PDA

View Full Version : Нечовешко...



mon4eto
01-31-2008, 08:34
V4era ot na6to daskalo koeto se vodi elitno sa izklu4ili edin dvanaistoklasnik koito s4upil rakata na svoi sau4enik v 4as pred daskala i ostanalite u4enici...i nikoi ni6to ne e napravil za da go spre :shock: :x :? Ta vaprosa mi e slu4valo li se e ne6to podobno i vav va6to daskalo... #-o

ThunderGoddess
01-31-2008, 09:01
Нем. При нас изключват само като счупим врати. Ако счупим ръката на съученик, сигурно ще ни счупят главата и след това ще ни изхвърлят като мръсни котета след педагогическия съвет :)

missdidi
01-31-2008, 09:48
Нем. При нас изключват само като счупим врати. Ако счупим ръката на съученик, сигурно ще ни счупят главата и след това ще ни изхвърлят като мръсни котета след педагогическия съвет :)

i pri nas e taka :-x :-x

PinkFloydSound
01-31-2008, 10:48
абе нашето даскало е смотано ама май чак такива неща не са се случвали

chipi_kaoo
01-31-2008, 11:02
Офффф и аз съм изпадал в подобна ситуация в 7ми клас. Една пикла говореше и се подиграваше на семейството ми (тогава родителите ми се развеждаха) и аз само и извих ръката, и тя като се поду, и аре в хотел "пирогов". Не съм искал да я счупа (и не я бях счупил, а само изкълчил), но така я е боляло, че после не смееше да ме погледне в очите. Аве, абщо взето, който си го търси си го намира, с бой нищо не се решава, но понякога помага :-D :-P

Pedigree
01-31-2008, 11:11
Ми,като бях в трети..Едно момче размаза лицето на друго момче,а като бях в шести,същото момче,което размаза лицето на онзи,счупи крака на едно друго момче.


Спокс,има ги всякакви случки. :)

BlueCat
02-01-2008, 16:54
Ами в 8-ми клас имахме един ненормален, дето много се кефеше на бой и тренираше бокс. И в час по английски реши да ритне един съученик в главата. Не беше сериозно, но все пак го заведоха до пирогов. А побойника го преместиха в друг клас, но той пък реши, че ще е по-добре да се махне от София и отиде в някъв малък град.

Lorelei
02-01-2008, 17:56
V moeto se beshe sluchilo neshto dosta po-kofti,kydeto pak se vodi uj nai-elitnoto v grada.To tova beshe minalata godina mislq i g odavaha dori po BTV.Edin syvipusknik razmaza edna tarelka s laina v liceto na negova syuchenichka.Razbira se,che go izkliuchiha,no ne znam i ne vqrvam da sa go nakazali i po drug nachin.

babylove
02-01-2008, 19:01
em ne to4no taka ama edno mom4e ot moq klas 6te6e da udo6i edna moq fr i g-jata nemoja da go spre(no se opitva6e,kato go dyrje6e), priqtelkata mi be6e cqlata sinq-ujas

Water_lili
02-01-2008, 19:56
в старото ми даскало парите си казваха думата .Имахме един хубавец в класа който замеря даскалката по английски със саксии с цветя и пак не го изклучиха ,ама татко му ни купи йоника :x

chipi_kaoo
02-01-2008, 19:58
Ми,като бях в трети..Едно момче размаза лицето на друго момче,а като бях в шести,същото момче,което размаза лицето на онзи,счупи крака на едно друго момче.
Аз ли съм тъп, или от толкова момчета и размазваня, загубих нишката

tenaglia
02-01-2008, 20:52
от седми клас имам бегъл спомен как един познат спъна по стълбите друг познат...счупи си крака при падането
много неприятно но никой небяха изкл. :?

LadyCarameL
02-02-2008, 05:34
ХАхахХАХха и на мене ми счупиха ръката ама никой не наказаха и никой не изключиха..Даже едва ли не мене изкараха виновна дето съм се бутала ли кво било пък аз си стоях на чина..Абе дълга и широка.На даскалите не им пука,само ако засяга тях..

BAD_KID
02-02-2008, 08:38
Аз когато бях във пети клас две момчета от моя клас пребиха трето момче и беше голям скандал защото момчето лежа в болница с комоциум или нещо подобно та близо един месец неможа да се възтанови напълно и тея дето го пребиха ги изключиха.

Sevt
02-02-2008, 08:45
Ами бая сме се млатили в гимназията и не са ни изключвали за което...

mickelangelo
02-02-2008, 10:47
Аз съм на лично мнение, че бих направил такова нещо единствено ако съм застрашен по някакъв начин .. или някои мои приятел е застрашен .. н0 според мен в ситуацията това е направен0 показно ... пред Даскала и целия клас .. не знам не бих направил такова нещо ако няма причина .. но при 1 конфликт винаги има 2 страни .. може и другата страна да е виновна по някакъв начин ... и все пак .. к0гато се случи нещо виновен е този които е бил не този които са го били нали ? .... мн е двустранна ситуацията ...