и не му кажеш няма кой да го направи, а попринцип аз лично мн мразя някой друг да ми донася!?
Точно така.Аз сащо сам много срамежлива :oops: и за това реших да му кажа по Skype.Знам това не е най-добрия начин,но само това ми хрумна за да не се притеснявам :)

sasha_90
01-31-2008, 11:09
Страхът до никъде няма да те доведе,в това бъди сигурна.Сближи се с него и постепенно започни да му намекваш,че ти е симпатичен,че го харесваш като човек -външно и вътрешно.Успех.

WithLove
02-02-2008, 17:24
По-добре действай докато има време,че после ще съжаляваш сигурно :?