PDA

View Full Version : Масло за нокти на Икаров



XXX_f
01-31-2008, 08:01
Някой използва ли го? И ако да има ли ефект и след колко време се забелязва? И още едно въпросче...Ако съм се лакирала и отгоре се намажа с маслото на Икаров пречи ли нещо?Ще има ли пак ефект?
Благодаря :)

bungle
01-31-2008, 08:32
Ако си лакирана би трябвало да пречи, просто лакът ще спира попиването на маслото в нокътя. Не съм го ползвала, но съм доволна от нещата на Икаров като цяло. :)

RiseGirl
01-31-2008, 10:13
аз го ползвам в момента :) но от скоро и още нищо не мога да кажа :) надявам се да има ефект :) а относно за лакирването и нанасянето на маслото мисля че не е много хубаво :) няма да попива маслото :) лака ще му пречи.....ако забележа подобрение на ноктите ми ще пиша :-D

ani_sweet
02-01-2008, 07:38
Az go polzvah dokato mi svurshi shishenceto,no ne zabelqzvam 4udo-golqmo i daje v4era se 4udih kakvo da si vzema v aptekata mi predlojiha hap4eta za zazdravqvane,no ne mi se piqt hap4eta,che imam lo6i spomeni :x vleznah v kozmeti4en magazin i si vzeh maslo na Perfekt.Kakvo 6te kajete nqkoi polzval li go e?
PS-kogato si vtrivash masloto v noktite,ne trqbva da imash lak zashtoto nqma da ima faida ot cqlata rabota,to daje na ukazanieto si go pi6e!

varnen4e
02-01-2008, 09:16
Амии и аз това специално не съм го ползвала, но като цяло съм доволна от нещата на Икаров.

Jaffs
02-01-2008, 09:46
ani_sweet, на Перфект също е много хубаво.
По принцип съм доволна от продуктите и на двете марки. Което и от двете да ползваш ще е хубаво :)

Kisses_P
02-01-2008, 10:48
Преди време си взех маслото на Икаров за нокти,но цялата тази цапаница не ми допадна,а и го амзах 1 месец и резултатът не беше задоволителен.Ако го слагаш върху лак нищо не правиш.По-добре си вземи Калциев гел на ПЕрфект.Аз съм много доволна.То е като лак,безцветен почти,леко розовее.

XXX_f
02-01-2008, 12:55
Kisses{P}
Може ли да ми кажеш на каква цена е и след колко време имаше ефект :)
Аз имам проблем с ноктите си, постоянно се чупят и белят и като пораснат малко повече се чупят :(, а нямам търпение да заздравеят за да мога да си направя някой готин лак
:grin:

donkihot
02-01-2008, 13:21
ефект има 100%,но трябва нокътя да ти е 4ист и да масажираш до попиване...мн ску4но...ама тва е риска икаров енай-добрия в тази област от вси4ко което съм изпробвала

Kisses_P
02-01-2008, 15:54
Kisses{P}
Може ли да ми кажеш на каква цена е и след колко време имаше ефект :)
Аз имам проблем с ноктите си, постоянно се чупят и белят и като пораснат малко повече се чупят :(, а нямам търпение да заздравеят за да мога да си направя някой готин лак
:grin:
Не беше скъп,някъде малко под 3лв беше.Аз винаги съм имала дълги,здрави нокти и не са ми се чупили,но от лятото почнаха да се белят и чупат.Отдавам го и на факта,че от 5ти клас не съм ходила без лак,а и заздравители никога до сега не съм ползвала.От калциевият гел съм доволна.НОктите ми се пооправиха и вече не се разслояват,започнаха и да растат